ROMAŃCZUK Marek
2001-09-09
KS Parkiet Hajnówka
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 BAGIŃSKI Mateusz 2000-05-17 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
2 BAŁONKOWSKI Rafał 1998-07-21 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
3 BARWIŃSKI Piotr 2001-04-02 MKL Nefryt Lubartów LBE
4 BIELAK Miłosz 2001-05-06 MLKS Agros Żary LBU
5 BORKOWSKI Maciej 2002-06-26 LKS Lubawa WMZ
6 BRODZIK Kamil 2000-08-12 MKS Polonia Warszawa MAZ
7 BUDNIK Jacek 1998-09-04 KS Podlasie Białystok POD
8 CHODAKOWSKI Patryk 2002-09-25 KS Parkiet Hajnówka POD
9 CWALINA Bartosz 2002-07-08 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
10 CZYŻEWSKI Jakub 2001-03-31 RKS Łódź LDZ
11 DEMBY Łukasz 1997-12-13 UKS Clan Ostrołęka MAZ
12 DUBNICKI Karol 1999-01-01 PG 4 Augustów POD
13 DZIADUSZEK Michał 2001-09-03 UKS Jedynka Bartoszyce WMZ
14 GAWĘDZKI Jakub 2002-04-30 UKS Technik Augustów POD
15 GAWRYCH Kamil 1998-01-07 UKS Liceum sportowe Łomża POD
16 GĄSIEWSKI Krzysztof 2001-03-23 UKS Technik Augustów POD
17 GERC Marek 2000-07-14 KS Podlasie Białystok POD
18 GRABARCZYK Mateusz 1998-01-28 AKL Ursynów Warszawa MAZ
19 GROBERSKI Michał 2000-06-10 MKL Szczecin ZPO
20 GRZYB Damian 2002-09-08 KS Wisła Puławy LBE
21 GUŻKOWSKI Szymon 2001-04-18 KKB MOSiR Krosno PDK
22 HASIURA Antoni 2001-04-27 RKS Łódź LDZ
23 JANKOWSKI Karol 2001-07-23 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
24 JASKÓLSKI Mateusz 1999-04-21 KS Łomżanie Łomża POD
25 JATCZAK Łukasz 2000-03-11 LKS Pszczyna SLK
26 JĘDRZEJAK Szymon 2001-10-07 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
27 KAMIŃSKI Sebastian 2002-04-07 KS Podlasie Białystok POD
28 KARBOWSKI Arkadiusz 2000-06-13 UKS Technik Augustów POD
29 KARCZEWSKI Tomasz 1997-01-01 II LO BJN Bielsk Podlaski POD
30 KILISZEK Mateusz 2002-04-18 KS Wisła Puławy LBE
31 KILP Karl Konstantin 2001-08-30 KS Parkiet Hajnówka POD
32 KONOPKA Dawid 2001-02-07 KS Maków Biega MAZ
33 KONOPKA Marcin 2001-10-05 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
34 KOSTYCZ Grzegorz 1996-11-13 KS AZS AWF Kraków MLP
35 KOWALINA Jan 2001-01-14 MMKS Gdańsk POM
36 KOZŁOWSKI Piotr 2001-02-14 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
37 KRYSTEK Dariusz 2001-01-10 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
38 KRYŚ Piotr 1998-01-01 ZSMiO 5 Łomża POD
39 KRYZEL Daniel 2000-07-16 ULKS Talex Borzytuchom POM
40 KUCHMAN Mateusz 2001-08-14 MKS-MOSM Bytom SLK
41 KUROWSKI Marcin 2002-04-04 WLKS Nowe Iganie MAZ
42 KUROWSKI Tomasz 2000-03-03 GKS Cartusia Kartuzy POM
43 KWIECIŃSKI Daniel 1998-08-14 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
44 KWIECIŃSKI Rafał 1998-01-01 ZSOiZ Mońki POD
45 LACHOWICZ Łukasz 1999-11-01 UKS 19 Bojary Białystok POD
46 LEŚNIEWSKI Krzysztof 2002-08-22 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
47 ŁAWIDA Tomasz 1996-01-01 ZSE Białystok POD
48 ŁEBKOWSKI Kacper 1999-12-07 APLO Łomża POD
49 ŁUKASIAK Kamil 2001-01-28 KKL Rodło Kwidzyn POM
50 MAKSIMOWSKI Dawid 2002-05-10 UKS Technik Augustów POD
51 MASIEWICZ Jan 2001-06-19 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
52 MĘŻYŃSKI Karol 2002-12-20 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
53 MICHALSKI Jan 2001-04-23 niestowarzyszony POL
54 MILEWSKI Krzysztof 2000-01-01 PG Trzcianne POD
55 MISIASZEK Kacper 2000-01-27 MKS Unia Hrubieszów LBE
56 MNICH Patryk 2001-07-06 KS Podlasie Białystok POD
57 MOSIEJ Ramzes 1999-12-03 KS Podlasie Białystok POD
58 MYSIUK Dawid 2001-11-05 GKS Piast Gliwice SLK
59 NAUMNIK Kacper 2000-07-31 KS Podlasie Białystok POD
60 NERKOWSKI Damian 2000-04-18 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
61 NIEWIŃSKI Hubert 2000-01-01 KS Podlasie Białystok POD
62 OKUNIEWSKI Jacek 1999-01-01 PG 1 Siemiatycze POD
63 OSET Piotr 2001-05-08 RKS Łódź LDZ
64 PALUCH Sylwester 2001-07-31 GUKS Asy Dywity WMZ
65 PASZKOWSKI Paweł 1998-11-14 KS Podlasie Białystok POD
66 PAWŁOWSKI Bartłomiej 2001-04-05 UKS Jedynka Bartoszyce WMZ
67 PERZ Hubert 1996-01-01 ZST Białystok POD
68 PIEŃCZYKOWSKI Szymon 1997-01-01 PG 12 Białystok POD
69 PIERZYNA Jakub 2001-03-01 LUKS MGOKSiR Korfantów OPL
70 POCZWARDOWSKI Jędrzej 2002-06-29 MKL Toruń KPO
71 POGORZELSKI Rafał 1999-12-22 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
72 POLETYŁO Damian 2002-02-26 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
73 POPŁAWSKI Stanisław 2000-01-03 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
74 POŚPIECH Krzysztof 1997-01-01 ZS Suchowola POD
75 PREDKO Łukasz 1999-02-04 KS Podlasie Białystok POD
76 PRZYDZIAŁ Jakub 2000-12-18 CWKS Resovia Rzeszów PDK
77 ROMANOWICZ Wiktor 2002-08-28 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
78 RÓŁKOWSKI Adam 2000-04-11 UKS Technik Augustów POD
79 RYĆ Sebastian 1997-01-01 ZSR Ostrożany POD
80 RZĄCA Michał 2002-01-08 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
81 SADŁOWSKI Piotr 2000-10-03 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
82 SENDROWSKI Mirosław 2000-01-01 PG Zbójna POD
83 SKORUPA Dominik 2000-11-17 MKS Unia Hrubieszów LBE
84 SKRODZKI Arkadiusz 1998-10-06 I LO Łomża POD
85 SMAGUŁA Mateusz 2000-01-01 niest. Białystok POD
86 SMAŁUGA Mateusz 2000-07-19 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
87 SOBIECH Igor 2002-02-06 MKS Juvenia Białystok POD
88 SOŁJAN Kacper 2001-03-07 KS Podlasie Białystok POD
89 STURGULEWSKI Bartosz 2001-08-30 UKS Technik Augustów POD
90 SUCHY Jacek 1999-02-01 KS Podlasie Białystok POD
91 SZEWCZUL Paweł 1999-01-01 ZS CKR Janów POD
92 SZULEWSKI Dawid 2000-05-17 KS Podlasie Białystok POD
93 SZYMBORSKI Rafał 1992-07-05 BKS Wataha Warszawa MAZ
94 SZYMCZAK Ariel 2001-04-08 UKS Czwórka Żory SLK
95 SZYNAKA Wiktor 2001-01-08 MKL Toruń KPO
96 ŚLIWIŃSKI Patryk 1999-08-24 I LO Łomża POD
97 TOMASZEWSKI Tomasz 2000-05-24 LUKS Eurocentr Suchowola POD
98 TOMASZUK Kacper 2000-06-19 KS Puszcza Hajnówka POD
99 TRACZ Jakub 2001-08-31 OŚ AZS Poznań WLP
100 TULEJA Jakub 2001-07-27 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
101 WĄSECKI Przemysław 2000-10-03 KS Podlasie Białystok POD
102 WĄSOWSKI Kacper 2001-12-12 MKS Żak Biała Podlaska LBE
103 WIĄCEK Aleksander 2000-07-02 OKS Start Otwock MAZ
104 WILANOWSKI Błażej 2000-01-07 UKS Dziewiątka Kutno LDZ
105 WNOROWSKI Damian 2000-02-27 KS Podlasie Białystok POD
106 WOŁOSOWICZ Maciej 2002-05-31 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
107 WSZEBOROWSKI Michał 1998-05-23 UKS Liceum sportowe Łomża POD
108 WYSZYŃSKI Krystian 2001-01-15 KS Łomżanie Łomża POD
109 ZARĘBA Mateusz 2001-01-02 OKS Skra Warszawa MAZ
110 ZIELIŃSKI Piotr 2002-03-06 MKS Tomaszów Mazowiecki LDZ
111 ZIEMCZYK Łukasz 2000-04-18 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.14285087585449sekund