RÓŻAŃSKI Mateusz
1998-08-11
KU AZS PWSZ w Tarnowie
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ABRAMCZYK Kacper 1998-02-01 LKS Polkowice DOL
2 ALEKSANDROWICZ Kamil 1995-06-04 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
3 ANDRZEJCZAK Jakub 1998-06-13 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
4 AWTUCH Grzegorz 1998-08-06 STS Pomerania Szczecinek ZPO
5 BABICZ Wiktor 2001-06-19 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
6 BAGAN Karol 1997-10-10 KS Podlasie Białystok POD
7 BALCEREK Adam 1998-01-11 O¦ AZS Poznań WLP
8 BARAN Jakub 1999-02-13 MKS-MOSM Bytom SLK
9 BARCICKI Michał 2003-02-07 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
10 BARZYK Kamil 1999-09-28 ULKS Technik Trzcinica PDK
11 BEDENICZUK Bartłomiej 1995-09-06 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
12 BEDNARSKI Karol 1997-11-04 MUKS THM Ostrowiec ¦więtokrzyski SWK
13 BORKOWSKI Patryk 2004-07-12 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
14 BOROŃ Aleksy 2000-06-01 UKS LA Basket Warszawa MAZ
15 BOROWSKI Jarosław 2003-03-17 MKLA Łęczyca LDZ
16 BRACHA Jakub 2003-01-01 UKS Gminy Brzeszcze MLP
17 BRODOWSKI Krystian 1999-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
18 BRZEGOWY Arkadiusz 1996-02-21 KS AZS AWF Kraków MLP
19 BRZEZIŃSKI Marek 1995-05-12 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
20 BUKSA Mateusz 2000-03-11 MKS Rabka-Zdrój MLP
21 CHAŁUPKO Adrian 2002-06-18 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
22 CHARZYŃSKI Sebastian 2000-05-03 Mazovia ProActiv Ciechanów MAZ
23 CHMURA Piotr 1998-08-17 KS AZS AWF Kraków MLP
24 CHODORSKI Łukasz 1997-04-22 MKS Durasan Płońsk MAZ
25 CHOINSKI Klaudiusz 2004-05-09 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
26 CHOJNOWSKI Bartosz 1997-03-17 KS Podlasie Białystok POD
27 CHOJNOWSKI Kamil 2000-03-14 KS AZS AWF Kraków MLP
28 CHOLEWA Jakub 1996-01-27 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
29 CHRAPEK Przemysław 1998-01-20 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
30 CHROSTA Filip 2002-02-27 BKL Bełchatów LDZ
31 CIEŃ Marcel 2002-03-29 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
32 CISIŃSKI Maciej 1997-01-21 WKS Wawel Kraków MLP
33 CYRAN Konrad 2000-01-21 LKS Stal Mielec PDK
34 CZURAK Kamil 1999-11-02 LLKS Pomorze Stargard ZPO
35 DAROSZEWSKI Jakub 1991-11-18 BKS Bydgoszcz KPO
36 DECHNIK Jakub 2000-01-07 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
37 DRÓŻDŻ Marcin 2002-01-05 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
38 DUCHNA Przemysław 2000-09-16 WLKS Nowe Iganie MAZ
39 DUDEK Krzysztof 1995-07-10 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
40 DUDKIEWICZ Rafał 2004-04-13 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
41 DULEMBA Kamil 2000-02-25 SKS Kusy Kraków MLP
42 DURALEK Damian 1999-03-11 KS AZS AWF Kraków MLP
43 DURLIK Jakub 2003-08-20 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
44 DYNEROWICZ Michał 1997-02-15 KS AZS AWF Kraków MLP
45 DZIDA Paweł 1999-04-13 AZS-AWF Katowice SLK
46 DZIEDZIECH Miłosz 1999-05-18 GKS Olimpia Grudzi±dz KPO
47 DZIOK Seweryn 1995-09-25 KS Komunalni Sanok PDK
48 FABISZEWSKI Kacper 1997-01-05 BKS Bydgoszcz KPO
49 FIJAK Tomasz 2004-01-20 MKS Żywiec SLK
50 FILIPEK Bartosz 2001-09-09 WKS Wawel Kraków MLP
51 FORMANIEWICZ Piotr 1998-07-06 AZS-AWFiS Gdańsk POM
52 FUDALI Paweł 1999-07-16 CWKS Resovia Rzeszów PDK
53 GAJEWSKI Łukasz 1998-09-10 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
54 GAWRYSZCZAK Daniel 2001-03-13 AZS ŁódĽ LDZ
55 GˇBKA Bartosz 1999-05-27 AZS-AWF Warszawa MAZ
56 GIEBAŁ Kamil 2001-08-20 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
57 GIL Filip 1999-01-09 WKS Wawel Kraków MLP
58 GLAPIŃSKI Sławomir 1994-03-16 AZS ŁódĽ LDZ
59 GŁADYSZ Artur 1995-10-03 KS AZS AWF Kraków MLP
60 GŁÓWCZYK Piotr 2001-05-01 WKS Wawel Kraków MLP
61 GŁUCHOWSKI Kamil 1999-02-14 MKS Pogoń Siedlce MAZ
62 GNATEK Michał 1996-09-09 CWKS Resovia Rzeszów PDK
63 GNUTEK Robert 1999-02-01 AZS UMCS Lublin LBE
64 GOLAS Daniel 2000-06-13 SKS Kusy Kraków MLP
65 GÓRALCZYK Bartłomiej 1998-01-01 UKS Gminy Brzeszcze MLP
66 GREMBLEWSKI Paweł 1999-03-10 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
67 GROCHAL Jakub 2003-01-04 WKS Wawel Kraków MLP
68 GRYGIEL Damian 2000-04-15 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
69 GUMIELA Jakub 1998-08-16 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
70 HABER Wojciech 1999-04-05 CWKS Resovia Rzeszów PDK
71 HAJDUK Jakub 2000-01-25 UKS Maraton Sękowa MLP
72 HAMIELEC Marcin 1997-04-30 UKS Tempo 5 Przemy¶l PDK
73 JAGIEŁŁO Łukasz 2002-06-05 UKS Gminy Brzeszcze MLP
74 JAKUBIAK Marcin 1997-05-07 KS AZS AWF Kraków MLP
75 JANIGA Nikodem 1998-01-01 KS AZS AWF Kraków MLP
76 JARMUŁA Bartosz 1999-12-27 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
77 JAROSŁAWSKI Kamil 2000-03-17 AZS UMCS Lublin LBE
78 JASZCZUK Tomasz 1992-03-09 AZS-AWF Katowice SLK
79 JASZCZYK Wojciech 1999-06-16 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
80 JAWORSKI Kamil 1998-12-02 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
81 JENDRUSIAK Daniel 1998-04-15 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
82 JEWUŁA Mateusz 1998-07-23 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
83 JĘDRUSIK Mateusz 1991-05-15 KS AZS AWF Kraków MLP
84 JOACHIMIAK Juliusz 2001-06-28 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
85 JONAK Kamil 1998-06-18 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
86 JOPEK Mateusz 1996-02-14 KS AZS AWF Wrocław DOL
87 JÓ¬WIAK Paweł 1997-02-05 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
88 JUSZCZYK Bartłomiej 2003-07-23 SKS Kusy Kraków MLP
89 KACPRZAK Konrad 1998-04-01 RLMKS Orlęta Radom MAZ
90 KALINOWSKI Michał 1993-08-31 GKS Olimpia Grudzi±dz KPO
91 KANIA Karol 1998-02-20 AZS UMCS Lublin LBE
92 KAŃSKI Norbert 1998-11-11 AZS-AWFiS Gdańsk POM
93 KAPŁON Jakub 1998-08-21 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
94 KARNIA Kornel 1999-04-17 GKS Olimpia Grudzi±dz KPO
95 KARPIK Konrad 1999-07-31 LKS Znicz Biłgoraj LBE
96 KARWOWSKI Adrian 1998-03-30 AZS UMCS Lublin LBE
97 KASIBORSKI Bartosz 2002-06-21 AZS UMCS Lublin LBE
98 KASPRZAK Mikołaj 1998-03-07 UKS Orkan ¦roda Wlkp. WLP
99 KAWCZAK Michał 1999-12-23 LKS Brzezina Osiek MLP
100 KISTER Jakub 2000-09-23 AZS UMCS Lublin LBE
101 KISZKA Krystian 2000-03-22 MKL Sparta Stalowa Wola PDK
102 KLESZYK Kamil 1998-05-24 ULKS Technik Trzcinica PDK
103 KLĘSK Jakub 1998-03-05 KS Gwardia Piła WLP
104 KOBEL Wojciech 1995-09-13 CWKS Resovia Rzeszów PDK
105 KOLANOWSKI Kacper 1998-04-22 UKS Gminy Brzeszcze MLP
106 KOMAŃSKI Albert 2000-02-07 CWKS Resovia Rzeszów PDK
107 KONIECZNY Kamil 1999-03-21 KS AZS AWF Kraków MLP
108 KONSTANTY Mateusz 1998-11-12 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
109 KOPEĆ Bartłomiej 1997-12-03 KS AZS AWF Wrocław DOL
110 KOWALSKI Maksymilian 1998-06-19 MKL Toruń KPO
111 KOZIEŁ Michał 1998-09-23 ULKS Technik Trzcinica PDK
112 KOZŁOWSKI Dominik 2000-07-24 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
113 KOZŁOWSKI Jakub 1999-05-18 WKS Wawel Kraków MLP
114 KRAJEWSKI Dominik 2002-05-08 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
115 KRAWCZYK Kacper 2001-04-05 AZS ŁódĽ LDZ
116 KRAWĘTKOWSKI Bartosz 2002-06-27 UKS Gminy Brzeszcze MLP
117 KRÓLIKOWSKI Kacper 2002-05-18 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
118 KRÓLIKOWSKI Szymon 1999-09-03 UKS Achilles Leszno WLP
119 KRUPA Konrad 2002-02-13 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
120 KRYSZTOFIAK Jakub 2004-09-11 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
121 KRZEMIŃSKI Dawid 2000-04-05 RLTL ZTE Radom MAZ
122 KUBALA Kamil 1999-01-04 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
123 KUCH Andrzej 1991-10-27 UMLKS START Wieruszów LDZ
124 KUCIŃSKI Michał 1999-05-03 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
125 KULIK Grzegorz 2000-01-10 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
126 KULMA Adrian 2000-03-20 KS AZS AWF Kraków MLP
127 KURDYŁA Dawid 2000-03-02 KS Komunalni Sanok PDK
128 KURZYŃSKI Piotr 1998-08-18 WKS Wawel Kraków MLP
129 KU¦ Emanuel 2000-01-31 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
130 KU¦ Miłosz 2002-06-18 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
131 KUTRZEPA Grzegorz 1996-05-11 AZS UMCS Lublin LBE
132 KUZAK Piotr 1997-04-13 MCKiS Jaworzno SLK
133 KWIATKOWSKI Adam 2002-04-15 MKS Durasan Płońsk MAZ
134 LACH Artur 2000-02-03 UKS Gminy Brzeszcze MLP
135 LACH Bartłomiej 2007-04-14 UKS Gminy Brzeszcze MLP
136 LAMPART Tomasz 1998-03-05 KS AZS AWF Kraków MLP
137 LATAWSKI Radosław 1999-01-14 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
138 LATOS Mateusz 2000-02-16 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
139 LEMIESZEK Kacper 2000-11-13 KS Agros Zamo¶ć LBE
140 LENART Tymoteusz 2002-03-27 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
141 LENTOWICZ Jarosław 1992-04-25 LKS Stal Mielec PDK
142 LESZCZUK Bartosz 2000-11-11 AZS UMCS Lublin LBE
143 LEWANDOWSKI Krzysztof 1986-11-08 WKS Wawel Kraków MLP
144 LEWIŃSKI Wiktor 2002-06-05 WKS Wawel Kraków MLP
145 LIGIĘZA Łukasz 1992-07-08 KS AZS AWF Kraków MLP
146 LINCHARD Marcin 1993-03-25 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
147 LIPIŃSKI Bartosz 1998-08-21 MMKS Gdańsk POM
148 LI¦KIEWICZ Zbigniew 2000-09-17 KS AZS AWF Kraków MLP
149 ŁABĘD¬ Konrad 1998-08-18 CKS Budowlani Częstochowa SLK
150 ŁˇCZ Radosław 1998-04-03 LKS Stal Mielec PDK
151 ŁO¦ Krzysztof 2000-09-26 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
152 ŁUKASIK Jan 2004-08-12 UKS Gminy Brzeszcze MLP
153 ŁYSKAWY Przemysław 1999-01-13 LŁKS Prefbet ¦niadowo Łomża POD
154 MACIˇG Radosław 1999-12-14 WKS ¦l±sk Wrocław DOL
155 MADEJA Igor 2004-01-20 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
156 MAJCHRZAK Michał 1998-11-27 AZS-AWFiS Gdańsk POM
157 MAJEWSKI Jacek 2000-04-28 MKS Iskra Pszczyna SLK
158 MALANOWSKI Łukasz 1996-10-08 AZS-AWF Warszawa MAZ
159 MAŁEK Karol 1996-10-30 KKB MOSiR Krosno PDK
160 MANDZIUK Kamil 1997-01-03 KS Agros Zamo¶ć LBE
161 MAŃCZUK Piotr 1998-04-25 AZS-AWFiS Gdańsk POM
162 MARCINKOWSKI Paweł 1995-05-31 KS AZS AWF Wrocław DOL
163 MAREK Vincent 1998-03-02 BKS Bydgoszcz KPO
164 MASŁOWSKI Łukasz 1991-06-08 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
165 MAZAN Sergiusz 1997-09-12 KS AZS AWF Wrocław DOL
166 MAZGAJ Mateusz 1998-01-23 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
167 MICOR Dominik 1999-04-10 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
168 MIECZKOWSKI Dominik 2000-02-02 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
169 MIGAS Gracjan 2002-08-30 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
170 MIKOŁAJCZYK Jakub 1999-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
171 MISIOŁEK Adrian 1996-02-25 KS AZS AWF Wrocław DOL
172 MORAWSKI Kacper 2002-03-26 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
173 MORDYL Jakub 1996-01-15 KS AZS AWF Kraków MLP
174 MROWIEC Witold 1995-06-10 UKS Sprint ZSME Żywiec SLK
175 MUCHNIEWSKI Jarosław 1995-02-02 GKS Piast Gliwice SLK
176 MUSIAŁ Jakub 1997-11-19 KS Gwardia Piła WLP
177 MYSTEK Kamil 1997-11-29 UKS Gminy Brzeszcze MLP
178 MYTYCH Patryk 1999-05-19 CWKS Resovia Rzeszów PDK
179 NOWAK Andrzej 1998-04-30 MKS Sambor Tczew POM
180 NOWAK Ernest 1999-03-22 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
181 NOWAK Igor 2001-02-18 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
182 NOWAK Oskar 1996-08-12 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
183 NOWAKOWSKI Kasper 1999-01-26 RKS ŁódĽ LDZ
184 OBŁˇKOWSKI Przemysław 1999-05-21 KS Zawkrze Mława MAZ
185 OJCZYK Wojciech 1999-03-10 MLUKS Tarnów MLP
186 OLSZÓWKA Mateusz 2001-01-12 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
187 OLSZYŃSKI Jakub 2003-02-27 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
188 OPOCKI Michał 1998-09-13 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
189 PAŃCZAK Łukasz 1998-01-17 CWKS Resovia Rzeszów PDK
190 PAŃTA Dominik 2003-06-21 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
191 PASELA Patryk 1998-08-11 LKS Stal Mielec PDK
192 PERUCKI Bartłomiej 1993-06-10 WKS Wawel Kraków MLP
193 PEZDA Mateusz 2001-04-04 LKS Stal Mielec PDK
194 PĘCAK Kamil 1995-05-18 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
195 PIECZYKOLAN Paweł 1999-07-20 AZS UMCS Lublin LBE
196 PIEKARCZYK Patryk 2000-04-27 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
197 PIETRAS Maciej 2001-06-07 LUKS Hańcza Suwałki POD
198 PIETRUSA Michał 1998-05-29 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
199 PIOTROWSKI Szymon 1999-10-20 Mazovia ProActiv Ciechanów MAZ
200 PODEMSKI Bartosz 2003-02-18 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
201 POLOK Kamil 2000-01-20 UKS Gminy Brzeszcze MLP
202 PORCJA Jakub 2000-06-26 MKL Sparta Stalowa Wola PDK
203 PORĘBSKI Szymon 1998-01-01 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
204 PRENDOTA Przemysław 1998-03-16 MLUKS Tarnów MLP
205 PROKOPIUK Marcel 1999-06-04 MKS Stal Nowa Dęba PDK
206 PULIT Dawid 1998-01-25 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
207 RADECKI Sebastian 2004-02-13 UKS Gminy Brzeszcze MLP
208 RADLIŃSKI Michał 1999-10-17 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
209 RADUCKI Norbert 1998-05-30 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
210 RAJTAK Grzegorz 1999-01-05 KS Agros Zamo¶ć LBE
211 RAJTAK Szymon 1993-07-28 KS Agros Zamo¶ć LBE
212 RECZEK Bartosz 1997-09-24 ULKS Technik Trzcinica PDK
213 RĘGOCKI Patryk 1997-07-26 MKL Toruń KPO
214 RYBARCZYK Paweł 2001-01-15 MKLA Łęczyca LDZ
215 SACHA Filip 1996-06-25 KS AZS AWF Kraków MLP
216 SAMEL Jakub 2001-01-23 KS AZS AWF Kraków MLP
217 SAPEK Szymon 1997-07-29 KS AZS AWF Kraków MLP
218 SAWONIUK Przemysław 2000-05-08 SKLA Sopot POM
219 SCHMIDT Michał 2001-01-04 KS Komunalni Sanok PDK
220 SEIDEL Wojciech 1950-01-16 niest. Kraków MLP
221 SEREMET Mateusz 1998-05-09 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
222 SIDOR Kamil 1999-01-02 UKS Tempo 5 Przemy¶l PDK
223 SIENKIEWICZ Szymon 2003-07-22 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
224 SKOCZYLAS Robert 1998-02-09 MKL Sparta Stalowa Wola PDK
225 SKRZYPEK Mateusz 2000-07-03 MUKS Kadet Rawicz WLP
226 SKWIRUT Sebastian 1999-10-21 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
227 SŁABOŃSKI Łukasz 1998-11-26 SKS Kusy Kraków MLP
228 SMYCZEK Ernest 1996-06-08 CWKS Resovia Rzeszów PDK
229 SOBOLAK Adrian 1996-08-16 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
230 SROKA Mateusz 1994-01-01 ULKS Lipinki MLP
231 STAFIEJ Piotr 1999-01-22 LKS Stal Mielec PDK
232 STANISZEWSKI Jakub 2001-08-09 MKLA Łęczyca LDZ
233 STAŃCZUK Łukasz 1989-11-08 RKS Skra Warszawa MAZ
234 STASIOWSKI Maksymilian 2001-01-25 KS AZS AWF Kraków MLP
235 STRUG Sławomir 1998-01-01 UKS Gminy Brzeszcze MLP
236 STRZAŁKOWSKI Adrian 1990-03-28 MKL Szczecin ZPO
237 STRZELEC Jakub 2002-01-11 SKS Kusy Kraków MLP
238 STUDNICKI Krzysztof 1992-10-10 WKS Wawel Kraków MLP
239 SULWIRSKI Rafał 1996-07-16 AZS-AWF Warszawa MAZ
240 SUŁOWSKI Łukasz 2001-09-01 WKS Wawel Kraków MLP
241 SYCHTA Maciej 1997-11-05 WKS Wawel Kraków MLP
242 SYPNIEWSKI Maksym 1991-12-27 AZS-AWF Warszawa MAZ
243 SYSKI Marcin 1998-03-07 MKL Toruń KPO
244 SYZDEK Mariusz 1989-10-29 UKS Czwórka Żory SLK
245 SZAREK Kacper 2000-03-16 UKS Maraton Sękowa MLP
246 SZTANDERSKI Kamil 1998-07-23 TS AKS Chorzów SLK
247 SZUBA Bartosz 2004-11-15 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
248 SZUMIEC Michał 2001-02-09 KS AZS AWF Kraków MLP
249 SZUMNY Michał 1999-03-27 LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński WMZ
250 ¦LĘCZKA Damian 1998-06-13 KKB MOSiR Krosno PDK
251 ¦WIDERSKI Adrian 1986-09-27 WKS ¦l±sk Wrocław DOL
252 ¦WIERCZEK Szymon 1999-10-29 SKS Kusy Kraków MLP
253 ¦WIERCZYNA Bartosz 1998-02-09 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
254 TARCHAŁA Przemysław 1998-09-16 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
255 TARCZOŃ Damian 1996-02-12 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
256 TARKOWSKI Piotr 1999-08-10 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
257 TOKARCZYK Wojciech 1998-05-05 UKS Budowlani Nowy S±cz MLP
258 TOMASIAK Krzysztof 1990-04-03 UKS Junior Kamesznica SLK
259 TRZASKA Damian 2000-02-03 MKS Durasan Płońsk MAZ
260 TUMIDAJEWICZ Patryk 1997-01-01 ULKS Lipinki MLP
261 TYLKA Kamil 1999-02-24 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
262 TYRPA Krystian 1998-09-14 MKS Osa Zgorzelec DOL
263 UNGAR Grzegorz 1998-09-28 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
264 URBANEK Arkadiusz 1999-09-29 ULKS Technik Trzcinica PDK
265 WACEK Jan 1999-01-01 UKS Kobylanka MLP
266 WAJDZIK Kamil 2002-04-08 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
267 WAKSMUNDZKI Szymon 1997-07-09 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
268 WALC Natan 1999-02-23 CWKS Resovia Rzeszów PDK
269 WALCZAK Marcin 2005-02-03 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
270 WAŁASZEK Mikołaj 2001-03-01 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
271 WARMIŃSKI Mateusz 2004-11-05 TL ROW Rybnik SLK
272 WATOŁA Maciej 1991-02-19 TS AKS Chorzów SLK
273 WEICHERT Marcin 1999-06-13 MKS Piast Głogów DOL
274 WEJMAN Maciej 1999-07-24 RKS ŁódĽ LDZ
275 WĘGLARZ Bartłomiej 1998-06-02 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
276 WIDŁAK Paweł 1999-01-18 LKS Kłos Olkusz MLP
277 WIDUCH Piotr 2002-02-21 UKS Gminy Brzeszcze MLP
278 WIERZBICKI Bartłomiej 1994-08-25 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
279 WIETESKA Tomasz 2001-10-07 UKS Błyskawica Domaniewice LDZ
280 WIŃSKI Jakub 2002-06-05 MKS Durasan Płońsk MAZ
281 WITCZAK Konrad 2001-02-27 WLKS Wrocław DOL
282 WŁÓDARSKI Maciej 1997-03-25 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
283 WOJCIECHOWSKI Jacek 2002-01-07 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
284 WOJCIUCH Arkadiusz 1997-08-04 UKS Sprint ZSME Żywiec SLK
285 WOLSKI Patryk 2002-04-10 ULKS Technik Trzcinica PDK
286 WOŁCZYK Tomasz 2004-07-23 TL ROW Rybnik SLK
287 WOŁCZYK Wojciech 2002-04-29 TL ROW Rybnik SLK
288 WOSICKI Józef 1997-12-28 O¦ AZS Poznań WLP
289 WO¬NIAK Dominik 1999-10-08 UKS Kobylanka MLP
290 WO¬NIAK Kamil 1999-10-08 UKS Kobylanka MLP
291 WOŻNIKIEWICZ Tobiasz 2000-11-03 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
292 WÓJCIK Bartłomiej 1999-12-10 WLKS Nowe Iganie MAZ
293 WÓJCIK Bartosz 1997-12-28 WLKS Nowe Iganie MAZ
294 WÓJCIK Dawid 2004-01-10 MOSM Tychy SLK
295 WRONA Wojciech 1997-04-16 KKL Kielce SWK
296 WRÓBEL Marcin 1999-03-23 UKS Gminy Brzeszcze MLP
297 WYPŁOSZ Tymoteusz 1998-08-10 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
298 ZACNY Szymon 1999-01-01 MKS Tempo Kęty MLP
299 ZACZEK Artur 1989-02-28 O¦ AZS Poznań WLP
300 ZAREMBA Norbert 1998-07-24 WKS Wawel Kraków MLP
301 ZDRAJKOWSKI Dominik 2008-03-11 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
302 ZIAJA Michał 1994-04-04 KS AZS AWF Kraków MLP
303 ZŁYDASZYK Jakub 1998-06-15 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
304 ZONTEK Michał 1999-01-01 MKS Tempo Kęty MLP
305 ZYCH Jakub 2000-12-11 KS AZS AWF Kraków MLP
306 ŻAK Łukasz 1997-05-31 KS AZS AWF Kraków MLP
307 ŻELE¬NIK Krzysztof 1999-02-07 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
308 ŻUCHOWSKI Maciej 1999-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
309 ŻYTKA Jakub 2001-07-26 KS Komunalni Sanok PDK

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.39355397224426sekund