SZUMIEC Michał
2001-02-09
KS AZS AWF Kraków
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 BANACHOWICZ Bartosz 2004-09-20 SKS Kusy Kraków MLP
2 BARAN Filip 2000-12-28 MKL Sparta Stalowa Wola PDK
3 BARCZYK Jakub 2005-07-09 OLA Małopolskie MLP
4 BŁAŻ Adam 2003-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
5 BOBER Paweł 2003-02-03 UKS Kobylanka MLP
6 BORÓWKA Bartosz 1998-01-07 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
7 BRACHA Jakub 2003-01-01 UKS Gminy Brzeszcze MLP
8 BRODOWSKI Krystian 1999-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
9 BROŻEK Tobiasz 2003-11-04 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
10 BRZEZIŃSKI Maciej 1993-03-27 KS AZS AWF Kraków MLP
11 BRZEZIŃSKI Marek 1995-05-12 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
12 BUBAŁA Dawid 1997-10-22 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
13 BUKSA Mateusz 2000-03-11 MKS Rabka-Zdrój MLP
14 BULIŃSKI Filip 2000-11-10 KS AZS AWF Kraków MLP
15 BYCZEK Piotr 2005-01-01 OLA Małopolskie MLP
16 BYDOŃ Oskar 2004-01-02 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
17 CETLICER Filip 2001-05-18 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
18 CHEŁCZYŃSKI Norbert 1998-10-29 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
19 CHLEBISZ Dawid 2000-02-15 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
20 CHMURA Piotr 1998-08-17 KS AZS AWF Kraków MLP
21 CHOJNOWSKI Kamil 2000-03-14 KS AZS AWF Kraków MLP
22 CHOLEWA Hubert 1996-08-27 WKS Wawel Kraków MLP
23 CIEŃ Marcel 2002-03-29 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
24 CIESIELSKI Oliwier 2004-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
25 CISIŃSKI Maciej 1997-01-21 WKS Wawel Kraków MLP
26 CYRAN Konrad 2000-01-21 LKS Stal Mielec PDK
27 CYRAN Michał 2002-05-12 OLA Małopolskie MLP
28 CYRAN Patryk 2001-04-30 OLA Małopolskie MLP
29 CZECHOWSKI Jakub 2003-12-19 SKS Kusy Kraków MLP
30 ĆWIK Mateusz 2006-05-06 MKS-MOS Katowice SLK
31 DECHNIK Jakub 2000-01-07 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
32 DIDYK Krystian 2003-08-01 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
33 DOBROWOLSKI Patryk 2000-06-09 KS AZS AWF Kraków MLP
34 DOMALIK Łukasz 2002-04-22 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
35 DRÓŻDŻ Marcin 2002-01-05 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
36 DUDEK Krzysztof 1995-07-10 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
37 DUDEK Michał 2001-06-08 WKS Wawel Kraków MLP
38 DULA Tomasz 1989-09-04 KS Warszawianka W-wa MAZ
39 DULEMBA Kamil 2000-02-25 SKS Kusy Kraków MLP
40 DURALEK Damian 1999-03-11 KS AZS AWF Kraków MLP
41 DYNEROWICZ Michał 1997-02-15 KS AZS AWF Kraków MLP
42 DZIDA Paweł 1999-04-13 AZS-AWF Katowice SLK
43 DZIUBEK Mikołaj 2001-12-19 SKS Kusy Kraków MLP
44 FIJAK Tomasz 2004-01-20 MKS Żywiec SLK
45 FILIPEK Bartosz 2001-09-09 WKS Wawel Kraków MLP
46 FRANKOWICZ Jakub 2001-04-03 SKS Kusy Kraków MLP
47 FRˇCZEK Patryk 2001-05-20 ULKS Lipinki MLP
48 FURGAŁ Patryk 2002-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
49 GAJECKI Kacper 2000-08-28 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
50 GAJEWSKI Łukasz 1998-09-10 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
51 GALIK Wojciech 2002-04-10 MKS Rabka-Zdrój MLP
52 GAŁGAŃSKI Jan 2002-08-14 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
53 GANCARZ Hubert 2002-01-01 UKS Gminy Brzeszcze MLP
54 GARWACKI Kamil 2001-10-16 LKS Brzezina Osiek MLP
55 GIBEK Filip 2001-06-15 SKS Kusy Kraków MLP
56 GIEBAŁ Kamil 2001-08-20 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
57 GIL Filip 1999-01-09 WKS Wawel Kraków MLP
58 GŁADYSZ Artur 1995-10-03 KS AZS AWF Kraków MLP
59 GŁÓWCZYK Piotr 2001-05-01 WKS Wawel Kraków MLP
60 GOCH Szymon 2002-03-10 KS AZS AWF Kraków MLP
61 GOLAS Daniel 2000-06-13 SKS Kusy Kraków MLP
62 GORCZYCA Jakub 2002-03-31 UKS Polfin O¶więcim MLP
63 GÓRSKI Tomasz 2003-01-01 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
64 GRABOWSKI Konrad 2001-03-14 MLUKS Tarnów MLP
65 GROBECKI Daniel 2000-01-17 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
66 GROMALA Grzegorz 2000-03-21 LUKS Zabrzeg SLK
67 GRYCMAN Jakub 2001-04-19 KS Stal Ostrów Wlkp. WLP
68 GRYGIEL Damian 2000-04-15 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
69 GRZELAK Mateusz 2001-01-18 MUKS Płock MAZ
70 GUCFA Damian 2000-01-25 UKS Kobylanka MLP
71 GWIZDAŁA Oskar 2002-10-30 OLA Małopolskie MLP
72 HAJDUK Jakub 2000-01-25 UKS Maraton Sękowa MLP
73 HALUCH Karol 2002-10-19 KS AZS AWF Kraków MLP
74 JAGIEŁŁO Łukasz 2002-06-05 UKS Gminy Brzeszcze MLP
75 JAKUBIAK Marcin 1997-05-07 KS AZS AWF Kraków MLP
76 JANIGA Nikodem 1998-01-01 KS AZS AWF Kraków MLP
77 JANIK Dawid 2000-01-27 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
78 JANUSZEK Kacper 2000-02-28 MUKS ILKUS Olkusz MLP
79 JANUSZEK Kajetan 2000-02-28 MUKS ILKUS Olkusz MLP
80 JASZCZYK Wojciech 1999-06-16 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
81 JATKOWSKI Oskar 2003-09-11 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
82 JAWORSKI Wiktor 2000-08-03 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
83 JĘCZALIK Kacper 2002-01-01 UKS Gminy Brzeszcze MLP
84 JĘDRUSIAK Paweł 2001-06-22 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
85 JÖRGEN Artur 1998-07-30 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
86 JUSZCZYK Bartłomiej 2003-07-23 SKS Kusy Kraków MLP
87 KACZARA Maciej 2005-08-01 OLA Małopolskie MLP
88 KAŁWAK Marcin 2004-04-29 MMKS Kędzierzyn KoĽle OPL
89 KAMIŃSKI Krzysztof 1998-09-29 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
90 KANTOR Amadeusz 2000-02-09 KS AZS AWF Kraków MLP
91 KAPŁON Jakub 1998-08-21 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
92 KAPS Tomasz 2001-04-11 MKS-MOSM Bytom SLK
93 KAPUT Tomasz 2001-02-07 MLUKS Tarnów MLP
94 KASZA Artur 1998-07-22 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
95 KIRYŁÓW Maksymilian 2002-10-09 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
96 KITA Jakub 2001-05-10 MKS Iskra Pszczyna SLK
97 KLIMA Bartłomiej 2001-01-23 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
98 KLITA Jakub 1999-07-01 WKS Wawel Kraków MLP
99 KLOSE Dawid 2000-01-17 TL ROW Rybnik SLK
100 KNAPIK Mateusz 2000-01-05 MKS-MOSM Bytom SLK
101 KOCHANOWICZ Krystian 2002-11-12 KS AZS AWF Kraków MLP
102 KOCZERA Jakub 2001-02-28 KS Komunalni Sanok PDK
103 KOPEĆ Maciej 2002-07-29 WKS Wawel Kraków MLP
104 KORUS Kacper 2001-03-25 MKS-MOSM Bytom SLK
105 KOSOWSKI Mariusz 2002-11-26 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
106 KOWALA Dawid 2000-01-12 MUKS ILKUS Olkusz MLP
107 KOWALCZYK Artur 2001-10-14 SKS Kusy Kraków MLP
108 KOWALSKI Tomasz 1948-09-12 KS AZS AWF Kraków MLP
109 KOZŁOWSKI Dominik 2000-07-24 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
110 KOZŁOWSKI Jakub 1999-05-18 WKS Wawel Kraków MLP
111 KRAWCZYK Kacper 2001-04-05 AZS ŁódĽ LDZ
112 KRAWCZYK Wiktor 2005-01-01 OLA Małopolskie MLP
113 KRAWĘTKOWSKI Bartosz 2002-06-27 UKS Gminy Brzeszcze MLP
114 KRÓLEWICZ Mikołaj 2001-07-19 LKS Kłos Olkusz MLP
115 KRUCZEK Wiktor 2001-12-13 SKS Kusy Kraków MLP
116 KRUPA Konrad 2002-02-13 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
117 KRZEMIEŃ Jan 2002-05-27 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
118 KRZEMIŃSKI Dawid 2000-04-05 RLTL ZTE Radom MAZ
119 KRZYŻAK Szymon 2001-01-01 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
120 KUBOCIK Igor 2005-01-01 UKS Gminy Brzeszcze MLP
121 KUCIŃSKI Michał 1999-05-03 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
122 KUFEL Jerzy 2000-01-12 KS AZS AWF Kraków MLP
123 KULESZA Oktawiusz 2001-06-05 MKS-MOS Katowice SLK
124 KULIK Grzegorz 2000-01-10 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
125 KULMA Adrian 2000-03-20 KS AZS AWF Kraków MLP
126 KUŁACZ Igor 1997-04-03 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
127 KURDYŁA Dawid 2000-03-02 KS Komunalni Sanok PDK
128 KURLETO Dominik 1994-08-18 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
129 KU¦ Miłosz 2002-06-18 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
130 KWAK Patryk 2003-11-27 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
131 KWIECIEŃ Michał 1999-06-18 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
132 KWIECIŃSKI Jakub 2004-07-28 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
133 LACH Artur 2000-02-03 UKS Gminy Brzeszcze MLP
134 LACH Bartłomiej 2007-04-14 UKS Gminy Brzeszcze MLP
135 LASKOWSKI Mikołaj 2002-09-21 RMKS Rybnik SLK
136 LENARD Wojciech 2002-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
137 LENART Tymoteusz 2002-03-27 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
138 LESZCZUK Bartosz 2000-11-11 AZS UMCS Lublin LBE
139 LEWIŃSKI Wiktor 2002-06-05 WKS Wawel Kraków MLP
140 LINCHARD Marcin 1993-03-25 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
141 LISIECKI Damian 2001-06-11 MUKS Szok Bojanowo WLP
142 LONDZIN Marcin 1992-04-01 AZS-AWF Katowice SLK
143 LUDWIŃSKI Jakub 2001-01-24 UKS Kobylanka MLP
144 ŁAGOSZ Marcin 2000-12-05 SKS Kusy Kraków MLP
145 ŁAWRESZUK Marcin 1990-01-07 AZS-AWF Katowice SLK
146 ŁEPKOWSKI Jakub 2001-01-20 SKS Kusy Kraków MLP
147 ŁO¦ Krzysztof 2000-09-26 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
148 ŁUKASIAK Bartosz 2001-09-13 SKS Kusy Kraków MLP
149 ŁUKASIEWICZ Sebastian 2004-06-28 SKS Kusy Kraków MLP
150 ŁUKASIK Jan 2004-08-12 UKS Gminy Brzeszcze MLP
151 ŁYSIN Bartosz 2005-05-16 UKS Sokół Zator MLP
152 MADEJA Michał 2002-11-03 MKS-MOSM Bytom SLK
153 MAJDA Tomasz 2001-12-27 LKS Brzezina Osiek MLP
154 MAJERCZAK Bartłomiej 2002-01-06 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
155 MAJEWSKI Jacek 2000-04-28 MKS Iskra Pszczyna SLK
156 MAKOWSKI Maciej 2003-01-01 KS AZS AWF Kraków MLP
157 MALICKI Jakub 2000-10-05 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
158 MARTYNIAK Igor 2005-03-25 OLA Małopolskie MLP
159 MATUSIK Norbert 2005-07-08 AL WF Krzeszowice MLP
160 MAZUR Tobiasz 2004-12-28 MMKS Kędzierzyn KoĽle OPL
161 MICHALSKI Mateusz 2001-02-05 AZS-AWFiS Gdańsk POM
162 MIKŁASZEWICZ Jakub 2001-03-15 SL Salos Suwałki POD
163 MIKU¦KIEWICZ Julian 2001-09-19 LUKS Namysłów OPL
164 MIRECKI Michał 2001-02-12 UKS Gminy Brzeszcze MLP
165 MISTEREK Mateusz 2005-07-04 MOSM Tychy SLK
166 MOLIK Wiktor 2005-07-11 AL WF Krzeszowice MLP
167 MORAWSKI Kacper 2002-03-26 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
168 MO¦ Damian 1999-09-13 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
169 MOTYKA Sławomir 1999-01-01 UKS Junior Kamesznica SLK
170 MUCHA Mateusz 2002-05-14 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
171 MUSIAŁ Michał 1996-03-12 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
172 MYSTEK Kamil 1997-11-29 UKS Gminy Brzeszcze MLP
173 NOWICKI Patryk 2002-07-07 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
174 OBŁĘKOWSKI Maksymilian 2002-11-08 UKS Sprint 2020 Warszawa MAZ
175 OLAJOSSY Szymon 2005-10-27 WKS Wawel Kraków MLP
176 OLSZÓWKA Mateusz 2001-01-12 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
177 OLSZYŃSKI Jakub 2003-02-27 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
178 OSTAPOWICZ Daniel 2000-03-10 KS Podlasie Białystok POD
179 PAJˇK Jakub 2001-01-19 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
180 PAJˇK Mateusz 2001-04-25 MKS Iskra Pszczyna SLK
181 PALA Dominik 2001-08-01 MKS Iskra Pszczyna SLK
182 PAŃTA Dominik 2003-06-21 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
183 PASOŃ Kamil 2004-08-17 OLA Małopolskie MLP
184 PATRZYK Adam 2002-01-23 BKL Bełchatów LDZ
185 PAWLAK Mateusz 2001-03-18 UKS Czempion Bełchatów LDZ
186 PAWŁOWSKI Michał 2002-04-22 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
187 PAWŁOWSKI Oliwier 2001-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
188 PECURAS Damian 2000-04-14 UKS Tempo 5 Przemy¶l PDK
189 PEZDA Mateusz 2001-04-04 LKS Stal Mielec PDK
190 PĘDZIMˇŻ Mikołaj 2002-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
191 PIEKARCZYK Patryk 2000-04-27 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
192 PIEPRZYK Dominik 2002-07-17 SKS Kusy Kraków MLP
193 PIERWOCH Jakub 2001-04-11 KS AZS AWF Kraków MLP
194 PLISZKA Jakub 2001-03-11 MLUKS Tarnów MLP
195 PODSIADŁY Adam 2000-04-07 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
196 POLOCZEK Kamil 1989-04-24 UKS Czwórka Żory SLK
197 POLOK Kamil 2000-01-20 UKS Gminy Brzeszcze MLP
198 POPEK Dawid 2003-01-01 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
199 PORCJA Jakub 2000-06-26 MKL Sparta Stalowa Wola PDK
200 PRENDOTA Przemysław 1998-03-16 MLUKS Tarnów MLP
201 PRZYBYŁOWICZ Adrian 2000-01-01 UKS Kobylanka MLP
202 PSZCZÓŁKA Szymon 2000-01-01 MKS Tempo Kęty MLP
203 PTAK Bartosz 2001-03-04 MKS-MOSM Bytom SLK
204 PULIT Dawid 1998-01-25 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
205 RADECKI Sebastian 2004-02-13 UKS Gminy Brzeszcze MLP
206 RˇCZKOWSKI Mateusz 2002-07-05 UKS Kobylanka MLP
207 RECLIK Piotr 2003-06-10 RMKS Rybnik SLK
208 ROMAŃCZYK Sebastian 2000-10-31 KS Komunalni Sanok PDK
209 ROMAŃSKI Adam 2005-01-01 UKS Sokół Zator MLP
210 RÓŻAŃSKI Mateusz 1998-08-11 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
211 RÓŻYCKI Mateusz 2000-04-07 BKS Bydgoszcz KPO
212 RUDEK Maciej 2001-10-11 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
213 RUDNIK Kacper 2001-03-24 NKS Nowe Miasto Lubawskie WMZ
214 RUMIAN Jan 2001-06-02 SKS Kusy Kraków MLP
215 RUSIN Szymon 2000-03-09 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
216 SACHA Filip 1996-06-25 KS AZS AWF Kraków MLP
217 SALASTOWICZ Sebastian 2000-02-07 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
218 SAŁUK Miłosz 2001-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
219 SAMEL Jakub 2001-01-23 KS AZS AWF Kraków MLP
220 SCHMIDT Michał 2001-01-04 KS Komunalni Sanok PDK
221 SEREMAK Kamil 2001-07-09 KS AZS AWF Kraków MLP
222 SERWAŃSKI Adam 2000-09-04 SKS Kusy Kraków MLP
223 SERWAŃSKI Filip 2003-04-25 SKS Kusy Kraków MLP
224 SIKORA Maciej 2003-08-03 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
225 SIKORSKI Jakub 2001-09-01 AZS-AWF Katowice SLK
226 SMOŁA Daniel 2004-01-01 OLA Małopolskie MLP
227 SOBALA Mikołaj 2002-10-30 SKS Kusy Kraków MLP
228 SOKOŁOWSKI Władysław 2001-01-01 WKS Wawel Kraków MLP
229 SRAGA Jakub 2005-01-24 KS Victoria Trzebinia MLP
230 SROKA Patryk 2001-09-27 WKS Wawel Kraków MLP
231 STASIOWSKI Maksymilian 2001-01-25 KS AZS AWF Kraków MLP
232 STOBIENIECKI Oskar 2000-02-02 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
233 STOLARSKI Jakub 2000-06-10 LUKS Strzałków LDZ
234 STOŃ Jacek 2002-05-22 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
235 STRZELEC Jakub 2002-01-11 SKS Kusy Kraków MLP
236 SUDER Alan 2004-11-23 SKS Kusy Kraków MLP
237 SULWIRSKI Rafał 1996-07-16 AZS-AWF Warszawa MAZ
238 SUŁOWSKI Łukasz 2001-09-01 WKS Wawel Kraków MLP
239 SUMIŃSKI Michał 2001-03-12 RLTL ZTE Radom MAZ
240 SURMIAK Adam 2004-01-09 SKS Kusy Kraków MLP
241 SWOBODA Patryk 2000-06-25 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
242 SYZDEK Mariusz 1989-10-29 UKS Czwórka Żory SLK
243 SZAREK Kacper 2000-03-16 UKS Maraton Sękowa MLP
244 SZCZUDŁO Jakub 2000-09-22 KS AZS AWF Kraków MLP
245 SZEWCZYK Oskar 2002-11-21 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
246 SZUMILAS Patryk 2002-10-31 SKS Kusy Kraków MLP
247 SZYMBORSKI Dawid 2006-06-14 UKS Sokół Zator MLP
248 ¦LIWIŃSKI Dawid 2005-04-01 UKS Sokół Zator MLP
249 ¦LIWIŃSKI Michał 2002-01-01 UKS Sokół Zator MLP
250 ¦LUSARZ Igor 2003-09-28 SKS Kusy Kraków MLP
251 ¦MIETANA Jakub 2000-03-03 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
252 ¦WIERCZEK Szymon 1999-10-29 SKS Kusy Kraków MLP
253 ¦WIERCZYNA Bartosz 1998-02-09 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
254 ¦WIERZ Kacper 2003-01-31 UKS Kobylanka MLP
255 ¦WIST Jakub 1999-12-06 RMKS Rybnik SLK
256 TARCHAŁA Przemysław 1998-09-16 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
257 TARCZOŃ Damian 1996-02-12 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
258 TATAR Bartłomiej 2001-06-12 SKS Kusy Kraków MLP
259 TEBEL Paweł 2002-07-07 UKS 5 Plus Rydułtowy SLK
260 TOMASIAK Krzysztof 1990-04-03 UKS Junior Kamesznica SLK
261 TOMASZEWSKI Arkadiusz 2001-02-22 WKS Wawel Kraków MLP
262 TOMSIA Michał 2001-02-25 UKS Kusy Bukowno MLP
263 TONDI Francesco 2003-01-15 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
264 TUREK Bartosz 2002-05-22 UKS Atos WoĽnice WMZ
265 TWORZYDŁO Jan 1997-05-29 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
266 TYLKA Kamil 1999-02-24 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
267 WAJDZIK Kamil 2002-04-08 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
268 WAŁASZEK Mikołaj 2001-03-01 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
269 WANDZEL Mateusz 1999-03-22 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
270 WARSZYCKI Konrad 2001-04-05 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
271 WˇŻ Kamil 2001-10-25 LKS Stal Mielec PDK
272 WIDUCH Piotr 2002-02-21 UKS Gminy Brzeszcze MLP
273 WIECZOREK Grzegorz 2000-06-18 KS AZS AWF Kraków MLP
274 WIELAND Dawid 2000-02-20 MKS-MOSM Bytom SLK
275 WIERZBICKI Bartłomiej 1994-08-25 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
276 WIETESKA Tomasz 2001-10-07 UKS Błyskawica Domaniewice LDZ
277 WILCZYŃSKI Kamil 2002-09-20 LKS Pogórze Skoczów SLK
278 WILK Michał 2003-01-01 OLA Małopolskie MLP
279 WILKOSZ Jarosław 2001-08-01 LKS Kłos Olkusz MLP
280 WI¦NIEWSKI Karol 2001-06-28 LUKS Start Nakło KPO
281 WI¦NIEWSKI Piotr 2000-05-17 AZS UMCS Lublin LBE
282 WITCZAK Konrad 2001-02-27 WLKS Wrocław DOL
283 WITOS Mikołaj 2004-06-06 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
284 WOJCIUCH Arkadiusz 1997-08-04 UKS Sprint ZSME Żywiec SLK
285 WOJDYŁA Szymon 2002-07-16 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
286 WOJTYGA Miłosz 2002-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
287 WOLANT Wojciech 2003-01-01 UKS Gminy Brzeszcze MLP
288 WOLSKI Patryk 2002-04-10 ULKS Technik Trzcinica PDK
289 WÓJCIK Dawid 2004-01-10 MOSM Tychy SLK
290 WRÓBEL Igor 2005-01-01 OLA Małopolskie MLP
291 WRÓBEL Marcin 1999-03-23 UKS Gminy Brzeszcze MLP
292 WYCZESANY Marek 1997-05-05 LUKS Zabrzeg SLK
293 WYWIAŁ Wiktor 2003-03-19 SKS Kusy Kraków MLP
294 YARUSHINSKIY Nikita 2000-04-08 UKS Orkan ¦roda Wlkp. WLP
295 ZACNY Szymon 1999-01-01 MKS Tempo Kęty MLP
296 ZADORA Michał 2000-03-17 UKS Kusy Bukowno MLP
297 ZAGÓL Krzysztof 2002-03-19 MLUKS Tarnów MLP
298 ZAREMBA Norbert 1998-07-24 WKS Wawel Kraków MLP
299 ZATORSKI Mikołaj 1999-07-13 MKS Iskra Pszczyna SLK
300 ZDEBIAK Arnold 1993-05-11 KS AZS AWF Kraków MLP
301 ZEGAN Oliwier 2003-05-10 SKS Kusy Kraków MLP
302 ZIAJA Michał 1994-04-04 KS AZS AWF Kraków MLP
303 ZIĘBA Szymon 1996-09-25 KS AZS AWF Kraków MLP
304 ZŁYDASZYK Jakub 1998-06-15 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
305 ZONTEK Michał 1999-01-01 MKS Tempo Kęty MLP
306 ZWOLIŃSKI Jakub 2005-05-26 OLA Małopolskie MLP
307 ZYCH Jakub 2000-12-11 KS AZS AWF Kraków MLP
308 ŻAK Patryk 2001-07-30 SKS Kusy Kraków MLP
309 ŻELE¬NIK Krzysztof 1999-02-07 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
310 ŻOK Łukasz 2001-05-17 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
311 ŻUREK Kacper 2000-12-26 UKS Kusy Bukowno MLP
312 ŻUROWSKI Jakub 2001-03-12 RLTL ZTE Radom MAZ
313 ŻYCHOWICZ Szymon 2001-07-30 TS Wieliczanka Wieliczka MLP

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.1811990737915sekund