GĄSIOR Adriana
2001-10-20
MLKS Echo Twardogóra
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADAMEK Klaudia 1999-03-22 KS Gwardia Piła WLP
2 ADASZAK Daria 1996-05-29 MKS MOS Wrocław DOL
3 AMBROŻY Ada 1998-09-20 WLKS Wrocław DOL
4 BALASZCZUK Julia 1998-10-15 KS AZS AWF Wrocław DOL
5 BANASIAK Julia 2000-06-02 WLKS Wrocław DOL
6 BANAŚ Patrycja 2000-09-07 Kraków Athletics Team MLP
7 BARAN Julia 2003-05-20 LKLA Krokus Astromal Leszno WLP
8 BARANOWSKA Karolina 2001-02-03 LKS Górnik Wałbrzych DOL
9 BARCZ Weronika 2002-10-28 AZS Łódź LDZ
10 BARTKOWIAK Klaudia 2000-12-20 WLKS Wrocław DOL
11 BARTNICKA Kaja 2002-08-10 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
12 BARYŁA Martyna 2002-01-20 LKS Górnik Wałbrzych DOL
13 BASIOR Zuzanna 2006-03-28 KM Aktywni Sochaczew MAZ
14 BEDNAREK Monika 1999-05-24 KS AZS AWF Wrocław DOL
15 BELOWSKA Aleksandra 2002-05-19 KS AZS AWF Kraków MLP
16 BENEDYKCIŃSKA Natalia 2000-01-22 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
17 BENKOWSKA Hanna 2002-10-04 GKS Start Długołęka DOL
18 BIAŁACH Marzena 2000-06-18 KS Agros Zamość LBE
19 BIELSKA Edyta 2001-06-17 MLUKS Mokasyn Płoty ZPO
20 BIERCEWICZ Zofia 2005-01-01 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
21 BIEŻUŃSKA Klara 2000-02-23 MKS Osa Zgorzelec DOL
22 BIGUS Kinga 2001-03-28 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
23 BODURA Anna 2004-04-23 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
24 BOGIŃCZUK Julia 1998-06-06 WKS Śląsk Wrocław DOL
25 BOGUS Paulina 2002-07-22 MKL 12 Jelenia Góra DOL
26 BORZEWSKA Zuzanna 2001-11-26 MKL Toruń KPO
27 BRANDYS Julia 1999-05-04 MKS Osa Zgorzelec DOL
28 BRENDEL Magdalena 2000-09-17 AZS-AWF Katowice SLK
29 BRENDOWSKA Wiktoria 2000-10-11 MKS Szerszeń Bogatynia DOL
30 BRYCH Wiktoria 2001-10-19 RKS Łódź LDZ
31 BUDZIŃSKA Anastazja 2005-02-05 LKS Polkowice DOL
32 BUK Aleksandra 2001-04-25 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
33 CERBIŃSKA Katarzyna 1993-08-02 KS AZS AWF Wrocław DOL
34 CHOBRY Daria 2000-07-15 MKL 12 Jelenia Góra DOL
35 CHOJKA Weronika 1997-06-19 KS AZS AWF Wrocław DOL
36 CIBA Kamila 1995-03-29 OŚ AZS Poznań WLP
37 CICHERSKA Alicja 2007-10-26 UKS Dziewiątka Kutno LDZ
38 CISZAK Emilia 2002-01-01 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
39 CIUPEK Sylwia 2000-07-09 MKS Agros Chełm LBE
40 CYSEWSKA Julia 2003-05-16 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
41 CZACHOR Karolina 2001-09-04 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
42 CZARNOWSKA Martyna 2001-11-27 LKS Górnik Wałbrzych DOL
43 DĄBEK Emilia 2001-11-27 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
44 DELEJOWSKA Wiktoria 2001-03-12 WLKS Wrocław DOL
45 DELIJEWSKA Karolina 2002-01-10 MKS Osa Zgorzelec DOL
46 DROZDEK Marcelina 2000-10-23 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
47 DUBIŃSKA Anna 2000-02-10 MLKS Sokół Lubin DOL
48 DWORAK Anna 1998-03-06 KS AZS AWF Wrocław DOL
49 DWORAKOWSKA Wiktoria 2002-11-20 SSMKS Parasol Wrocław DOL
50 DYCEWICZ Dominika Krystyna 1999-02-08 UKS-MOS Opole OPL
51 DYDUCH Kornelia 2001-08-17 LKS Górnik Wałbrzych DOL
52 DYLEWSKA Amelia 2006-01-22 UKS Czempion Bełchatów LDZ
53 ENNAOUI Sofia 1995-08-30 AZS UMCS Lublin LBE
54 FABIAŃCZYK Martyna 2002-11-29 MKS Agros Chełm LBE
55 FABIJAN Maria 2001-01-26 MKS Siechnice DOL
56 FARASIEWICZ Monika 2002-01-20 AZS-AWFiS Gdańsk POM
57 FERENZ Katarzyna 2001-09-18 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
58 FIEDEŃ Kinga 2003-03-10 LKS Pszczyna SLK
59 FIJAK Zuzanna 2001-01-19 UKS Otrębusy MAZ
60 FLIS Maria 2002-09-19 RKS Łódź LDZ
61 FLORYN Julia 2002-12-13 WLKS Wrocław DOL
62 FORKASIEWICZ Agata 1994-01-13 KS AZS AWF Wrocław DOL
63 FORMELLA Aleksandra 2001-10-27 SKLA Sopot POM
64 GACKA Kinga 2001-10-25 BKS Bydgoszcz KPO
65 GAJ Joanna 2001-05-20 AZS-AWF Katowice SLK
66 GAWROŃSKA Weronika 2002-04-22 AZS-AWF Gorzów LBU
67 GĄSOWSKA Małgorzata 1978-03-18 LKS Vectra Włocławek KPO
68 GŁÓD Oliwia 1999-01-06 LKS Górnik Wałbrzych DOL
69 GOLA Marlena 1998-06-08 KS Podlasie Białystok POD
70 GOLANOWSKA Agata 2000-03-17 WLKS Wrocław DOL
71 GORA Eliza 2000-08-26 MKS MOS Wrocław DOL
72 GOSS Martyna 2001-08-12 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
73 GÓRECZNA Julia 2003-12-21 MKS MOS Wrocław DOL
74 GÓRKA Beata 2000-07-19 KS AZS AWF Wrocław DOL
75 GÓRKA Magdalena 1997-12-28 KS AZS AWF Wrocław DOL
76 GÓRZAŃSKA Sophie 2003-05-03 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
77 GRĘDZIŃSKA Katarzyna 2000-03-04 LKS Górnik Wałbrzych DOL
78 GRZELAK Hanna 2001-02-12 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
79 GRZELAK Weronika 1997-03-19 LKS Górnik Wałbrzych DOL
80 GRZYB Wiktoria 1997-10-14 MKL Szczecin ZPO
81 GRZYBEK Barbara 2001-05-10 WKS Flota Gdynia POM
82 GUL Julia 1999-01-27 MKL 12 Jelenia Góra DOL
83 GUZOWSKA Paulina 2000-06-17 AZS-AWF Katowice SLK
84 HAWRYLAK Izabela 2002-05-18 GKS Start Długołęka DOL
85 HNIDA Paulina 1995-01-10 KS AZS AWF Wrocław DOL
86 HOŁOŚ Aleksandra 2001-04-17 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
87 HOŁUB-KOWALIK Małgorzata 1992-10-30 AZS UMCS Lublin LBE
88 HOROSZKIEWICZ Julia 2000-05-17 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
89 IWANIEC Anna 2001-07-18 KKL Kielce SWK
90 JAKŚ Małgorzata 1998-01-28 RKS Łódź LDZ
91 JAKUBOWSKA Weronika 2000-07-05 GKS Start Długołęka DOL
92 JANIEC Eryka 2001-06-09 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
93 JANIK Michalina 2000-10-14 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
94 JANIK Weronika 2000-09-08 LKS Górnik Wałbrzych DOL
95 JARIKRE Jessica 2002-05-03 MKS MOS Wrocław DOL
96 JASIONOWICZ Dominika 2001-01-11 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
97 JASTRZĄB Izabela 2000-02-10 MKS Agros Chełm LBE
98 JONDERKO Laura 2000-01-05 UKS Komar Strzelce Opolskie OPL
99 JORDAN Joanna 2000-05-30 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
100 JÓŹWIACZUK Katarzyna 2001-05-16 AZS-AWF Warszawa MAZ
101 JÓŹWICKA Małgorzata 2002-06-03 AZS-AWF Warszawa MAZ
102 KACZMAREK Natalia 1998-01-17 KS AZS AWF Wrocław DOL
103 KACZOR Weronika 2002-01-30 SL GKS Olsza Olszyna DOL
104 KALINA Olga 2001-07-26 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
105 KAŁKA Dobrosława 2003-01-01 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
106 KAMIEŃ Julia 2002-12-11 MKS Unia Hrubieszów LBE
107 KANIA Aleksandra 2002-10-01 UKS Sprint Legnica DOL
108 KANTOR Weronika 1999-06-14 AZS-AWF Katowice SLK
109 KARASIEWICZ Maja 2002-09-28 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
110 KARBOWNICZAK Martyna 2002-08-08 BKL Bełchatów LDZ
111 KATA Emilia 2002-04-25 MKS Piast Lwówek Śląski DOL
112 KAŹMIERCZAK Wiktoria 2006-02-12 UKS Sprinter Słodków WLP
113 KĘDZIA Kamila 2001-02-12 MUKS Kadet Rawicz WLP
114 KIEŁKOWSKA Emilia 2001-05-04 MKS Iskra Pszczyna SLK
115 KIEPURA Monika 2000-08-19 KS AZS AWF Kraków MLP
116 KLIMOWICZ Małgorzata 2000-07-27 SL GKS Olsza Olszyna DOL
117 KOBIERECKA Julia 2001-03-11 STS Pomerania Szczecinek ZPO
118 KOGUT Zuzanna 2002-03-04 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
119 KOLANEK Alicja 1998-02-07 LKS Górnik Wałbrzych DOL
120 KOŁAKOWSKA Agata 1997-08-02 AZS-AWFiS Gdańsk POM
121 KOŁODZIEJCZYK Lidia 2000-06-23 ULKS MOSiR Sieradz LDZ
122 KONDERAK Martyna 2001-09-30 KS AZS AWF Kraków MLP
123 KONERA Wiktoria 2005-05-12 UKS Czapla Białe Błota KPO
124 KONIK Agata 2001-10-05 KS AZS AWF Wrocław DOL
125 KORCZUK Natalia 1998-10-15 KS AZS AWF Wrocław DOL
126 KORZENIOWSKA Kamila 2001-01-10 KS Gwardia Piła WLP
127 KOSIKOWSKA Paulina 2001-03-07 AZS-AWF Gorzów LBU
128 KOŚCIELNA Monika 2001-04-10 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
129 KOTWIŁA Martyna 1999-01-13 RLTL ZTE Radom MAZ
130 KOWAL Karolina 2000-03-18 MKS MOS Wrocław DOL
131 KOWALSKA Julia 2001-11-18 KKL Rodło Kwidzyn POM
132 KOWALSKA Karolina 2001-07-10 ULKS Sprinter Zielona Góra LBU
133 KOWALSKA Sara 2001-08-01 OŚ AZS Poznań WLP
134 KOZIARA Ewelina 2001-02-06 UKS Azymut Pabianice LDZ
135 KOZŁOWSKA Agata 2002-07-01 KS Zamek Kurzętnik WMZ
136 KOZŁOWSKA Monika 2000-06-15 MKS Osa Zgorzelec DOL
137 KRASOŃ Katarzyna 2000-02-22 MKS Iskra Pszczyna SLK
138 KRAUSE Wiktoria 2003-08-23 MKS MOS Wrocław DOL
139 KRAUZE Martyna 2003-10-19 MKS MOS Wrocław DOL
140 KRONKOWSKA Julia 2000-08-08 MKS Osa Zgorzelec DOL
141 KRÓLAK Liliana 2001-12-08 AZS Łódź LDZ
142 KRZYWICKA Magda 1996-04-05 AZS-AWF Warszawa MAZ
143 KUBAK Hanna 2001-03-11 ZLKL Zielona Góra LBU
144 KUNCEWICZ Tamara 2004-01-17 MKS MOS Wrocław DOL
145 KURAS Julia 2001-03-06 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
146 KURYŁO Joanna 1995-08-16 KS AZS AWF Wrocław DOL
147 KUTEK Maja 2003-11-08 GKS Start Długołęka DOL
148 KWASZCZ Dominika 1999-02-20 niest. Wrocław DOL
149
Warning: getimagesize(../pictures/9602.jpg) [function.getimagesize]: failed to open stream: No such file or directory in /statystykaLA/head2head/head2head2.php on line 269
KWIT Katarzyna 1984-09-26 WKS Śląsk Wrocław DOL
150 LAGA Joanna 2001-12-18 LKS Kłos Olkusz MLP
151 LANDWÓJTOWICZ Aleksandra 2001-01-31 MLKS Sokół Lubin DOL
152 LEGIERSKA Zuzanna 2001-10-09 MUKS SZS Cieszyn SLK
153 LENKIEWICZ Magdalena 2000-03-19 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
154 LEWANDOWSKA Zuzanna 2001-03-05 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
155 LIPIŃSKA Julia 2001-08-06 AKL Ursynów Warszawa MAZ
156 LOSY Aleksandra 2001-01-08 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
157 LÜDTKE Martyna 2003-02-13 MKS MOS Wrocław DOL
158 ŁADA Marta 2000-09-15 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
159 ŁAPCZYŃSKA Kamila 2001-11-08 MKS Osa Zgorzelec DOL
160 ŁĄCZNA Urszula 1998-09-22 OŚ AZS Poznań WLP
161 ŁOŚ Lucyna 2001-05-02 AZS-AWFiS Gdańsk POM
162 ŁUKIANOWSKA Katarzyna 2003-06-02 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
163 ŁYKO Anna 2001-05-30 MKS MOS Wrocław DOL
164 ŁYKOWSKA Dominika 2000-10-13 MKL Szczecin ZPO
165 MAGRYTA Katarzyna 2002-07-01 MKS Agros Chełm LBE
166 MAKUCH Maria 2002-10-05 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
167 MAŁANIAK Marta 2002-03-29 MLKS Echo Twardogóra DOL
168 MAŁKOWSKA Dominika 2002-03-07 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
169 MAŁKOWSKA Paulina 1997-01-19 KS AZS AWF Wrocław DOL
170 MARCINÓW Wiktoria 2002-03-31 MKS Osa Zgorzelec DOL
171 MARCZEWSKA Ewa 2001-09-29 CKS Budowlani Częstochowa SLK
172 MARKOWSKA Wiktoria 2002-02-19 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
173 MARKS Matylda 2000-11-20 AZS Łódź LDZ
174 MASZKIEWICZ Maja 2001-10-04 AKL Ursynów Warszawa MAZ
175 MAZUR Anna 2001-06-10 AKL Ursynów Warszawa MAZ
176 MAZUR Laura 2001-05-13 KS Stal Ostrów Wlkp. WLP
177 MAZUREK Klaudia 2002-01-28 MKS Piast Lwówek Śląski DOL
178 MERZOWICZ Wiktoria 2003-11-15 MKS-MOSM Bytom SLK
179 MICHALSKA Julia 2000-05-29 ZLKL Zielona Góra LBU
180 MICHALSKA Oliwia 1999-01-19 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
181 MIERZYŃSKA Jagoda 1998-08-03 KS AZS AWF Wrocław DOL
182 MIKIEWICZ Dominika 2001-06-19 KS Podlasie Białystok POD
183 MISTOŃ Zuzanna 2002-11-28 MLKS Agros Żary LBU
184 MITER Martyna 2002-09-09 MKS Piast Lwówek Śląski DOL
185 MŁODAWSKA Karolina 1996-10-04 KKL Kielce SWK
186 MODELEWSKA Julia 2007-05-10 LUKS Boguszyce LDZ
187 MOSZURA Julia 2002-01-07 UKS Błyskawica Domaniewice LDZ
188 MURAWSKA Barbara 2001-02-22 AZS Łódź LDZ
189 NAGIĘĆ Weronika 2002-06-27 niestowarzyszona POL
190 NAJWER Julia 2002-04-20 WLKS Wrocław DOL
191 NIEZGODA Aleksandra 2000-03-23 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
192 NOWAK Aleksandra 2001-01-12 RKS Łódź LDZ
193 NOWAK Tola 2004-06-22 KS AZS AWF Wrocław DOL
194 NOWAKOWSKA Marcelina 2002-07-20 AKL Ursynów Warszawa MAZ
195 NOWIŃSKA Sara 2001-02-08 MKS Szerszeń Bogatynia DOL
196 OCHOCKA Ewa 1996-01-17 KS AZS AWF Wrocław DOL
197 OLCZYK Anna 2007-02-09 UKS Czempion Bełchatów LDZ
198 OLEWICZ Iwona 1996-05-17 OŚ AZS Poznań WLP
199 ORŁOWSKA Marta 1993-04-03 AZS UMCS Lublin LBE
200 ORSZAGH Natalia 2002-11-28 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
201 OSIŃSKA Martyna 2001-07-03 RLTL ZTE Radom MAZ
202 OSTROWSKA Alicja 2001-07-27 AZS Łódź LDZ
203 OZGA Aleksandra 2001-08-24 RKS Łódź LDZ
204 OŻGA Weronika 2003-08-16 LKS Górnik Wałbrzych DOL
205 PALUCH Paulina 1998-12-03 AZS-AWF Warszawa MAZ
206 PALUSZEK Anna 2000-08-22 MKS MOS Wrocław DOL
207 PAŁKA Martyna 2001-12-15 SSMKS Parasol Wrocław DOL
208 PANEK Angelika 1989-04-20 OŚ AZS Poznań WLP
209 PASTUSZKO Patrycja 2004-02-04 STS Pomerania Szczecinek ZPO
210 PAWLAK Klaudia 2001-01-12 BKL Bełchatów LDZ
211 PAWŁOW Nina 2002-09-22 MLKS Agros Żary LBU
212 PAWŁOWSKA Maja 2002-06-12 KL Bałtyk Koszalin ZPO
213 PELC Aleksandra 2001-01-23 MLKS Echo Twardogóra DOL
214 PIERZCHAŁA Maja 2002-08-08 MKS Tomaszów Mazowiecki LDZ
215 PIETRASZKO Julia 2001-09-17 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
216 PIETROŃ Natalia 2000-08-08 MKS MOS Wrocław DOL
217 PIOTROWSKA Natalia 2001-08-02 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
218 PISKOREK Aleksandra 2001-11-25 MKS MOS Wrocław DOL
219 PLUSCHKE Anna 1999-05-09 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
220 PŁUGOWSKA Angelika 2001-01-05 LKS Górnik Wałbrzych DOL
221 PODGÓRSKA Alicja 2001-11-05 MLKS Sokół Lubin DOL
222 PODPORA Agata 2001-03-11 MKS Osa Zgorzelec DOL
223 PODWIKA Lena 2002-12-12 MKS MOS Wrocław DOL
224 POLAK Julia 2001-05-09 TL ROW Rybnik SLK
225 POLEROWICZ Ada 2002-08-30 LKS Górnik Wałbrzych DOL
226 POSZWA Klaudia 2000-01-15 LKS Górnik Wałbrzych DOL
227 POTASZNIK Alicja 2000-04-24 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
228 PRZYSTARZ Magdalena 2001-07-09 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
229 PUZIO Dorota 2003-04-30 GKS Start Długołęka DOL
230 RAJEWSKA Alicja 1999-03-08 KS AZS AWF Wrocław DOL
231 REDA Maja 2003-01-01 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
232 RĘBIŚ Kinga 1995-08-15 AZS-AWF Warszawa MAZ
233 RODAK Weronika 2000-02-24 KS AZS AWF Wrocław DOL
234 ROLSKA Barbara 2001-11-06 WKS Śląsk Wrocław DOL
235 ROMASZKO Monika 2002-04-13 KS Agros Zamość LBE
236 ROSA Julia 2002-02-12 SL GKS Olsza Olszyna DOL
237 ROSIŃSKA Emilia 2006-12-08 LUKS Boguszyce LDZ
238 ROZMIAREK Ewelina 2002-05-18 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
239 ROŻEK Marcelina 2002-09-09 LUKS Start Nakło KPO
240 RUDEK Anna 2001-06-15 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
241 RUTKOWSKA Wiktoria 2001-01-23 LUKS Orneta WMZ
242 RYNKIEWICZ Sandra 2002-08-23 MKS Osa Zgorzelec DOL
243 RZĄDZIŃSKA Julia 1992-05-30 AZS Łódź LDZ
244 RZESZEWSKA Olga 2002-01-03 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
245 SALWA Emilia 2002-06-28 LKS Górnik Wałbrzych DOL
246 SAMIEC-TALAR Karolina 2004-01-17 MLKS Polonia Środa Śląska DOL
247 SIONEK Urszula 2002-01-16 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
248 SITEK Justyna 2000-07-12 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
249 SITEK Zuzanna 2003-08-08 MKS MOS Wrocław DOL
250 SKOWRON Anna 2001-02-18 KS Gwardia Piła WLP
251 SKÓRZEWSKA Patrycja 1996-06-15 KS AZS AWF Wrocław DOL
252 SKRZYPNIK Kamila 2001-08-13 MKL Toruń KPO
253 SKRZYSZOWSKA Pia 2001-04-20 AZS-AWF Warszawa MAZ
254 SŁOCKA Julia 2001-02-18 AZS-AWF Warszawa MAZ
255 SMOLEŃ Sylwia 1999-09-28 MKS MOS Wrocław DOL
256 SOBCZYK Kamila 2002-04-27 OKS Skra Warszawa MAZ
257 SOPOĆKO Beata 2001-12-28 MKS Szerszeń Bogatynia DOL
258 SOPOĆKO Izabela 2001-12-28 MKS Szerszeń Bogatynia DOL
259 STASIAK Wiktoria 2002-02-12 MKS MOS Wrocław DOL
260 STASZAK Anna 2000-03-19 UKS Skoczek Władysławów WLP
261 STEFANOWICZ Magdalena 2000-09-21 AZS-AWF Katowice SLK
262 STEFAŃSKA Iga 2001-04-28 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
263 STĘPNIEWSKA Klaudia 2001-09-15 UKS Błyskawica Domaniewice LDZ
264 STOMPOR Karolina 2002-08-22 MKS-MOS Katowice SLK
265 STRUZIK Alicja 2001-06-09 LKS Stal Mielec PDK
266 STUPAK Zofia 2001-03-26 KL Iskra Białogard ZPO
267 STUPIEC Aleksandra 2001-05-04 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
268 SUCHENEK Aleksandra 2005-12-17 OKS Skra Warszawa MAZ
269 SZAREK Oliwia 2002-01-08 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
270 SZCZEPANIAK Paulina 1995-06-16 KS AZS AWF Wrocław DOL
271 SZCZEPAŃSKA Katarzyna 1996-05-26 LKS Polkowice DOL
272 SZCZERBA Julia 2001-02-20 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
273 SZEWCZYK Julia 2002-05-29 BKS Bydgoszcz KPO
274 SZWAJKOWSKA Julia 2000-08-25 MUKS Płock MAZ
275 SZYMANKIEWICZ Wiktoria 2002-04-26 ZLKL Zielona Góra LBU
276 SZYMASZEK Paulina 1996-09-15 MKS MOS Wrocław DOL
277 SZYMKOWICZ Anna 1998-04-14 KS AZS AWF Wrocław DOL
278 ŚLUSAREK Jagoda 2002-02-22 MLKS Echo Twardogóra DOL
279 ŚMIAŁKOWSKA Maja 2002-04-30 RKS Łódź LDZ
280 ŚWIDERSKA Weronika 2000-09-30 LUKS Start Nakło KPO
281 ŚWIERCZYŃSKA Daria 1995-02-21 OŚ AZS Poznań WLP
282 ŚWIĘTY-ERSETIC Justyna 1992-12-03 AZS-AWF Katowice SLK
283 TARCZEWSKA Anna 1998-05-07 KS AZS AWF Wrocław DOL
284 TARKOWSKA Natalia 2002-03-23 MKL Toruń KPO
285 TARNOWSKA Nikola 2002-04-07 MLKS Sokół Lubin DOL
286 TOMALIK Nikola 2002-04-10 ULKS Muflon Bielawa DOL
287 TOMASZEWSKA Aleksandra 2001-08-03 LKS Górnik Wałbrzych DOL
288 TOMCZAK-GOŁOWICZ Magdalena 2003-04-12 STS Pomerania Szczecinek ZPO
289 TOMERA Julia 2002-05-25 MKL 12 Jelenia Góra DOL
290 TOROŃ Małgorzata 2000-11-03 MULKS Olimpia Świdnica DOL
291 TRZCIŃSKA Wiktoria 2002-07-06 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
292 TYLAK Martyna 2003-08-02 MKS MOS Wrocław DOL
293 URBAN Zuzanna 2003-05-13 KS Stal Ostrów Wlkp. WLP
294 WALCZAK Nicole 2001-11-19 MKS MOS Wrocław DOL
295 WALISZEWSKA Klaudia 2004-08-29 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
296 WASIELEWSKA Alicja 2001-05-23 MKS Osa Zgorzelec DOL
297 WAWROWSKA Emilia 2003-01-18 MLKS Sokół Lubin DOL
298 WEILAND Natasza 1997-05-30 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
299 WĘGRZYN Natalia 1999-05-26 MKS Piast Głogów DOL
300 WIDAWSKA Natalia 1999-12-15 KS AZS AWF Wrocław DOL
301 WIECZOREK Agnieszka 2002-08-01 UKL Ósemka Police ZPO
302 WINKOWSKA Marcelina 1998-07-30 OŚ AZS Poznań WLP
303 WINNICKA Aleksandra 2001-04-21 UKS LA Basket Warszawa MAZ
304 WITKOWSKA Kinga 2001-01-04 WKS Śląsk Wrocław DOL
305 WŁODARCZYK Kamila 2000-07-21 AZS Łódź LDZ
306 WOJCIECHOWSKA Anna 1999-02-10 MKS MOS Wrocław DOL
307 WOLAK Adrianna 1997-03-01 KS AZS AWF Wrocław DOL
308 WOŁEK Julia 2000-09-05 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
309 WOŁOWICZ Wiktoria 2002-09-07 AZS-AWFiS Gdańsk POM
310 WRUSZAK Aleksandra 2002-01-31 ZLKL Zielona Góra LBU
311 WRZESIŃSKA Karolina 1997-12-13 KS AZS AWF Wrocław DOL
312 WYCHORSKA Anna 2000-05-14 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
313 WYRĘBSKA Daria 2001-07-13 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
314 WYSOTA Karolina 2000-10-02 SL GKS Olsza Olszyna DOL
315 WYSOTA Małgorzata 1997-02-14 KS AZS AWF Wrocław DOL
316 ZABIEGA Wiktoria 2001-04-09 MKS Piast Lwówek Śląski DOL
317 ZAJĄC Magdalena 2002-05-15 KS AZS AWF Wrocław DOL
318 ZANDECKA Marika 1995-09-24 OŚ AZS Poznań WLP
319 ZDUŃCZYK Katarzyna 1998-07-08 MKS MOS Wrocław DOL
320 ZIEBURA Martyna 2001-01-25 UKS Czwórka Żory SLK
321 ZIMNA Marta 2002-02-28 LUKS Orkan Września WLP
322 ZIMOLĄG Oliwia 2005-03-07 MKS-MOSM Bytom SLK
323 ZMARZŁA Weronika 2001-01-12 SKLA Sopot POM
324 ZWOLIŃSKA Judyta 2002-08-30 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
325 ŻABIEREK Nina Natalia 2003-03-26 MKL 12 Jelenia Góra DOL
326 ŻEBRACKA Milena 2002-08-14 MLKS Echo Twardogóra DOL
327 ŻELAZEK Emilia 2002-05-23 MLKS Agros Żary LBU
328 ŻUROWSKA Julia 2001-03-18 AKL Ursynów Warszawa MAZ

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.63254904747009sekund