BOBREK Kamila
2004-06-10
SKS Kusy Kraków
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 AGAFON Krystyna 2003-09-25 OLA Małopolskie MLP
2 ARCZYŃSKA Patrycja 2005-03-17 SKS Kusy Kraków MLP
3 BAŁŁA Karolina 2002-09-13 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
4 BAŁŁA Weronika 2004-01-01 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
5 BARAN Iga 2004-11-09 SKS Kusy Kraków MLP
6 BASKA Julia 2007-01-01 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
7 BATKO Jagoda 2007-08-25 SKS Kusy Kraków MLP
8 BĄK Nikola 2004-05-01 UKS Maraton Sękowa MLP
9 BELOWSKA Aleksandra 2002-05-19 KS AZS AWF Kraków MLP
10 BĘBENEK Tatiana 2003-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
11 BIES Oliwia 2005-10-21 LKS Brzezina Osiek MLP
12 BOREK Martyna 2004-01-01 WKS Wawel Kraków MLP
13 BOROWSKA Roksana 2004-09-18 OLA Małopolskie MLP
14 BREJ Karolina 2003-02-18 UKS Kobylanka MLP
15 BUCZEK Aleksandra 2003-04-21 SKS Kusy Kraków MLP
16 BULEK Julia 2005-10-27 AL WF Krzeszowice MLP
17 BURY Hanna 2007-01-01 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
18 CAFFREY Natalia 2002-08-30 WKS Wawel Kraków MLP
19 CEPIGA Klaudia 2004-03-22 SKS Kusy Kraków MLP
20 CHMURA Julia 2003-01-06 UKS Kobylanka MLP
21 CIĘCIWA Anna 2004-11-18 SKS Kusy Kraków MLP
22 CZACHOWSKA Wiktoria 2002-04-05 LKS Brzezina Osiek MLP
23 CZOSNEK Oliwia 2005-05-18 SKS Kusy Kraków MLP
24 CZYŻ Natalia 2003-07-24 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
25 DĄBEK Kornelia 2004-01-29 OLA Małopolskie MLP
26 DOROSZKO Dorota 2001-12-01 MKS Tempo Kęty MLP
27 DROBNIAK Magdalena 2003-08-06 WKS Wawel Kraków MLP
28 DUDEK Marta 2001-01-01 Gimnazjum Mordarka MLP
29 FILIP Małgorzata 2004-06-09 LKS Brzezina Osiek MLP
30 FLASZ Sandra 2001-02-11 MKS Tempo Kęty MLP
31 FLESZAR Emilia 2005-05-25 SKS Kusy Kraków MLP
32 FOLWARSKA Katarzyna 2003-03-24 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
33 FRAŚ Karolina 2004-04-03 AL WF Krzeszowice MLP
34 GABRYŚ Klaudia 2007-06-01 ULKS Bielgim Bielany MLP
35 GACEK Julia 2003-05-10 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
36 GAJDA Anna 2003-09-04 WKS Wawel Kraków MLP
37 GERTNER Zuzanna 2006-01-01 OLA Małopolskie MLP
38 GĘBALA Patrycja 2002-01-01 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
39 GŁOGOWSKA Aleksandra 2004-01-26 OLA Małopolskie MLP
40 GODYŃ Natalia 2000-06-04 SKS Kusy Kraków MLP
41 GRUDZIEŃ Zuzanna 2004-05-09 SKS Kusy Kraków MLP
42 GRYMEK Jagoda 2004-08-03 SKS Kusy Kraków MLP
43 GRZYB Maria 2002-07-12 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
44 HACZEK Oliwia 2004-02-13 ULKS Bielgim Bielany MLP
45 HNATYSZYN Małgorzata 2003-01-01 UKS Gminy Brzeszcze MLP
46 HYRLIK Laura 2004-10-16 AKL Ursynów Warszawa MAZ
47 JAŚKACZEK Małgorzata 2006-10-18 KS Victoria Trzebinia MLP
48 JAŚKO Wiktoria 2004-10-22 KS Victoria Trzebinia MLP
49 JAWIEŃ Wiktoria 2005-08-11 SKS Kusy Kraków MLP
50 JEWUŁA Dominika 2006-10-03 WKS Wawel Kraków MLP
51 JEWUŁA Oliwia 2005-01-01 WKS Wawel Kraków MLP
52 JĘZYK Agnieszka 2003-02-03 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
53 KACPEREK Wiktoria 2003-01-14 SKS Kusy Kraków MLP
54 KACZKOWSKA Justyna 2003-03-17 SKS Kusy Kraków MLP
55 KACZKOWSKA Kamila 2005-06-22 SKS Kusy Kraków MLP
56 KAJDA Julia 2003-12-29 MUKS ILKUS Olkusz MLP
57 KAMIŃSKA Kamila 2003-02-18 SKS Kusy Kraków MLP
58 KANIA Martyna 2002-05-16 SKS Kusy Kraków MLP
59 KAPERA Aleksandra 2003-04-27 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
60 KAPUSTKA Anna 2002-02-20 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
61 KAPUSTKA Monika 2004-03-06 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
62 KARBOWNICZAK Martyna 2002-08-08 BKL Bełchatów LDZ
63 KASPRZAK Dominika 2007-11-19 MKS Tempo Kęty MLP
64 KIRZENIEWSKA Natalia 2004-01-02 OLA Małopolskie MLP
65 KLAJA Martyna 2005-01-26 SKS Kusy Kraków MLP
66 KLUPA Natalia 2003-01-05 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
67 KOKOSZKA Karolina 2003-01-01 UKS Gminy Brzeszcze MLP
68 KOŁAŚ Julia 2002-07-27 SKS Kusy Kraków MLP
69 KOPACZ Natalia 2004-12-06 MLUKS Tarnów MLP
70 KOPIENIAK Oliwia 2005-10-08 SKS Kusy Kraków MLP
71 KOS Katarzyna 2001-06-12 MKS Tempo Kęty MLP
72 KOTNIS Malwina 2004-10-01 SKS Kusy Kraków MLP
73 KOTT Nela 2007-06-04 MKS Rabka-Zdrój MLP
74 KOWALIK Milena 2003-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
75 KOWALSKA Julia 2001-06-25 MKS Tempo Kęty MLP
76 KRAWCZYK Oliwia 2004-09-01 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
77 KRÓL Małgorzata 2005-07-15 SKS Kusy Kraków MLP
78 KRUPA Karolina 2002-01-05 UKS Maraton Sękowa MLP
79 KUBAŃSKA Natalia 2002-06-30 LKS Kłos Olkusz MLP
80 KUBIŃSKA Oliwia 2005-08-31 SKS Kusy Kraków MLP
81 KULIK Amelia 2007-01-01 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
82 KUSIAK Julia 2001-09-20 MKS Rabka-Zdrój MLP
83 LEŚNIAK Kinga 2003-01-01 MUKS ILKUS Olkusz MLP
84 LOSE Małgorzata 2003-08-23 KB MOSiR Jastrzębie SLK
85 LUKOSCHEK Karolina 2005-11-30 WKS Wawel Kraków MLP
86 ŁYSIN Milena 2003-03-19 UKS Sokół Zator MLP
87 MAJCHRZAK Maja 2004-03-06 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
88 MAKSYMIAK Julia 2001-05-30 MKS Rabka-Zdrój MLP
89 MARZEC Sabina 2004-01-27 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
90 MATUSIAK Daria 2004-05-14 BKL Bełchatów LDZ
91 MATUSZEWSKA Maja 2002-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
92 MATYŚKIEWICZ Maja 2004-03-28 UKS Czempion Bełchatów LDZ
93 MAZUR Joanna 1990-03-13 KS AZS AWF Kraków MLP
94 MENTEL Katarzyna 2002-12-13 UKS Maraton Sękowa MLP
95 MĘDRZAK Weronika 2005-03-08 ULKS Bielgim Bielany MLP
96 MICHOŃ Emilia 2004-01-03 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
97 MICHOŃ Oliwia 2005-10-08 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
98 MIKRUTA Wiktoria 2003-04-13 UKS Kobylanka MLP
99 MORĄG Alicja 2005-04-23 SKS Kusy Kraków MLP
100 MORĄG Magdalena 2001-09-30 SKS Kusy Kraków MLP
101 MROZIK Zuzanna 2007-01-03 ULKS Bielgim Bielany MLP
102 NAGIĘĆ Weronika 2002-06-27 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
103 NALEPA Paulina 2002-12-12 SKS Kusy Kraków MLP
104 NAWŁATYNA Oliwia 2005-08-16 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
105 NOWAK Aleksandra 2002-08-16 UKS Czapla Białe Błota KPO
106 NOWAK Oliwia 2003-02-26 SKS Kusy Kraków MLP
107 NOWAK Roksana 2005-03-23 ULKS Bielgim Bielany MLP
108 NYKAZA Natalia 2001-04-21 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
109 OCIEPKA Lena 2006-02-14 SKS Kusy Kraków MLP
110 OGÓREK Monika 2004-01-01 MKS Tempo Kęty MLP
111 OLAJOSSY Wiktoria 2004-03-13 WKS Wawel Kraków MLP
112 OLEJARZ Anita 2003-02-18 UKS Polfin Oświęcim MLP
113 OSTACHOWSKA Aleksandra 2002-09-20 LKS Kłos Olkusz MLP
114 OSUCH Joanna 2005-01-25 SKS Kusy Kraków MLP
115 PAŁKA Kinga 2004-06-15 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
116 PASIKIEWICZ Emilia 2005-12-03 SKS Kusy Kraków MLP
117 PAWLUS Dominika 2007-03-05 UKS Gminy Brzeszcze MLP
118 PEŁKA Patrycja 2002-04-04 SKS Kusy Kraków MLP
119 PĘDZIWIATR Klaudia 1996-01-20 KS AZS AWF Kraków MLP
120 PIECHOWSKA Emilia 2004-02-29 LKS Brzezina Osiek MLP
121 PIERKIEL Natalia 2005-02-01 LKS Brzezina Osiek MLP
122 PIETRUSZKA Kamila 2003-01-01 MUKS ILKUS Olkusz MLP
123 PŁACHTA Zuzanna 2003-02-12 SKS Kusy Kraków MLP
124 POKORSKA Matylda 2004-03-26 MOSM Tychy SLK
125 POPARDOWSKA Zuzanna 2002-06-16 WKS Wawel Kraków MLP
126 PRAJSNAR Wiktoria 2003-08-24 UKS Maraton Sękowa MLP
127 PROKOP Martyna 2004-01-01 UKS Kobylanka MLP
128 PSONKA Gabriela 2003-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
129 PTAK Aleksandra 2004-10-26 ULKS Lipinki MLP
130 PTASZEK Monika 2003-03-13 MLUKS Tarnów MLP
131 ROGULSKA Maria 2003-10-07 UKS Kobylanka MLP
132 ROSZAK Marta 2003-09-13 MUKS ILKUS Olkusz MLP
133 RUSECKA Aleksandr 2004-03-17 UKS Polfin Oświęcim MLP
134 RYBKA Aleksandra 2001-01-12 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
135 SKÓRA Klaudia 2003-06-08 MUKS ILKUS Olkusz MLP
136 SKRZYPEK Lena 2004-01-20 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
137 SŁAWOSZEWSKA Dominika 2002-02-18 SKS Kusy Kraków MLP
138 SŁOWIAK Wiktoria 2001-01-01 Gimnazjum Mordarka MLP
139 SOBCZYK Julia 2003-02-11 WKS Wawel Kraków MLP
140 SOLAK Amelia 2003-09-02 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
141 SOSNOWSKA Joanna 2006-10-16 AL WF Krzeszowice MLP
142 SOSNOWSKA Joanna 2004-01-01 OLA Małopolskie MLP
143 SRAGA Zuzanna 2006-02-11 KS Victoria Trzebinia MLP
144 SROKA Paulina 2004-02-08 KS AZS AWF Kraków MLP
145 STAROŃ Emilia 2004-06-05 KS Victoria Trzebinia MLP
146 STARZAK Julia 2003-07-20 WKS Wawel Kraków MLP
147 STATEK Karolina 2003-08-11 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
148 STOKŁOSA Karolina 2002-05-29 UKS Polfin Oświęcim MLP
149 SUDER Magdalena 1996-03-13 KS AZS AWF Kraków MLP
150 SYC Ewelina 1995-04-13 KS AZS AWF Kraków MLP
151 SZKLARCZYK Julita 2003-11-21 OLA Małopolskie MLP
152 SZLÓSARCZYK Magdalena 2001-03-17 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
153 SZNAJDER Kinga 2004-09-09 SKS Kusy Kraków MLP
154 ŚLUSARCZYK Oliwia 2003-06-26 MOSM Tychy SLK
155 TADYCH Justyna 2005-03-18 LKS Brzezina Osiek MLP
156 TOMAL Dominika 2003-04-02 SKS Kusy Kraków MLP
157 TORBA Nikola 2003-05-08 SKS Kusy Kraków MLP
158 TUCHOWSKA Zuzanna 2004-07-05 MKS Tempo Kęty MLP
159 WALCZAK Wiktoria 2003-08-29 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
160 WALUŚ Karolina 2004-09-22 MKS Tempo Kęty MLP
161 WĄSOWICZ Anita 2004-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
162 WCISŁO Klaudia 2004-06-30 SKS Kusy Kraków MLP
163 WĘGLARZ Marcelina 2003-02-01 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
164 WIECHEĆ Klaudia 2002-10-01 SKS Kusy Kraków MLP
165 WIELGUS Gabriela 2003-03-02 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
166 WOLAŃSKA Nadia 2004-08-27 WKS Wawel Kraków MLP
167 WOŹNIAK Daria 2005-01-01 OLA Małopolskie MLP
168 WÓJCIAK Izabela 2006-05-30 MKS Rabka-Zdrój MLP
169 WÓJCIK Gabriela 2003-03-01 MKS Tempo Kęty MLP
170 WÓJCIK Weronika 2002-03-23 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
171 WRÓBEL Weronika 2004-06-21 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
172 ZAJĄC Joanna 2004-04-24 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
173 ZASĘPA Dobrawa 2003-12-27 SKS Kusy Kraków MLP
174 ZAWADZKA Natalia 2000-10-05 MKS Tempo Kęty MLP
175 ZIEMIAŃSKA Roxana 2003-10-26 SKS Kusy Kraków MLP
176 ZWIERZ Natalia 2003-01-01 OLA Małopolskie MLP
177 ZYCH Julia 2002-04-23 WKS Wawel Kraków MLP
178 ŻAK Gabriela 2004-06-07 SKS Kusy Kraków MLP
179 ŻELEM Daria 2004-01-27 UKS Maraton Sękowa MLP
180 ŻYŁA Julia 2003-06-06 MKS Tempo Kęty MLP

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.10808110237122sekund