DUDA Julia
2004-06-28
KS AZS AWF Katowice
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
ADAMCZEWSKA Zuzanna
2005-10-21
AZS ŁódĽ
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
ADAMCZYK Julia
2005-07-28
RLTL Optima Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
ADAMSKA Aniela
2001-07-16
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
ADAMSKA Olga
2007-04-10
LKS Victoria Olesno
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
ADAMUSIK Oliwia
2003-10-04
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
AKSAMIT Kinga
2002-03-05
GKS Piast Gliwice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
ANTKIEWICZ Paulina
2004-01-24
GKS Piast Gliwice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
ANTOSIEWICZ Julia
2006-12-15
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
ARCZYŃSKA Patrycja
2005-03-17
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
BACH Oliwia
2004-07-01
MOS CSiR D±browa Górnicza
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
BALICZ Joanna
2005-02-04
LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
BARANEK Weronika
1999-07-10
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
BARAŃSKA Karolina
1998-10-21
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
BARGIELSKA Katarzyna
1999-08-25
KS AZS-AWF Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
BˇBEL Karolina
2005-11-14
KS AZS AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
BˇBKA Julia
2000-05-05
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
BˇK Adrianna
2007-04-14
MKS Żywiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
BˇK Agata
2002-08-02
RMKS Rybnik
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
BEDNAREK Agnieszka
1998-06-14
AZS ŁódĽ
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
BERNER Hanna
2004-12-17
RKS ŁódĽ
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
BESZTA-BOROWSKA Julia
2010-01-31
UKS Czwórka Żory
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
BEYER Julia
2005-09-19
TS AKS Chorzów
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
BEZULSKA Kinga
2004-09-06
ALKS AJP Gorzów Wlkp.
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
BIAŁOBRZEWSKA Kamila
2003-01-23
TL Pogoń Ruda ¦l±ska
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
BIEDA Kamila
2001-02-19
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
26
BIEGANOWSKA Julia
2000-08-13
MKS Tomaszów Mazowiecki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
27
BIELAWSKA Patrycja
2003-04-04
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
28
BIELECKA Zuzanna
2004-09-05
ULKS Bielgim Bielany
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
29
BIELSKA Oliwia
2003-05-26
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
30
BIENIEK Julia
2005-09-03
MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
31
BIERNAT Marcelina
2000-01-10
LUKS Zabrzeg
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
32
BIHUN Paulina
2004-09-01
STS Pomerania Szczecinek
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
33
BINIAKIEWICZ Hanna
2005-08-18
MKS Baszta Szamotuły
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
34
BLOK Natalia
2005-09-13
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
35
BLUTKO Zuzanna
2004-01-29
TL Athletics Jastrzębie
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
36
BOCHENEK Weronika
2005-03-14
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
37
BODASZEWSKA Oliwia
2006-05-18
LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
38
BOGUNIEWICZ Martyna
2004-03-11
MKS-SMS Victoria Racibórz
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
39
BOKUN Magdalena
1996-05-29
KS AZS AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
40
BORCHARDT Maja
2004-02-20
AZS ŁódĽ
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
41
BOREK Alicja
2005-05-14
KKL Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
42
BORKOWSKA Hanna
2010-06-01
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
43
BOROWIEC Natalia
2004-04-01
MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
44
BRACKA Wiktoria
2002-06-25
TL Athletics Jastrzębie
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
45
BRAMBERGER Paulina
2002-05-19
RMKS Rybnik
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
46
BRˇCLIK Sandra
1998-09-08
UKS Chromik Mysłowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
47
BRELA Zuzanna
2000-12-01
AKL Ursynów Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
48
BRYŁA Dominika
2000-12-18
TL Pogoń Ruda ¦l±ska
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
49
BRZOZOWSKA Zuzanna
2005-10-01
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
50
BUCZKOWSKA Marta
2006-06-02
LUKS MGOKSiR Korfantów
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
51
BUDZIŁEK Oliwia
2003-09-12
UKS Siódemka Ostrołęka
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
52
BUGLA Martyna
2000-03-22
RMKS Rybnik
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
53
BUJACZ Daria
2003-06-07
KS Polanik Piotrków Trybunalski
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
54
BUJAK Emilia
2008-09-23
MMKS Kędzierzyn-KoĽle
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
55
BURMER Aleksandra
2006-10-28
MOSM Tychy
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
56
BURSAKOWSKA-IRZYKOWSKA Karolina
2007-03-05
GKS Piast Gliwice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
57
BURY Zuzanna
2006-03-03
MKS Żywiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
58
BURZAWA Wiktoria
2005-12-10
GKS Piast Gliwice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
59
CAŁUS Barbara
2004-01-07
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
60
CELNER Angelika
1997-10-09
LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
61
CHAŁUPKA Milena
2000-11-14
KS Warszawianka W-wa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
62
CHASS Alyona
2005-08-25
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
63
CHOROSZUCHA Amelia
2004-06-29
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
64
CHROSTEK Klaudia
2006-02-15
MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
65
CICHOCKA Anastazja
2004-02-05
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
66
CICHOWSKA Laura
2007-06-13
MKS Żywiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
67
CICHY Laura
2004-05-27
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
68
CIESIELSKA Kinga
2003-03-11
KKL Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
69
CIESIELSKA Larysa
1998-10-17
AZS-AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
70
CIE¦LAR Katarzyna
1999-11-22
MUKS SZS Cieszyn
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
71
CIĘCIWA Anna
2004-11-18
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
72
CITAK Wiktoria
2003-04-28
MOS CSiR D±browa Górnicza
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
73
CIUPEK Sylwia
2000-07-09
MKS Agros Chełm
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
74
CIUPRYK Julia
2008-01-17
UKS Olimpijczyk 46 Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
75
COFAŁA Daria
2005-11-07
TS AKS Chorzów
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
76
CYCHOL Katarzyna
2004-05-18
LKS Narew Kurpiewski Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
77
CYRULIŃSKA Anna
2003-02-19
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
78
CYRULIŃSKA Oliwia
2005-03-03
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
79
CZERSKA Emilia
2004-05-15
UKS Olimpia Zabrze
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
80
CZUBALA Julia
2006-03-06
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
81
CZUŻ Alicja
2003-08-19
KS Sprint Bielsko-Biała
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
82
CZYŻ Zuzanna
2006-01-03
TL Pogoń Ruda ¦l±ska
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
83
DASZYŃSKA Karolina
2005-08-25
UKS Trójka Mikołów
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
84
DˇBROWSKA Dominika
2004-05-07
LUKS Strzałków
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
85
DˇBROWSKA Emilia
2003-03-10
GKS Piast Gliwice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
86
DˇDELA Wiktoria
2007-09-30
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
87
DEC Hanna
2004-05-18
UKS Trójka Mikołów
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
88
DEREJCZYK Adrianna
1991-01-15
AZS-AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
89
DESKA Paulina
2011-02-08
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
90
DŁUGA Wiktoria
2006-10-03
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
91
DOBROWOLSKA Małgorzata
2005-05-28
TS AKS Chorzów
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
92
DOMAGAŁA Agnieszka
2001-09-30
KKL Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
93
DOMAGAŁA Weronika
1998-10-03
AKL Ursynów Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
94
DORONIEWICZ Julia
2004-01-01
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
95
DOROSZKO Dorota
2001-12-01
MKS Tempo Kęty
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
96
DROBCZYŃSKA Kinga
2004-01-24
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
97
DROBNIK Marta
1998-01-24
AZS ŁódĽ
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
98
DRO¬DZIK Julia
2001-02-23
KS Sprint Bielsko-Biała
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
99
DUBIEL Magda
2003-01-08
UKS Chromik Mysłowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
100
DUC Małgorzata
2003-02-27
MKS Żywiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
101
DUDA Patrycja
2007-05-11
AZS-AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
102
DUDAŁA Magdalena
2004-07-06
MKS-MOS Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
103
DUDEK Agnieszka
2004-04-15
MUKS Gim 2 Nysa
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
104
DUDEK Katarzyna
2003-04-28
LUKS Strzałków
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
105
DUDINA Viktoriia
2003-10-20
MKS Tomaszów Mazowiecki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
106
DWORAK Anna
1998-03-06
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
107
DYLEWSKA Amelia
2006-01-22
UKS Czempion Bełchatów
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
108
DZIADAK Nikolina
2003-08-04
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
109
DZIADZIA Anna
2004-09-17
KS AZS AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
110
DZIEKOŃSKA Maja
2005-08-03
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
111
DZWONEK Angelika
1998-06-24
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
112
FAKA Angelika
1996-01-15
KS Komunalni Sanok
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
113
FANSLAU Martyna
2006-02-03
KS Zamek Kurzętnik
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
114
FˇFROWICZ Róża
2004-04-25
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
115
FENDRYCH Aniela
2001-07-21
KS Cracovia 1906 Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
116
FIC Renata
2000-01-06
Kraków Athletics Team
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
117
FIEDEŃ Sara
2003-03-10
LKS Pszczyna
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
118
FIJAK Zuzanna
2001-01-01
MKS Żywiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
119
FILARSKA Maja
2005-03-08
UKS Trójka Mikołów
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
120
FILIPOWSKA Paula
2007-08-16
UKS Miotacz Sosnowiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
121
FISZER Karolina
1995-02-09
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
122
FLASZ Sandra
2001-02-11
MKS Tempo Kęty
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
123
FOLWARSKA Katarzyna
2003-03-24
TS Wieliczanka Wieliczka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
124
FRˇCKOWIAK Julia
1999-11-06
MCKiS Jaworzno
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
125
FURMAŃSKA Martyna
2003-05-28
LUKS Namysłów
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
126
GACEK Kamila
2008-06-27
MKS Tempo Kęty
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
127
GAJ Joanna
2001-05-20
AZS-AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
128
GAJDA Anna
2003-09-04
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
129
GAJDA Zofia
2003-12-24
MKS Czechowice-Dziedzice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
130
GAŁKA Anna
2003-02-09
WKS ¦l±sk Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
131
GANCARCZYK Oliwia
2006-01-01
MKS Żywiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
132
GANCARSKA Amelia
2005-12-02
MUKLA Dębica Korzeniowski.pl
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
133
GAWRY¦ Wiktoria
2003-04-19
MKS-MOSM Bytom
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
134
GEC Oliwia
2005-01-30
GKS Piast Gliwice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
135
GĘBICZ Aleksandra
2011-03-26
LKS Omega Kleszczów
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
136
GĘBSKA Weronika
2000-01-01
MKS Żywiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
137
GŁˇBEK Sabina
2004-08-20
LKS Pszczyna
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
138
GŁOWACKA Daria
2006-02-24
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
139
GŁOWACKA Emilia
2003-08-05
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
140
GŁOWACKA Wiktoria
2003-07-10
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
141
GŁÓD Zuzanna
2005-04-04
UKS 5 Plus Rydułtowy
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
142
GNIDA Magdalena
2004-08-20
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
143
GODYŃ Natalia
2000-06-04
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
144
GOŁĘBIEWSKA Alicja
2005-12-13
AZS-AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
145
GOŁĘBIEWSKA Natalia
2004-10-28
AZS-AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
146
GORCZYCA Amelia
2005-01-01
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
147
GÓRA Julia
2003-11-27
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
148
GÓRCZEWSKA Daria
2004-01-31
MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
149
GÓRNY Natalia
2008-10-25
MKS Żywiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
150
GÓRSKA Dominika
2003-09-23
TL Pogoń Ruda ¦l±ska
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
151
GÓRSKA Maja
2009-10-04
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
152
GÓRSKA Natalia
2005-09-24
ALKS AJP Gorzów Wlkp.
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
153
GRABOWSKA Oliwia
2004-11-26
ALKS AJP Gorzów Wlkp.
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
154
GRACZ Julia
2005-07-23
MULKS Juvenia Głuchołazy
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
155
GRAD Izabela
2003-08-07
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
156
GRADOŃ Maja
2010-04-03
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
157
GREINER Olivia
2004-04-22
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
158
GREŃ Joanna
2000-01-29
SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
159
GREŃ Julia
2004-03-29
UKS Brenna Górki
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
160
GRĘDA Julia
2009-02-21
LKS Victoria Olesno
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
161
GROBEL Adrianna
2006-06-30
LUKS Gomunice
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
162
GROBELNA Anna
2008-12-03
LKS MOSiR Sieradz
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
163
GROMADA Wiktoria
2002-07-02
MUKS Wisła Junior Sandomierz
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
164
GRUBIAK Julia
2002-12-19
MULKS Juvenia Głuchołazy
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
165
GRUDZIEŃ Zuzanna
2004-05-09
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
166
GRYC Karolina
2003-01-01
MOS CSiR D±browa Górnicza
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
167
GRZEGORZYCA Karolina
2003-08-03
TL Pogoń Ruda ¦l±ska
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
168
GRZELAK Weronika
1997-03-19
LKS Górnik Wałbrzych
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
169
GRZELEWSKA Julia
2001-04-19
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
170
GRZEMPA Oliwia
2009-11-22
SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
171
GRZYWACZ Antonina
2002-08-08
TS AKS Chorzów
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
172
GUSTYN Emilia
2010-03-25
MOSiR Łaziska Górne
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
173
GUTKOWSKA Martyna
2007-10-16
KS Wejher Wejherowo
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
174
GUTT Emilia
2003-11-05
RMKS Rybnik
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
175
GWARDECKA Kamila
2003-05-07
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
176
GWARDJAK Karolina
2003-02-15
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
177
GWIAZDA Wiktoria
2005-12-07
TS AKS Chorzów
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
178
HACZEK Oliwia
2004-02-13
ULKS Bielgim Bielany
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
179
HAŁAS Wiktoria
2002-01-24
MKS Czechowice-Dziedzice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
180
HARAŃCZYK Anna
2003-03-05
KS Sprint Bielsko-Biała
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
181
HOŁDYS Inga
2003-07-07
GKS Piast Gliwice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
182
HRUZIK Patrycja
2000-01-13
GKS Piast Gliwice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
183
HYRA Gabriela
1998-10-27
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
184
HYRLIK Laura
2004-10-16
AKL Ursynów Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
185
IDZIŃSKA Maja
2005-09-16
TS AKS Chorzów
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
186
IŁCZYK Daria
2003-11-04
TS AKS Chorzów
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
187
IWANOWSKA Paulina
2005-01-07
LUKS Namysłów
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
188
JACAK Julia
2004-08-29
RKS ŁódĽ
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
189
JAGIELSKA Karolina
2000-03-09
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
190
JAGŁA Wiktoria
2002-03-27
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
191
JAKUBOWSKA Alicja
2005-02-02
MKS-MOSM Bytom
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
192
JANAS Izabela
2003-05-03
LUKS Podium Kup
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
193
JANIUREK Pola
2002-04-30
TS AKS Chorzów
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
194
JANKOWSKA Oliwia
2005-07-29
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
195
JANUS Julia
2001-10-21
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
196
JARCZAK Sandra
2003-07-23
AZS-AWF Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
197
JASIŃSKA Paulina
2011-11-28
BKL Bełchatów
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
198
JA¦KO Wiktoria
2004-10-22
KS Victoria Trzebinia
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
199
JATKOWSKA Weronika
2007-07-22
UKS Miotacz Sosnowiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
200
JA¬WIŃSKA Aleksandra
1998-12-11
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
201
JĘDRZEJCZYK Dominika
1999-08-11
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
202
JOBS Dagmara
2005-02-15
KS Zamek Kurzętnik
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
203
JÓZEFOWICZ Amelia
2008-01-07
UKS Chromik Mysłowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
204
JÓ¬WICKA Małgorzata
2002-06-03
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
205
JUCHNOWSKA Natalia
2002-08-19
UKS MOSiR Działdowo
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
206
JUNDZIŁŁ Maja
2005-05-28
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
207
JURKOWSKA Julia
2004-03-04
MOS CSiR D±browa Górnicza
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
208
JUSZCZAK Gabriela
2004-03-29
AZS ŁódĽ
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
209
JU¦KIEWICZ Agnieszka
2000-03-27
UKS LA Basket Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
210
KABAŁA Aleksandra
2003-01-06
KKL Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
211
KABATA Alicja
2010-06-10
TL Athletics Jastrzębie
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
212
KACZKOWSKA Justyna
2003-03-17
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
213
KACZKOWSKA Kamila
2005-06-22
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
214
KACZMAREK Zuzanna
2000-06-29
KSLZS Kruszwica
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
215
KACZMARZYK Dominika
2003-01-01
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
216
KACZÓWKA Anna
2001-04-29
KU AZS PWSZ w Tarnowie
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
217
KAJZAR Karina
2006-04-01
UKS Gminy Brzeszcze
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
218
KALINO Natalia
2003-04-10
AZS-AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
219
KALINO Paulina
2006-07-11
AZS-AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
220
KALINOWSKA Agata
2005-03-07
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
221
KALWAR Wiktoria
2004-02-21
RMKS Rybnik
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
222
KAMIŃSKA Julia
2003-08-20
MOS CSiR D±browa Górnicza
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
223
KAMIŃSKA Kamila
2003-02-18
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
224
KAMIŃSKA Zuzanna
2001-04-19
MKS Pułtusk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
225
KANIA Martyna
2002-05-16
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
226
KANIA Wiktoria
2003-09-24
UKS Miotacz Sosnowiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
227
KANTECKA Zuzanna
2003-10-06
UKS Achilles Leszno
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
228
KANTYKA Marzena
2001-03-13
ULKS Bielgim Bielany
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
229
KAPLER Paulina
2006-08-08
UKS Trójka Mikołów
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
230
KAPŁAN Oliwia
2007-03-17
UKS 5 Plus Rydułtowy
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
231
KAPUSTKA Anna
2002-02-20
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
232
KARATYSZ Maja
2004-01-01
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
233
KARBOWNICZAK Martyna
2002-08-08
BKL Bełchatów
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
234
KARMELITA Julia
2007-06-27
KS AZS AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
235
KASPRZAK Dominika
2007-11-19
MKS Tempo Kęty
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
236
KASPRZYK Martyna
1997-10-25
MOSM Tychy
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
237
KAZEK Ilona
1989-11-16
KS Sprinterzy.com Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
238
KAZIMIERCZYK Zuzanna
2006-03-20
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
239
KA¬MIERCZAK Magda
2002-01-23
UKS Czwórka Żory
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
240
KIEDROWSKA Julia
2003-01-12
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
241
KIEPURA Monika
2000-08-19
KS AZS AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
242
KLEKOTKO Gloria
2001-10-06
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
243
KLESZNO Maja
2006-04-27
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
244
KLIMCZAK Maja
2005-09-25
UKS Chromik Mysłowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
245
KLINOWSKA Nina
2007-10-18
MKS Pałac Młodzieży Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
246
KLUJ Karolina
2004-07-07
UKS Trójka Mikołów
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
247
KŁAK Kalina
2007-02-27
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
248
KŁOSIŃSKA Anna
2003-03-28
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
249
KŁOSIŃSKA Sara
2004-07-13
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
250
KŁOSOWSKA Aleksandra
2005-05-17
LKS Kłos Olkusz
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
251
KOBUS Agata
2005-01-17
LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
252
KOCIELIŃSKA Mariola
2002-06-01
KKL Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
253
KOKOT Ewa
2003-01-20
MKS-MOSM Bytom
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
254
KOKOT Katarzyna
2004-01-05
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
255
KOLARCZYK Zofia
2003-04-30
SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
256
KOŁA¦ Julia
2002-07-27
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
257
KOŁDON Emilia
2011-08-05
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
258
KOŁODZIEJ Ewelina
2003-02-20
TS AKS Chorzów
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
259
KOŁODZIEJCZYK Paulina
2001-12-24
MOS CSiR D±browa Górnicza
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
260
KOMINEK Karina
2000-05-12
MKS Czechowice-Dziedzice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
261
KONIK Agata
2001-10-05
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
262
KONIOR Justyna
2005-09-07
MKS Tempo Kęty
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
263
KOPEĆ Klaudia
2005-01-01
MKS Czechowice-Dziedzice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
264
KOPIENIAK Oliwia
2005-10-08
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
265
KOPKA Malwina
2003-09-16
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
266
KORDEK Sara
2001-02-01
KS AZS AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
267
KORZONEK Martyna
2005-08-26
LKS Pogórze Skoczów
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
268
KOS Katarzyna
2001-06-12
MKS Tempo Kęty
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
269
KOSIŃSKA Pola
2006-04-27
UKS Trójka Mikołów
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
270
KOSOWSKA Emilia
2004-02-25
RMKS Rybnik
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
271
KOSTRZEWSKA Barbara
1998-03-27
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
272
KOSZYK Anna
2003-08-19
LUKS MGOKSiR Korfantów
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
273
KOTERBA Lena
2005-08-05
UKS Chromik Mysłowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
274
KOTNIS Malwina
2004-10-01
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
275
KOWAL Weronika
2002-03-02
LUKS Zabrzeg
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
276
KOWALCZYK Angelika
2004-02-28
TL Pogoń Ruda ¦l±ska
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
277
KOWALSKA Julia
2001-06-25
MKS Tempo Kęty
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
278
KOWALSKA Małgorzata
1998-07-02
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
279
KOZA Aleksandra
2004-04-08
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
280
KOZIK Julia
2002-02-27
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
281
KOZINA Patrycja
2005-09-03
LKS Jantar Ustka
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
282
KOZIOŁ Paulina
1998-01-13
MKS Czechowice-Dziedzice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
283
KOZOK Oliwia
2002-02-23
TL Pogoń Ruda ¦l±ska
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
284
KRASICKA Wiktoria
2001-06-18
AZS-AWF Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
285
KRASIŃSKA Natalia
2005-01-05
UKS Cyprianka
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
286
KRASKA Nicole
1999-01-07
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
287
KRASOŃ Katarzyna
2000-02-22
MKS Iskra Pszczyna
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
288
KRASOWSKA Kamila
2001-07-15
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
289
KRAUZE Aleksandra
2000-07-11
AZS-AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
290
KRAWCZYK Aleksandra
2003-04-28
KS Warszawianka W-wa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
291
KRAWCZYK Aleksandra
1998-01-02
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
292
KRAWCZYK Emilia
2003-04-15
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
293
KRAWCZYK Katarzyna
2004-05-19
UKS-MOS Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
294
KRAWCZYK Oliwia
2004-09-01
TS Wieliczanka Wieliczka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
295
KRAWIEC Małgorzata
2003-01-11
KS Polanik Piotrków Trybunalski
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
296
KRĘCIOCH Agnieszka
2006-01-21
MKS Tempo Kęty
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
297
KRĘCIOCH Aneta
2009-07-28
MKS Tempo Kęty
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
298
KRĘTOSZ Justyna
2005-02-26
MKS Czechowice-Dziedzice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
299
KRĘTOSZ Natalia
1999-06-16
MKS Czechowice-Dziedzice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
300
KROMOŁOWSKA Iga
2005-04-24
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
301
KRONBURG Klaudia
2002-04-11
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
302
KRÓL Kornelia
2005-01-01
UKS Gminy Brzeszcze
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
303
KRÓL Małgorzata
2003-01-01
MOSM Tychy
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
304
KRUCZEK Martyna
2006-08-12
SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
305
KRUPA Zuzanna
2006-03-15
IKS Olkusz
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
306
KRZANOWSKA Julia
2003-01-01
MKS Żywiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
307
KRZEMIŃSKA Iga
1999-07-19
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
308
KRZESAK Patrycja
2007-01-04
MKS Żywiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
309
KRZESZEWSKA Olga
2005-06-17
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
310
KRZYSTOLIK Alina
2003-08-30
TL Pogoń Ruda ¦l±ska
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
311
KSIˇŻEK Natalia
2003-05-24
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
312
KUBALA Amelia
2003-06-09
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
313
KUBAN Anna
2002-03-19
MOS CSiR D±browa Górnicza
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
314
KUBECZKO Julia
2005-06-22
MKS Tempo Kęty
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
315
KUBIES Emilia
2005-01-01
LKS Pogórze Skoczów
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
316
KUCHARSKA Wiktoria
2004-06-13
MKS-SMS Victoria Racibórz
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
317
KURDZIEL Amelia
2003-07-31
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
318
KURPIEWSKA Aleksandra
2002-05-13
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
319
KURYŁO Joanna
1995-08-16
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
320
KUSIAK Julia
2001-09-20
MKS Rabka-Zdrój
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
321
KUSTRA Zuzanna
2002-11-13
Kraków Athletics Team
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
322
KUZIOROWICZ Alicja
2006-10-27
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
323
KU¬MIŃSKA Justyna
2004-05-24
MKS-SMS Victoria Racibórz
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
324
KU¬MIŃSKA Karolina
2003-10-21
RKS ŁódĽ
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
325
KWIATKOWSKA Alicja
1995-03-23
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
326
LANDOWSKA Zofia
2003-03-03
OKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
327
LANGOWSKA Julia
2011-03-06
BKL Bełchatów
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
328
LARA Patrycja
2003-06-18
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
329
LAZAR Malwina
2005-01-31
MKS Czechowice-Dziedzice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
330
LAZAR Wiktoria
2004-01-11
LKS Pogórze Skoczów
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
331
LEDWOŃ Nadia
2004-03-13
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
332
LEGASZEWSKA Maria
2000-10-16
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
333
LEGIERSKA Alicja
2001-01-01
UKS Junior Kamesznica
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
334
LESZEK Weronika
2003-04-25
UKS Olimpia Zabrze
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
335
LEWANDOWSKA Katarzyna
1990-05-28
KL Iskra Białogard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
336
LEWICKA Amelia
2005-05-01
MOS CSiR D±browa Górnicza
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
337
LIBERDA Anna
2001-03-31
MKS Rabka-Zdrój
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
338
LIBERDA Zuzanna
2002-12-22
MKS Rabka-Zdrój
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
339
LIBERKOWSKA Julia
2002-12-29
MKS-MOS Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
340
LIBERSKA Wiktoria
1998-02-12
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
341
LIGARSKA Paulina
1996-04-09
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
342
LIPKA Barbara
2000-11-12
MUKS SZS Cieszyn
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
343
LIS Aniela
2002-09-28
BKL Bełchatów
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
344
LIS Milena
1999-09-24
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
345
LORENC Kinga
2004-06-19
KKB MOSiR Krosno
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
346
LOSE Małgorzata
2003-08-23
TL Athletics Jastrzębie
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
347
LUBECKA Wiktoria
2006-07-10
UKS Olimpijczyk Skorzewo
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
348
LUBIŃSKA Oliwia
2004-02-08
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
349
LUBNAUER Julia
2005-04-06
UKS 55 ŁódĽ
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
350
LUTOSTAŃSKA Małgorzata
2007-01-01
AZS-AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
351
ŁABUZEK Ewelina
2003-02-04
MUKS ILKUS Olkusz
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
352
ŁADA Marta
2000-09-15
UKS Siódemka Ostrołęka
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
353
ŁAKOTA Klaudia
2001-02-01
MKS Iskra Pszczyna
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
354
ŁASZCZYŃSKA Weronika
2000-10-01
AZS-AWF Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
355
ŁAZARCZYK Lena
2007-07-13
KS Sprint Bielsko-Biała
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
356
ŁÓJ Wiktoria
2005-02-12
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
357
ŁUCZAK Julia
2003-10-04
MUKS SZS Cieszyn
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
358
ŁUCZKA Oliwia
2002-08-22
KS Komunalni Sanok
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
359
ŁUKASZCZYK Klaudia
2004-08-07
TL Pogoń Ruda ¦l±ska
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
360
MACH Natalia
1999-07-14
KS AZS AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
361
MACHOLL Kalina
2008-05-06
KS Wejher Wejherowo
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
362
MACIEJEWSKA Ewelina
2002-08-16
UKS Achilles Leszno
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
363
MADUZIA Karolina
2004-07-09
TL Pogoń Ruda ¦l±ska
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
364
MAGER Gabriela
2005-04-10
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
365
MAJDAK Wiktoria
2005-02-07
MKS Żywiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
366
MAJEWICZ Roksana
2003-01-01
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
367
MAJEWSKA Emilia
2010-03-10
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
368
MAJKA Emilia
2005-04-15
UKS Miotacz Sosnowiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
369
MAJOR Nikola
2006-01-26
SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
370
MALARA Aleksandra
2006-06-26
MULKS Juvenia Głuchołazy
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
371
MALINA Rozalia
2004-12-27
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
372
MANDELA Emilia
2005-12-30
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
373
MANOWSKA Magdalena
2007-01-08
MKS Iskra Pszczyna
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
374
MAŃKA Hanna
2005-07-22
UKS-MOS Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
375
MARCZEWSKA Karolina
2004-12-21
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
376
MAREK Julia
2001-06-18
MKS Czechowice-Dziedzice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
377
MARGASIŃSKA Karolina
2005-08-10
KL Ziemia Kłodzka
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
378
MARKOWSKA Wiktoria
2002-02-19
ALKS AJP Gorzów Wlkp.
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
379
MARZENTA Martyna
2000-06-20
AML Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
380
MASARCZYK Roksana
2003-01-01
TS AKS Chorzów
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
381
MASTALERZ Pola
2003-10-05
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
382
MASTERNAK Oliwia
2004-07-27
KKL Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
383
MATUSZEWICZ Anna
2003-04-05
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
384
MATY¦KIEWICZ Maja
2004-03-28
O¦ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
385
MAZUR Blanka
2008-09-05
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
386
MAZUR Zuzanna
2004-02-24
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
387
MAZUREK Aleksandra
2001-01-04
UKS Miotacz Sosnowiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
388
MAZURKIEWICZ Kornelia
2006-03-15
LKS Orkan Ostrzeszów
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
389
MˇCZKA Linda
2006-06-28
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
390
MENCFEL Natasza
2008-06-07
LKS Victoria Olesno
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
391
MENDROWSKA Weronika
2002-04-29
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
392
MIELCZAREK Martyna
2005-02-24
UKS Czempion Bełchatów
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
393
MIELCZAREK Zuzanna
2005-02-24
UKS Czempion Bełchatów
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
394
MIERZWA Wiktoria
2003-04-14
TS AKS Chorzów
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
395
MIKA Amelia
2006-10-04
UKS Chromik Mysłowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
396
MIODEK Karolina
1998-02-05
UKS Sprint ZSME Żywiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
397
MIROWSKA Weronika
2003-02-09
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
398
MISIURA Aleksandra
1998-03-05
UKS Gimpel Nowy Targ
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
399
MI¦ Małgorzata
2001-06-06
AZS-AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
400
MITERSKA Aleksandra
2003-07-09
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
401
MŁODAWSKA Karolina
1996-10-04
KKL Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
402
MŁYNARCZYK Amelia
2011-02-19
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
403
MŁYNARCZYK Julia
2007-09-28
MKS-MOSM Bytom
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
404
MODZELEWSKA Karolina
2003-03-31
SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
405
MODZELEWSKA Vanessa
2004-02-27
UKS Chromik Mysłowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
406
MOJŻYSZEK Wiktoria
2004-04-23
SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
407
MOŃKA Katarzyna
2005-01-31
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
408
MORˇG Magdalena
2001-09-30
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
409
MOSIEK Joanna
2002-02-16
MUKS Kadet Rawicz
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
410
MOSKAL Monika
2003-10-14
KKB MOSiR Krosno
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
411
MROWIEC Kinga
2001-08-09
TL Pogoń Ruda ¦l±ska
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
412
MRÓZ Wirginia
2002-11-03
AZS-AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
413
MUNARI Sabrina
2005-12-07
MKS-SMS Victoria Racibórz
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
414
MUSIALIK Wiktoria
2005-01-01
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
415
MUSIAŁ Oliwia
2004-03-03
MOS CSiR D±browa Górnicza
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
416
MYRCIK Martyna
2001-09-18
AZS-AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
417
MYSZOR Łucja
2006-06-07
UKS Trójka Mikołów
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
418
MYSZYŃSKA Izabela
2003-10-20
MKS Tomaszów Mazowiecki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
419
NABIAŁEK Roksana
2000-04-08
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
420
NAGIĘĆ Weronika
2002-06-27
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
421
NAGÓRSKA Zofia
2003-10-25
LKS Narew Kurpiewski Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
422
NALEPA Adrianna
1998-04-07
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
423
NAPEROTTI Elena
2003-10-19
KB MOSiR Jastrzębie
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
424
NAPIERAŁA Aleksandra
2004-06-16
UKS D±b Suchy Las
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
425
NAWROCKA Natalia
1999-05-25
niest. Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
426
NAWROT Natalia
2002-08-30
UKS Miotacz Sosnowiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
427
NAWROT Paulina
2006-11-07
MOS CSiR D±browa Górnicza
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
428
NAZAROWICZ Klaudia
2000-03-09
UKS Sokół Węgorzewo
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
429
NICPOŃ Paulina
2005-08-16
LZS KL Kotwica Brzeg
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
430
NIECKARZ Magdalena
2006-04-12
MKS-MOSM Bytom
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
431
NIEPALA Natalia
2001-06-19
LUKS Podium Kup
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
432
NOWAK Kinga
1998-07-09
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
433
NOWAK Martyna
2003-06-19
AZS-AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
434
NOWAK Oliwia
2003-02-26
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
435
NOWAKOWSKA Aleksandra
1998-04-23
RKS ŁódĽ
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
436
NOWAKOWSKA Alicja
2003-07-21
TL Pogoń Ruda ¦l±ska
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
437
NYKAZA Natalia
2001-04-21
TS Wieliczanka Wieliczka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
438
OBLONK Marta
2005-06-25
LUKS Podium Kup
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
439
OLAJOSSY Wiktoria
2004-03-13
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
440
OLBRICH Krystyna
2004-06-12
KB MOSiR Jastrzębie
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
441
OLCZYK Anna
2007-02-09
UKS Czempion Bełchatów
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
442
OLSZEWSKA Maria
2002-09-24
MKS Bank BS Płońsk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
443
OPIOŁA Emilia
2009-07-26
KS Sprint Bielsko-Biała
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
444
OSIKA Magdalena
1999-04-07
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
445
OSOWIEC Nikola
2004-03-14
LUKS Zabrzeg
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
446
OSTYŃSKA Justyna
2000-02-21
MKS Czechowice-Dziedzice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
447
OSUCH Hanna
2006-11-08
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
448
OSUCH Joanna
2005-01-25
Kraków Athletics Team
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
449
OWCZAREK Ewa
2007-03-19
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
450
OZIĘBŁO Wanessa
2004-03-24
UKS Miotacz Sosnowiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
451
PABIANEK Angelika
1999-03-12
AZS ŁódĽ
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
452
PABJANEK Nikola
2004-09-01
MULKS Juvenia Głuchołazy
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
453
PAGIEŁA Patrycja
2005-01-01
LKS Pogórze Skoczów
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
454
PALA Sonia
2003-12-05
MKS Iskra Pszczyna
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
455
PALA Zuzanna
2004-08-25
LKS Pszczyna
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
456
PANASOWIEC Kinga
2006-01-01
UKS Chromik Mysłowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
457
PANCYLEJKO Natalia
2000-06-16
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
458
PAPIERNIK Laura
2004-11-07
MKS-SMS Victoria Racibórz
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
459
PAPIERSKA Martyna
2006-02-13
WLKS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
460
PASIKIEWICZ Emilia
2005-12-03
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
461
PASTOR Agnieszka
1998-07-15
SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
462
PASTUSZAK Roksana
2005-04-29
TL Athletics Jastrzębie
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
463
PAWĘZOWSKA Julia
2007-11-29
UKS Chromik Mysłowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
464
PAWLUS Dominika
2007-03-05
UKS Gminy Brzeszcze
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
465
PECIAK Magdalena
1995-03-26
GKS Piast Gliwice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
466
PEŁKA Zuzanna
2000-11-17
MKS-MOS Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
467
PERUŻYŃSKA Julia
2004-03-16
RMKS Rybnik
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
468
PIˇTEK Anna
2002-04-03
MKS Czechowice-Dziedzice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
469
PICHITA Iga
2007-06-20
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
470
PIERCHAŁA Paulina
2002-03-14
UKS 5 Plus Rydułtowy
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
471
PIERZCHAŁA Maja
2002-08-08
MKS Tomaszów Mazowiecki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
472
PIETRASIŃSKA Zuzanna
2010-03-17
MOS CSiR D±browa Górnicza
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
473
PIETRYGA Aleksandra
2004-05-14
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
474
PILIPCZUK Marta
2004-04-29
LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
475
PINKOSZ Julia
2004-08-31
MKS MOS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
476
PIÓRO Wiktoria
2001-03-05
TL Pogoń Ruda ¦l±ska
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
477
PLAMINIAK Roksana
2005-03-11
AZS-AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
478
PLATA Milena
2008-04-14
MKS-MOSM Bytom
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
479
PŁONKA Lena
2006-01-20
LKS Brzezina Osiek
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
480
PŁONKA Patrycja
1998-06-19
SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
481
PŁOSZAJ Kamila
1998-05-18
MOS CSiR D±browa Górnicza
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
482
PŁUSA Amelia
2003-03-14
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
483
PODRUCZNA Julia
2005-04-03
KS Stal LA Ostrów Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
484
PODWOJSKA Katarzyna
2003-03-03
RMKS Rybnik
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
485
POLAK Anna
2006-02-22
MKS Tempo Kęty
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
486
POLITAŃSKA Emilia
2006-01-01
TL ROW Rybnik
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
487
POLIWODA Nicola
2005-11-17
TS AKS Chorzów
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
488
POMIETLARZ Maja
2007-01-01
UKS Gminy Brzeszcze
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
489
POPARDOWSKA Zuzanna
2002-06-16
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
490
POREMBA Klaudia
2004-07-15
LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
491
PORWOLIK Bernadeta
2004-02-12
UKS Trójka Mikołów
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
492
POTERAJ Zuzanna
2003-10-12
LKS Narew Kurpiewski Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
493
PRZEWIĘŻLIK Julia
2003-01-12
UKS Chromik Mysłowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
494
PRZEWODOWSKA Weronika
2002-06-05
MKS-MOS Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
495
PRZE¬DZING Hanna
2006-02-07
TL ROW Rybnik
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
496
PTASZEK Aleksandra
2006-01-14
MKS Tempo Kęty
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
497
PU¦LEDZKA Karolina
2000-05-28
MKS-MOS Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
498
PUZIO Dorota
2003-04-30
GKS Start Długołęka
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
499
PYCLIK Joanna
2006-08-16
MKS Żywiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
500
PYKA Anna
2000-06-04
MKS Rabka Zdrój Korzeniowski.pl
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
501
PYSKŁO Wiktoria
2003-09-02
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
502
RADECKA Alicja
2006-01-05
UKS Gminy Brzeszcze
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
503
RADZEWICZ Julia
2006-09-01
GKS Piast Gliwice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
504
RANECKA Kamila
2002-02-05
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
505
RATAJ Gabriela
2002-01-02
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
506
RATAJ Małgorzata
2002-04-27
MMKS Kędzierzyn-KoĽle
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
507
REGDAS Martyna
2005-01-01
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
508
REIWER Alicja
2006-06-26
LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
509
RESEL Martyna
2003-06-02
LUKS Strzałków
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
510
RESZKO Patrycja
2006-09-13
KS Sprint Bielsko-Biała
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
511
RODAK Weronika
2004-02-29
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
512
RODZIEWICZ Laura
2006-02-08
AML Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
513
ROJEK Natalia
2003-11-30
RMKS Rybnik
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
514
ROSÓŁ Hanna
2005-01-31
TL Pogoń Ruda ¦l±ska
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
515
RÓŻAŃSKA Julia
2001-02-25
KS Cracovia 1906 Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
516
RUGOWSKA Anna
2004-05-26
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
517
RUTOWICZ Monika
2006-03-05
UMLKS Pegaz Opoczno
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
518
RYBAK Julia
2006-02-12
MOS CSiR D±browa Górnicza
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
519
RYCZKO Wirginia
2009-10-18
MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
520
RYGIEL Oliwia
2003-02-03
TL Athletics Jastrzębie
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
521
RZESZUTEK Kornelia
2006-07-31
UKS Trójka Mikołów
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
522
RZYMAN Oliwia
2003-02-25
SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
523
SACHMERDA Wiktoria
2003-02-25
MKS Tempo Kęty
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
524
SAK Hanna
2003-01-21
UKS-MOS Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
525
SAŁAHUB Oliwia
2006-06-27
TS AKS Chorzów
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
526
SAŁATA Sara
2010-04-29
MKS Tempo Kęty
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
527
SAWICKA Aleksandra
2000-07-29
KS Sprint Bielsko-Biała
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
528
SERWOTKA Marcelina
2010-03-31
TL Athletics Jastrzębie
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
529
SICHMA Agnieszka
2001-02-15
MKS-SMS Victoria Racibórz
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
530
SIDELNIK Julia
2000-04-06
TL ROW Rybnik
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
531
SIELSKA Alicja
2003-07-12
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
532
SIKORA Joanna
2000-11-04
LKS Pogórze Skoczów
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
533
SIKORSKA Marcelina
2006-08-29
AZS-AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
534
SIKORSKA Sandra
2000-05-31
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
535
SIUDA Nikola
2004-10-07
SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
536
SIWIEC Wiktoria
2005-08-12
UKS Gminy Brzeszcze
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
537
SKIBA Oliwia
2005-02-11
GKS Piast Gliwice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
538
SKORUPA Monika
2005-05-06
TL Pogoń Ruda ¦l±ska
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
539
SKORUPKA Maja
2007-01-01
MKS Żywiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
540
SKOTNICKA Julia
2003-07-24
SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
541
SKOWROŃSKA Dominika
2003-05-31
KS Sprint Bielsko-Biała
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
542
SKRABARCZYK Oliwia
2005-01-27
UKS Trójka Mikołów
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
543
SŁABIŃSKA Julia
2004-01-16
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
544
SŁABOSZ Paula
1999-11-21
niest. Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
545
SŁOCKA Julia
2001-02-18
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
546
SŁOMIŃSKA Wiktoria
2005-07-20
SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
547
SŁOMKA Alicja
1999-10-05
TL ROW Rybnik
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
548
SŁOMSKA Magdalena
2006-03-03
MKS-MOS Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
549
SŁOWIŃSKA Kamila
2003-07-11
TL Pogoń Ruda ¦l±ska
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
550
SMORCZEWSKA Hanna
2005-02-11
MKS-MOS Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
551
SMYŁA Zofia
1996-05-21
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
552
SOBIK Natalia
2002-01-26
TL ROW Rybnik
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
553
SOBÓR Wiktoria
2001-04-02
GKS Piast Gliwice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
554
SOCHA Julia
2003-10-14
KB MOSiR Jastrzębie
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
555
SOFIŃSKA Karina
2000-08-10
MOSM Tychy
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
556
SOJKA Agata
2004-04-27
MKS-MOS Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
557
SOLECKA Karolina
2003-02-05
GKS Piast Gliwice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
558
SOROŃ Wiktoria
2003-12-16
UKS Chromik Mysłowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
559
SOWIŃSKA Katarzyna
2005-10-12
WKS Szreniawa Nowy Wi¶nicz
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
560
SOWULA Kinga
2005-04-02
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
561
SÓWKA Milena
2008-12-11
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
562
STANEK Magdalena
2002-05-17
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
563
STANISŁAWSKA Kinga
2002-01-01
MKS Żywiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
564
STASIAK Anna
1999-03-16
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
565
STASIERSKA Weronika
2008-12-29
LKS Orkan Ostrzeszów
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
566
STASIK Nicole
2004-08-27
MKS Czechowice-Dziedzice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
567
STASIUK Sylwia
2004-09-21
KS Victoria Trzebinia
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
568
STASZCZUK Kinga
2003-02-05
KS Agros Zamo¶ć
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
569
STEFANIAK Natalia
2004-08-26
RMKS Rybnik
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
570
STEPANIUK Patrycja
2005-02-07
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
571
STERENGA Martyna
2005-11-01
LKS Górnik Wałbrzych
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
572
STETTNER Karolina
2000-02-27
KS Sprint Bielsko-Biała
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
573
STĘPIEŃ Dagmara
2005-06-17
KS AZS AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
574
STĘPIEŃ Julia
2004-01-16
AML Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
575
STOBIERSKA Julia
2003-01-10
LKS Stal Mielec
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
576
STOJEK Emilia
2008-03-10
MKS Tempo Kęty
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
577
STOKŁOSA Karolina
2002-05-29
UKS Polfin O¶więcim
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
578
STRˇCZEK Weronika
1999-06-25
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
579
STROINSKA Zofia
2005-11-29
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
580
STROKOSZ Oliwia
2002-08-19
GKS Piast Gliwice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
581
STRONCZEK Natalia
2006-01-18
RMKS Rybnik
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
582
STRZELEC Martyna
2003-02-04
UKS Tempo 5 Przemy¶l
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
583
STRZESAK Marta
2003-12-17
TS AKS Chorzów
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
584
STRZEŻOŃ Justyna
2006-05-30
LKS Orzeł Kozy
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
585
SUCHECKA Kornelia
1998-01-12
UKS Siódemka Ostrołęka
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
586
SUCHENEK Aleksandra
2005-12-17
OKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
587
SUFLETA Zofia
2005-03-01
GKS Piast Gliwice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
588
SYDOR Karolina
2003-07-10
GKS Piast Gliwice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
589
SZABLEWSKA Paulina
1998-04-26
RKS ŁódĽ
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
590
SZAŁA¦NY Martyna
2000-01-01
UKS Gminy Brzeszcze
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
591
SZAREK Oliwia
2002-01-08
SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
592
SZARZYŃSKA Martyna
2004-08-17
TL Pogoń Ruda ¦l±ska
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
593
SZATAN Amelia
2008-09-13
KS Sprint Bielsko-Biała
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
594
SZCZEPAŃSKA Iga
2003-02-02
KS Sprint Bielsko-Biała
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
595
SZCZYPKA Klaudia
2005-04-27
KB MOSiR Jastrzębie
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
596
SZCZYPKA Magdalena
1999-08-28
MUKS SZS Cieszyn
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
597
SZCZYPKA Roksana
2003-01-03
LKS Pogórze Skoczów
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
598
SZCZYRBA Aleksandra
2004-10-24
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
599
SZEMIK Maya
2004-02-06
KS Sprint Bielsko-Biała
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
600
SZEMPLIŃSKA Aleksandra
2004-07-23
KS Ciechan Ciechanów
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
601
SZENDZIELORZ Kinga
2006-02-17
MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
602
SZEWCZYK Patrycja
2002-03-15
MKS-MOS Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
603
SZKOP Wioletta
2001-02-18
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
604
SZKUDLAREK Julia
1999-04-03
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
605
SZLACHTA Julia
2003-01-01
UKS Polfin O¶więcim
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
606
SZLACHTA Olga
2006-08-08
KS Stal LA Ostrów Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
607
SZLACHTA Tamara
1999-02-02
niest. Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
608
SZŁAPA Antonina
2007-06-19
UKS Gminy Brzeszcze
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
609
SZŁAPA Weronika
2001-06-26
ULKS Bielgim Bielany
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
610
SZMIGIEL Monika
2004-09-13
MKS Tomaszów Mazowiecki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
611
SZPOCZEK Magdalena
2001-10-31
MKS Czechowice-Dziedzice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
612
SZTACHAŃSKA Zuzanna
2001-12-28
AZS ŁódĽ
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
613
SZUBIŃSKA Martyna
2004-01-13
LKS Orkan Ostrzeszów
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
614
SZULC Kalina
2005-09-30
MLKS Nadwi¶lanin Chełmno
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
615
SZWELENGREBER Anna
2004-08-04
RMKS Rybnik
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
616
SZYLER Klaudia
2001-11-06
LUKS Strzałków
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
617
SZYMAŃSKA Anna
2003-05-12
KU AZS PWSZ w Tarnowie
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
618
SZYMAŃSKA Dominika
2001-12-20
TL Pogoń Ruda ¦l±ska
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
619
SZYMAŃSKA Izabela
2002-01-01
UKS Gminy Brzeszcze
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
620
¦LĘCZEK Kinga
2002-02-16
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
621
¦LIWA Julia
2003-10-14
MOSM Tychy
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
622
¦LIWIAK Natalia
2004-12-01
TS Wieliczanka Wieliczka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
623
¦LIWIŃSKA Emilia
2005-06-09
MKS-SMS Victoria Racibórz
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
624
¦LUSARCZYK Aleksandra
1999-07-26
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
625
¦LUSARCZYK Oliwia
2003-06-26
MOSM Tychy
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
626
¦LUSARCZYK Paulina
2005-11-08
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
627
¦RUTEK Ewa
2004-06-05
MKS-MOS Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
628
¦WIERCZYNA Daria
2004-09-12
TL Pogoń Ruda ¦l±ska
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
629
¦WIĘCICKA Maja
2003-06-02
GKS Piast Gliwice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
630
¦WISTUN Nina
2005-02-25
KS Sprint Bielsko-Biała
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
631
TABUŁA Patrycja
2006-02-27
KL Gdynia
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
632
TADYCH Justyna
2005-03-18
LKS Brzezina Osiek
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
633
TARGOWSKA Maja
2006-01-01
LKS Brzezina Osiek
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
634
TATARA Angelika
2002-04-30
MKS-MOS Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
635
TKOCZ Zofia
2003-03-16
KS AZS AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
636
TOBOREK Aleksandra
2003-04-29
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
637
TOMALA Emilia
2004-11-02
MKS-SMS Victoria Racibórz
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
638
TOMASZEK Zofia
2008-06-05
MKS Żywiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
639
TRˇBCZYŃSKA Julia
2007-12-21
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
640
TRˇBCZYŃSKA Nadia
2005-07-05
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
641
TRĘDZBOR Maria
2006-02-01
MKS-MOS Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
642
TROKA Julita
2006-01-02
UKS Olimpijczyk Skorzewo
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
643
TRUBIC Emilia
2003-02-22
TL Pogoń Ruda ¦l±ska
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
644
TRYBUŁA Jagoda
2011-12-12
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
645
TRZASKA Maria
2005-03-23
SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
646
TRZECIAK Kinga
2001-06-27
LKS Orkan Ostrzeszów
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
647
TUCHOWSKA Zuzanna
2004-07-05
MKS Tempo Kęty
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
648
UMIŃSKA Bianka
2004-04-15
KS Zamek Kurzętnik
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
649
URBANEK Aleksandra
1999-01-12
UKS Dziesi±tka Radomsko
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
650
URBANIAK Kalina
2004-07-13
KS Energetyk Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
651
URBAŃCZYK Nicola
2005-03-30
UKS-MOS Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
652
WALASZCZYK Natalia
2009-03-21
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
653
WALICKA Anna
2005-08-27
AZS-AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
654
WALIDUDA Justyna
2003-12-31
LZS KL Kotwica Brzeg
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
655
WALISZEWSKA Klaudia
2004-08-29
LKS Orkan Ostrzeszów
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
656
WALU¦ Karolina
2004-09-22
SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
657
WAŁACH Julia
2000-12-15
RMKS Rybnik
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
658
WAŁGA Hanna
2003-07-28
MUKS SZS Cieszyn
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
659
WANAT Natalia
2006-07-08
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
660
WARCHOŁ Emilia
2001-02-07
UKS Chromik Mysłowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
661
WAWROWSKA Emilia
2003-01-18
O¦ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
662
WAWRZYNOWICZ Julia
2004-02-11
KS Prefbet-Sonarol
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
663
WˇSIK Antonina
2009-11-05
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
664
WEJCHMAN Oliwia
2005-07-28
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
665
WERESZKA Oliwia
2004-02-26
MOS CSiR D±browa Górnicza
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
666
WESOŁOWSKA Kaja
2001-07-18
AZS-AWF Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
667
WESOŁOWSKA Mirela
1989-07-04
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
668
WESTENHOLC Paulina
2006-05-07
KS Victoria Trzebinia
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
669
WĘGLARZ Agata
1984-04-22
ULKS Fajfer 2001 Łapanów
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
670
WICHARY Zofia
2004-06-17
UKS Chromik Mysłowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
671
WIECHEĆ Klaudia
2002-10-01
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
672
WIELGUS Gabriela
2003-03-02
TS Wieliczanka Wieliczka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
673
WIĘCEK Weronika
2005-02-03
LKS Orzeł Kozy
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
674
WI¦NIEWSKA Katarzyna
2000-10-11
LKS MOSiR Sieradz
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
675
WITEK Karolina
2001-01-01
LKS Brzezina Osiek
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
676
WITKOWSKA Julia
2004-04-08
KS Gwardia Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
677
WITKOWSKA Kinga
2001-01-04
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
678
WŁOCHOWICZ Dominika
1998-03-03
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
679
WODNIK Agnieszka
2002-06-30
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
680
WODZIŃSKA Weronika
2005-07-24
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
681
WOJCIECHOWSKA Agata
2004-07-11
UKS Orkan ¦roda Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
682
WOJTUSIAK Julia
2003-05-27
MKS Żywiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
683
WOLAK Debora
2003-07-13
MOS CSiR D±browa Górnicza
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
684
WOLAŃSKA Nadia
2004-08-27
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
685
WOŁEK Julia
2000-09-05
KS Cracovia 1906 Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
686
WO¦ Aleksandra
2001-01-15
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
687
WO¦ Kinga
2006-01-25
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
688
WOTA Gaja
1998-09-04
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
689
WÓJCIK Gabriela
2003-03-01
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
690
WÓJCIK Julia
2004-10-08
UKS Trójka Mikołów
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
691
WÓJCIK Weronika
2002-03-23
TS Wieliczanka Wieliczka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
692
WÓJTOWICZ Weronika
2009-01-09
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
693
WRÓBEL Klaudia
2002-04-21
UKS Trójka Mikołów
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
694
WRZESZCZ Magdalena
2000-03-26
LKS Pogórze Skoczów
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
695
WRZESZCZ Patrycja
2003-05-02
LKS Pogórze Skoczów
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
696
WUJEK Marta
2005-02-24
UKS Orkan ¦roda Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
697
WYDERKA Izabela
2002-01-24
UKS 10 Zagórze
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
698
WYRWAS Julia
2003-02-05
LKS Lubusz Słubice
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
699
WYSOCKA Liliana
2011-02-25
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
700
WYSOCZYŃSKA Magdalena
1997-06-14
UKS Gimpel Nowy Targ
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
701
WYSTEMP Marcelina
2002-10-28
MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
702
WYSTEMP Martyna
2002-10-28
MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
703
ZABROCKA Nikola
2003-12-14
GKS Piast Gliwice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
704
ZACHURA Magdalena
2000-07-21
UKS bieganie.pl Stryszawa
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
705
ZACZEK Katarzyna
2002-01-01
MKS-MOS Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
706
ZAGÓRSKA Wiktoria
2003-08-01
TL Pogoń Ruda ¦l±ska
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
707
ZAJˇC Agata
1998-01-01
niest. Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
708
ZAJˇC Julia
2002-09-24
UKS Trójka Mikołów
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
709
ZAJˇC Zuzanna
2006-11-14
KS AZS AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
710
ZAKRZEWSKA Agnieszka
2007-01-01
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
711
ZAKRZEWSKA Dominika
2003-04-05
GKS Piast Gliwice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
712
ZAKRZEWSKA Natalia
2006-09-13
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
713
ZAMORA Małgorzata
1999-10-06
MUKS SZS Cieszyn
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
714
ZAPORA Blanka
2001-11-02
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
715
ZASĘPA Patrycja
2004-12-17
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
716
ZAWADZKA Gabriela
1994-03-11
MKS Tempo Kęty
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
717
ZAWŁOCKA Anna
2003-06-25
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
718
ZAWODNIK Maja
2004-01-25
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
719
ZDUNOWSKA Marta
2003-03-26
MKS Bank BS Płońsk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
720
ZEGAN Julia
2005-01-25
OKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
721
ZIARKIEWICZ Patrycja
1998-11-16
MKS-SMS Victoria Racibórz
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
722
ZIELONKA Maja
2004-02-20
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
723
ZIEMBA Zuzanna
2003-01-21
TS AKS Chorzów
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
724
ZIMOLˇG Oliwia
2005-03-07
KS AZS AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
725
ZIÓŁKOWSKA Nicole
2004-03-08
MOS CSiR D±browa Górnicza
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
726
ZIÓŁKOWSKA Weronika
2000-06-17
MOSM Tychy
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
727
ŻAK Oliwia
2003-08-29
RMKS Rybnik
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
728
ŻUCZEK Anna
2009-04-24
MOSM Tychy
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
729
ŻURCZAK Maria
2004-01-30
UKS 5 Plus Rydułtowy
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
730
ŻUROWSKA Magdalena
1997-06-05
KU AZS PWSZ w Tarnowie
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
731
ŻYDEK Sandra
2004-08-31
RMKS Rybnik
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik