MAKSYMIAK Julia
2001-05-30
MKS Rabka-Zdrój
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 AGAFON Krystyna 2003-09-25 OLA Małopolskie MLP
2 ANTOLAK Amy 1998-04-27 MKS Rabka-Zdrój MLP
3 BAŁŁA Karolina 2002-09-13 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
4 BAŁŁA Weronika 2004-01-01 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
5 BARTCZAK Julia 2001-08-19 UKS Olimpia Zabrze SLK
6 BĄBKA Julia 2000-05-05 KS AZS AWF Kraków MLP
7 BĄK Agata 2002-08-02 RMKS Rybnik SLK
8 BEDNARZ Weronika 2002-06-14 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
9 BELCZYK Marzena 2002-06-03 ULKS Lipinki MLP
10 BIAŁEK Joanna 2001-05-18 WKS Wawel Kraków MLP
11 BIENIEK Amelia 2002-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
12 BIES Oliwia 2005-10-21 LKS Brzezina Osiek MLP
13 BOBREK Kamila 2004-06-10 SKS Kusy Kraków MLP
14 BULEK Julia 2005-10-27 AL WF Krzeszowice MLP
15 CAFFREY Natalia 2002-08-30 WKS Wawel Kraków MLP
16 CHAVEZ Christina 1997-03-11 UKS Olimpia Zabrze SLK
17 CHOWANIEC Julia 2003-01-18 UKS Budowlani Nowy Sącz MLP
18 CHRAPKIEWICZ Karolina 2000-01-08 ULKS Bielgim Bielany MLP
19 CICHY Wiktoria 2000-11-16 SKS Kusy Kraków MLP
20 CZARNOTA Milena 2003-07-25 LKS Kłos Olkusz MLP
21 DOROSZKO Dorota 2001-12-01 MKS Tempo Kęty MLP
22 DRABEK Weronika 2000-01-31 ULKS Bielgim Bielany MLP
23 DROBNIAK Magdalena 2003-08-06 WKS Wawel Kraków MLP
24 DRWAL Sara 2001-02-20 MLUKS Tarnów MLP
25 FIC Renata 2000-01-06 WKS Wawel Kraków MLP
26 FLASZ Sandra 2001-02-11 MKS Tempo Kęty MLP
27 FLESZAR Julia 2002-06-11 SKS Kusy Kraków MLP
28 FOLWARSKA Katarzyna 2003-03-24 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
29 FRĄCZEK Eliza 2001-05-08 UKS Budowlani Nowy Sącz MLP
30 FRĄCZEK Karolina 2001-05-08 UKS Budowlani Nowy Sącz MLP
31 GAJECKA Sabina 2001-01-01 ULKS Lipinki MLP
32 GAMRAT Natalia 2001-04-30 LKS Kłos Olkusz MLP
33 GERTNER Zuzanna 2006-01-01 OLA Małopolskie MLP
34 GĘBALA Patrycja 2002-01-01 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
35 GŁOGOWSKA Aleksandra 2004-01-26 OLA Małopolskie MLP
36 GOC Patrycja 2002-01-19 LKS Kłos Olkusz MLP
37 GRĄDZKA Celina 2002-07-06 UKS Gminy Brzeszcze MLP
38 GREŃ Agnieszka 1998-09-02 UKS Brenna Górki SLK
39 GRUBA Justyna 1998-03-07 GKS Piast Gliwice SLK
40 HNATYSZYN Małgorzata 2003-01-01 UKS Gminy Brzeszcze MLP
41 JACEWICZ Patrycja 2000-06-19 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
42 JAGACKA Maja 2001-01-01 WKS Wawel Kraków MLP
43 JAROMIN Karolina 1997-07-09 KS AZS AWF Kraków MLP
44 JAŚKACZEK Julia 2004-10-26 KS Victoria Trzebinia MLP
45 JAŚKO Wiktoria 2004-10-22 KS Victoria Trzebinia MLP
46 KACZKOWSKA Justyna 2003-03-17 SKS Kusy Kraków MLP
47 KAMIŃSKA Kamila 2003-02-18 SKS Kusy Kraków MLP
48 KANIA Martyna 2002-05-16 SKS Kusy Kraków MLP
49 KANIA Wiktoria 2003-09-24 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
50 KAPUSTKA Anna 2002-02-20 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
51 KIELIAN Aleksandra 2000-09-13 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
52 KLAJA Martyna 2005-01-26 SKS Kusy Kraków MLP
53 KLĘSK Patrycja 2002-07-03 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
54 KLUCZEWSKA Anna 2002-11-24 LKS Kłos Olkusz MLP
55 KMIECIK Monika 2004-10-04 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
56 KOKOSZKA Karolina 2003-01-01 UKS Gminy Brzeszcze MLP
57 KOŁAŚ Julia 2002-07-27 SKS Kusy Kraków MLP
58 KONIECZNA Wiktoria 2001-09-05 UKS Czempion Bełchatów LDZ
59 KOPEĆ Agnieszka 2001-12-30 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
60 KOPIENIAK Oliwia 2005-10-08 SKS Kusy Kraków MLP
61 KOS Katarzyna 2001-06-12 MKS Tempo Kęty MLP
62 KOTORC Daria 1998-08-08 MUKS SZS Cieszyn SLK
63 KOWACKA Magdalena 2000-01-13 SKS Kusy Kraków MLP
64 KOWALIK Emilia 2001-05-04 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
65 KOWALIK Wiktoria 1999-02-25 UKS Olimpia Zabrze SLK
66 KOWALSKA Julia 2001-06-25 MKS Tempo Kęty MLP
67 KRZEMIŃSKA Iga 1999-07-19 SKS Kusy Kraków MLP
68 KUBIC Julia 2000-02-19 KS AZS AWF Kraków MLP
69 KUBIŃSKA Oliwia 2005-08-31 SKS Kusy Kraków MLP
70 KUCIŃSKA Magdalena 1999-05-03 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
71 KUSIAK Julia 2001-09-20 MKS Rabka-Zdrój MLP
72 LINCZOWSKA Weronika 2002-10-03 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
73 LIPKA Barbara 2000-11-12 MUKS SZS Cieszyn SLK
74 LOPACHAK Olena 2001-07-10 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
75 LORENC Aleksandra 1999-11-17 KS AZS AWF Kraków MLP
76 ŁABUZ Karolina 2001-02-26 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
77 ŁACHOWSKA Agnieszka 1999-07-14 MKS-MOSM Bytom SLK
78 MAŁEK Monika 2001-01-13 UKS Budowlani Nowy Sącz MLP
79 MANIK Aleksandra 2000-06-13 KS AZS AWF Kraków MLP
80 MARTYNA Katarzyna 1998-10-25 WKS Wawel Kraków MLP
81 MAZUR Joanna 1990-03-13 KS AZS AWF Kraków MLP
82 MAZUREK Aleksandra 2001-01-04 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
83 MENDECKA Daria 1990-10-10 MOSiR Łaziska Górne SLK
84 MENDROWSKA Weronika 2002-04-29 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
85 MICHOŃ Emilia 2004-01-03 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
86 MICHOŃ Oliwia 2005-10-08 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
87 MODRAS Gabriela 2002-02-25 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
88 MORĄG Alicja 2005-04-23 SKS Kusy Kraków MLP
89 MORĄG Magdalena 2001-09-30 SKS Kusy Kraków MLP
90 MUSKAŁA Natalia 2001-01-22 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
91 MUZYK Natalia 2001-01-10 LKS Kłos Olkusz MLP
92 NAGIĘĆ Weronika 2002-06-27 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
93 NOSEK Marzena 1997-02-27 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
94 NOWAK Kamila 1998-04-23 MKS-MOS Katowice SLK
95 NOWOTARSKA Anna 2001-11-03 OLA Małopolskie MLP
96 NYKAZA Natalia 2001-04-21 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
97 OSADA Gabriela 2001-08-09 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
98 OSIKA Magdalena 1999-04-07 KS AZS AWF Wrocław DOL
99 OSTACHOWSKA Aleksandra 2002-09-20 LKS Kłos Olkusz MLP
100 OSUCH Joanna 2005-01-25 SKS Kusy Kraków MLP
101 PALECZNY Anna 2002-09-08 OLA Małopolskie MLP
102 PATYK Dżesika 2001-08-16 OLA Małopolskie MLP
103 PEŁKA Patrycja 2002-04-04 SKS Kusy Kraków MLP
104 PIECHACZEK Izabela 1997-10-08 KS AZS AWF Kraków MLP
105 PIERKIEL Natalia 2005-02-01 LKS Brzezina Osiek MLP
106 POPARDOWSKA Zuzanna 2002-06-16 WKS Wawel Kraków MLP
107 POPIEL Nikola 2003-07-23 SKS Kusy Kraków MLP
108 PORADA Gabriela 1999-03-10 MKS Rabka Zdrój Korzeniowski.pl MLP
109 PRZYBYŁOWICZ Oktawia 2002-04-08 ULKS Lipinki MLP
110 PYKA Anna 2000-06-04 MKS Rabka Zdrój Korzeniowski.pl MLP
111 PYSZ Oliwia 2001-02-15 MKS Tempo Kęty MLP
112 RAŹNA Aleksandra 2002-08-02 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
113 REWERS Magdalena 1997-04-03 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
114 ROMANEK Dominika 2001-07-09 LKS Brzezina Osiek MLP
115 RÓŻAŃSKA Julia 2001-02-25 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
116 RUMAN Weronika 1999-02-24 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
117 RUSEK Aleksandra 2001-09-12 UKS Kusy Bukowno MLP
118 RYBKA Aleksandra 2001-01-12 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
119 RZESZUTKO Nikola 2000-12-14 UKS Kusy Bukowno MLP
120 SALA Emilia 2002-03-05 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
121 SKORUPA Weronika 2003-09-17 WKS Wawel Kraków MLP
122 SKOWRON Oliwia 2000-03-14 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
123 SŁAWOSZEWSKA Dominika 2002-02-18 SKS Kusy Kraków MLP
124 SOBIERAJ Konstancja 2001-01-19 WKS Wawel Kraków MLP
125 SOBSTEL Sandra 2001-12-29 UKS Olimpia Zabrze SLK
126 SOFIŃSKA Karina 2000-08-10 MOSM Tychy SLK
127 SOSNOWSKA Joanna 2004-01-01 OLA Małopolskie MLP
128 SOWA Kalina 2003-11-14 LKS Kłos Olkusz MLP
129 SOWA Oliwia 2001-01-16 MLUKS Tarnów MLP
130 SRAGA Zuzanna 2006-02-11 KS Victoria Trzebinia MLP
131 SROKA Natalia 2001-10-26 MKS Rabka-Zdrój MLP
132 SROKA Paulina 2004-02-08 KS AZS AWF Kraków MLP
133 STASIAK Anna 1999-03-16 KS AZS AWF Kraków MLP
134 STĘPIEŃ Angelika 2000-12-15 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
135 STOKŁOSA Karolina 2002-05-29 UKS Polfin Oświęcim MLP
136 SUDER Magdalena 1996-03-13 KS AZS AWF Kraków MLP
137 SYC Ewelina 1995-04-13 KS AZS AWF Kraków MLP
138 SYDORCHUK Anna 2002-03-13 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
139 SZCZUREK Alicja 1994-09-07 UKS Olimpia Zabrze SLK
140 SZELIGA Nicola 2000-05-11 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
141 SZKLARCZYK Julita 2003-11-21 OLA Małopolskie MLP
142 SZKLARZ Aniela 2005-01-01 ZSO Zator MLP
143 SZLÓSARCZYK Magdalena 2001-03-17 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
144 SZYMAŃSKA Sandra 2002-09-20 UKS Kusy Bukowno MLP
145 ŚLIWA Jessica 2003-09-25 ULKS Lipinki MLP
146 ŚLIWIŃSKA Klaudia 2000-03-06 ULKS Bielgim Bielany MLP
147 ŚWIERKOSZ Wiktoria 2002-03-29 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
148 TADYCH Justyna 2005-03-18 LKS Brzezina Osiek MLP
149 TOBIASZ Antonina 2002-08-30 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
150 TOBIASZ Julia 2001-01-13 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
151 TOLASZ Ewa 1997-12-20 MUKS SZS Cieszyn SLK
152 TOMAL Dominika 2003-04-02 SKS Kusy Kraków MLP
153 TORBA Nikola 2003-05-08 SKS Kusy Kraków MLP
154 TOTH Paulina 2000-04-15 WKS Wawel Kraków MLP
155 TRENER-WIERCIAK Anna 1991-03-31 KS AZS AWF Kraków MLP
156 TUCHOWSKA Zuzanna 2004-07-05 MKS Tempo Kęty MLP
157 WALUŚ Karolina 2004-09-22 MKS Tempo Kęty MLP
158 WAŁĘGA Weronika 2001-01-01 ULKS Lipinki MLP
159 WARCHOŁ Emilia 2001-02-07 UKS Chromik Mysłowice SLK
160 WENSIERSKA Julia 2000-07-22 WKS Wawel Kraków MLP
161 WIECHEĆ Klaudia 2002-10-01 SKS Kusy Kraków MLP
162 WIELGUS Gabriela 2003-03-02 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
163 WŁODARCZYK Nikola 2001-07-25 MOSM Tychy SLK
164 WOJTYŁA Barbara 1995-12-01 AZS-AWF Katowice SLK
165 WOTA Gaja 1998-09-04 WKS Wawel Kraków MLP
166 WOŹNIAK Daria 2005-01-01 OLA Małopolskie MLP
167 WYSŁUCH Izabela 1997-04-20 LKS Pogórze Skoczów SLK
168 ZAJĄC Anna 2001-08-31 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
169 ZAJĄC Justyna 2000-05-04 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
170 ZAKRZEWSKA Natalia 2002-01-04 UKS Chromik Mysłowice SLK
171 ZAWADZKA Gabriela 1994-03-11 MKS Tempo Kęty MLP
172 ZAWADZKA Natalia 2000-10-05 MKS Tempo Kęty MLP
173 ZIEMIAŃSKA Roxana 2003-10-26 SKS Kusy Kraków MLP
174 ZWIERZ Natalia 2003-01-01 OLA Małopolskie MLP
175 ZYCH Julia 2002-04-23 WKS Wawel Kraków MLP

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.11203098297119sekund