SINIŁO Krystian
2000-10-02
UKS 19 Bojary Białystok
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADAMSKI Przemysław 1996-12-27 KS Agros Zamość LBE
2 AMBROZIAK Mariusz 1997-09-08 KS Podlasie Białystok POD
3 ANTOSZEWSKI Kacper 2000-05-20 AZS-AWFiS Gdańsk POM
4 ARKADIUSZ Arkadiusz 2000-01-01 PG 1 Siemiatycze POD
5 BAGAN Kamil 2000-01-01 PG Krasnopol POD
6 BAGIŃSKI Damian 2000-08-11 KS Podlasie Białystok POD
7 BIRT Szymon 1996-03-01 LUKS Hańcza Suwałki POD
8 BOREJCZUK Michał 2001-01-17 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
9 BOROŃ Aleksy 2000-06-01 UKS LA Basket Warszawa MAZ
10 BUJAK Jakub 2000-12-08 MMKS Kędzierzyn Koźle OPL
11 BUJNAROWSKI Seweryn 1999-05-04 KS Podlasie Białystok POD
12 BUTKIEWICZ Hubert 1998-03-26 KS Podlasie Białystok POD
13 CHMIELEWSKI Paweł 2001-02-08 AZS UMCS Lublin LBE
14 CHOMKO Dawid 1998-05-17 UKS Czwórka Białystok POD
15 CHWAŁA Bartosz 2001-11-07 AZS-AWF Warszawa MAZ
16 CZAK Jakub 2001-05-29 LKS Lubusz Słubice LBU
17 CZARNECKI Marcin 2000-04-19 UKS Czwórka Białystok POD
18 DAKOWICZ Artur 1998-10-24 KS Podlasie Białystok POD
19 DĄBROWSKI Dawid Andrzej 1999-02-17 UKS 19 Bojary Białystok POD
20 DEJNEKO Kamil 2001-03-28 AZS-AWF Gorzów LBU
21 DUDEK Daniel 2000-12-11 MMKS Kędzierzyn Koźle OPL
22 FESZLER Mateusz 2002-01-01 LUKS Atletic Białystok POD
23 FRANKOWSKI Fabian 2001-01-01 Gimnazjum SMŚR Białystok POD
24 FRĄCKIEWICZ Natan 2001-08-02 STS Pomerania Szczecinek ZPO
25 FUDALI Paweł 1999-07-16 CWKS Resovia Rzeszów PDK
26 GERC Marek 2000-07-14 KS Podlasie Białystok POD
27 GŁÓDŹ Szymon 2000-10-25 KS Podlasie Białystok POD
28 GOŁDYN Mateusz 1999-01-01 Gimnazjum 1 Polkowice DOL
29 GRAJEWSKI Tomasz 1999-09-16 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
30 GRANASZEWSKI Artur 1995-07-27 KS Podlasie Białystok POD
31 HAPONIK Kacper 1999-04-14 UKS Czwórka Białystok POD
32 HARASIMCZUK Damian 2002-01-27 UKS 19 Bojary Białystok POD
33 JAKÓBCZYK Mateusz 2000-11-17 KS Agros Zamość LBE
34 JAKSINA Jakub 2001-10-11 KS Podlasie Białystok POD
35 JAKUBOWSKI Adam 2000-11-21 CTL ORLĘTA Częstochowa SLK
36 JAKUBOWSKI Konrad 2000-01-01 PG Krasnopol POD
37 JANIUK Kacper 2000-07-16 KS Agros Zamość LBE
38 JANOWSKI Ludwik 2000-12-25 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
39 JANUSZCZYK Kamil 1998-05-26 MLKS Czarni Olecko WMZ
40 JAROSŁAWSKI Kamil 2000-03-17 AZS UMCS Lublin LBE
41 JAROSZ Kamil 1999-03-16 UKS Czwórka Białystok POD
42 JASTRZĘBSKI Krzysztof 2001-01-16 AZS UMCS Lublin LBE
43 JÓZEFOWICZ Paweł 1999-04-04 UKS 19 Bojary Białystok POD
44 KACHNOWSKI Daniel 2001-01-11 SL Salos Suwałki POD
45 KACZMARYN Szymon 1999-02-13 UKS Technik Augustów POD
46 KALINOWSKI Jakub 2000-08-11 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
47 KALISZEWSKI Jakub 2000-01-31 KS Podlasie Białystok POD
48 KAMIŃSKI Michał 1999-08-30 UKS Sprint 2020 Warszawa MAZ
49 KARABAN Jakub 2000-06-24 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
50 KILJAN Krzysztof 1999-12-30 AZS-AWF Warszawa MAZ
51 KLIK Karol 1999-08-01 MKS Agros Chełm LBE
52 KLIMOWICZ Michał 2002-08-06 KS Podlasie Białystok POD
53 KLUZ Gerard 1997-03-24 KS Podlasie Białystok POD
54 KŁOCZKO Jakub 2001-01-12 LUKS Eurocentr Suchowola POD
55 KŁOSEK Piotr 1998-05-20 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
56 KOZŁOWSKI Adam 1999-09-25 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
57 KRUTUL Krzysztof 2003-02-08 LUKS Eurocentr Suchowola POD
58 KRZYŻANOWSKI Tymoteusz 1999-04-05 MUKS Kadet Rawicz WLP
59 KUSZNERUK Mikołaj 2000-03-13 MKS Żak Biała Podlaska LBE
60 KWIATKOWSKI Mateusz 1999-06-03 MKS Juvenia Białystok POD
61 LEMIESZEK Kacper 2000-11-13 KS Agros Zamość LBE
62 LEONCZUK Maciej 1999-05-08 UKS Czwórka Białystok POD
63 LESZCZUK Bartosz 2000-11-11 AZS UMCS Lublin LBE
64 ŁĘCZYCKI Artur 2000-02-05 UKS 19 Bojary Białystok POD
65 ŁUKASZEK Konstanty 2000-04-24 KS Agros Zamość LBE
66 ŁUPIŃSKI Rafał 2001-03-20 KS Podlasie Białystok POD
67 ŁYSKAWY Przemysław 1999-01-13 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
68 MACIASZCZYK Jakub 2001-04-21 RLTL ZTE Radom MAZ
69 MAJDAŃSKI Adam 2000-09-15 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
70 MAJEWSKI Dawid 2005-05-01 UKS Atos Woźnice WMZ
71 MAKOS Bartosz 2001-02-07 UKS Herkules Sulejówek MAZ
72 MAŃCZUK Piotr 1998-04-25 AZS-AWFiS Gdańsk POM
73 MAZIUK Rafał 1997-07-23 UKS Czwórka Białystok POD
74 MICHALSKI Karol 2000-05-23 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
75 MICHNIEWSKI Olgierd 2000-11-18 RLTL ZTE Radom MAZ
76 MICHNO Dawid 2000-04-01 MKS Żak Biała Podlaska LBE
77 MIECZKOWSKI Dominik 2000-02-02 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
78 MIKŁASZEWICZ Jakub 2001-03-15 SL Salos Suwałki POD
79 MIKOŁAJCZYK Jakub 1999-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
80 MILEWSKI Jakub 2001-09-09 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
81 MIŁKOWSKI Gabriel 2002-03-25 KS Podlasie Białystok POD
82 MIŁOWICKI Adam 2000-02-19 LUKS Hańcza Suwałki POD
83 MIRECKI Grzegorz 2000-01-31 LUKS Orkan Września WLP
84 MROCZKO Michał 2000-06-07 LKS Polkowice DOL
85 MURAWSKI Kacper 2002-06-22 LKS Korab Olecko WMZ
86 NADŁONEK Rafał 2001-01-11 CWKS Resovia Rzeszów PDK
87 NICIŃSKI Marcin 2001-01-29 LKS Polkowice DOL
88 NOCUŁA Kacper 1999-01-01 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
89 OLEKSIEJ Konrad 2000-01-09 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
90 OSTAPOWICZ Damian 1999-01-01 niest. Białystok POD
91 OSTAPOWICZ Daniel 2000-03-10 KS Podlasie Białystok POD
92 OŻAROWSKI Łukasz 2000-01-29 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
93 PALAK Bartosz 2000-02-01 KS Agros Zamość LBE
94 PERKOWSKI Jakub 1999-10-22 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
95 PERKOWSKI Tomasz 2000-07-14 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
96 PIEŃKOS Łukasz 1998-12-17 KS Podlasie Białystok POD
97 PIETRAS Maciej 2001-06-07 LUKS Hańcza Suwałki POD
98 PILARCZYK Adam 2001-03-26 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
99 PITER Damian 2000-04-20 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
100 PLONA Mateusz 1998-10-08 UKS Atos Woźnice WMZ
101 POMIAN Radosław 2000-08-23 LUKS Hańcza Suwałki POD
102 POSŁUSZNY Piotr 2001-06-05 MKS MOS Wrocław DOL
103 PÓŁTORAK Szymon 1998-07-25 UKS Czwórka Białystok POD
104 RACZYLO Dariusz 1999-01-01 PG 4 Suwałki POD
105 RACZYŁO Damian 1998-08-26 AZS-AWF Warszawa MAZ
106 RAFAŁ Paweł 1998-02-12 KS Podlasie Białystok POD
107 RAMOTOWSKI Paweł 2000-06-03 KS Podlasie Białystok POD
108 ROSZKO Bartosz 2001-01-01 KS Podlasie Białystok POD
109 ROSZKOWSKI Mateusz 2000-08-04 MKS Juvenia Białystok POD
110 RYBACKI Kornel 2003-05-19 LUKS Hańcza Suwałki POD
111 SIEROCKI Michał 1999-09-12 AZS UMCS Lublin LBE
112 SIERZPUTOWSKI Mateusz 2001-08-12 KS Podlasie Białystok POD
113 SIMONIUK Dawid 2000-07-24 KS Podlasie Białystok POD
114 SKOMSKI Marcin 2003-12-10 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
115 SOKOŁOWSKI Damian 2000-01-01 niest. Białystok POD
116 SOKOŁOWSKI Kamil 1999-08-02 MKS Osa Zgorzelec DOL
117 STACHACZ Adam 2000-09-15 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
118 STACHACZ Tomasz 2000-09-15 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
119 STASIAK Dawid 1999-02-19 MKL Szczecin ZPO
120 STUKAN Maciej 1998-10-08 KS Podlasie Białystok POD
121 SUSOŁ Przemysław 1999-03-14 ZSOiZ Ciechanowiec POD
122 SZCZECHOWSKI Gracjan 1998-05-18 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
123 SZEWERA Paweł 1973-01-25 PZWLA Toruń KPO
124 ŚLAZIŃSKI Adam 2001-03-07 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
125 TARNOWSKI Maksymilian 2000-03-17 RKS Łódź LDZ
126 TARNOWSKI Michał 2001-06-17 UKS 19 Bojary Białystok POD
127 TODORCZUK Filip 1999-10-22 KS Podlasie Białystok POD
128 TREDER Szymon 2001-08-12 WKS Flota Gdynia POM
129 TRZASKO Kacper 2001-06-21 LUKS Hańcza Suwałki POD
130 TUREK Bartosz 2002-05-22 UKS Atos Woźnice WMZ
131 TYMIŃSKI Jakub 1998-03-20 KS Podlasie Białystok POD
132 WESOŁOWSKI Filip 2001-04-18 KS Podlasie Białystok POD
133 WIECZOREK Kacper 2001-12-06 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
134 WIERZBA Jakub 2001-03-21 KL Lechia Gdańsk POM
135 WILK Michał 1999-03-03 UKS LA Basket Warszawa MAZ
136 WŁODKOWSKI Dawid 2001-04-25 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
137 WŁOSTEK Piotr 2000-04-12 RKS Łódź LDZ
138 WNOROWSKI Przemysław 2001-06-13 KS Podlasie Białystok POD
139 ZADROGA Patryk 2000-05-05 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
140 ZAWISTOWSKI Paweł 1999-09-15 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
141 ZDANCEWICZ Patryk 1999-06-19 LUKS Hańcza Suwałki POD
142 ZDANIO Mateusz 1997-01-01 KS Podlasie Białystok POD
143 ZIEMCZYK Kamil 2001-01-01 niest. Białystok POD
144 ŻUKOWSKI Łukasz 1998-08-29 MKS Juvenia Białystok POD

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.13257598876953sekund