HAJKOWSKI Adrian
2001-02-23
KS Podlasie Białystok
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ANDREJCZYK Adam 2003-05-22 LUKS Hańcza Suwałki POD
2 ANDRZEJCZAK Jarosław 2002-04-23 MLKS Echo Twardogóra DOL
3 ANDRZEJEWSKI Damian 2001-03-26 LKS Vectra Włocławek KPO
4 ANTOSZEWSKI Jakub 2000-02-08 MKS Unia Hrubieszów LBE
5 ARCISZEWSKI Mateusz 2000-01-01 PG Rajgród POD
6 BARANOWICZ Oskar 2002-05-17 MKL Toruń KPO
7 BARTOSZEWICZ Filip 2000-04-13 LUKS Hańcza Suwałki POD
8 BATOR Mateusz 2000-11-06 MKS Tomaszów Mazowiecki LDZ
9 BEDNARCZYK Mariusz 2001-01-01 Gimnazjum Szumowo POD
10 BIELAWSKI Jakub 2002-07-13 KS Podlasie Białystok POD
11 BIELAWSKI Krzysztof 2002-03-09 KS Podlasie Białystok POD
12 BLIŹNIUK Michał 2001-04-07 AZS UMCS Lublin LBE
13 BONIECKI Bartosz 2001-11-10 KS Podlasie Białystok POD
14 BORKOWSKI Jakub 2001-06-26 PKS Gwardia Szczytno WMZ
15 BOROWSKI Jan 2001-01-01 KS Podlasie Białystok POD
16 BRANKIEWICZ Kamil 2002-08-14 LUKS Hańcza Suwałki POD
17 BRAŃSKI Damian 2001-01-01 ZSS Supraśl POD
18 BRAŃSKI Piotr 2000-08-25 LUKS Atletic Białystok POD
19 BUDERKO Kamil 1997-01-15 ZSBG Białystok POD
20 BUKOWSKI Michał 2000-04-28 AZS UMCS Lublin LBE
21 BUKOWSKI Przemysław 2002-08-21 TS Start Lublin LBE
22 CHARITYNOWICZ Mateusz 2000-01-01 UKS 3 Bielsk Podlaski POD
23 CHMURZYŃSKI Robert 2002-01-15 LKS Vectra Włocławek KPO
24 CHODAK Paweł 2002-01-26 KS Podlasie Białystok POD
25 CUBER Bartosz 2001-01-13 AZS-AWF Warszawa MAZ
26 CZAJKOWSKI Mateusz 2001-07-25 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
27 CZARNOWSKI Piotr 1998-04-26 KS Podlasie Białystok POD
28 CZEPIEL Grzegorz 2002-03-22 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
29 CZERLANIS Tadeusz 2001-01-01 PG 2 Sejny POD
30 CZOŁOMIEJ Michał 2002-03-19 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
31 DEMBOWSKI Szymon 2000-04-06 niest. Białystok POD
32 DWORAKOWSKI Bartłomiej 1998-01-26 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
33 DWORAKOWSKI Konrad 2000-07-26 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
34 DYBAŁA Łukasz 2001-09-08 AZS UMCS Lublin LBE
35 EDELWAJN Adrian 2000-03-08 KS Podlasie Białystok POD
36 FALKOWSKI Damian 2000-01-03 KS Podlasie Białystok POD
37 FATYGA Jakub 2001-05-24 TS Start Lublin LBE
38 FRONCZAK Albert 1999-03-19 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
39 GAŁĄZKA Mariusz 1988-02-29 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
40 GĄSECKI Mateusz 2001-01-11 UKS Czapla Białe Błota KPO
41 GIEDREWICZ Jakub 2001-01-02 LKS Fenix Słupsk POM
42 GŁADKOWSKI Mateusz 2001-01-05 MKL Szczecin ZPO
43 GŁÓDŹ Dawid 2002-01-01 Gimnazjum Jaświły POD
44 GŁÓDŹ Szymon 2000-10-25 KS Podlasie Białystok POD
45 GŁÓDŻ Szymon 2000-01-01 PG 18 Białystok POD
46 GODLEWSKI Łukasz 2000-08-14 ZSWiO nr 7 Łomża POD
47 GOŹDZIEWICZ Piotr 2001-03-23 UKS 12 Kalisz WLP
48 GOŹDZIK Bartłomiej 2000-05-20 MKS Tomaszów Mazowiecki LDZ
49 GÓRSKI Nikodem 2000-06-05 WLKS Wrocław DOL
50 GÓRSKI Rafał 2000-02-26 AZS-AWFiS Gdańsk POM
51 GROMADZKI Hubert 2002-05-11 KS Agros Zamość LBE
52 GRYCZEWSKI Damian 2001-07-31 UKS Cyprianka KPO
53 HAJKOWSKI Sebastian 2003-08-29 KS Podlasie Białystok POD
54 HALBOWICZ Rafał 2001-01-04 UKS Technik Augustów POD
55 HALICKI Zbigniew 1998-01-14 ZS Suchowola POD
56 HARATYK Michał 1992-04-10 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
57 HOŁOWNIA Krzysztof 2001-01-01 ZSS Supraśl POD
58 ILCZUK Adam 2002-01-22 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
59 JANKOWSKI Robert 2001-01-01 ZSS Supraśl POD
60 JANOCH Konrad 2000-03-30 LLKS Pomorze Stargard ZPO
61 JANOWSKI Artur 2001-01-24 PGS 19 Białystok POD
62 JAROCKI Jakub 2002-01-01 KS Podlasie Białystok POD
63 JÓŹWIAK Szymon 2000-05-23 UKS Sokół Węgorzewo WMZ
64 KACZMARCZYK Wojciech 2002-02-28 OKLA Ostrołęka MAZ
65 KACZMAREK Ignacy 2001-01-01 IV LO Białystok POD
66 KALINOWSKI Andrzej 2001-05-11 LUKS Eurocentr Suchowola POD
67 KANIK Jakub 2002-05-20 LKS Górnik Wałbrzych DOL
68 KAPLA Mateusz 2001-01-01 PG 6 Białsytok POD
69 KARPOWICZ Arkadiusz 2000-07-29 LUKS Eurocentr Suchowola POD
70 KARPOWICZ Krystian 1997-06-07 KS Podlasie Białystok POD
71 KARPUK Dzmitry 1999-11-05 AZS-AWF Warszawa MAZ
72 KARWOWSKI Patryk 2002-08-20 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
73 KASZEWSKI Patryk 2002-01-24 KS Podlasie Białystok POD
74 KAZIMIERSKI Kacper 2001-01-12 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
75 KILUK Michał 2000-01-01 PG Suchowola POD
76 KLEINERT Jakub 2002-08-13 ZLKL Zielona Góra LBU
77 KLEPACKI Adrian 2002-01-01 Gimnazjum Jaświły POD
78 KLIMASZEWSKI Kacper 2000-01-01 niest. Białystok POD
79 KLUCZYK Alan 2000-03-29 UKS Czwórka Białystok POD
80 KŁOSKOWSKI Marcin 1999-10-03 niest. Białystok POD
81 KOC Krystian 2001-07-21 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
82 KOCHANOWSKI Błażej 1999-01-01 KS Podlasie Białystok POD
83 KOMARNICKI Jan 2001-01-14 LKS Polkowice DOL
84 KOMINEK Andrzej 1982-11-08 KS AZS AWF Wrocław DOL
85 KONASZEWSKI Sebastian 2002-01-01 KS Podlasie Białystok POD
86 KOPEĆ Mateusz 2002-08-11 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
87 KORONIECKI Krzysztof 1999-01-01 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
88 KOSTECKI Piotr 2001-02-10 niest. Białystok POD
89 KOTLECKI Kacper 2000-07-22 ULKS Uczniak Szprotawa LBU
90 KOWALEWICZ Damian 2002-01-01 KS Podlasie Białystok POD
91 KOWALSKI Bartłomiej 2002-07-25 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
92 KOWALSKI Bartosz 2001-03-15 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
93 KOZAK Gracjan 2001-11-19 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
94 KOZAKIEWICZ Michał 1997-09-15 KS Podlasie Białystok POD
95 KOZINA Filip 2002-06-07 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
96 KOZIOŁ Albert 2001-09-27 LUKS Eurocentr Suchowola POD
97 KOZIOŁ Mateusz 2001-01-01 PG Dąbrowa Białostocka POD
98 KOŻUCHOWSKI Łukasz 2000-02-14 ZSM CKP nr 2 Białystok POD
99 KUC Paweł 2000-09-20 ZSOiZ Mońki POD
100 KUCZAJ Kamil 2002-10-07 LKS Górnik Wałbrzych DOL
101 KUCZYŃSKI Łukasz 1999-06-28 KS Podlasie Białystok POD
102 KULESZA Maciej 1999-01-27 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
103 KULESZA Rafał 2001-09-22 KS Parkiet Hajnówka POD
104 KULIGOWSKI Michał 2003-06-20 UKS Cyprianka KPO
105 KUNDA Michał 1999-07-14 PG Czarna Białostocka POD
106 LADA Marcin 2001-05-29 KS Wisła Puławy LBE
107 LENCZEWSKI Kamil 2000-01-01 niest. Białystok POD
108 LENKIEWICZ Piotr 2002-03-20 LUKS Eurocentr Suchowola POD
109 LEŚNIEWSKI Krzysztof 2002-08-22 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
110 LEWOSZEWSKI Jakub 2000-02-07 KS Agros Zamość LBE
111 LEWOSZEWSKI Sebastian 2002-06-17 KS Wisła Puławy LBE
112 LISOWSKI Norbert 2001-02-16 MKS Osa Zgorzelec DOL
113 ŁAPIŃSKI Konrad 1999-12-23 niest. Białystok POD
114 ŁAZARSKI Szymon 2002-09-20 UKS Technik Augustów POD
115 ŁOŚ Adam 2000-01-01 PG Wąsosz POD
116 ŁUKASZUK Bartosz 2001-07-18 KS Parkiet Hajnówka POD
117 ŁUPIŃSKI Rafał 2001-03-20 KS Podlasie Białystok POD
118 MAC Bartosz 2003-05-30 KS Podlasie Białystok POD
119 MACIEJEWSKI Daniel 2000-03-15 MKS Junior Złocieniec ZPO
120 MALINOWSKI Mateusz 2000-10-11 KS Agros Zamość LBE
121 MAŁYSZ Łukasz 2001-01-14 MKS Agros Chełm LBE
122 MARCZAK Artur 2000-11-10 AZS UMCS Lublin LBE
123 MARCZAK Patryk 2000-06-02 UKS Czwórka Białystok POD
124 MAROK Wojciech 2001-09-12 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
125 MASŁOWSKI Damian 2000-03-24 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
126 MATYJA Michał 2002-08-28 CWKS Resovia Rzeszów PDK
127 MAZUR Szymon 1998-09-02 AZS UMCS Lublin LBE
128 MAZURKIEWICZ Patryk 2000-03-02 KS Agros Zamość LBE
129 MICUN Michał 1999-01-01 PG Czarna Białostocka POD
130 MIKUCKI Filip 1999-03-16 UKS Czwórka Białystok POD
131 MIKULSKI Krystian 2000-08-04 WLKS Nowe Iganie MAZ
132 MOCARSKI Jakub 2000-05-25 MKS Juvenia Białystok POD
133 MOCARSKI Patryk 1998-03-02 KS Podlasie Białystok POD
134 MOCARSKI Rafał 1995-02-21 KS Podlasie Białystok POD
135 MRÓZ Wiktor 2000-04-01 AZS UMCS Lublin LBE
136 NIEBRZYDOWSKI Łukasz 1998-05-01 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
137 NIEDŹWIECKI Damian 2000-09-09 OKLA Ostrołęka MAZ
138 NIEDŹWIECKI Patryk 2001-09-30 OKLA Ostrołęka MAZ
139 NIESTERCZUK Mateusz 1999-01-01 PG S 29 Białystok POD
140 NOGA Konrad 2000-11-11 LUKS Namysłów OPL
141 NOWAK Kamil 2000-08-03 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
142 OŁDAKOWSKI Jakub 2000-01-10 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
143 OWERCZUK Marcin 2001-02-07 KS Podlasie Białystok POD
144 PACEK Maciej 2000-05-02 MKS Start Lublin LBE
145 PANASIEWICZ Dawid 2000-01-31 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
146 PASIŃSKI Szymon 2002-01-16 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
147 PATALAN Mateusz 2001-02-07 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
148 PERKOWSKI Rafał 2001-03-28 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
149 PĘZA Mateusz 1999-09-18 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
150 PIETRAS Maciej 2001-06-07 LUKS Hańcza Suwałki POD
151 POGORZELSKI Dawid 2001-01-01 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
152 PRYMAKA Piotr 1998-05-08 ZSM Białystok POD
153 PRZYBOROWSKI Bartłomiej 2001-03-18 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
154 PUCHALSKI Kacper 2000-06-17 UKS LA Basket Warszawa MAZ
155 RAFAŁO Kamil 2001-03-25 KS Podlasie Białystok POD
156 RAFAŁOWSKI Karol 1999-01-01 PG Suchowola POD
157 RAMOTOWSKI Michał 2000-01-01 PG Wizna POD
158 RATAJCZYK Tomasz 2002-09-20 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
159 RUCIŃSKI Kacper 2002-10-23 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
160 RUTKOWSKI Dariusz 2000-06-16 PG Grabowo POD
161 RZĄCA Michał 2002-01-08 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
162 SARNOWSKI Adrian 2000-06-17 UKS Cyprianka KPO
163 SAWICKI Gabriel 2000-01-01 SG 3 Białystok POD
164 SIENICKI Krystian 1998-01-01 LO Wysokie Mazowieckie POD
165 SIPKA Patryk 2000-04-22 UKS 12 Kalisz WLP
166 SKIMINA Bartłomiej 2000-01-19 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
167 SKŁODOWSKI Marek 1998-01-01 ZSOiP Wysokie Mazowieckie POD
168 SKOPIŃSKI Michał 2000-09-05 ZLKL Zielona Góra LBU
169 SKOWROŃSKI Daniel 1999-01-01 PG Raczki POD
170 SKULIMOWSKI Mikołaj 2000-11-16 AZS UMCS Lublin LBE
171 SOBIK Filip 2000-04-17 RMKS Rybnik SLK
172 SOCHA Karol 2000-11-02 AZS UMCS Lublin LBE
173 STAŃSKI Sergiusz 2002-06-29 MKS Żak Biała Podlaska LBE
174 STARAK Radosław 2003-02-28 KS Podlasie Białystok POD
175 STEPANIUK Mateusz 2001-01-01 Gimnazjum 3 Bielsk Podlaski POD
176 STRUPCZEWSKI Dominik 2002-03-11 UKS Cyprianka KPO
177 SUDNIK Damian 1999-01-28 LUKS Hańcza Suwałki POD
178 SZABLOWSKI Rafał 2001-11-28 WKS Wawel Kraków MLP
179 SZCZĘSNY Michał 1999-02-19 KS Podlasie Białystok POD
180 SZEMBOROWSKI Dawid 2000-01-01 ZSE Białystok POD
181 SZODA Marcin 2001-01-01 niest. Białystok POD
182 SZYŁAK Maciej 1999-01-01 PG 12 Białystok POD
183 ŚLIWOWSKI Damian 2000-01-07 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
184 ŚLIWOWSKI Grzegorz 2001-01-01 PG Wysokie Mazowieckie POD
185 ŚLIWOWSKI Jakub 1998-10-02 niest. Białystok POD
186 TOPOLEWICZ Damian 1999-01-01 PG 12 Białystok POD
187 TRYBULSKI Michał 2001-03-16 WKS Śląsk Wrocław DOL
188 TRYPUĆ Paweł 2001-01-01 niest. Białystok POD
189 TURECKI Mateusz 1998-02-05 UKS Czwórka Białystok POD
190 WAŁUSZKO Paweł 2001-01-01 KS Podlasie Białystok POD
191 WARCHOŁ Kacper 2000-03-09 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
192 WARSZAWSKI Kornel 2000-01-11 KS Agros Zamość LBE
193 WASILEWSKI Damian 2002-06-28 KS Podlasie Białystok POD
194 WASILEWSKI Michał 2001-05-21 KS Podlasie Białystok POD
195 WASZKIEWICZ Krystian 2001-01-01 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
196 WAŚKO Tomasz 2002-03-20 KS Podlasie Białystok POD
197 WAWRZUSISZYN Patryk 2000-09-01 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
198 WAWRZYNIAK Jakub 2001-04-10 MKS Baszta Szamotuły WLP
199 WĄDOŁOWSKI Patryk 1999-01-14 PG Kobylin Borzymy POD
200 WĘGRZYK Michał 2001-01-22 RMKS Rybnik SLK
201 WIAZOWSKI Krystian 2002-01-01 PG 17 Białystok POD
202 WIĘCKOWSKI Adam 2000-03-02 niest. Białystok POD
203 WILCZYŃSKI Dominik 1998-02-08 LUKS Atletic Białystok POD
204 WISEŁKA Łukasz 2001-07-26 ULKS Uczniak Szprotawa LBU
205 WISZOWATY Bartosz 2002-01-11 KS Podlasie Białystok POD
206 WISZOWATY Łukasz 2002-01-01 KS Podlasie Białystok POD
207 WLAZŁY Jakub 2000-06-17 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
208 WŁOSTOWSKI Sebastian 2000-03-16 UKS Liceum sportowe Łomża POD
209 WNOROWSKI Arkadiusz 2002-01-05 KS Podlasie Białystok POD
210 WNOROWSKI Krystian 2000-05-06 KS Podlasie Białystok POD
211 WOŹNIAK Kacper 2000-02-11 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
212 WOŹNIEL Sebastian 2002-01-01 KS Podlasie Białystok POD
213 WROTYŃSKI Marcin 1996-03-11 OŚ AZS Poznań WLP
214 WRÓBEL Radosław 2001-05-15 MKS Agros Chełm LBE
215 WRZESIŃSKI Bartosz 2001-09-19 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
216 WYKOWSKI Kamil 2001-03-12 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
217 WYSOCKI Mateusz 1998-03-22 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
218 ZAGROBA Bartosz 2001-01-01 PG Kolno POD
219 ZALEWSKI Maciej 1990-01-01 MLKS Czarni Olecko WMZ
220 ZAŃKO Jakub 2000-05-16 KS Agros Zamość LBE
221 ZARĘBA Filip 2000-07-09 I LO ŁOMŻA POD
222 ZARZECKI Paweł 2001-08-17 MKS Juvenia Białystok POD
223 ZAWOJSKI Kacper 2001-04-27 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
224 ZAWROTNIAK Marcin 2002-07-28 MKS Osa Zgorzelec DOL
225 ZDRODOWSKI Damian 2000-01-25 I LO ŁOMŻA POD
226 ZIELONKA Adam 2001-10-20 KS Wisła Puławy LBE
227 ŻAMOJTUK Mateusz 2001-06-06 LUKS Eurocentr Suchowola POD
228 ŻEBROWSKI Oskar 2000-02-20 OKLA Ostrołęka MAZ
229 ŻMUDA Wojciech 2001-01-10 AZS UMCS Lublin LBE

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.30916285514832sekund