WNOROWSKI Przemysław
2001-06-13
KS Podlasie Białystok
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 BUTKIEWICZ Hubert 1998-03-26 KS Podlasie Białystok POD
2 CHMIEL Kacper 2001-06-07 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
3 DUDA Andrzej 2001-09-11 MKS Unia Hrubieszów LBE
4 FAFIŃSKI Paweł 2001-09-03 LKS Lubawa WMZ
5 GAŁAT Konrad 2001-02-19 AZS UMCS Lublin LBE
6 GUTOWSKI Łukasz 2001-04-22 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
7 HARASIMCZUK Damian 2002-01-27 UKS 19 Bojary Białystok POD
8 JAKÓBCZYK Mateusz 2000-11-17 KS Agros Zamość LBE
9 JAKSINA Jakub 2001-10-11 KS Podlasie Białystok POD
10 JANIUK Kacper 2000-07-16 KS Agros Zamość LBE
11 JAWOROWSKI Michał 2002-08-12 KS Podlasie Białystok POD
12 KISTER Jakub 2000-09-23 AZS UMCS Lublin LBE
13 KITA Radosław 2000-05-21 MKS Agros Chełm LBE
14 KOTYRA Mikołaj 2001-03-29 AZS UMCS Lublin LBE
15 KRAWCZYK Kacper 2002-07-28 KS Podlasie Białystok POD
16 KURZĄDKOWSKI Piotr 1999-04-08 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
17 KURZYNA Paweł 1999-01-04 UKS Czwórka Białystok POD
18 KUŹNIARZ Mateusz 2001-05-26 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
19 LEONCZUK Maciej 1999-05-08 UKS Czwórka Białystok POD
20 ŁĘCZYCKI Artur 2000-02-05 UKS 19 Bojary Białystok POD
21 MANDZIUK Michał 2002-01-19 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
22 MARCINIAK Wiktor 2000-03-14 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
23 MARKOWSKI Jakub 2002-03-12 KS Podlasie Białystok POD
24 MICHALSKI Karol 2000-05-23 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
25 MISZKIEL Marcin 2001-05-25 SL Salos Suwałki POD
26 MUCZYŃSKI Jakub 2000-01-01 KS Podlasie Białystok POD
27 MURAWSKI Kacper 2002-06-22 LKS Korab Olecko WMZ
28 RACIBORSKI Dawid 2001-12-12 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
29 RICCIARDI Alessio 2001-11-22 UKS Technik Augustów POD
30 SIKORSKI Piotr 1998-06-25 KS Podlasie Białystok POD
31 SIMONIUK Dawid 2000-07-24 KS Podlasie Białystok POD
32 STRYJECKI Kamil 1998-02-10 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
33 SZCZECHOWSKI Gracjan 1998-05-18 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
34 TARNOWSKI Michał 2001-06-17 UKS 19 Bojary Białystok POD
35 TODORCZUK Filip 1999-10-22 KS Podlasie Białystok POD
36 UMER Adam 2001-12-17 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
37 WARCHOŁ Kacper 2000-03-09 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
38 WASZKIEWICZ Maksymiliaj 2003-11-07 KS Podlasie Białystok POD
39 ZAJĄC Szymon 2000-03-01 MKS Unia Hrubieszów LBE
40 ZAŁUSKI Szymon 2000-02-23 MKS Unia Hrubieszów LBE
41 ZARZYCKI Robert 2000-10-28 KS Agros Zamość LBE
42 ŻELAZOWSKI Jakub 2000-09-17 MKS Żak Biała Podlaska LBE
43 ŻUKOWSKI Jakub 2001-05-01 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.041124820709229sekund