ROMAŃCZUK Marek
2001-09-09
KS Parkiet Hajnówka
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADAMCZYK Maciej 2001-01-02 UKS Varsovia Warszawa MAZ
2 AUGUSTYNIAK Jakub 2001-09-04 GKS Olimpia Grudziądz KPO
3 BAGIŃSKI Mateusz 2000-05-17 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
4 BAGŁAJ Jakub 2002-01-09 MKS Piast Lwówek Śląski DOL
5 BAŁONKOWSKI Rafał 1998-07-21 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
6 BARANOWSKI Daniel 2000-04-12 UKS Technik Augustów POD
7 BARTCZAK Tobiasz 2002-03-13 LKS OSiR Pleszew WLP
8 BARWIŃSKI Piotr 2001-04-02 AZS UMCS Lublin LBE
9 BEDNAREK Damian 2000-01-13 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
10 BELNIAK Damian 2002-02-01 KS Agros Zamość LBE
11 BIELAK Miłosz 2001-05-06 MLKS Agros Żary LBU
12 BIEŃKOWSKI Artur 2001-07-22 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
13 BIL Mateusz 2001-04-13 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
14 BODURA Szymon 2002-04-07 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
15 BORKOWSKI Maciej 2002-06-26 LKS Lubawa WMZ
16 BRODZIK Kamil 2000-08-12 MKS Polonia Warszawa MAZ
17 BRYNDA Marcin 1988-12-06 LKS Korab Olecko WMZ
18 BUDNIK Jacek 1998-09-04 KS Podlasie Białystok POD
19 BUKOWSKI Patryk 2002-07-02 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
20 BUKSA Mateusz 2000-03-11 MKS Rabka-Zdrój MLP
21 BYCZYK Juliusz 2002-05-31 OŚ AZS Poznań WLP
22 CETNARSKI Wojciech 2000-07-08 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
23 CHOCIEJ Krzysztof 2003-12-14 KS Podlasie Białystok POD
24 CHODAKOWSKI Patryk 2002-09-25 KS Parkiet Hajnówka POD
25 CHOJECKI Radosław 2000-02-18 MLUKS Tarnów MLP
26 CHOMICZEWSKI Marek 1994-06-27 KS Podlasie Białystok POD
27 CHRUSZCZEWSKI Kacper 2001-02-19 LLKS Osowa Sień LBU
28 CIŻYŃSKI Błażej 2000-04-15 MUKL Brodnica KPO
29 CWALINA Bartosz 2002-07-08 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
30 CZEKAJ Karol 2000-05-12 UKS Sprint Legnica DOL
31 CZERNECKI Remigiusz 2000-07-16 AZS-AWF Katowice SLK
32 CZYŻ Wiktor 2002-12-10 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
33 CZYŻEWSKI Jakub 2001-03-31 RKS Łódź LDZ
34 DEMBY Łukasz 1997-12-13 UKS Clan Ostrołęka MAZ
35 DĘBSKI Mateusz 1998-01-23 RLTL ZTE Radom MAZ
36 DOBBERSTEIN Paweł 2002-01-17 KUKS Remus Kościerzyna POM
37 DOMINIAK Daniel 2001-04-10 SL GKS Olsza Olszyna DOL
38 DOMINICI Fabrizio 2001-09-04 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
39 DUBICKI Łukasz 2002-09-23 WLKS Wrocław DOL
40 DUBNICKI Karol 1999-01-01 PG 4 Augustów POD
41 DUCZYŃSKI Maciej 1975-11-02 RK Athletics Warszawa MAZ
42 DZIADUSZEK Michał 2001-09-03 UKS Jedynka Bartoszyce WMZ
43 DZIUBA Filip 2001-09-23 PLKS Gwda Piła WLP
44 DZIUBA Jakub 2002-12-09 KS Podlasie Białystok POD
45 FĄS Mateusz 2000-08-03 PLKS Gwda Piła WLP
46 FURMAŃSKI Bartłomiej 2002-08-09 LUKS Namysłów OPL
47 GAD Kewin 2000-05-31 SSR Olimp Strawczyn SWK
48 GADOMSKI Daniel 1998-10-24 AZS-AWF Warszawa MAZ
49 GAWĘDZKI Jakub 2002-04-30 UKS Technik Augustów POD
50 GAWRYCH Kamil 1998-01-07 UKS Liceum sportowe Łomża POD
51 GĄSIEWSKI Krzysztof 2001-03-23 UKS Technik Augustów POD
52 GERC Marek 2000-07-14 KS Podlasie Białystok POD
53 GOŁĘBIEWSKI Tomasz 2000-10-11 UKS Wiking Rychnowy POM
54 GOS Kacper 2001-01-29 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
55 GÓRSKI Łukasz 2001-10-10 ULKS Uczniak Szprotawa LBU
56 GÓRZYŃSKI Robert 2001-01-13 KB Dziesiątka Białogard ZPO
57 GRABARCZYK Mateusz 1998-01-28 AKL Ursynów Warszawa MAZ
58 GRAD Filip 2001-02-13 LKS OSiR Pleszew WLP
59 GROBELNY Adam 2000-05-04 OŚ AZS Poznań WLP
60 GROBERSKI Michał 2000-06-10 MKL Szczecin ZPO
61 GROTH Patryk 2000-01-23 GKS Żukowo POM
62 GRYCKA Adam 2001-01-01 niest. Białystok POD
63 GRYGUĆ Michał 2002-01-24 MKS Juvenia Białystok POD
64 GRYKA Adam 2001-01-01 PG 13 Białystok POD
65 GRZYB Damian 2002-09-08 KS Wisła Puławy LBE
66 GRZYBOWSKI Maksym 2000-12-11 LKS Zorza Gdynia POM
67 GUŻKOWSKI Szymon 2001-04-18 KKB MOSiR Krosno PDK
68 HARĘŻA Maciej 2001-11-15 MKS-MOS Katowice SLK
69 HASIURA Antoni 2001-04-27 RKS Łódź LDZ
70 HORSTEN Dorian 2001-04-29 SKLA Sopot POM
71 ICKOWSKI Tomasz 2002-09-30 LKS Zorza Gdynia POM
72 ILSKI Piotr 1995-12-14 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
73 JACIUK Sylwester 1993-05-20 MKS Pogoń Siedlce MAZ
74 JANKOWSKI Andrzej 1993-08-02 KS Podlasie Białystok POD
75 JANKOWSKI Karol 2001-07-23 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
76 JAROSZ Dariusz 2002-03-10 UKS Piast Bolków DOL
77 JAROSZEWSKI Cezary 2000-08-01 KS Maków Biega MAZ
78 JASKÓLSKI Mateusz 1999-04-21 KS Łomżanie Łomża POD
79 JAŚKIEWICZ Krystian 2001-01-11 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
80 JATCZAK Łukasz 2000-03-11 LKS Pszczyna SLK
81 JELSKI Paweł 2002-06-25 KS Podlasie Białystok POD
82 JĘDRZEJAK Szymon 2001-10-07 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
83 JURGA Jakub 2000-03-29 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
84 KAMIŃSKI Sebastian 2002-04-07 KS Podlasie Białystok POD
85 KARBOWSKI Arkadiusz 2000-06-13 UKS Technik Augustów POD
86 KARCZEWSKI Tomasz 1997-01-01 II LO BJN Bielsk Podlaski POD
87 KARWOWSKI Krystian 2002-03-22 MKS Bank BS Płońsk MAZ
88 KASPROWICZ Adam 2001-01-08 KL Bałtyk Koszalin ZPO
89 KEMPA Maciej 2001-10-12 KS Żary Runners Team LBU
90 KICKI Mateusz 2000-02-05 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
91 KIEREJSZYS Mateusz 2001-01-01 PG 2 Sejny POD
92 KIJOWSKI Dominik 2001-01-13 KB Krościenko Wyżne PDK
93 KILISZEK Mateusz 2002-04-18 KS Wisła Puławy LBE
94 KILP Karl Konstantin 2001-08-30 KS Parkiet Hajnówka POD
95 KLEPACKI Maksymilian 1998-11-14 UKS 19 Bojary Białystok POD
96 KLIMEK Bartosz 2000-05-30 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
97 KOŁBUC Grzegorz 2001-01-22 UKS Sprint Legnica DOL
98 KOŁECKI Adrian 2000-05-25 MKS Polonia Warszawa MAZ
99 KOŁODZIEJ Adam 2001-04-24 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
100 KONDEJ Mateusz 1997-02-24 GKS Wilga Garwolin MAZ
101 KONDRAK Piotr 2003-05-03 KS Podlasie Białystok POD
102 KONOPKA Artur 1998-07-09 ZS NIEĆKOWO POD
103 KONOPKA Dawid 2001-02-07 KS Maków Biega MAZ
104 KONOPKA Marcin 2001-10-05 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
105 KONOPKA Mariusz 2001-01-01 niest. Białystok POD
106 KOSTYCZ Grzegorz 1996-11-13 KS AZS AWF Kraków MLP
107 KOWALINA Jan 2001-01-14 MMKS Gdańsk POM
108 KOWALSKI Marcin 2001-02-02 GKS Żukowo POM
109 KOZAK Paweł 2001-10-12 KL Bałtyk Koszalin ZPO
110 KOZIOŁ Kacper 2000-11-27 UKS Dziesiątka Radomsko LDZ
111 KOZŁOWSKI Marcel 2002-11-22 LKS Omega Kleszczów LDZ
112 KOZŁOWSKI Patryk 1998-11-10 RLTL ZTE Radom MAZ
113 KOZŁOWSKI Piotr 2001-02-14 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
114 KRĘŻEL Jakub 2001-03-17 MKS MOS Wrocław DOL
115 KRYSTEK Dariusz 2001-01-10 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
116 KRYŚ Piotr 1998-01-01 ZSMiO 5 Łomża POD
117 KRYZEL Daniel 2000-07-16 ULKS Talex Borzytuchom POM
118 KUCHARSKI Bartosz 2000-11-20 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
119 KUCHMAN Mateusz 2001-08-14 MKS-MOSM Bytom SLK
120 KUDRYS Kazimierz 2002-02-22 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
121 KUDYK Samuel 2001-02-05 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
122 KULIŃSKI Szymon 2001-02-23 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
123 KUPISZ Jan 2001-11-27 LLKS Osowa Sień LBU
124 KUROWSKI Marcin 2002-04-04 WLKS Nowe Iganie MAZ
125 KUROWSKI Tomasz 2000-03-03 GKS Cartusia Kartuzy POM
126 KURZYDŁO Krystian 2000-04-22 KS Komunalni Sanok PDK
127 KWIATKOWSKI Rafał 2001-03-05 MKL 12 Jelenia Góra DOL
128 KWIATKOWSKI Roman 1995-05-19 OKS Start Otwock MAZ
129 KWIECIŃSKI Daniel 1998-08-14 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
130 KWIECIŃSKI Rafał 1998-01-01 ZSOiZ Mońki POD
131 LACHOWICZ Łukasz 1999-11-01 UKS 19 Bojary Białystok POD
132 LANDOWSKI Jakub 2001-04-29 CMKL Człuchów POM
133 LASECKI Miłosz 2001-07-04 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
134 LEMAŃSKI Daniel 2001-01-01 II LO Łomża POD
135 LEŚNIEWSKI Krzysztof 2002-08-22 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
136 LEWANDOWSKI Michał 2000-10-10 MKS Sambor Tczew POM
137 LEWINSKI Konrad 2001-09-17 UKS Wiking Rychnowy POM
138 LIKWIARZ Dawid 2002-02-18 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
139 LUTY Patryk 2002-02-16 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
140 ŁAWIDA Tomasz 1996-01-01 ZSE Białystok POD
141 ŁEBKOWSKI Kacper 1999-12-07 APLO Łomża POD
142 ŁUKASIAK Kamil 2001-01-28 KKL Rodło Kwidzyn POM
143 MACIASZCZYK Michał 2002-10-04 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
144 MAKOWSKI Oskar 2001-02-17 MKS Sambor Tczew POM
145 MAKSIMOWSKI Dawid 2002-05-10 UKS Technik Augustów POD
146 MALINOWSKI Jakub 2002-10-17 MKST Astra Nowa Sól LBU
147 MALINOWSKI Rafał 2001-09-25 MKS MOS Wrocław DOL
148 MANIECKI Gabriel 2001-05-21 KS Hanza Goleniów ZPO
149 MARCINKIEWICZ Adrian 1993-06-27 MKS Pogoń Siedlce MAZ
150 MASACZYŃSKI Adam 2001-02-05 KKL Kielce SWK
151 MASIEWICZ Jan 2001-06-19 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
152 MATYJA Kamil 2002-09-11 OŚ AZS Poznań WLP
153 MAZUR Bartłomiej 2001-01-12 ULKS Muflon Bielawa DOL
154 MĘŻYŃSKI Karol 2002-12-20 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
155 MICHALSKI Filip 2001-02-28 LKS Vectra Włocławek KPO
156 MICHALSKI Jan 2001-04-23 niestowarzyszony POL
157 MIELEWCZYK Bartłomiej 2000-02-23 MLKS Baszta Bytów POM
158 MILEWSKI Krzysztof 2000-01-01 PG Trzcianne POD
159 MISIASZEK Kacper 2000-01-27 MKS Unia Hrubieszów LBE
160 MISIEWICZ Mikołaj 2000-01-26 MKS Sambor Tczew POM
161 MŁYNARZ Kamil 1990-03-09 SKB Kraśnik LBE
162 MNICH Patryk 2001-07-06 KS Podlasie Białystok POD
163 MODZELEWSKI Łukasz 2000-03-19 KS Podlasie Białystok POD
164 MOLCZYK Jakub 2002-03-27 MLUKS Tarnów MLP
165 MORDEL Jan 2001-02-19 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
166 MOSIEJ Ramzes 1999-12-03 KS Podlasie Białystok POD
167 MROCZYŃSKI Michał 2000-04-03 KS Gwardia Piła WLP
168 MROŻEK Jakub 2001-02-07 CKS Budowlani Częstochowa SLK
169 MYSIUK Dawid 2001-11-05 GKS Piast Gliwice SLK
170 NAGÓREK Marcin 1980-10-05 KS Agros Zamość LBE
171 NALEPA Jakub 2002-09-24 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
172 NAUMNIK Kacper 2000-07-31 KS Podlasie Białystok POD
173 NERKOWSKI Damian 2000-04-18 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
174 NIEWIŃSKI Hubert 2000-01-01 KS Podlasie Białystok POD
175 NOWIŃSKI Rafał 2001-03-28 LLKS Osowa Sień LBU
176 OGORZAŁY Sebastian 2000-12-29 UKS Budowlani Nowy Sącz MLP
177 OKUNIEWSKI Jacek 1999-01-01 PG 1 Siemiatycze POD
178 OLSZEWSKI Wojciech 2000-02-24 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
179 OLSZYŃSKI Marek 1996-05-28 MKS Juvenia Białystok POD
180 OSET Piotr 2001-05-08 RKS Łódź LDZ
181 PALUCH Sylwester 2001-07-31 GUKS Asy Dywity WMZ
182 PAŁKIEWICZ Patryk 1997-08-24 LUKS Hańcza Suwałki POD
183 PASZKOWSKI Paweł 1998-11-14 KS Podlasie Białystok POD
184 PAWELCZAK Karol 2000-01-20 MKS MOS Wrocław DOL
185 PAWLIK Radosław 2002-02-09 MUKS Gim 2 Nysa OPL
186 PAWŁOWSKI Bartłomiej 2001-04-05 UKS Jedynka Bartoszyce WMZ
187 PERKOWSKI Jakub 1999-10-22 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
188 PERZ Hubert 1996-01-01 ZST Białystok POD
189 PIĄTKOWSKI Adam 2000-01-14 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
190 PIEŃCZYKOWSKI Szymon 1997-01-01 PG 12 Białystok POD
191 PIERZYNA Jakub 2001-03-01 LUKS MGOKSiR Korfantów OPL
192 PLATA Dawid 2001-03-14 LUKS MGOKSiR Korfantów OPL
193 POCZWARDOWSKI Jędrzej 2002-06-29 MKL Toruń KPO
194 POGORZELSKI Rafał 1999-12-22 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
195 POKROWSKI Jakub 2001-01-01 Gimnazjum Zabłudów POD
196 POLETYŁO Damian 2002-05-26 KS Podlasie Białystok POD
197 POPŁAWSKI Stanisław 2000-01-03 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
198 PORĘBSKI Patryk 2001-01-12 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
199 POŚPIECH Krzysztof 1997-01-01 ZS Suchowola POD
200 PREDKO Łukasz 1999-02-04 KS Podlasie Białystok POD
201 PRZESTRZELSKI Kajetan 2001-03-08 MKS Pogoń Siedlce MAZ
202 PRZYBYLAK Tomasz 2001-02-07 OŚ AZS Poznań WLP
203 PRZYDZIAŁ Jakub 2000-12-18 CWKS Resovia Rzeszów PDK
204 PTAK Jakub 2000-08-04 UKS Sprint Legnica DOL
205 PUKACZ Dawid 2000-02-22 SSMKS Parasol Wrocław DOL
206 PYTEL Michał 2002-03-13 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
207 RACZEK Piotr 2000-04-11 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
208 RADZIEJEWSKI Sebastian 2000-11-02 KS Podlasie Białystok POD
209 RAMUSIEWICZ Szymon 2001-05-03 BKS Bydgoszcz KPO
210 RAPTA Paweł 2000-12-18 MKS Rabka-Zdrój MLP
211 RĘBISZ Szymon 2001-06-14 MUKS Gim 2 Nysa OPL
212 ROLA Damian 2002-06-02 ULKS Talex Borzytuchom POM
213 ROMANOWICZ Albert 2001-02-28 PG 18 Białystok POD
214 ROMANOWICZ Wiktor 2002-08-28 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
215 ROSZKO Damian 1991-11-11 KS Podlasie Białystok POD
216 ROSZKOWSKI Łukasz 1988-06-20 RK Athletics Warszawa MAZ
217 RÓŁKOWSKI Adam 2000-04-11 UKS Technik Augustów POD
218 RÓŻYCKI Oskar 2000-08-18 MKS Osa Zgorzelec DOL
219 RUGAŁA Dominik 2002-09-10 ULKS Gryf Rytwiany SWK
220 RUSZKIEWICZ Filip 2001-05-30 SL GKS Olsza Olszyna DOL
221 RYBAKOWSKI Michał 2000-08-30 MKS Polonia Warszawa MAZ
222 RYĆ Sebastian 1997-01-01 ZSR Ostrożany POD
223 RZĄCA Michał 2002-01-08 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
224 RZEMIENIECKI Marek 1998-02-10 KS Podlasie Białystok POD
225 RZEPKA Szymon 2002-10-19 ULKS Talex Borzytuchom POM
226 SADŁOWSKI Piotr 2000-10-03 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
227 SAKOWICZ Paweł 1999-06-16 niest. Białystok POD
228 SENDROWSKI Mirosław 2000-01-01 PG Zbójna POD
229 SITKOWSKI Jan 2001-07-23 CKS Budowlani Częstochowa SLK
230 SIWEK Szymon 2001-07-19 KL Iskra Białogard ZPO
231 SKIBIAK Kacper 2000-02-20 KS SMS Szklarska Poręba DOL
232 SKORUPA Dominik 2000-11-17 MKS Unia Hrubieszów LBE
233 SKRODZKI Arkadiusz 1998-10-06 I LO Łomża POD
234 SMAGUŁA Mateusz 2000-01-01 niest. Białystok POD
235 SMAŁUGA Mateusz 2000-07-19 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
236 SMOLIŃSKI Sebastian 1991-07-01 AZS UMCS Lublin LBE
237 SOBIECH Igor 2002-02-06 MKS Juvenia Białystok POD
238 SOBOLEWSKI Paweł 2001-01-01 Gimnazjum Kleosin POD
239 SOŁJAN Kacper 2001-03-07 KS Podlasie Białystok POD
240 SOSZYŃSKI Patryk 2001-02-01 UKS Barnim Goleniów ZPO
241 SPICZAK-BRZEZIŃSKI Adam 2002-01-14 ULKS Talex Borzytuchom POM
242 STANIAK Jakub 2001-12-05 AZS-AWFiS Gdańsk POM
243 STURGULEWSKI Bartosz 2001-08-30 UKS Technik Augustów POD
244 SUCHY Jacek 1999-02-01 KS Podlasie Białystok POD
245 SZCZERBA Mikołaj 2002-11-10 ULKS Talex Borzytuchom POM
246 SZEWCZUL Paweł 1999-01-01 ZS CKR Janów POD
247 SZKUDLAREK Jakub 2001-01-17 RKS Łódź LDZ
248 SZPEJNA Paweł 2000-08-22 MKL Toruń KPO
249 SZTEJTER Jakub 2001-02-15 AZS-AWFiS Gdańsk POM
250 SZULEWSKI Dawid 2000-05-17 KS Podlasie Białystok POD
251 SZYMAŃSKI Jakub 1999-10-14 MKS Pogoń Siedlce MAZ
252 SZYMAŃSKI Krystian 2000-04-30 UKS Kusy Bukowno MLP
253 SZYMBORSKI Rafał 1992-07-05 BKS Wataha Warszawa MAZ
254 SZYMCZAK Ariel 2001-04-08 UKS Czwórka Żory SLK
255 SZYNAKA Wiktor 2001-01-08 MKL Toruń KPO
256 ŚLIWIŃSKI Patryk 1999-08-24 I LO Łomża POD
257 ŚWIĄTEK Bartłomiej 2000-01-19 OLTS Opoczno Sport Team LDZ
258 TANAŚ Patryk 2000-06-09 AZS-AWFiS Gdańsk POM
259 TATERKA Kacper 2000-04-10 UKS Junior Nietążkowo WLP
260 TERESZKIEWICZ Damian 2000-02-14 CWKS Resovia Rzeszów PDK
261 TOBERA Mieszko 2001-06-04 PLKS Gwda Piła WLP
262 TOMASIAK Piotr 2000-02-16 UKS Budowlani Nowy Sącz MLP
263 TOMASZEWSKI Tomasz 2000-05-24 LUKS Eurocentr Suchowola POD
264 TOMASZUK Kacper 2000-06-19 KS Puszcza Hajnówka POD
265 TRACZ Jakub 2001-08-31 OŚ AZS Poznań WLP
266 TROĆ Daniel 2000-02-24 MKL Szczecin ZPO
267 TULEJA Jakub 2001-07-27 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
268 UCHACZ Kacper 2001-07-30 KS AZS AWF Kraków MLP
269 ULANICKI Piotr 2001-05-13 KS Agros Zamość LBE
270 WACHOWSKI Wiktor 2000-02-22 UKS 12 Kalisz WLP
271 WALASZCZYK Klaudiusz 2001-11-28 KS Energetyk Poznań WLP
272 WALEWSKI Grzegorz 2001-03-22 UKS Achilles Leszno WLP
273 WAŁOWSKI Dominik 2001-02-11 LLKS Osowa Sień LBU
274 WAWERSKI Ernest 2001-02-16 KS Agros Zamość LBE
275 WAWRZYKOWSKI Łukasz 2001-05-07 MKST Astra Nowa Sól LBU
276 WĄSECKI Przemysław 2000-10-03 KS Podlasie Białystok POD
277 WĄSOWSKI Kacper 2001-12-12 MKS Żak Biała Podlaska LBE
278 WEREMCZUK Krzysztof 2000-01-13 niestowarzyszony POL
279 WIATRZYK Robert 2000-04-27 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
280 WIĄCEK Aleksander 2000-07-02 OKS Start Otwock MAZ
281 WIECZOREK Alan 2000-05-12 AML Słupsk POM
282 WIEJA Jonasz 2000-08-09 UKS Achilles Leszno WLP
283 WILANOWSKI Błażej 2000-01-07 UKS Dziewiątka Kutno LDZ
284 WILKOSZ Tomasz 2001-02-22 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
285 WIRKOWSKI Sebastian 1999-01-08 niest. Białystok POD
286 WIRKUS Kacper 2000-01-01 UKS Wiking Rychnowy POM
287 WIŚNIEWSKI Kacper 2000-01-31 KB Dziesiątka Białogard ZPO
288 WNOROWSKI Damian 2000-02-27 KS Podlasie Białystok POD
289 WOJCIECHOWSKI Klaudiusz 2001-08-29 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
290 WOJNO Jakub 2001-01-01 Gimnazjum Trzcianne POD
291 WOLSKI Norbert 2000-08-01 UKS Sprint Legnica DOL
292 WOŁOSOWICZ Maciej 2002-05-31 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
293 WRÓBEL Sebastian 2001-06-21 KS Agros Zamość LBE
294 WSZEBOROWSKI Kacper 2002-04-12 MKS Juvenia Białystok POD
295 WSZEBOROWSKI Michał 1998-05-23 UKS Liceum sportowe Łomża POD
296 WYSZYŃSKI Krystian 2001-01-15 KS Łomżanie Łomża POD
297 ZARĘBA Mateusz 2001-01-02 OKS Skra Warszawa MAZ
298 ZASADA Mikołaj 2000-10-16 KS AZS AWF Kraków MLP
299 ZAWADA Mateusz 2001-01-01 MKS Piast Lwówek Śląski DOL
300 ZIELIŃSKI Piotr 2002-03-06 MKS Tomaszów Mazowiecki LDZ
301 ZIEMCZYK Łukasz 2000-04-18 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
302 ZIĘBA Szymon 1999-03-16 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
303 ZMYŚLONY Franciszek 2001-04-05 MKS Truso Elbląg WMZ
304 ŻMIJA Łukasz 2001-10-01 MUKS SZS Cieszyn SLK
305 ŻUK Łukasz 2001-11-29 MKS Pogoń Siedlce MAZ

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.30708980560303sekund