PUGACEWICZ Aleksandra
2003-05-12
UKS 19 Bojary Białystok
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ABRAMOWICZ Paulina 2002-04-10 UKS 19 Bojary Białystok POD
2 ANDRUSZKIEWICZ Julia 2000-06-25 KS Podlasie Białystok POD
3 BOKINIEC Ewa 1999-03-24 MKS Juvenia Białystok POD
4 BRULIŃSKA Patrycja 2001-07-04 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
5 CHOJNACKA Klaudia 2003-08-12 MKS Bank BS Płońsk MAZ
6 CHOROSZUCHA Amelia 2004-06-29 KS Podlasie Białystok POD
7 CYCHOL Katarzyna 2004-05-18 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
8 CZAPKA Oliwia 2003-01-09 KS Agros Zamość LBE
9 CZARNECKA Aleksandra 2002-06-26 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
10 CZYŻ Letina 2003-10-05 RLTL ZTE Radom MAZ
11 DOBRZYCKA Beata 2001-03-04 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
12 DUCHNOWSKA Klaudia 2002-08-29 KS Podlasie Białystok POD
13 DUDZIC Nicole 2003-09-09 LKS Znicz Biłgoraj LBE
14 DULEWICZ Monika 2000-11-28 UKS Liceum sportowe Łomża POD
15 FABIAŃCZYK Martyna 2002-11-29 MKS Agros Chełm LBE
16 GALICKA Patrycja 2000-09-27 UKS 19 Bojary Białystok POD
17 GAWEŁ Martyna 2004-03-27 LKS Stal Mielec PDK
18 GAWROŃSKA Weronika 2002-04-22 AZS-AWF Gorzów LBU
19 GAWRYŚ Wiktoria 2003-04-19 MKS-MOSM Bytom SLK
20 HYRLIK Laura 2004-10-16 AKL Ursynów Warszawa MAZ
21 JACHYMEK Sabina 2004-08-03 KS Agros Zamość LBE
22 JANIK Emilia 2000-12-12 KS Komunalni Sanok PDK
23 JANKOWSKA Natalia 2003-08-09 MKS Unia Hrubieszów LBE
24 JASTRZĘBSKA Karolina 2003-07-09 MKS Pogoń Siedlce MAZ
25 JĘDRUSZKO Nikola 2003-08-27 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
26 JÓŹWIAK Zofia 2001-06-02 RKS Łódź LDZ
27 KACZYŃSKA Julia 2003-07-29 OKLA Ostrołęka MAZ
28 KAMIEŃ Wiktoria 2002-12-11 MKS Unia Hrubieszów LBE
29 KIRYLUK Aleksandra 2001-11-02 KS Podlasie Białystok POD
30 KISZLUK Justyna 2001-06-25 KS Podlasie Białystok POD
31 KOLENDA Dominika 2002-12-26 KS Podlasie Białystok POD
32 KÖNIGSMAN Karolina 2000-01-25 MKS Piast Lwówek Śląski DOL
33 KORNACKA Karolina 2003-05-07 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie WMZ
34 KOZAR Roksana 2004-03-04 KS Parkiet Hajnówka POD
35 KRAKOWSKA Julia 2004-10-21 UMKS Nadir Jędrzejów SWK
36 KRUTUL Paulina 2002-06-13 KS Podlasie Białystok POD
37 KRZYWOSZ Izabela 1999-08-05 MKS Juvenia Białystok POD
38 KURPIEWSKA Natalia 2002-02-19 UKS Atos Woźnice WMZ
39 LANDOWSKA Zofia 2003-03-03 OKS Skra Warszawa MAZ
40 LESZCZYŃSKA Anna 2000-02-10 KS Podlasie Białystok POD
41 LEWANDOWSKA Kinga 2002-01-01 niest. Białystok POD
42 MACIOROWSKA Natalia 2002-10-15 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
43 MAGRYTA Katarzyna 2002-07-01 MKS Agros Chełm LBE
44 MARKS Matylda 2000-11-20 AZS Łódź LDZ
45 MICHALEWICZ Magdalena 1999-06-09 KS Podlasie Białystok POD
46 MIELECH Gabriela 2001-01-31 UKS Czwórka Białystok POD
47 MIKIEWICZ Dominika 2001-06-19 KS Podlasie Białystok POD
48 MIKOŁANIS Karolina 2003-03-23 UKS Technik Augustów POD
49 MILEWSKA Elżbieta 2003-04-02 KS Podlasie Białystok POD
50 MORĄG Magdalena 2001-09-30 SKS Kusy Kraków MLP
51 MORUSIEWICZ Weronika 1999-06-08 LUKS Hańcza Suwałki POD
52 MOSIEJ Marlena 1992-10-20 MKS Juvenia Białystok POD
53 MURASIEWICZ Maja 2002-08-20 MKS Polonia Warszawa MAZ
54 NIEPOGODA Gabriela 2002-08-16 KS Parkiet Hajnówka POD
55 NIZIK Julia 2003-08-31 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
56 NOWAK Weronika 2004-01-04 WLKS Nowe Iganie MAZ
57 OLESZCZYŃSKA Amelia 2003-06-20 MKS Agros Chełm LBE
58 OMELIANOWICZ Karolina 2000-06-24 UKS 19 Bojary Białystok POD
59 OSTAPCZUK Dominika 2003-04-29 KS Podlasie Białystok POD
60 PAWEŁKOWSKA Karolina 2000-01-03 MKS Juvenia Białystok POD
61 PEMPUŚ Magdalena 2001-03-19 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
62 PIĄTEK Klaudia 2000-01-01 PG Nowogród POD
63 PIECHOCKA Alicja 2003-02-16 MLKS Ostróda WMZ
64 PIÓRKOWSKA Nikola 2004-12-05 KS Podlasie Białystok POD
65 POMARAŃSKA Dominika 2003-06-05 KS Agros Zamość LBE
66 POPKO Hanna 2003-01-01 PG 12 Białystok POD
67 POPKO Natalia 2001-05-26 LUKS Hańcza Suwałki POD
68 PRZYBYŁA Martyna 2004-03-08 KS Agros Zamość LBE
69 ROMASZKO Monika 2002-04-13 KS Agros Zamość LBE
70 ROMATOWSKA Anna 2002-03-08 LUKS Hańcza Suwałki POD
71 ROSIŃSKA Martyna 2002-02-21 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
72 SAK Natalia 2003-06-18 LUKS Hańcza Suwałki POD
73 SAMOJŁOWICZ Martyna 2000-01-01 niest. Białystok POD
74 SKRECZKO Julia 2003-07-30 KS Podlasie Białystok POD
75 SMORSZCZEWSKA Liliana 1999-05-30 UKS 19 Bojary Białystok POD
76 SOSNOWSKA Ida 2005-12-13 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
77 SPYCHALSKA Zuzanna 2001-10-03 RKS Łódź LDZ
78 STANIEWICZ Gabriela 2003-07-06 LUKS Hańcza Suwałki POD
79 STEFAŃSKA Izabela 2003-02-19 OKLA Ostrołęka MAZ
80 STRZYŻEWSKA Inez 2003-08-05 LUKS Hańcza Suwałki POD
81 STRZYŻEWSKA Zuzanna 2002-03-03 LUKS Hańcza Suwałki POD
82 SZELIGA Martyna 2003-03-04 MKS Agros Chełm LBE
83 SZULAK Aleksandra 2003-03-24 UKS 55 Łódź LDZ
84 SZYMBORSKA Klaudia 2001-03-06 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
85 TARKOWSKA Anna 2002-12-14 MKS Żak Biała Podlaska LBE
86 TUR Hanna 2000-11-30 UKS 19 Bojary Białystok POD
87 TWOREK Urszula Marta 1998-02-07 KS Podlasie Białystok POD
88 WASZKIEWICZ Weronika 2001-06-03 KS Podlasie Białystok POD
89 WAWRZENIU Urszula 2002-03-20 KS Podlasie Białystok POD
90 WOJEWNIK Izabela 2003-03-19 UKS Technik Augustów POD
91 WÓJTOWICZ Emilia 2003-10-13 AZS UMCS Lublin LBE
92 ZABIELSKA Natalia 2000-10-28 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
93 ZACZKIEWICZ Wiktoria 2001-08-04 KS Podlasie Białystok POD
94 ZAJKOWSKA Karolina 2002-01-07 KS Podlasie Białystok POD
95 ZUBRZYCKA Monika 1998-02-25 LUKS Hańcza Suwałki POD
96 ŻUK Natalia 2000-12-23 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
97 ŻUKOWSKA Dominika 2001-07-05 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
98 ŻYWCZYK Natalia 2003-07-06 UKS Czwórka Ostrowiec Św. SWK

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.14266395568848sekund