ZAJĄC Anna
2001-08-31
KS Cracovia 1906 Kraków
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 BANAŚ Patrycja 2000-09-07 KS Słoneczko Busko Zdrój SWK
2 BĄBKA Julia 2000-05-05 KS AZS AWF Kraków MLP
3 BEDNAREK Monika 1999-05-24 KS AZS AWF Wrocław DOL
4 BEDNARZ Weronika 2002-06-14 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
5 BELCZYK Marzena 2002-06-03 ULKS Lipinki MLP
6 BEREŹNICKA Monika 2000-11-01 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
7 BIAŁEK Joanna 2001-05-18 WKS Wawel Kraków MLP
8 BIELSKA Monika 2001-10-07 UKS Budowlani Nowy Sącz MLP
9 BORKOWSKA Aleksandra 2000-04-09 KS Wisła Puławy LBE
10 BUL Julia 1999-10-06 GKS Piast Gliwice SLK
11 BURDZY Julia 2001-08-17 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
12 CAFFREY Natalia 2002-08-30 WKS Wawel Kraków MLP
13 CEBULA Alicja 2001-09-27 LKS Kłos Olkusz MLP
14 CHLEBDA Marcelina 1998-02-13 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
15 CHMIEL Natalia 2001-04-02 KKL Kielce SWK
16 CHOWANIEC Julia 2003-01-18 UKS Budowlani Nowy Sącz MLP
17 CZAPKA Emilia 2001-04-12 CWKS Resovia Rzeszów PDK
18 DĘBIAK Klaudia 2001-01-14 MKL Sparta Stalowa Wola PDK
19 DOMASIK Wiktoria 2003-02-21 LKS Brzezina Osiek MLP
20 DOROSZKO Dorota 2001-12-01 MKS Tempo Kęty MLP
21 DROBNIAK Magdalena 2003-08-06 WKS Wawel Kraków MLP
22 DRWAL Sara 2001-02-20 MLUKS Tarnów MLP
23 DUDEK Zofia 2001-12-25 MKS Polonia Warszawa MAZ
24 DUL Wiktoria 2001-07-15 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
25 DYBAŁA Katarzyna 2001-09-17 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
26 DYBKA Agnieszka 2000-02-07 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
27 DZIELIŃSKA Karolina 2000-11-10 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
28 EBERT Natalia 2000-10-07 MKS-MOS Katowice SLK
29 ENGELMANN Weronika 2001-06-08 AZS-AWF Katowice SLK
30 FIC Renata 2000-01-06 WKS Wawel Kraków MLP
31 FRĄCZEK Eliza 2001-05-08 UKS Budowlani Nowy Sącz MLP
32 FRĄCZEK Karolina 2001-05-08 UKS Budowlani Nowy Sącz MLP
33 FUSSEK Daria 2001-04-24 UKS Olimpia Zabrze SLK
34 GAJ Joanna 2001-05-20 AZS-AWF Katowice SLK
35 GAŁA Aleksandra 2001-08-19 TS AKS Chorzów SLK
36 GANCARZ Karolina 2001-02-04 MKL Sparta Stalowa Wola PDK
37 GANCARZ Natalia 2002-09-30 MKL Sparta Stalowa Wola PDK
38 GIERUŃ Agnieszka 1998-06-09 KS AZS AWF Wrocław DOL
39 GIRYCKA Katarzyna 1998-06-06 UKS Olimpia Zabrze SLK
40 GÓRKA Weronika 2002-12-10 RLTL ZTE Radom MAZ
41 GRUBA Justyna 1998-03-07 GKS Piast Gliwice SLK
42 GRZESIK Karolina 2001-01-01 CWKS Resovia Rzeszów PDK
43 GUL Regina 2003-06-03 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
44 GUL Roksana 2005-03-30 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
45 GWÓŹDŹ Kinga 2001-02-07 LKS Stal Mielec PDK
46 HAJDUK Julia 2001-08-16 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
47 HRUBY Anna 1998-03-31 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
48 JACEWICZ Patrycja 2000-06-19 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
49 JAGIELSKA Karolina 2000-03-09 CKS Budowlani Częstochowa SLK
50 JAŚKACZEK Julia 2004-10-26 KS Victoria Trzebinia MLP
51 KAPUSTKA Anna 2002-02-20 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
52 KAZEK Ilona 1989-11-16 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
53 KIERASIŃSKA Natalia 2000-07-14 LKS Omega Kleszczów LDZ
54 KLĘSK Patrycja 2002-07-03 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
55 KMIECIK Monika 2004-10-04 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
56 KOLBUCH Aleksandra 2002-08-24 LKS Znicz Biłgoraj LBE
57 KOŁODZIEJCZYK Paulina 2001-12-24 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
58 KONIECZNA Wiktoria 2001-09-05 UKS Czempion Bełchatów LDZ
59 KOWACKA Magdalena 2000-01-13 SKS Kusy Kraków MLP
60 KOWAL Karolina 2001-03-23 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
61 KOWALIK Emilia 2001-05-04 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
62 KROKER Nadia 2001-01-10 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
63 KRZEMPEK Nadia 2003-05-26 UKS Brenna Górki SLK
64 KRZYŻANOWSKA Julita 2003-08-17 KB Krościenko Wyżne PDK
65 KRZYŻEWSKA Wanessa 2001-06-26 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
66 KUDLIŃSKA Julia 1999-03-15 KS AZS AWF Kraków MLP
67 KUPCZAK Adrianna 1999-09-24 MUKS SZS Cieszyn SLK
68 KUSAK Żaneta 2002-08-02 LKS Brzezina Osiek MLP
69 KUSIAK Julia 2001-09-20 MKS Rabka-Zdrój MLP
70 KUŚMIEREK Agnieszka 1998-04-20 LKS Omega Kleszczów LDZ
71 ŁABUZ Karolina 2001-02-26 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
72 ŁACHOWSKA Natalia 2001-06-12 AZS-AWF Katowice SLK
73 ŁOPATA Małgorzata 1999-04-07 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
74 ŁUSZCZ Martyna 2004-03-12 KS Komunalni Sanok PDK
75 MACIEJCZYK Zuzanna 1999-05-05 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
76 MAKSYMIAK Julia 2001-05-30 MKS Rabka-Zdrój MLP
77 MAKUŁA Weronika 2002-07-22 SKS Kusy Kraków MLP
78 MAŁEK Monika 2001-01-13 UKS Budowlani Nowy Sącz MLP
79 MARKOCKA Monika 2001-01-14 OKS Skra Warszawa MAZ
80 MARTYNA Katarzyna 1998-10-25 WKS Wawel Kraków MLP
81 MATYŚKIEWICZ Maja 2004-03-28 UKS Czempion Bełchatów LDZ
82 MAZIARZ Klaudia 2001-12-20 LKS Stal Mielec PDK
83 MAZUR Wiktoria 2000-09-30 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
84 MENDECKA Daria 1990-10-10 MOSiR Łaziska Górne SLK
85 MIŚ Małgorzata 2001-06-06 AZS-AWF Katowice SLK
86 MORĄG Magdalena 2001-09-30 SKS Kusy Kraków MLP
87 MUSIAŁ Małgorzata 2000-01-25 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
88 MYSŁOWIECKA Laura 2000-12-15 MKS-MOS Katowice SLK
89 NAGIĘĆ Weronika 2002-06-27 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
90 NIEKURZAK Karolina 2000-01-19 ULKS Gryf Rytwiany SWK
91 OKOŃ Małgorzata 2002-11-29 MTE Milanówek MAZ
92 OSIECKA Małgorzata 2000-10-25 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
93 PASEK Anna 2000-09-22 MKS-MOSM Bytom SLK
94 PAWLAK Klaudia 2001-01-12 BKL Bełchatów LDZ
95 PAWŁOWSKA Joanna 2002-08-05 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
96 PEMPUŚ Magdalena 2001-03-19 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
97 PIKOR Natalia 2001-04-06 CWKS Resovia Rzeszów PDK
98 PISKORSKA Maria 1998-01-01 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
99 PREGIEL Klaudia 2001-07-04 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
100 PRZYBYŁOWICZ Oktawia 2002-04-08 ULKS Lipinki MLP
101 PUT Maria 2003-05-05 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
102 RACHWALSKA Oliwia 2001-01-06 KKB MOSiR Krosno PDK
103 RADECKA Iga 2000-09-29 WKS Wawel Kraków MLP
104 RAŹNA Aleksandra 2002-08-02 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
105 REJMAN Patrycja 2002-12-31 CWKS Resovia Rzeszów PDK
106 ROGALA Justyna 2001-05-08 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
107 ROMANEK Dominika 2001-07-09 LKS Brzezina Osiek MLP
108 ROMASZKO Monika 2002-04-13 KS Agros Zamość LBE
109 RÓŻAŃSKA Julia 2001-02-25 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
110 RUDZIŃSKA Angelika 2002-11-05 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
111 RUSEK Aleksandra 2001-09-12 UKS Kusy Bukowno MLP
112 SALA Emilia 2002-03-05 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
113 SERAFIN Katarzyna 2002-09-09 KS AZS AWF Kraków MLP
114 SERWIN Antonina 2001-06-23 MLUKS Tarnów MLP
115 SIKORA Joanna 2000-11-04 LKS Pogórze Skoczów SLK
116 SIKORSKA Marysia 2002-10-21 WLKS Nowe Iganie MAZ
117 SKIBIŃSKA Karolina 2000-12-30 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
118 SKORUPA Weronika 2003-09-17 WKS Wawel Kraków MLP
119 SKOWRON Oliwia 2000-03-14 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
120 SKRZYPEK Lena 2004-01-20 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
121 SŁOMKA Alicja 1999-10-05 TL ROW Rybnik SLK
122 SMOLARCZYK Karolina 2002-03-30 MKS Stal Nowa Dęba PDK
123 SOBIERAJ Konstancja 2001-01-19 WKS Wawel Kraków MLP
124 SOWA Oliwia 2001-01-16 MLUKS Tarnów MLP
125 SROKA Natalia 2001-10-26 MKS Rabka-Zdrój MLP
126 STĘPIEŃ Angelika 2000-12-15 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
127 STOPYRA Natalia 2001-07-08 TS AKS Chorzów SLK
128 SYDORCHUK Anna 2002-03-13 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
129 SZLÓSARCZYK Magdalena 2001-03-17 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
130 SZOSTEK Natalia 2001-08-06 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
131 SZUBA Beata 2002-03-09 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
132 SZYMALA Paulina 2000-10-14 LKS Pogórze Skoczów SLK
133 SZYMAŃSKA Sandra 2002-09-20 UKS Kusy Bukowno MLP
134 ŚLUSARCZYK Oliwia 2003-06-26 MOSM Tychy SLK
135 TOBIASZ Antonina 2002-08-30 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
136 TOBIASZ Julia 2001-01-13 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
137 TRENER-WIERCIAK Anna 1991-03-31 KS AZS AWF Kraków MLP
138 TROJAŃSKA Kinga 2000-05-30 KS AZS AWF Kraków MLP
139 TROJAŃSKA Urszula 2000-05-30 KS AZS AWF Kraków MLP
140 TUCKA Dominika 2001-02-06 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
141 TYPER Michalina 2001-08-06 MKS-MOSM Bytom SLK
142 WALCZAK Wiktoria 2003-08-29 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
143 WARMIŃSKA Klaudia 2001-08-06 TL ROW Rybnik SLK
144 WENSIERSKA Julia 2000-07-22 WKS Wawel Kraków MLP
145 WIECHEĆ Klaudia 2002-10-01 SKS Kusy Kraków MLP
146 WOŁEK Julia 2000-09-05 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
147 WOŁOSZYN Małgorzata 2000-10-20 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
148 WÓJCIK Patrycja 2001-05-13 KB Krościenko Wyżne PDK
149 WSOŁEK Aleksandra 2001-09-15 niestowarzyszona POL
150 WYSŁUCH Izabela 1997-04-20 LKS Pogórze Skoczów SLK
151 WYWROT Julia 2001-01-16 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
152 ZAJĄC Julia 2002-07-15 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
153 ZAJĄC Justyna 2000-05-04 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
154 ZATOR Kinga 2001-05-29 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
155 ZAWADZKA Natalia 2000-10-05 MKS Tempo Kęty MLP
156 ZBYLUT Natalia 2000-08-29 SKS Kusy Kraków MLP
157 ZDUNEK Barbara 1998-01-18 UKS Olimpia Zabrze SLK
158 ZDZIEBŁO Anna 2001-11-20 LKS Stal Mielec PDK
159 ZIĘBA Klaudia 2001-08-19 MKS Stal Nowa Dęba PDK
160 ZWIAS Elżbieta 1997-05-14 LKS Pogórze Skoczów SLK
161 ZWIAS Justyna 1999-08-19 AZS-AWF Katowice SLK

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.41659283638sekund