BRYL Michał
1997-10-27
KU AZS PWSZ w Tarnowie
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 BACZEWSKI Dominik 2004-12-21 UKS Atos Woźnice WMZ
2 BRODZIK Mikołaj 2001-02-28 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
3 BURKIEWICZ Eryk 2003-06-26 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
4 CETNARSKI Wojciech 2000-07-08 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
5 CZACHOR Rafał 1999-08-08 MKS Stal Nowa Dęba PDK
6 DADOS Denis 1998-02-16 AZS UMCS Lublin LBE
7 DĄBROWSKI Łukasz 1998-01-05 WKS Wawel Kraków MLP
8 DOBOSZ Jakub 2001-05-30 WKS Wawel Kraków MLP
9 DUBIS Seweryn 1998-04-27 AZS-AWF Warszawa MAZ
10 FELUŚ Michał 1997-11-17 WKS Wawel Kraków MLP
11 GAWRON Patryk 2001-03-04 ULKS MOSiR Sieradz LDZ
12 GRUDZIŃSKI Patryk 2003-04-05 MKL Toruń KPO
13 GRZYBEK Patryk 1999-01-01 MKL Toruń KPO
14 HENKE Marek 2000-01-20 WKS Wawel Kraków MLP
15 ISKRA Bartosz 2003-01-28 UKB Szubin KPO
16 JANUSZEK Kajetan 2000-02-28 MUKS ILKUS Olkusz MLP
17 JAWORSKI Kamil 1998-12-02 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
18 JEWUŁA Mateusz 1998-07-23 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
19 JURCZYK Mariusz 1996-01-10 KS AZS AWF Kraków MLP
20 KARPECKI Bartłomiej 1994-05-31 KS Sprinterzy.com Kraków MLP
21 KLIMA Bartłomiej 2001-01-23 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
22 KLIMEK Rafał 1999-07-21 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
23 KŁOS Michał 2001-09-15 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
24 KOWAL Grzegorz 1998-01-10 WKS Wawel Kraków MLP
25 KRUPIŃSKI Patryk 1998-10-09 KS AZS AWF Wrocław DOL
26 KRZCIUK Michał 2000-07-08 MUKS THM Ostrowiec Świętokrzyski SWK
27 KUFEL Maksymilian 2002-01-01 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
28 KULESZA Oktawiusz 2001-06-05 MKS-MOS Katowice SLK
29 KULIGOWSKI Michał 2002-08-13 RMKS Rybnik SLK
30 KURCZ Tadeusz 1974-10-27 PZWLA Toruń KPO
31 KURZYDŁO Krystian 2000-04-22 KS Komunalni Sanok PDK
32 KWAPISZ Marek 1956-09-29 RKS Łódź LDZ
33 LAMPART Tomasz 1998-03-05 KS AZS AWF Kraków MLP
34 MARMON Patryk 1997-02-22 KS AZS AWF Kraków MLP
35 MATYSEK Krzysztof 1988-12-02 TS AKS Chorzów SLK
36 MAZIARZ Tomasz 2000-01-05 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
37 MIGOŃ Jan 1996-03-26 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
38 MIRECKI Michał 2001-02-12 UKS Gminy Brzeszcze MLP
39 MITKA Piotr 1994-08-22 KS AZS AWF Kraków MLP
40 MROCZEK Adam 1999-12-21 AZS Łódź LDZ
41 NIEMCZYK Paweł 2000-12-27 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
42 NIEZGODA Stanisław 1949-05-10 PZWLA Toruń KPO
43 OLSZÓWKA Daniel 1995-05-28 KS AZS AWF Kraków MLP
44 OLSZÓWKA Mateusz 2001-01-12 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
45 OPOCKI Michał 1998-09-13 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
46 OSS Mateusz 2001-08-15 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
47 PODGÓRSKI Tomasz 1999-10-06 UKS Budowlani Nowy Sącz MLP
48 PROKOPIUK Marcel 1999-06-04 MKS Stal Nowa Dęba PDK
49 PYSZKA Patryk 2003-01-03 KS Wejher Wejherowo POM
50 RUSIN Szymon 2000-03-09 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
51 SAWUŁA Paweł 1998-11-29 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
52 SŁOMIŃSKI Sebastian 2002-07-15 AZS-AWFiS Gdańsk POM
53 SMYCZEK Ernest 1996-06-08 CWKS Resovia Rzeszów PDK
54 SROKA Mateusz 1994-01-01 ULKS Lipinki MLP
55 STUDNICKI Krzysztof 1992-10-10 WKS Wawel Kraków MLP
56 SUDER Alan 2004-11-23 SKS Kusy Kraków MLP
57 SZKARADEK Stanisław 2001-06-15 ULKS Lipinki MLP
58 SZUDY Eryk 2001-01-01 ULKS Lipinki MLP
59 SZYMAŃSKI Cezary 2003-02-05 UKS Dziewiątka Kutno LDZ
60 SZYMCZYK Patryk 1997-03-08 MCKiS Jaworzno SLK
61 ŚMIETANA Jakub 2000-03-03 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
62 TARADAJ Bartosz 2001-12-22 MKS-MOS Katowice SLK
63 TYLAK Łukasz 1990-02-28 OŚ AZS Poznań WLP
64 WAŁASZEK Nikodem 2003-01-12 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
65 WARMIŃSKI Mateusz 2004-11-05 TL ROW Rybnik SLK
66 WOJCIECHOWSKI Maciej 1999-05-18 WLKS Wrocław DOL
67 WOLSKI Patryk 2002-04-10 ULKS Technik Trzcinica PDK
68 ZIEMBA Maciej 1996-09-30 TS AKS Chorzów SLK
69 ZIĘBA Szymon 1996-09-25 KS AZS AWF Kraków MLP

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.063436985015869sekund