MARTYNIUK Angelika
2001-08-01
KS Podlasie Białystok
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ABRAMOWICZ Paulina 2002-04-10 UKS 19 Bojary Białystok POD
2 BIAŁOKOZOWICZ Magdalena 2001-01-11 MKS Juvenia Białystok POD
3 BOBREK Aleksandra 2000-12-02 SKS Kusy Kraków MLP
4 BORKOWSKA Aleksandra 2000-04-09 KS Wisła Puławy LBE
5 FEDZIORYNA Roksana 2001-03-08 KS Agros Zamość LBE
6 GAJEWSKA Karolina 2001-02-14 MKS Unia Hrubieszów LBE
7 JANKOWSKA Aleksandra 2002-08-15 KS Podlasie Białystok POD
8 KAROLCZUK Paulina 2001-08-01 UKS Czwórka Białystok POD
9 KIRYLUK Aleksandra 2001-11-02 KS Podlasie Białystok POD
10 KITEWSKA Wioleta 2002-03-02 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
11 KONDRAS Natalia 1999-05-11 MKLA Łęczyca LDZ
12 KOPEĆ Natalia 2001-07-17 KS Łomżanie Łomża POD
13 KOWALCZUK Aleksandra 2001-09-21 MKS Juvenia Białystok POD
14 KURPIEWSKA Marta 2001-11-06 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
15 LASKOWSKA Aleksandra 2002-01-15 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
16 ŁADA Izabela 2001-07-03 SL Salos Suwałki POD
17 MALEC Evelyn 1999-05-17 MKS Osa Zgorzelec DOL
18 MALINOWSKA Izabela 2000-10-02 UKS Czwórka Białystok POD
19 MARKOWSKA Wiktoria 2002-02-19 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
20 MASIEJCZYK Aleksandra 2002-01-02 KS Podlasie Białystok POD
21 MATYKIEWICZ Joanna 2001-07-16 UKS-MOS Opole OPL
22 MICHNIACKA Agnieszka 2003-11-06 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
23 MIKIEWICZ Dominika 2001-06-19 KS Podlasie Białystok POD
24 MILEWSKA Elżbieta 2003-04-02 KS Podlasie Białystok POD
25 MŁODAK Natalia 2002-05-10 RKS Rumia POM
26 NASUTA Patrycja 2001-01-29 LUKS Eurocentr Suchowola POD
27 NAZAROWICZ Klaudia 2000-03-09 UKS Sokół Węgorzewo WMZ
28 NIEDŹWIEDZKA Laura 2000-09-03 KS Podlasie Białystok POD
29 OGÓROWSKA Wiktoria 2001-02-22 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
30 OMELIANOWICZ Karolina 2000-06-24 UKS 19 Bojary Białystok POD
31 OSTAPCZUK Dominika 2003-04-29 KS Podlasie Białystok POD
32 PACHCIAREK Agata 2001-01-01 KS Podlasie Białystok POD
33 PARADA Zuzanna 2002-02-27 MKS Agros Chełm LBE
34 PIĄTEK Klaudia 2000-01-01 PG Nowogród POD
35 POPKO Natalia 2001-05-26 LUKS Hańcza Suwałki POD
36 PYSKŁO Natalia 2001-06-26 UKS Clan Ostrołęka MAZ
37 SAWICKA Ewelina 1999-10-29 SKS Kusy Kraków MLP
38 SAWICKA Gabriela 2002-07-02 KS Podlasie Białystok POD
39 SIUDA Karolina 1999-06-15 MKLA Łęczyca LDZ
40 SKIBNIEWSKA Patrycja 2002-12-12 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
41 STANIEWICZ Gabriela 2003-07-06 LUKS Hańcza Suwałki POD
42 STRZYŻEWSKA Zuzanna 2002-03-03 LUKS Hańcza Suwałki POD
43 SUROWIEC Aleksandra 2001-04-24 RKS Rumia POM
44 ŚNIADKOWSKA Gabriela 2001-10-12 KS Podlasie Białystok POD
45 WAWRENTOWICZ Gabriela 2001-07-30 KS Podlasie Białystok POD
46 WOŹNIAK Olga 2000-01-12 MKS Agros Chełm LBE
47 ZACZKIEWICZ Wiktoria 2001-08-04 KS Podlasie Białystok POD
48 ŻEBROWSKA Julia 2002-11-05 KS Podlasie Białystok POD
49 ŻYGIEŁKO Karolina 2000-02-26 niest. Białystok POD
50 ŻYGIEŁO Karolina 2000-02-26 KS Podlasie Białystok POD

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.068852186203003sekund