STĘPIEŃ Angelika
2000-12-15
TS Wieliczanka Wieliczka
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ANTOLAK Amy 1998-04-27 MKS Rabka-Zdrój MLP
2 BACHARA Klaudia 1997-03-07 MLUKS Tarnów MLP
3 BARCZYK Kamila 1999-07-17 LKS Kłos Olkusz MLP
4 BARTCZAK Julia 2001-08-19 UKS Olimpia Zabrze SLK
5 BEREŹNICKA Monika 2000-11-01 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
6 BRACHUCY Weronika 1999-03-31 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
7 BRODOWSKA Aleksandra 2000-04-02 WLKS Nowe Iganie MAZ
8 BUL Julia 1999-10-06 GKS Piast Gliwice SLK
9 BYSTRZYKOWSKA Hanna 2001-09-01 UKS Olimpia Zabrze SLK
10 CHACIŃSKA Sandra 2001-09-01 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
11 CHOWANIEC Julia 2003-01-18 UKS Budowlani Nowy Sącz MLP
12 CHRYCZYK Katarzyna 1995-05-30 KS AZS AWF Kraków MLP
13 CICH Maria 2000-11-08 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
14 CICHOCKA Patrycja 2000-01-13 MKLA Łęczyca LDZ
15 CIOŁAK Magdalena 2001-05-05 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
16 CYBULSKA Dagmara 1999-05-28 UKS Victoria Józefów MAZ
17 CYBULSKA Klaudia 1999-05-28 UKS Victoria Józefów MAZ
18 DĘBSKA Justyna 1997-08-11 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
19 DRWAL Sara 2001-02-20 MLUKS Tarnów MLP
20 DYBKA Agnieszka 2000-02-07 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
21 DZIERGOWSKA Patrycja 2000-06-29 MKS Durasan Płońsk MAZ
22 DZIEWIĘCKA Wiktoria 1998-05-01 KKL Kielce SWK
23 FIC Renata 2000-01-06 WKS Wawel Kraków MLP
24 FILIPEK Justyna 1999-07-28 WLKS Nowe Iganie MAZ
25 FIUTEK Karolina 2001-04-06 UMKS Nadir Jędrzejów SWK
26 FRĄCZEK Eliza 2001-05-08 UKS Budowlani Nowy Sącz MLP
27 FRĄCZEK Karolina 2001-05-08 UKS Budowlani Nowy Sącz MLP
28 FURMAŃSKA Karolina 1997-01-20 MLUKS Tarnów MLP
29 FUSSEK Daria 2001-04-24 UKS Olimpia Zabrze SLK
30 GAJ Paulina 1993-01-29 MCKiS Jaworzno SLK
31 GAJDA Karolina 2001-06-03 WKS Wawel Kraków MLP
32 GAJOWY Magdalena 1998-03-03 KB MOSiR Jastrzębie SLK
33 GARASZ Magdalena 2000-05-20 SL Olimpia Poznań WLP
34 GARNCARSKA Katarzyna 2001-06-22 KKB MOSiR Krosno PDK
35 GAWLAK Ewelina 1994-05-30 LKS Pszczyna SLK
36 GĘBAL Aleksandra 1998-12-15 KS Wisła Puławy LBE
37 GĘBARZEWSKA Monika 1996-10-06 WKS Śląsk Wrocław DOL
38 GIERACH Milena 2000-04-24 LKS Omega Kleszczów LDZ
39 GŁÓWKA Klaudyna 1996-02-13 OKS Skra Warszawa MAZ
40 GOŁĘBIOWSKA Katarzyna 2000-07-27 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
41 GÓRAK Paulina 1997-11-13 KS AZS AWF Kraków MLP
42 GRABOWSKA Kinga 1999-09-17 UKS 9 Kalisz WLP
43 GREŃ Agnieszka 1998-09-02 UKS Brenna Górki SLK
44 GRUBERT Natalia 2000-02-17 GUKS Asy Dywity WMZ
45 GRUSZKOWSKA Patrycja 2000-01-07 AZS UMCS Lublin LBE
46 GRUZ Aleksandra 1998-08-15 OKLA Ostrołęka MAZ
47 GUL Regina 2003-06-03 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
48 HAN Julia 1999-11-09 UKS Czwórka Żory SLK
49 HAYDER Kamilia 1988-11-15 KS AZS AWF Kraków MLP
50 HERÓD Magdalena 1998-02-08 MLUKS Tarnów MLP
51 HRUBY Anna 1998-03-31 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
52 IZNEROWICZ Karolina 1998-05-25 LKS Omega Kleszczów LDZ
53 JABŁOŃSKA Adrianna 2000-07-11 LKS Stal Mielec PDK
54 JACEWICZ Patrycja 2000-06-19 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
55 JANKOWSKA Agnieszka 2001-02-15 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
56 KAPAŁA Patrycja 1997-03-26 AZS-AWF Katowice SLK
57 KAPUSTKA Anna 2002-02-20 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
58 KAPUTA Aleksandra 1999-02-19 WKS Wawel Kraków MLP
59 KARPF Magdalena 2000-06-08 MKS-MOS Katowice SLK
60 KIELIAN Aleksandra 2000-09-13 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
61 KIRSZ Ewelina 2000-02-11 GKS Olimpia Grudziądz KPO
62 KLĘBOWSKA Wiktoria 2000-01-20 AZS-AWF Katowice SLK
63 KOBIÓR Klaudia 1998-07-01 LKS Pszczyna SLK
64 KOŁEK Weronika 2002-02-08 KKB MOSiR Krosno PDK
65 KOŁODZIEJ Aneta 1999-02-26 WKS Wawel Kraków MLP
66 KOŁODZIEJCZYK Paulina 2001-12-24 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
67 KORBUT Milena 2000-08-08 AZS-AWF Katowice SLK
68 KORNY Karolina 1997-12-08 LKS Pszczyna SLK
69 KOTWICA Ewa 1993-12-10 AZS-AWF Warszawa MAZ
70 KOWALIK Wiktoria 1999-02-25 UKS Olimpia Zabrze SLK
71 KOWALSKA Natalia 2000-09-27 AZS Łódź LDZ
72 KRASOŃ Katarzyna 2000-02-22 MKS Iskra Pszczyna SLK
73 KRUPSKA Julia 2001-12-29 LUKS MGOKSiR Korfantów OPL
74 KRYSZTOFORSKA Angelika 1999-10-09 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
75 KUDLIŃSKA Julia 1999-03-15 KS AZS AWF Kraków MLP
76 KUSZ Magdalena 2000-06-15 MKS MOS Wrocław DOL
77 KWAPISZ Karolina 2000-11-25 WKS Wawel Kraków MLP
78 LEŚNIEWSKA Daria 2000-08-08 OLTS Opoczno Sport Team LDZ
79 LINCZOWSKA Weronika 2002-10-03 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
80 ŁACHOWSKA Agnieszka 1999-07-14 MKS-MOSM Bytom SLK
81 MAKSYMIAK Julia 2001-05-30 MKS Rabka-Zdrój MLP
82 MAŁEK Emilia 2000-04-20 MKS Agros Chełm LBE
83 MAŁEK Monika 2001-01-13 UKS Budowlani Nowy Sącz MLP
84 MANDZIUK Ilona 1996-07-09 AZS UMCS Lublin LBE
85 MARMON Sara 1992-09-17 KS AZS AWF Kraków MLP
86 MARSZAŁEK Alicja 1999-05-02 MCKiS Jaworzno SLK
87 MARSZAŁEK Kornelia Anna 1999-05-28 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
88 MARTYNA Katarzyna 1998-10-25 WKS Wawel Kraków MLP
89 MATEJKOWSKA Aleksandra 1999-01-12 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
90 MAZIARZ Klaudia 2001-12-20 LKS Stal Mielec PDK
91 MENDROWSKA Weronika 2002-04-29 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
92 MICHALIK Dominika 2000-07-23 MKS-MOSM Bytom SLK
93 MICHALIK Patrycja 2000-07-23 MKS-MOSM Bytom SLK
94 MUSIAŁ Małgorzata 2000-01-25 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
95 MUTWIL Oliwia 1997-12-22 TL ROW Rybnik SLK
96 MYSŁOWIECKA Laura 2000-12-15 MKS-MOS Katowice SLK
97 NOWAK Jowita 1999-05-12 MLUKS Tarnów MLP
98 OSYSZKO Izabela 2000-05-15 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
99 PAWLUS Klaudia 2000-10-07 LLKS Osowa Sień LBU
100 PAWŁOWSKA Joanna 2002-08-05 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
101 PAWŁOWSKA Magdalena 1999-10-04 MKS Szerszeń Bogatynia DOL
102 PIECHOTA Kamila 2004-11-06 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
103 PIETRUSIŃSKA Sara 2001-08-16 MLUKS Tarnów MLP
104 PIKOR Natalia 2001-04-06 CWKS Resovia Rzeszów PDK
105 PŁATEK Sylwia 1999-06-15 WLKS Nowe Iganie MAZ
106 PŁOCIŃSKA Aleksandra 1999-10-05 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
107 PODGÓRNI Marcelina 1997-01-12 WKS Wawel Kraków MLP
108 POGAN Eliza 1990-04-06 KS AZS AWF Kraków MLP
109 POLIT Martyna 1998-11-02 UKS 5 Plus Rydułtowy SLK
110 PREGIEL Klaudia 2001-07-04 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
111 PYKA Milena 2000-02-27 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
112 RAJTAR Aleksandra 2000-08-01 KS Słoneczko Busko Zdrój SWK
113 RAŹNA Aleksandra 2002-08-02 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
114 REWERS Magdalena 1997-04-03 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
115 RĘBISZ Judyta 1997-04-19 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
116 RUSEK Aleksandra 2001-09-12 UKS Kusy Bukowno MLP
117 RYDZ Marta 1999-12-13 CKS Budowlani Częstochowa SLK
118 RYDZ Weronika 1999-12-13 CKS Budowlani Częstochowa SLK
119 RYNG Wiktoria 2001-09-11 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
120 RYPEL Joanna 1999-04-12 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
121 SABAT Anna 1993-11-09 CWKS Resovia Rzeszów PDK
122 SERAFIN Katarzyna 2002-09-09 KS AZS AWF Kraków MLP
123 SERWIN Antonina 2001-06-23 MLUKS Tarnów MLP
124 SIEDLECKA Natalia 1999-07-24 LUKS MGOKSiR Korfantów OPL
125 SKALAK Izabela 1999-03-10 MLUKS Tarnów MLP
126 SKIBIŃSKA Karolina 2000-12-30 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
127 SKOWRON Oliwia 2000-03-14 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
128 SOBIERAJ Konstancja 2001-01-19 WKS Wawel Kraków MLP
129 SOBSTEL Sandra 2001-12-29 UKS Olimpia Zabrze SLK
130 SOWA Oliwia 2001-01-16 MLUKS Tarnów MLP
131 SPROCH Julia 1999-12-25 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
132 SROKA Kamila 1997-12-16 LKS Omega Kleszczów LDZ
133 STAŃCZAK Weronika 2001-08-19 UKS Jedynka Gostyń WLP
134 STROJECKA Monika 2001-02-01 UMKS Nadir Jędrzejów SWK
135 SUŚNIŁO Natalia 2000-11-22 AZS-AWF Gorzów LBU
136 SYDORCHUK Anna 2002-03-13 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
137 SZCZUREK Alicja 1994-09-07 UKS Olimpia Zabrze SLK
138 SZUMADA Maria 1998-11-01 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
139 SZYJKA Anna 1998-10-20 AZS-AWF Katowice SLK
140 SZYMAŃSKA Sandra 2002-09-20 UKS Kusy Bukowno MLP
141 SZYMKIEWICZ Julia 2001-08-02 SSR Olimp Strawczyn SWK
142 ŚNIOCH Aleksandra 1995-09-19 WKS Wawel Kraków MLP
143 ŚWIACKA Anita 2000-05-29 UKS Technik Augustów POD
144 TERCJAK Zofia 1999-08-17 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
145 TOPKA Beata 1999-01-20 ULKS Talex Borzytuchom POM
146 TYPER Michalina 2001-08-06 MKS-MOSM Bytom SLK
147 WALĘCIAK Weronika 2002-03-26 UMKS Nadir Jędrzejów SWK
148 WENSIERSKA Julia 2000-07-22 WKS Wawel Kraków MLP
149 WITASZCZYK Paulina 2000-05-30 UKS Dziesiątka Radomsko LDZ
150 WOJTYŁA Barbara 1995-12-01 AZS-AWF Katowice SLK
151 WOŁOSZYN Małgorzata 2000-10-20 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
152 WÓJCIK Joanna 1997-03-27 MLUKS Tarnów MLP
153 WYSOTA Małgorzata 1997-02-14 KS AZS AWF Wrocław DOL
154 ZAJĄC Anna 2001-08-31 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
155 ZAJĄC Justyna 2000-05-04 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
156 ZIĘBA Klaudia 2001-08-19 MKS Stal Nowa Dęba PDK
157 ZIULEWSKA Paulina 2001-01-15 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
158 ZYWERT Emilia 2000-10-09 TL ROW Rybnik SLK
159 ŻYLSKA Joanna 2000-04-25 WKS Wawel Kraków MLP

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.096546173095703sekund