HAJDUK Julia
2001-08-16
TS Wieliczanka Wieliczka
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 BAŁŁA Karolina 2002-09-13 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
2 BANAŚ Patrycja 2000-09-07 KS Słoneczko Busko Zdrój SWK
3 BĄBKA Julia 2000-05-05 KS AZS AWF Kraków MLP
4 BĄK Agata 2002-08-02 RMKS Rybnik SLK
5 BIAŁEK Joanna 2001-05-18 WKS Wawel Kraków MLP
6 BIENIA Zuzanna 2001-07-01 ULKS Bielgim Bielany MLP
7 BIENIEK Amelia 2002-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
8 BIES Oliwia 2005-10-21 LKS Brzezina Osiek MLP
9 BIES Sandra 2000-01-03 LKS Brzezina Osiek MLP
10 BIGUS Kinga 2001-03-28 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
11 BISTUŁA Iza 2001-05-28 BKL Bełchatów LDZ
12 BOCHENEK Gabriela 2000-12-17 SKS Kusy Kraków MLP
13 BRAMBERGER Paulina 2002-05-19 RMKS Rybnik SLK
14 CAFFREY Natalia 2002-08-30 WKS Wawel Kraków MLP
15 CELNER Angelika 1997-10-09 LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle OPL
16 CHOWANIEC Julia 2003-01-18 UKS Budowlani Nowy Sącz MLP
17 CHRAST Bożena 1996-03-25 KS AZS AWF Kraków MLP
18 CZELADZKA Oliwia 2003-11-20 LKS Kłos Olkusz MLP
19 CZOPEK Weronika 2001-02-17 LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle OPL
20 DEC Hanna 2004-05-18 UKS Trójka Mikołów SLK
21 DEC Sara 2001-08-18 CWKS Resovia Rzeszów PDK
22 DELEJOWSKA Wiktoria 2001-03-12 WLKS Wrocław DOL
23 DĘBSKA Ilona 2002-05-07 UKS Sokół Zator MLP
24 DOLEGŁO Daria 1994-04-29 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
25 DOMASIK Wiktoria 2003-02-21 LKS Brzezina Osiek MLP
26 DOROSZKO Dorota 2001-12-01 MKS Tempo Kęty MLP
27 DROŻDŻ Oliwia 1999-10-16 KS Energetyk Jaworzno SLK
28 DRWAL Sara 2001-02-20 MLUKS Tarnów MLP
29 DUDZIK Katarzyna 2000-10-26 SKS Kusy Kraków MLP
30 DUL Wiktoria 2001-07-15 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
31 DULEWICZ Emilia 2001-01-01 KS AZS AWF Kraków MLP
32 DYBAŁA Katarzyna 2001-09-17 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
33 FIC Renata 2000-01-06 WKS Wawel Kraków MLP
34 FILAR Gabriela 2001-04-13 CWKS Resovia Rzeszów PDK
35 FLASZ Sandra 2001-02-11 MKS Tempo Kęty MLP
36 FLIS Zofia 2002-05-20 KS Warszawianka W-wa MAZ
37 FORMA Angelika 2002-03-25 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
38 GAJ Joanna 2001-05-20 AZS-AWF Katowice SLK
39 GODYŃ Natalia 2000-06-04 SKS Kusy Kraków MLP
40 GOLA Marlena 1998-06-08 KS Podlasie Białystok POD
41 GROMADA Wiktoria 2002-07-02 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
42 GRZYBOWSKA Agnieszka 2002-04-04 WKS Śląsk Wrocław DOL
43 GUZIK Justyna 1997-04-05 MUKS SZS Cieszyn SLK
44 GWARDECKA Kamila 2003-05-07 WKS Wawel Kraków MLP
45 GWÓŹDŹ Kinga 2001-02-07 LKS Stal Mielec PDK
46 HAZIK Karolina 2002-01-23 CWKS Resovia Rzeszów PDK
47 JABŁOŃSKA Izabella 2000-02-26 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
48 JACEWICZ Patrycja 2000-06-19 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
49 JAGIELSKA Karolina 2000-03-09 CKS Budowlani Częstochowa SLK
50 JAGIEŁO Wiktoria 2001-08-22 KB MOSiR Jastrzębie SLK
51 JERZMANOWSKA Karolina 1993-02-07 KS AZS AWF Kraków MLP
52 KAPUSTKA Anna 2002-02-20 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
53 KARBOWNICZAK Martyna 2002-08-08 BKL Bełchatów LDZ
54 KIELIAN Aleksandra 2000-09-13 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
55 KIEŁKOWSKA Emilia 2001-05-04 MKS Iskra Pszczyna SLK
56 KLAJA Martyna 2005-01-26 SKS Kusy Kraków MLP
57 KLEKOTKO Gloria 2001-10-06 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
58 KLUJ Karolina 2004-07-07 UKS Trójka Mikołów SLK
59 KOS Katarzyna 2001-06-12 MKS Tempo Kęty MLP
60 KOSIOROWSKA Karolina 1999-09-24 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
61 KOT Anna 1997-07-15 KS AZS AWF Kraków MLP
62 KOWAL Oliwia 2002-12-03 MKS-MOSM Bytom SLK
63 KOWALIK Emilia 2001-05-04 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
64 KOWOLIK Dagmara 2001-12-01 MKS-MOSM Bytom SLK
65 KRASICKA Wiktoria 2001-06-18 AZS-AWF Gorzów LBU
66 KRYSTECKA Justyna 1998-03-25 MKS MOS Wrocław DOL
67 KRZYSZTOŃ Justyna 2000-07-20 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
68 KRZYWICKA Magda 1996-04-05 OKS Skra Warszawa MAZ
69 KSYTA Izabela 2000-01-12 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
70 KUBASIAK Patrycja 2001-11-18 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
71 KUBIC Julia 2000-02-19 KS AZS AWF Kraków MLP
72 KUDER Weronika 2001-01-01 LUKS Zabrzeg SLK
73 KUKLIŃSKA Natalia 2000-07-28 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
74 KURPIEWSKA Aleksandra 2002-05-13 UKS LA Basket Warszawa MAZ
75 KUSIAK Julia 2001-09-20 MKS Rabka-Zdrój MLP
76 KWAŚNY Daria 2001-10-28 TS AKS Chorzów SLK
77 LOPACHAK Olena 2001-07-10 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
78 ŁAKOTA Klaudia 2001-02-01 MKS Iskra Pszczyna SLK
79 ŁYSIN Milena 2003-03-19 UKS Sokół Zator MLP
80 MAJEWSKA Marika 2002-05-05 LUKS Orkan Września WLP
81 MANIK Aleksandra 2000-06-13 KS AZS AWF Kraków MLP
82 MAREK Julia 2001-06-18 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
83 MATUSZ Angelika 1999-05-10 CKS Budowlani Częstochowa SLK
84 MIĄSO Wiktoria 2001-11-14 CWKS Resovia Rzeszów PDK
85 MICHALAK Antonia 2001-02-15 KB MOSiR Jastrzębie SLK
86 MODRAS Gabriela 2002-02-25 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
87 MORĄG Magdalena 2001-09-30 SKS Kusy Kraków MLP
88 MRÓWKA Natalia 2003-01-01 MUKS ILKUS Olkusz MLP
89 NAGIĘĆ Weronika 2002-06-27 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
90 NOWIK Róża 2001-03-03 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
91 NOWOTARSKA Anna 2001-11-03 OLA Małopolskie MLP
92 OCHOCKA Ewa 1996-01-17 KS AZS AWF Wrocław DOL
93 OLCOŃ Ksenia 1999-10-17 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
94 OSADA Gabriela 2001-08-09 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
95 OZGA Aleksandra 2001-08-24 RKS Łódź LDZ
96 PALUCH Karolina 2002-01-01 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
97 PALUCH Karolina 2002-03-17 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
98 PATYK Dżesika 2001-08-16 OLA Małopolskie MLP
99 PECIAK Magdalena 1995-03-26 GKS Piast Gliwice SLK
100 PEŁKA Patrycja 2002-04-04 SKS Kusy Kraków MLP
101 PEMPUŚ Magdalena 2001-03-19 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
102 PĘKALA Patrycja 2001-01-01 MKS Tempo Kęty MLP
103 PIECHOWICZ Maryla 1999-03-23 IKS Olkusz MLP
104 PIERCHAŁA Paulina 2002-03-14 UKS 5 Plus Rydułtowy SLK
105 PISKORSKA Maria 1998-01-01 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
106 PODWOJSKA Katarzyna 2003-03-03 RMKS Rybnik SLK
107 POLAK Julia 2001-05-09 TL ROW Rybnik SLK
108 PRACZUKOWSKA Zofia 1998-01-26 RLTL ZTE Radom MAZ
109 PTAK Karolina 2001-04-03 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
110 PYKA Anna 2000-06-04 MKS Rabka Zdrój Korzeniowski.pl MLP
111 REGULSKA Nastazja 2001-04-08 KS Warszawianka W-wa MAZ
112 RESEL Martyna 2003-06-02 LUKS Strzałków LDZ
113 REWERS Magdalena 1997-04-03 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
114 ROSÓŁ Angelika 2001-04-12 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
115 RUMAN Weronika 1999-02-24 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
116 RUSEK Aleksandra 2001-09-12 UKS Kusy Bukowno MLP
117 RYBKA Aleksandra 2001-01-12 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
118 RYSZKA Edyta 2001-04-27 TL ROW Rybnik SLK
119 SIERŻĘGA Agnieszka 1998-09-23 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
120 SIERŻĘGA Anna 1998-09-23 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
121 SIKORA Angelika 2001-02-05 GKS Piast Gliwice SLK
122 SITEK Justyna 2000-07-12 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
123 SIUCIAK Dominika 2000-06-08 KS Komunalni Sanok PDK
124 SKOWRON Aleksandra 2001-05-12 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
125 SŁAWOSZEWSKA Dominika 2002-02-18 SKS Kusy Kraków MLP
126 SŁOMKA Alicja 1999-10-05 TL ROW Rybnik SLK
127 SOBIK Natalia 2002-01-26 TL ROW Rybnik SLK
128 SOKÓLSKA Katarzyna 1993-08-23 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
129 SOWA Joanna 2002-10-24 MLUKS Tarnów MLP
130 SROKA Paulina 2004-02-08 KS AZS AWF Kraków MLP
131 STACH Aleksandra 1996-06-14 KS AZS AWF Kraków MLP
132 STANISŁAWSKA Kinga 2002-01-01 MKS Żywiec SLK
133 STYRCZ Anna 1982-04-17 KS AZS AWF Kraków MLP
134 SZCZEGIELNIAK Aleksandra 1997-09-10 MKS Siechnice DOL
135 SZPOCZEK Magdalena 2001-10-31 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
136 SZUBA Beata 2002-03-09 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
137 SZYMAŃSKA Dominika 2002-05-14 MKL Sparta Stalowa Wola PDK
138 ŚLIWIŃSKA Klaudia 2000-03-06 ULKS Bielgim Bielany MLP
139 TORBA Nikola 2003-05-08 SKS Kusy Kraków MLP
140 TRENER-WIERCIAK Anna 1991-03-31 KS AZS AWF Kraków MLP
141 TROJAŃSKA Kinga 2000-05-30 KS AZS AWF Kraków MLP
142 TROJAŃSKA Urszula 2000-05-30 KS AZS AWF Kraków MLP
143 UŁAMEK Urszula 2000-04-29 CKS Budowlani Częstochowa SLK
144 WACH Paulina 2001-01-01 WKS Wawel Kraków MLP
145 WALUŚ Karolina 2004-09-22 MKS Tempo Kęty MLP
146 WIECHEĆ Klaudia 2002-10-01 SKS Kusy Kraków MLP
147 WILCZYŃSKA Weronika 1998-09-10 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
148 WIONCZEK Katarzyna 2002-09-20 WKS Śląsk Wrocław DOL
149 WLAZŁO Anna 1999-10-22 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
150 WŁODARCZYK Kamila 2000-07-21 AZS Łódź LDZ
151 WŁODARCZYK Nikola 2001-07-25 MOSM Tychy SLK
152 WOITALLA Daria 2002-01-09 MKS-MOSM Bytom SLK
153 WOJNOWSKA Kamila 2000-03-12 CKS Budowlani Częstochowa SLK
154 WOJTYŁA Gabriela 2000-05-19 SKS Kusy Kraków MLP
155 WOŹNICA Martyna 2002-04-03 UKS 5 Plus Rydułtowy SLK
156 WROŃSKA Wiktoria 2000-01-14 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
157 WYPART Wiktoria 2002-08-05 MKS-MOS Katowice SLK
158 WYSOTA Małgorzata 1997-02-14 KS AZS AWF Wrocław DOL
159 ZACZKIEWICZ Wiktoria 2001-08-04 KS Podlasie Białystok POD
160 ZAJĄC Anna 2001-08-31 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
161 ZAJĄC Justyna 2000-05-04 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
162 ZATOR Kinga 2001-05-29 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
163 ZIEBURA Martyna 2001-01-25 UKS Czwórka Żory SLK
164 ZIEMIAŃSKA Roxana 2003-10-26 SKS Kusy Kraków MLP
165 ZYCH Julia 2002-04-23 WKS Wawel Kraków MLP
166 ŻUKOWSKA Agnieszka 1996-03-10 WKS Śląsk Wrocław DOL

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.13663291931152sekund