BANACHOWICZ Bartosz
2004-09-20
SKS Kusy Kraków
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADAMOWICZ Damian 2005-04-06 SKS Kusy Kraków MLP
2 AUST Alex 2004-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
3 BABICZ Wiktor 2001-06-19 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
4 BANAŚ Bartłomiej 2004-02-10 SKS Kusy Kraków MLP
5 BARCZYK Jakub 2005-07-09 OLA Małopolskie MLP
6 BIELENIN Maksymilian 2004-08-09 UKS Gminy Brzeszcze MLP
7 BINKIEWICZ Maciej 2003-07-18 SKS Kusy Kraków MLP
8 BŁAŻ Adam 2003-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
9 BORÓWKA Mateusz 2004-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
10 BUJAREK Rafał 2004-07-20 ULKS Bielgim Bielany MLP
11 BUKSA Mateusz 2000-03-11 MKS Rabka-Zdrój MLP
12 BYCZEK Piotr 2005-01-01 OLA Małopolskie MLP
13 BYDOŃ Oskar 2004-01-02 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
14 CHWIERUT Filip 2004-06-20 ULKS Bielgim Bielany MLP
15 CIESIELSKI Oliwier 2004-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
16 CIOŁCZYK Oskar 2003-07-22 OLA Małopolskie MLP
17 CYRAN Michał 2002-05-12 OLA Małopolskie MLP
18 CYRAN Patryk 2001-04-30 OLA Małopolskie MLP
19 CZECHOWSKI Jakub 2003-12-19 SKS Kusy Kraków MLP
20 CZECHOWSKI Patryk 2004-02-26 KS Victoria Trzebinia MLP
21 DONIEC Szymon 2004-03-10 SKS Kusy Kraków MLP
22 DURAJ Dawid 2004-03-27 MKS Żywiec SLK
23 DUSIK Tomasz 2006-03-28 LKS Brzezina Osiek MLP
24 DYLEWICZ Mateusz 2004-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
25 FILIPEK Bartosz 2001-09-09 WKS Wawel Kraków MLP
26 GALIK Wojciech 2002-04-10 MKS Rabka-Zdrój MLP
27 GANCARZ Hubert 2002-01-01 UKS Gminy Brzeszcze MLP
28 GIEBAŁ Kamil 2001-08-20 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
29 GLONEK Michał 2004-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
30 GŁÓWCZYK Piotr 2001-05-01 WKS Wawel Kraków MLP
31 GORZKOWICZ Michał 2005-05-21 WKS Wawel Kraków MLP
32 GÓRECKI Wiktor 2004-02-05 MUKS ILKUS Olkusz MLP
33 GÓRSKI Tomasz 2003-01-01 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
34 GRĘBOSZ Dorian 2006-06-05 SKS Kusy Kraków MLP
35 GRĘBOSZ Kacper 2005-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
36 GROBELNY Tobiasz 2006-05-13 UKS Trójka Mikołów SLK
37 GROCHAL Jakub 2003-01-04 WKS Wawel Kraków MLP
38 GWIZDAŁA Oskar 2002-10-30 OLA Małopolskie MLP
39 HALUCH Karol 2002-10-19 KS AZS AWF Kraków MLP
40 IWANICKI Wiktor 2005-04-19 SKS Kusy Kraków MLP
41 JAGIEŁŁO Łukasz 2002-06-05 UKS Gminy Brzeszcze MLP
42 JASICZEK Dawid 2003-11-17 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
43 JĘCZALIK Kacper 2002-01-01 UKS Gminy Brzeszcze MLP
44 JUSZCZAK Mateusz 2004-11-03 KS Victoria Trzebinia MLP
45 JUSZCZYK Bartłomiej 2003-07-23 SKS Kusy Kraków MLP
46 KACZARA Maciej 2005-08-01 OLA Małopolskie MLP
47 KACZMARCZYK Dariusz 2003-03-02 OLA Małopolskie MLP
48 KAPAŁKA Jakub 2003-10-17 OLA Małopolskie MLP
49 KAPICA Filip 2006-08-18 ULKS Bielgim Bielany MLP
50 KOCHANOWICZ Krystian 2002-11-12 KS AZS AWF Kraków MLP
51 KOŁODZIEJ Hubert 2004-01-01 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
52 KOPEĆ Michał 2004-05-20 UKS Polfin Oświęcim MLP
53 KORCZYK Krzysztof 2004-06-10 UKS Gminy Brzeszcze MLP
54 KOSIARSKI Filip 2005-12-07 SKS Kusy Kraków MLP
55 KOTULA Mateusz 2003-12-15 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
56 KRAWCZYK Wiktor 2005-01-01 OLA Małopolskie MLP
57 KRUCZEK Wiktor 2001-12-13 SKS Kusy Kraków MLP
58 KRZEMIEŃ Jan 2002-05-27 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
59 KRZYŻAK Szymon 2001-01-01 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
60 KUBAŃSKI Patryk 2004-09-24 OLA Małopolskie MLP
61 KUBOCIK Igor 2005-01-01 UKS Gminy Brzeszcze MLP
62 KUŁAK Filip 2003-07-07 TL ROW Rybnik SLK
63 KURDZIEL Łukasz 2005-05-30 AL WF Krzeszowice MLP
64 KURDZIEL Robert 2003-08-28 KS Victoria Trzebinia MLP
65 KUSZNIEREWICZ Jakub 2004-01-01 MKS Żywiec SLK
66 KWAK Patryk 2003-11-27 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
67 KWIECIŃSKI Jakub 2004-07-28 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
68 LACH Artur 2000-02-03 UKS Gminy Brzeszcze MLP
69 LENART Tymoteusz 2002-03-27 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
70 LEWIŃSKI Wiktor 2002-06-05 WKS Wawel Kraków MLP
71 LISTOWSKI Andrzej 1968-09-26 niest. Katowice SLK
72 LISZKA Nikodem 2004-07-19 KS Victoria Trzebinia MLP
73 ŁAGAN Filip 2005-07-18 AL WF Krzeszowice MLP
74 ŁAPCIK Artur 2005-07-01 KS Victoria Trzebinia MLP
75 ŁUCKI Oskar 2002-04-11 BKL Bełchatów LDZ
76 ŁUKASIEWICZ Sebastian 2004-06-28 SKS Kusy Kraków MLP
77 ŁUKASIK Jan 2004-08-12 UKS Gminy Brzeszcze MLP
78 ŁYSIN Bartosz 2005-05-16 UKS Sokół Zator MLP
79 MACHLOWSKI Bartosz 2004-02-06 WKS Wawel Kraków MLP
80 MARTYNIAK Igor 2005-03-25 OLA Małopolskie MLP
81 MATUSIK Norbert 2005-07-08 AL WF Krzeszowice MLP
82 MISTEREK Mateusz 2005-07-04 MOSM Tychy SLK
83 MIŚTAK Nikodem 2003-07-11 MLUKS Tarnów MLP
84 MOLIK Wiktor 2005-07-11 AL WF Krzeszowice MLP
85 MORAWSKI Kacper 2002-03-26 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
86 MUSIAŁ Brian 2003-03-07 SKS Kusy Kraków MLP
87 NIEZABITOWSKI Jan 2005-10-23 MKS Rabka-Zdrój MLP
88 OLAJOSSY Szymon 2005-10-27 WKS Wawel Kraków MLP
89 OLEŚ Miłosz 2003-06-28 RMKS Rybnik SLK
90 OLSZYŃSKI Jakub 2003-02-27 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
91 OSTROWSKI Kacper 2004-07-20 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
92 PABIS Norbert 2004-09-16 KS Victoria Trzebinia MLP
93 PASOŃ Kamil 2004-08-17 OLA Małopolskie MLP
94 PAWIŃSKI Filip 2004-01-26 ULKS Bielgim Bielany MLP
95 PAWŁOWSKI Michał 2002-04-22 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
96 PIEPRZYK Dominik 2002-07-17 SKS Kusy Kraków MLP
97 PIERZYNKA Maciej 2005-12-19 SKS Kusy Kraków MLP
98 PIETRZYK Filip 2006-09-02 UKS Trójka Mikołów SLK
99 PIŁKA Dariusz 2005-09-16 LKS Kłos Olkusz MLP
100 PIWOWARCZYK Oskar 2006-03-16 MKS Święc Sławno ZPO
101 PIWOWARCZYK Przemysław 2003-11-12 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
102 PŁONKA Kacper 2003-01-06 ULKS Bielgim Bielany MLP
103 PŁONKA Konrad 2005-04-28 ULKS Bielgim Bielany MLP
104 POPEK Dawid 2003-01-01 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
105 PUCHAŁA Łukasz 2003-04-19 MKS Tempo Kęty MLP
106 PULNAR Szymon 2004-06-21 KS Victoria Trzebinia MLP
107 RADECKI Sebastian 2004-02-13 UKS Gminy Brzeszcze MLP
108 RAJZER Krzysztof 2003-07-02 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
109 RĘKAS Oliwier 2007-01-08 MKS Święc Sławno ZPO
110 ROMAŃSKI Adam 2005-01-01 UKS Sokół Zator MLP
111 ROSSA Antoni 2007-07-20 SKS Kusy Kraków MLP
112 RUDEK Maciej 2001-10-11 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
113 RYLEWICZ Maciej 2004-11-04 WKS Wawel Kraków MLP
114 RZĄDKOWSKI Adam 2008-11-03 SKS Kusy Kraków MLP
115 RZEPKA Bartosz 2003-01-01 UKS Kobylanka MLP
116 SERWAŃSKI Filip 2003-04-25 SKS Kusy Kraków MLP
117 SIKORA Maciej 2003-08-03 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
118 SŁOWIK Maciej 2004-02-25 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
119 SMOŁA Daniel 2004-01-01 OLA Małopolskie MLP
120 SOBALA Mikołaj 2002-10-30 SKS Kusy Kraków MLP
121 SRAGA Jakub 2005-01-24 KS Victoria Trzebinia MLP
122 SROKA Gracjan 2004-04-04 MKS Święc Sławno ZPO
123 STĘŻOWSKI Szczepan 2004-12-20 OKA Tarnów MLP
124 STRYCZEK Szymon 2003-03-17 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
125 STRZELEC Jakub 2002-01-11 SKS Kusy Kraków MLP
126 SUDER Alan 2004-11-23 SKS Kusy Kraków MLP
127 SUMARA Oliwier 2004-01-01 MLUKS Tarnów MLP
128 SZCZUREK Patryk 2003-01-30 KS Victoria Trzebinia MLP
129 SZCZYRZYCA Marcin 2003-02-18 MCKiS Jaworzno SLK
130 SZULIŃSKI Dawid 2003-09-14 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
131 SZUMIEC Michał 2001-02-09 KS AZS AWF Kraków MLP
132 ŚLIWIŃSKI Dawid 2005-04-01 UKS Sokół Zator MLP
133 ŚLIWIŃSKI Michał 2002-01-01 UKS Sokół Zator MLP
134 ŚLUSARZ Igor 2003-09-28 SKS Kusy Kraków MLP
135 ŚWIĄTEK Łukasz 2004-10-09 ULKS Lipinki MLP
136 ŚWIERZ Kacper 2003-01-31 UKS Kobylanka MLP
137 TOMASZEWSKI Arkadiusz 2001-02-22 WKS Wawel Kraków MLP
138 TONDI Francesco 2003-01-15 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
139 TWARDOWSKI Wiktor 2004-01-01 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
140 URBANEK Łukasz 2003-07-09 KB MOSiR Jastrzębie SLK
141 VOIGT Piotr 2005-03-04 niest. Kraków MLP
142 WACŁAWIK Jakub 2004-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
143 WAŁACH Liwiusz 2004-05-02 OLA Małopolskie MLP
144 WARMIŃSKI Mateusz 2004-11-05 TL ROW Rybnik SLK
145 WIDUCH Piotr 2002-02-21 UKS Gminy Brzeszcze MLP
146 WIERZBICKI Bartłomiej 1994-08-25 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
147 WILK Michał 2003-01-01 OLA Małopolskie MLP
148 WILUSZ Paweł 2004-01-01 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
149 WITEK Igor 2007-12-12 SKS Kusy Kraków MLP
150 WOZIWODZKI Jakub 2004-05-18 SKS Kusy Kraków MLP
151 WÓJCIK Dawid 2004-01-10 MOSM Tychy SLK
152 WÓJCIK Igor 2007-06-03 SKS Kusy Kraków MLP
153 WÓJCIK Radosław 2003-11-20 SKS Kusy Kraków MLP
154 WÓJCIK Tomasz 2003-01-16 UKS Polfin Oświęcim MLP
155 WRÓBEL Igor 2005-01-01 OLA Małopolskie MLP
156 WRÓBEL Marcin 1999-03-23 UKS Gminy Brzeszcze MLP
157 WYWIAŁ Wiktor 2003-03-19 SKS Kusy Kraków MLP
158 ZAGÓRSKI Kacper 2005-02-14 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
159 ZEGAN Oliwier 2003-05-10 SKS Kusy Kraków MLP
160 ZIĘTARSKI Filip 2000-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
161 ZWOLIŃSKI Jakub 2005-05-26 OLA Małopolskie MLP
162 ŻMUDKA Norbert 2004-01-01 ULKS Bielgim Bielany MLP

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.11164999008179sekund