BRZĘK Paulina
1999-03-02
KU AZS PWSZ w Tarnowie
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ANTOLAK Amy 1998-04-27 MKS Rabka-Zdrój MLP
2 BARCZYK Kamila 1999-07-17 LKS Kłos Olkusz MLP
3 BAUER Monika 1995-09-10 CWKS Resovia Rzeszów PDK
4 BĄBA Sylwia 1998-01-05 MKS Stal Nowa Dęba PDK
5 BEREŹNICKA Monika 2000-11-01 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
6 BOŻĘTKA Marta 1999-03-17 KKB MOSiR Krosno PDK
7 BRACHUCY Weronika 1999-03-31 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
8 BYRSKA Sylwia 1995-03-28 WKS Wawel Kraków MLP
9 CICH Maria 2000-11-08 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
10 CUBER Karolina 1997-05-20 KS AZS AWF Kraków MLP
11 CZARNOTA Małgorzata 1999-02-22 RLTL ZTE Radom MAZ
12 FAŁOWSKA Sonia 1999-11-18 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
13 FIC Renata 2000-01-06 WKS Wawel Kraków MLP
14 FLOREK Weronika 1999-04-24 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
15 FURMAŃSKA Karolina 1997-01-20 MLUKS Tarnów MLP
16 GAJ Paulina 1993-01-29 MCKiS Jaworzno SLK
17 GALUS Natalia 1997-05-31 MLUKS Tarnów MLP
18 GAŁA Katarzyna 2000-07-17 TS AKS Chorzów SLK
19 GARNCARSKA Katarzyna 2001-06-22 KKB MOSiR Krosno PDK
20 GĄSIOROWSKA Dominika 1996-10-11 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
21 GŁADYSZ Dagmara 1998-03-23 MKS Stal Nowa Dęba PDK
22 GÓRAK Paulina 1997-11-13 KS AZS AWF Kraków MLP
23 GRABEK Emanuela 1997-01-19 KS Agros Zamość LBE
24 GUL Aleksandra 1997-01-19 CWKS Resovia Rzeszów PDK
25 GUL Regina 2003-06-03 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
26 GUL Roksana 2005-03-30 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
27 HRUBY Anna 1998-03-31 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
28 JANAS Klaudia 1999-05-19 KKB MOSiR Krosno PDK
29 JASKÓŁKA Patrycja 1998-07-19 LUKS Burza Rogi PDK
30 JELSKA Justyna 1999-08-20 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
31 JÓŹWIAK Olga 1999-08-29 AZS UMCS Lublin LBE
32 KALEMBA Katarzyna 1991-06-12 WKS Wawel Kraków MLP
33 KANTOR Weronika 1999-06-14 AZS-AWF Katowice SLK
34 KAPUTA Aleksandra 1999-02-19 WKS Wawel Kraków MLP
35 KAREWICZ Katarzyna 1973-04-19 RKS Skra Warszawa MAZ
36 KARGOL Katarzyna 1996-02-23 CWKS Resovia Rzeszów PDK
37 KAZBERUK Gabriela 1999-12-01 UKS Żaczek Połaniec SWK
38 KAZEK Ilona 1989-11-16 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
39 KAZIMIERCZAK Emilia 1999-07-24 LKS Stal Mielec PDK
40 KAZIOR Maria 1999-07-22 CWKS Resovia Rzeszów PDK
41 KIRSZ Ewelina 2000-02-11 GKS Olimpia Grudziądz KPO
42 KLOCEK Aneta 1999-11-12 KKB MOSiR Krosno PDK
43 KOŁODZIEJ Aneta 1999-02-26 WKS Wawel Kraków MLP
44 KORZENIOWSKA Karolina 1991-02-17 AZS UMCS Lublin LBE
45 KOSZTYŁA Zofia 1999-06-04 KKB MOSiR Krosno PDK
46 KOTLIŃSKA Anna 1999-05-04 CWKS Resovia Rzeszów PDK
47 KOWACKA Magdalena 2000-01-13 SKS Kusy Kraków MLP
48 KOWAL Matylda 1989-01-11 CWKS Resovia Rzeszów PDK
49 KOWALIK Wiktoria 1999-02-25 UKS Olimpia Zabrze SLK
50 KRÓLIK Kinga 1999-09-26 UKS Azymut Pabianice LDZ
51 KRUKOWSKA Bernadeta 2000-08-25 LKS Znicz Biłgoraj LBE
52 KUDLIŃSKA Julia 1999-03-15 KS AZS AWF Kraków MLP
53 LIPKOWSKA Klaudia 2001-03-04 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
54 ŁACHOWSKA Agnieszka 1999-07-14 MKS-MOSM Bytom SLK
55 ŁUSZCZ Martyna 2004-03-12 KS Komunalni Sanok PDK
56 MARMON Sara 1992-09-17 KS AZS AWF Kraków MLP
57 MAZIARZ Klaudia 2001-12-20 LKS Stal Mielec PDK
58 MAZUREK Zuzanna 2000-01-16 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
59 MICHALIK Edyta 1995-12-07 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
60 MICHALIK Patrycja 2000-07-23 MKS-MOSM Bytom SLK
61 NIESYTO Kamila 1996-10-06 LKS Pszczyna SLK
62 NOWAK Jowita 1999-05-12 MLUKS Tarnów MLP
63 PAKUŁA Oliwia 1997-08-02 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
64 PAWLUS Klaudia 2000-10-07 LLKS Osowa Sień LBU
65 PAWŁOWSKA Julia 2000-04-13 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
66 PAWŁOWSKA Natalia 1999-02-24 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
67 PIECHOWICZ Maryla 1999-03-23 IKS Olkusz MLP
68 PIETRZAK Weronika 2001-06-21 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
69 PIKOR Natalia 2001-04-06 CWKS Resovia Rzeszów PDK
70 PODGÓRNI Marcelina 1997-01-12 WKS Wawel Kraków MLP
71 POGAN Eliza 1990-04-06 KS AZS AWF Kraków MLP
72 PRZYBYŁOWICZ Oktawia 2002-04-08 ULKS Lipinki MLP
73 PUCEK Maria 2000-07-20 UKS Dąb Suchy Las WLP
74 RÓŻAŃSKA Julia 2001-02-25 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
75 SEKUŁA Magdalena 1997-10-13 AZS UMCS Lublin LBE
76 SEMERKO Angelika 1999-02-05 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
77 SIEPAK Aleksandra 1998-01-07 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
78 SKALAK Izabela 1999-03-10 MLUKS Tarnów MLP
79 SKORUPA Łucja 2000-11-17 MKS Unia Hrubieszów LBE
80 SKÓRA Karolina 1998-05-18 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
81 SÓJKA Klaudia 1999-09-24 UKS Wiking Rychnowy POM
82 SPROCH Julia 1999-12-25 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
83 STYCZYŃSKA Elżbieta 1994-07-20 RKS Łódź LDZ
84 SUWAJ Aneta 1986-01-21 AZS-AWF Katowice SLK
85 SYDORCHUK Anna 2002-03-13 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
86 SZCZYPIÓR Zofia 2000-08-31 SSR Olimp Strawczyn SWK
87 SZEWCZYK Aleksandra 1999-12-23 LUKS Burza Rogi PDK
88 SZOSTECKA Paulina 1998-06-17 CWKS Resovia Rzeszów PDK
89 SZUMADA Maria 1998-11-01 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
90 SZYJKA Anna 1998-10-20 AZS-AWF Katowice SLK
91 ŚLUSARCZYK Mariola 1990-01-04 UKS Barnim Goleniów ZPO
92 ŚNIOCH Aleksandra 1995-09-19 WKS Wawel Kraków MLP
93 TOKARCZYK Urszula 1998-06-11 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
94 WAŚ Karolina 1999-06-07 MKS Unia Hrubieszów LBE
95 WĘGLARZ Agata 1984-04-22 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
96 WĘGRZYN Monika 2002-12-25 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
97 WITEK Paulina 1999-03-26 UKS Żaczek Połaniec SWK
98 WOJNA Anna 1996-01-01 ULKS Lipinki MLP
99 WOJTUNIK Klaudia 1999-05-15 CWKS Resovia Rzeszów PDK
100 WOLAK Martyna 1999-10-28 WKS Wawel Kraków MLP
101 WOŁOSZYN Małgorzata 2000-10-20 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
102 WOŁYNIEC Oliwia 1999-08-01 MKS Unia Hrubieszów LBE
103 WOSZCZEK Danuta 1978-02-20 UKS Olimp Kozienice MAZ
104 WÓJCIK Joanna 1997-03-27 MLUKS Tarnów MLP
105 ZAJĄC Justyna 2000-05-04 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
106 ZATOR Kinga 2001-05-29 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
107 ZDZIEBŁO Anna 2001-11-20 LKS Stal Mielec PDK
108 ZIĘBA Kinga 1998-04-26 MKS Stal Nowa Dęba PDK
109 ZIĘBA Klaudia 2001-08-19 MKS Stal Nowa Dęba PDK
110 ŻYLSKA Joanna 2000-04-25 WKS Wawel Kraków MLP

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.10800504684448sekund