GOŹDZIEWICZ Piotr
2001-03-23
UKS 12 Kalisz
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ANDRUSIÓW Michał 2001-02-16 GULKS Barwice ZPO
2 ANDRZEJCZAK Jarosław 2002-04-23 MLKS Echo Twardogóra DOL
3 ANIOŁA Dominik 2000-02-11 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
4 ANTCZAK Julian 2002-05-31 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
5 BARANOWICZ Oskar 2002-05-17 MKL Toruń KPO
6 BARANOWSKI Dawid 2001-12-07 UKS LA Basket Warszawa MAZ
7 BARTCZAK Jakub 2001-06-04 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
8 BASZYŃSKI Bartłomiej 2000-01-31 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
9 BATOR Mateusz 2000-11-06 MKS Tomaszów Mazowiecki LDZ
10 BIAŁEK Jakub 2001-07-02 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
11 BOGACZYŃSKI Mikołaj 1999-04-05 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
12 BOMBA Cezary 1999-06-16 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
13 BORKOWSKI Jakub 2001-06-26 PKS Gwardia Szczytno WMZ
14 BORNY Nikodem 2002-05-17 UKL Feniks Świdwin ZPO
15 BOROŃ Aleksy 2000-06-01 UKS LA Basket Warszawa MAZ
16 BOROWICZ Szymon 2000-07-13 MKS Agros Chełm LBE
17 BORYSEWICZ Dawid 2000-05-09 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
18 BOŻEK Łukasz 2001-04-28 UKS LA Basket Warszawa MAZ
19 BRANKIEWICZ Kamil 2002-08-14 LUKS Hańcza Suwałki POD
20 BRZOZOWSKI Hubert 2001-04-24 MKS Junior Złocieniec ZPO
21 BUCKI Patryk 2001-08-14 AZS-AWF Gorzów LBU
22 BUKOWSKI Michał 2000-04-28 AZS UMCS Lublin LBE
23 CIEŚLAK Marcin 2000-05-21 MUKS Kadet Rawicz WLP
24 CIEŚLIŃSKI Mateusz 2003-02-15 RKS Łódź LDZ
25 CIUCHTA Szymon 2001-08-21 AZS-AWF Gorzów LBU
26 CUBER Bartosz 2001-01-13 AZS-AWF Warszawa MAZ
27 CWYNAR Wojciech 2001-01-01 MULKS Żeromski Sieradz LDZ
28 CYDEJKO Bartosz 2002-11-12 UKS LA Basket Warszawa MAZ
29 CZEKALSKI Krystian 2001-06-01 UKS Sprinter Słodków WLP
30 CZEPIEL Grzegorz 2002-03-22 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
31 CZERWIŃSKI Mateusz 2003-11-22 MKS Osa Zgorzelec DOL
32 CZOP Szymon 2001-11-20 MKS Szerszeń Bogatynia DOL
33 DĘBSKI Bartosz 2002-12-17 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
34 DRĄŻEK Damian 2000-11-29 MKS Kusy Szczecin ZPO
35 DREWLO Mikolaj 2001-03-18 KL Bałtyk Koszalin ZPO
36 DUDA Michał 1997-05-13 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
37 DUDEK Ignacy 2002-12-16 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
38 DUDKIEWICZ Kacper 2000-02-06 MKLA Łęczyca LDZ
39 DUINA Mateusz 2001-03-30 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
40 EDELWAJN Adrian 2000-03-08 KS Podlasie Białystok POD
41 GĄSECKI Mateusz 2001-01-11 UKS Czapla Białe Błota KPO
42 GIEDREWICZ Jakub 2001-01-02 LKS Fenix Słupsk POM
43 GLATTKI Dominik 2001-02-05 LUKS Podium Kup OPL
44 GŁADKOWSKI Mateusz 2001-01-05 MKL Szczecin ZPO
45 GŁĄB Patryk 2001-12-09 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
46 GOLIS Łukasz 2002-08-01 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
47 GORTAT Krystian 1999-11-14 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
48 GOŹDZIK Bartłomiej 2000-05-20 MKS Tomaszów Mazowiecki LDZ
49 GÓRECZNY Filip 2003-03-07 UKS Dziewiątka Kutno LDZ
50 GÓRSKI Patryk 2000-01-07 MCKiS Jaworzno SLK
51 GÓRSKI Rafał 2000-02-26 AZS-AWFiS Gdańsk POM
52 GRABARCZYK Przemysław 2002-10-29 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
53 GRABOWICZ Grzegorz 2002-01-07 MLKS Rakowice DOL
54 GRAJKOWSKI Maciej 2000-03-14 PLKS Gwda Piła WLP
55 GRYCZEWSKI Damian 2001-07-31 UKS Cyprianka KPO
56 GRZEŚKOWIAK Tomasz 2002-01-01 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
57 GRZYWACZ Jakub 2003-07-30 MKS Osa Zgorzelec DOL
58 GWIAZDA Kacper 2000-03-24 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
59 HAJKOWSKI Adrian 2001-02-23 KS Podlasie Białystok POD
60 HALBOWICZ Rafał 2001-01-04 UKS Technik Augustów POD
61 IŃSKI Oskar 2001-02-02 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
62 JABŁOŃSKI Wojciech 2001-02-26 MKLA Łęczyca LDZ
63 JANOCH Konrad 2000-03-30 LLKS Pomorze Stargard ZPO
64 JEŻEWICZ Piotr 2000-04-03 UKS Krotowski Mosina WLP
65 JĘDRUSIAK Łukasz 1996-08-12 UKS 12 Kalisz WLP
66 JÓŹWIAK Szymon 2000-05-23 UKS Sokół Węgorzewo WMZ
67 KACZMAREK Marek 2000-12-06 LUKS Podium Kup OPL
68 KACZOR Karol 2001-03-20 MKS Szerszeń Bogatynia DOL
69 KACZOR Mateusz 2001-11-11 UKL Feniks Świdwin ZPO
70 KAMIŃSKI Krzysztof 2000-07-28 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
71 KANIK Jakub 2002-05-20 LKS Górnik Wałbrzych DOL
72 KARABAN Jakub 2000-06-24 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
73 KARDACZ Jakub 2001-04-06 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
74 KAZIMIERSKI Kacper 2001-01-12 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
75 KLEINERT Jakub 2002-08-13 ZLKL Zielona Góra LBU
76 KŁOSIŃSKI Szymon 2001-06-19 MKLA Łęczyca LDZ
77 KŁUSEK Sebastian 2004-03-09 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
78 KOBIELLA Konrad 2000-02-06 AZS-AWFiS Gdańsk POM
79 KOKOSZEWSKI Oskar 2000-01-20 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
80 KOMARNICKI Jan 2001-01-14 LKS Polkowice DOL
81 KOMINIARCZYK Wiktor 2002-05-14 UKS Skoczek Władysławów WLP
82 KOMOROWSKI Kacper 2002-10-27 KL Bałtyk Koszalin ZPO
83 KÖNIGSMAN Paweł 2000-07-16 MKS Piast Lwówek Śląski DOL
84 KOPEĆ Mateusz 2002-08-11 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
85 KOSTKA Patryk 2001-02-10 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
86 KOTERWA Aleks 2000-06-12 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
87 KOWALCZYKOWSKI Filip 2000-07-07 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
88 KOWALSKI Bartosz 2001-03-15 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
89 KOZAK Gracjan 2001-11-19 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
90 KOZINA Filip 2002-06-07 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
91 KRÓL Dawid 2001-05-04 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
92 KRZYSTANEK Mateusz 2002-02-23 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
93 KUBIAK Krzysztof 2002-04-17 UKS 12 Kalisz WLP
94 KUBIS Michał 2000-08-13 MUKS Szok Bojanowo WLP
95 KUCZAJ Kamil 2002-10-07 LKS Górnik Wałbrzych DOL
96 KUŚWIK Hubert 2001-01-29 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
97 KWIATKOWSKI Szymon 2000-07-13 LUKS Orkan Września WLP
98 LADA Marcin 2001-05-29 KS Wisła Puławy LBE
99 LAMTSCHEK Eryk 2002-02-05 PLKS Gwda Piła WLP
100 LEWOSZEWSKI Jakub 2000-02-07 KS Agros Zamość LBE
101 LEWOSZEWSKI Sebastian 2002-06-17 KS Wisła Puławy LBE
102 LIPIEC Przemysław 2000-08-19 UKS Dziewiątka Kutno LDZ
103 LISOWSKI Norbert 2001-02-16 MKS Osa Zgorzelec DOL
104 LUDWICZAK Damian 2000-03-01 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
105 ŁAPO Artur 2000-03-01 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
106 ŁAZARSKI Szymon 2002-09-20 UKS Technik Augustów POD
107 ŁUCZYCKI Aleksander 2001-02-06 MLKS Polonia Środa Śląska DOL
108 ŁUKOWSKI Aleksander 2002-02-18 LLKS Pomorze Stargard ZPO
109 MACIEJEWSKI Daniel 2000-03-15 MKS Junior Złocieniec ZPO
110 MAJCHERCZYK Maciej 2000-04-12 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
111 MAŁOCHA Filip 2003-12-30 MKS Tomaszów Mazowiecki LDZ
112 MAROK Wojciech 2001-09-12 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
113 MASŁOWSKI Damian 2000-03-24 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
114 MATAJ Nicolas 2000-01-01 MKS Baszta Szamotuły WLP
115 MATUSZEWSKI Dawid 2001-05-28 UKS 12 Kalisz WLP
116 MATYJA Michał 2002-08-28 CWKS Resovia Rzeszów PDK
117 MIELNICZYN Kacper 2000-04-12 MKS Piast Lwówek Śląski DOL
118 MIKOŁAJCZYK Michał 2000-05-01 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
119 MIKULSKI Krystian 2000-08-04 WLKS Nowe Iganie MAZ
120 MOLAK Karol 2000-09-29 LKS Górnik Wałbrzych DOL
121 MULARCZYK Jakub 2001-08-17 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
122 MUSZYŃSKI Klaudiusz 2001-12-01 UKS Sprinter Wolin ZPO
123 NAMYSŁ Jan 2002-04-10 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
124 NIEDŹWIECKI Damian 2000-09-09 OKLA Ostrołęka MAZ
125 NIEDŹWIECKI Patryk 2001-09-30 OKLA Ostrołęka MAZ
126 NOGA Igor 2000-08-17 LUKS Namysłów OPL
127 NOGA Konrad 2000-11-11 LUKS Namysłów OPL
128 NOWACZYK Hubert 2001-01-01 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
129 NOWAK Bartłomiej 2002-12-02 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
130 NOWAK Dawid 1998-01-30 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
131 NOWAK Eryk 2000-03-08 MKS Baszta Szamotuły WLP
132 NOWAK Kamil 2000-08-03 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
133 ODZIEMEK Mikołaj 2000-08-20 KKL Kielce SWK
134 OLCZYK Wiktor 2002-02-10 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
135 OLSZYŃSKI Jakub 2003-02-27 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
136 ORLIKOWSKI Kacper 2000-09-20 AZS-AWFiS Gdańsk POM
137 OSOWSKI Szymon 2002-01-30 MKLA Łęczyca LDZ
138 OTOK Bartosz 2000-09-27 CWKS Resovia Rzeszów PDK
139 OWERCZUK Marcin 2001-02-07 KS Podlasie Białystok POD
140 PABICH Radosław 2001-04-05 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
141 PARTYKA Oskar 2002-03-11 LKS Górnik Wałbrzych DOL
142 PARUS Mikołaj 2001-10-24 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
143 PIECHOCKI Dobromir 2001-01-09 LUKS Orkan Września WLP
144 PIETRUSZCZAK Igor 2001-06-19 OKS Start Otwock MAZ
145 PIĘTA Łukasz 2001-08-03 UKS Skoczek Władysławów WLP
146 PILAWSKI Maciej 2000-07-22 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
147 PITER Damian 2000-04-20 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
148 PODSIADŁY Mariusz 1999-08-12 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
149 PONIATOWSKI Jan 2001-09-15 MKS Kusy Szczecin ZPO
150 PORA Karol 2001-02-03 MKS Szerszeń Bogatynia DOL
151 POTĘPSKI Jakub 2000-11-19 RLTL ZTE Radom MAZ
152 PRZYBYŁEK Łukasz 1999-07-27 LUKS Orkan Września WLP
153 PRZYDRYGA Jakub 2001-05-07 LUKS Orkan Września WLP
154 RATAJCZYK Tomasz 2002-09-20 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
155 REWERS Mikołaj 2002-08-13 LUKS Orkan Września WLP
156 ROSINSKI Marek 2000-04-15 LKS Maraton Turek WLP
157 ROŻNIAKOWSKI Jan 2001-01-27 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
158 RYBARCZYK Paweł 2001-01-15 MKLA Łęczyca LDZ
159 RYBCZYŃSKI Kacper 2002-01-01 MKS Zduńska Wola LDZ
160 RYBKA Radosław 2002-01-01 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
161 SABAJTIS Gracjan 2000-01-03 AZS-AWF Gorzów LBU
162 SARNOWSKI Adrian 2000-06-17 UKS Cyprianka KPO
163 SECLER Piotr 1999-04-18 UKS 12 Kalisz WLP
164 SERWAK Bartosz 2000-06-06 MKLA Łęczyca LDZ
165 SICIŃSKI Eryk 2000-05-07 GKS Start Długołęka DOL
166 SIKORA Jakub 2001-10-09 LUKS Namysłów OPL
167 SIPKA Patryk 2000-04-22 UKS 12 Kalisz WLP
168 SKIRZEWSKI Jędrzej 2002-03-26 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
169 SKOPIŃSKI Michał 2000-09-05 ZLKL Zielona Góra LBU
170 SKUPIN Mateusz 2000-01-01 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
171 SKWIERZYŃSKI Jakub 2001-11-18 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
172 SMOLAREK Krzysztof 1999-03-14 UKS 12 Kalisz WLP
173 STANKIEWICZ Jakub 2001-10-12 WKS Śląsk Wrocław DOL
174 STASIAK Oskar 2000-03-02 LUKS Orkan Września WLP
175 STEC Eryk 2001-10-06 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
176 STRUPCZEWSKI Dominik 2002-03-11 UKS Cyprianka KPO
177 SUBOCZ Michał 2002-02-15 MKS Kusy Szczecin ZPO
178 SZABLOWSKI Rafał 2001-11-28 WKS Wawel Kraków MLP
179 SZILISTOWSKI Sebastian 2002-08-24 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
180 SZNAJDROWICZ Dawid 2001-09-25 SL GKS Olsza Olszyna DOL
181 SZUSZKIEWICZ Piotr 2001-01-08 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
182 ŚLIWA Konrad 2001-05-07 LKS Polkowice DOL
183 TIL Krzysztof 1998-05-09 UKS Halszka Szamotuły WLP
184 TOMCZYK Dawid 2000-09-06 MKS Osa Zgorzelec DOL
185 TORBA Krzysztof 2000-07-20 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
186 TRYBULSKI Michał 2001-03-16 WKS Śląsk Wrocław DOL
187 TWARDOWSKI Mateusz 1999-08-29 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
188 UJAZDOWSKI Kamil 2001-04-08 MKS Pułtusk MAZ
189 URBANIAK Maks 2002-07-30 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
190 URBAŃCZYK Dominik 2001-12-16 MMKS Kędzierzyn Koźle OPL
191 WARSZAWSKI Kornel 2000-01-11 KS Agros Zamość LBE
192 WASZKIEWICZ Krystian 2001-01-01 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
193 WAWRZYNIAK Jakub 2001-04-10 MKS Baszta Szamotuły WLP
194 WAWRZYNIAK Maciej 2000-01-28 MKLA Łęczyca LDZ
195 WDANIEC Szymon 2001-06-18 KS AZS AWF Kraków MLP
196 WĘGRZYK Michał 2001-01-22 RMKS Rybnik SLK
197 WIELGO Dawid 2002-04-10 MKS Pułtusk MAZ
198 WISEŁKA Łukasz 2001-07-26 ULKS Uczniak Szprotawa LBU
199 WITKOWSKI Piotr 2001-12-30 MKS Pułtusk MAZ
200 WLAZŁY Jakub 2000-06-17 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
201 WŁOSTOWSKI Sebastian 2000-03-16 UKS Liceum sportowe Łomża POD
202 WOJCIECHOWSKI Maciej 2004-04-30 LKS Górnik Wałbrzych DOL
203 WOJTUŚ Mikołaj 1998-10-31 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
204 WOLSKI Dominik 2002-01-30 MKLA Łęczyca LDZ
205 WOLSZAKIEWICZ Krystian 2001-12-27 WKS Śląsk Wrocław DOL
206 WOŹNIAK Kacper 2000-02-11 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
207 WOŹNIAK Mateusz 1999-02-01 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
208 WRONA Oskar 2001-01-07 MLKS Agros Żary LBU
209 WRÓBLEWSKI Jakub 2000-01-26 MUKS Szok Bojanowo WLP
210 WRÓBLEWSKI Maksymilian 2000-03-11 MKS Tomaszów Mazowiecki LDZ
211 WYPYCH Błażej 2001-12-13 UKS 12 Kalisz WLP
212 WYRZYKOWSKI Jakub 2000-03-29 UKS Skompensis Skępe KPO
213 WYSOCKI Kacper 1999-01-23 PLKS Gwda Piła WLP
214 ZAJĄC Jakub 2000-05-26 WLKS Nowe Iganie MAZ
215 ZAMIARA Jakub 2000-10-13 LUKS Orkan Września WLP
216 ZAMIARA Konrad 2000-10-13 LUKS Orkan Września WLP
217 ZAREMBA Maksymilian 2000-11-25 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
218 ZAREMBA Tomasz 2001-12-05 UKS LA Basket Warszawa MAZ
219 ZAWOJSKI Kacper 2001-04-27 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
220 ZAWROTNIAK Marcin 2002-07-28 MKS Osa Zgorzelec DOL
221 ZIÓŁKOWSKI Adam 2002-10-16 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
222 ŻEBROWSKI Oskar 2000-02-20 OKLA Ostrołęka MAZ

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.19290208816528sekund