KISZLUK Justyna
2001-06-25
KS Podlasie Białystok
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 BAGIŃSKA Justyna 1999-09-02 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
2 BARANOWSKA Paulina 1999-09-17 UKS 19 Bojary Białystok POD
3 BATKO Agata 2000-02-22 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
4 BIEŁAGA Weronika 2001-10-18 KS Podlasie Białystok POD
5 BOKINIEC Ewa 1999-03-24 MKS Juvenia Białystok POD
6 BORKOWSKA Angelika 2001-01-01 KS Podlasie Białystok POD
7 BRULIŃSKA Patrycja 2001-07-04 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
8 BUTKIEWICZ Elwira 2000-01-12 KS Podlasie Białystok POD
9 CHOROSZEWICZ Wioleta 2002-01-04 KS Podlasie Białystok POD
10 CZARNIECKA Ewelina 1999-05-15 LUKS Hańcza Suwałki POD
11 CZERECH Anna 2000-04-07 KS Podlasie Białystok POD
12 CZERWIŃSKA Anna 2000-04-04 MKS Juvenia Białystok POD
13 DŁUGOZIMA Weronika 2002-03-02 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
14 DOBRZYCKA Beata 2001-03-04 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
15 DROZD Wiktoria 2001-09-20 AZS UMCS Lublin LBE
16 DUCHNOWSKA Klaudia 2002-08-29 KS Podlasie Białystok POD
17 DŻYGA Natalia 2001-05-10 MKS Osa Zgorzelec DOL
18 GAWROŃSKA Weronika 2002-04-22 AZS-AWF Gorzów LBU
19 GRZESIK Agata 2000-02-14 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
20 GUZIEJKO Klaudia 2000-03-22 MKS Juvenia Białystok POD
21 IWANEK Iga 2001-09-20 AZS UMCS Lublin LBE
22 JABŁOŃSKA Weronika 1999-01-01 KS Podlasie Białystok POD
23 JANIK Emilia 2000-12-12 KS Komunalni Sanok PDK
24 JANUS Julia 2001-10-21 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
25 KOBZARUK Veronika 2002-06-18 KS Podlasie Białystok POD
26 KÖNIGSMAN Karolina 2000-01-25 MKS Piast Lwówek Śląski DOL
27 KONOPKA Izabela 2001-05-21 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
28 KORZUN Aleksandra 2000-09-11 UKS Technik Augustów POD
29 KOWALCZUK Aleksandra 2001-09-21 MKS Juvenia Białystok POD
30 KRUTUL Paulina 2002-06-13 KS Podlasie Białystok POD
31 KRYSZTOFORSKA Angelika 1999-10-09 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
32 KULAWCZYK Weronika 1999-01-06 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
33 KULIK Marta 2001-04-12 MKS Żak Biała Podlaska LBE
34 LESZCZYŃSKA Anna 2000-02-10 KS Podlasie Białystok POD
35 MACIEJEWSKA Katarzyna 2001-09-14 MKS Agros Chełm LBE
36 MARKOWSKA Monika 1996-09-20 MKS Juvenia Białystok POD
37 MARKOWSKA Natalia 1999-03-31 KS Podlasie Białystok POD
38 MIELECH Gabriela 2001-01-31 UKS Czwórka Białystok POD
39 MIKIEWICZ-ŁAPIŃSKA Paulina 1992-07-13 KS Podlasie Białystok POD
40 MORĄG Magdalena 2001-09-30 SKS Kusy Kraków MLP
41 MORUSIEWICZ Weronika 1999-06-08 LUKS Hańcza Suwałki POD
42 MOTULEWICZ Patrycja 2002-06-21 MLKS Czarni Olecko WMZ
43 NIEPOGODA Gabriela 2002-08-16 KS Parkiet Hajnówka POD
44 NIKICIUK Weronika 2004-03-17 KS Parkiet Hajnówka POD
45 OMELIANOWICZ Karolina 2000-06-24 UKS 19 Bojary Białystok POD
46 PIĄTEK Klaudia 2000-01-01 PG Nowogród POD
47 PIEKARSKA Julita 2004-01-06 UKS Technik Augustów POD
48 PILIPCZUK Klaudia 2000-06-03 MKS Żak Biała Podlaska LBE
49 POPKO Natalia 2001-05-26 LUKS Hańcza Suwałki POD
50 PUGACEWICZ Aleksandra 2003-05-12 UKS 19 Bojary Białystok POD
51 PYDA Aleksandra 2000-01-03 LKS Znicz Biłgoraj LBE
52 ROESLER Weronika 1999-01-01 PG 7 Opole OPL
53 ROMASZKO Monika 2002-04-13 KS Agros Zamość LBE
54 ROSIŃSKA Martyna 2002-02-21 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
55 ROSOŁOWSKA Iga 2000-04-06 KS Podlasie Białystok POD
56 RUDUCHA Paula 1999-10-29 MKS Juvenia Białystok POD
57 RUMIŃSKA Justyna 2003-01-15 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
58 SAŃCZYK Adrianna 1999-06-10 UKS 19 Bojary Białystok POD
59 SKAŁECKA Kamila 2001-06-05 LKS Znicz Biłgoraj LBE
60 SKIBIŃSKA Karolina 2000-12-30 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
61 SMOLAREK Aleksandra 2001-05-07 UKS 19 Bojary Białystok POD
62 SOBOLEWSKA Klaudia 2000-01-01 niest. Białystok POD
63 SZUMADA Zoriana 2000-12-12 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
64 SZYMBORSKA Klaudia 2001-03-06 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
65 ŚNIADKOWSKA Gabriela 2001-10-12 KS Podlasie Białystok POD
66 ŚWIACKA Anita 2000-05-29 UKS Technik Augustów POD
67 ŚWIĆ Aleksandra 2001-07-28 KS Podlasie Białystok POD
68 ŚWIERZBIŃSKA Patrycja 2000-07-06 KS Podlasie Białystok POD
69 ŚWIĘTOCHOWSKA Julia 2002-01-01 KS Podlasie Białystok POD
70 TOMASZEWSKA Magda 2002-08-28 KS Podlasie Białystok POD
71 TRUSZKOWSKA Wiktoria 2000-06-26 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
72 TUŁAZIŃSKA Karolina 2004-07-05 UKS Technik Augustów POD
73 TUR Hanna 2000-11-30 UKS 19 Bojary Białystok POD
74 WASILUK Agata 2000-12-27 MKS Agros Chełm LBE
75 WOJCIECHOWSKA Julia 1999-07-17 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
76 WOJNA Weronika 2002-09-25 KS Podlasie Białystok POD
77 WRÓBEL Kornelia 1996-01-11 LUKS Hańcza Suwałki POD
78 ZABIELSKA Natalia 2000-10-28 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
79 ZAJKOWSKA Karolina 2002-01-07 KS Podlasie Białystok POD
80 ŻUKOWSKA Dominika 2001-07-05 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.11648297309875sekund