MNICH Patryk
2001-07-06
KS Podlasie Białystok
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 BAGIŃSKI Mateusz 2000-05-17 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
2 BARANOWSKI Daniel 2000-04-12 UKS Technik Augustów POD
3 BARANOWSKI Kamil 2001-10-26 LUKS Eurocentr Suchowola POD
4 BARANOWSKI Piotr 2001-01-21 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
5 BARWIŃSKI Piotr 2001-04-02 MKL Nefryt Lubartów LBE
6 BIŃCZAK Franciszek 2002-05-19 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
7 BOJARYN Marcin 1999-01-01 PG 29 Białystok POD
8 BRONAKOWSKI Szymon 2001-01-23 KS Łomżanie Łomża POD
9 BUDNIK Jacek 1998-09-04 KS Podlasie Białystok POD
10 DĄBROWSKI Mateusz 2001-06-18 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
11 DĘBKOWSKI Tomasz 1999-01-01 PG Turośl POD
12 DMOCHOWSKI Mateusz 2001-02-24 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
13 DOMINIAK Daniel 2001-04-10 SL GKS Olsza Olszyna DOL
14 DYBACKI Damian 2000-02-18 KS Podlasie Białystok POD
15 DZIADUSZEK Michał 2001-09-03 UKS Jedynka Bartoszyce WMZ
16 FOŁTA Paweł 2001-12-10 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
17 FURMAN Paweł 2002-06-21 CWKS Resovia Rzeszów PDK
18 GAWĘDZKI Jakub 2002-04-30 UKS Technik Augustów POD
19 GĄSIEWSKI Krzysztof 2001-03-23 UKS Technik Augustów POD
20 GERC Marek 2000-07-14 KS Podlasie Białystok POD
21 GRALA Karol 1999-06-12 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
22 GRUDKOWSKI Mateusz 2000-01-01 PG 3 Suwałki POD
23 GUDEL Michał 1998-11-10 KS Podlasie Białystok POD
24 GUSTAW Szymon 2000-03-13 AZS UMCS Lublin LBE
25 JASKÓLSKI Mateusz 1999-04-21 KS Łomżanie Łomża POD
26 KARBOWSKI Arkadiusz 2000-06-13 UKS Technik Augustów POD
27 KARPIUK Łukasz 1998-01-15 KS Puszcza Hajnówka POD
28 KLUCZEK Karol 2001-07-13 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
29 KONOPKA Marcin 2001-10-05 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
30 KOSSAKOWSKI Damian 2001-02-08 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
31 KRUPA Piotr 2001-10-30 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
32 KUCHARSKI Filip 2001-11-19 LKS Vectra Włocławek KPO
33 LASEK Kacper 2002-11-06 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
34 LASKOWSKI Adrian 2002-04-07 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
35 LEŚNIEWSKI Krzysztof 2002-08-22 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
36 MAKSIMOWSKI Dawid 2002-05-10 UKS Technik Augustów POD
37 MARKOWSKI Patryk 2000-02-08 KS Podlasie Białystok POD
38 MĘŻYŃSKI Karol 2002-12-20 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
39 MOSIEJ Ramzes 1999-12-03 KS Podlasie Białystok POD
40 NAUMNIK Kacper 2000-07-31 KS Podlasie Białystok POD
41 NIEWIŃSKI Hubert 2000-01-01 KS Podlasie Białystok POD
42 OSIECKI Łukasz 2002-08-01 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
43 PIĄTEK Michał 2000-08-09 MKS Żak Biała Podlaska LBE
44 PIZOŃ Piotr 2000-02-11 KS Agros Zamość LBE
45 POLAK Daniel 1997-02-13 MKS Juvenia Białystok POD
46 PREDKO Łukasz 1999-02-04 KS Podlasie Białystok POD
47 ROMAŃCZUK Marek 2001-09-09 KS Parkiet Hajnówka POD
48 RÓŁKOWSKI Adam 2000-04-11 UKS Technik Augustów POD
49 RZĄCA Michał 2002-01-08 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
50 SAWICKI Dawid 1999-01-01 PG 18 Białystok POD
51 SIENKIEWICZ Paweł 1999-07-24 KS Podlasie Białystok POD
52 SKOCZYLAS Daniel 2004-07-06 UKS Jedynka Bartoszyce WMZ
53 SMAŁUGA Mateusz 2000-07-19 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
54 SOBIECH Igor 2002-02-06 MKS Juvenia Białystok POD
55 SOBOLEWSKI Jakub 1999-05-05 UKS Technik Augustów POD
56 SOŁJAN Kacper 2001-03-07 KS Podlasie Białystok POD
57 STRĘCIWILK Bartosz 2000-11-14 KS Agros Zamość LBE
58 STURGULEWSKI Bartosz 2001-08-30 UKS Technik Augustów POD
59 SZYC Przemysław 2001-04-24 MKS Żak Biała Podlaska LBE
60 SZYCHTA Krzysztof 2001-07-20 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
61 TOMASZUK Kacper 2000-06-19 KS Puszcza Hajnówka POD
62 UCHANIUK Bartłomiej 2002-03-21 KS Agros Zamość LBE
63 WASZKIEWICZ Maciej 2000-04-12 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
64 WĄSECKI Przemysław 2000-10-03 KS Podlasie Białystok POD
65 WILK Wiktor 2001-01-15 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
66 WNOROWSKI Damian 2000-02-27 KS Podlasie Białystok POD
67 WOŁOSOWICZ Maciej 2002-05-31 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
68 WOŹNIAK Julian 2001-04-03 KS Podlasie Białystok POD
69 WRONA Oskar 2001-01-07 MLKS Agros Żary LBU
70 WRÓBEL Sebastian 2001-06-21 KS Agros Zamość LBE
71 WYSZYŃSKI Krystian 2001-01-15 KS Łomżanie Łomża POD
72 ZAJKOWSKI Paweł 2000-01-26 MKS Juvenia Białystok POD
73 ZIMNOCH Michał 1996-06-10 KS Podlasie Białystok POD
74 ŻUROWSKI Paweł 2000-02-06 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.060459852218628sekund