BAŁUSZYŃSKI Paweł
1999-07-14
UKS Budowlani Nowy Sącz
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ANDRZEJEWSKI Filip 1999-08-11 MUKS SZS Cieszyn SLK
2 BABIK Patryk 1999-06-19 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
3 BEŁC Paweł 1999-03-07 MKS-MOSM Bytom SLK
4 BIELAWSKI Kamil 1998-02-01 SSR Olimp Strawczyn SWK
5 BIELECH Mateusz 1998-12-31 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
6 BIELSKI Maciej 1999-04-02 KS AZS AWF Kraków MLP
7 BIJAK Patryk 1996-03-15 KS AZS AWF Kraków MLP
8 BŁASZCZYK Adam 1999-08-12 UKS Olimpia Zabrze SLK
9 BODURKA Krzysztof 1990-03-13 KS AZS AWF Kraków MLP
10 BUDZIK Piotr 1992-11-20 KS AZS AWF Kraków MLP
11 BUKSA Mateusz 2000-03-11 MKS Rabka-Zdrój MLP
12 BZDYL Mateusz 1997-04-14 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
13 CHMAJ Piotr 1997-08-03 CWKS Resovia Rzeszów PDK
14 CHMIEL Jakub 1998-07-24 CWKS Resovia Rzeszów PDK
15 CHOJECKI Radosław 2000-02-18 MLUKS Tarnów MLP
16 CHYLIŃSKI Mateusz 1995-05-22 WKS Wawel Kraków MLP
17 CIEPŁAK Marcin 1991-01-30 TL ROW Rybnik SLK
18 CIEŚLIK Wojciech 1998-09-20 AZS-AWF Katowice SLK
19 CZACHOR Rafał 1999-08-08 MKS Stal Nowa Dęba PDK
20 CZAPLA Kamil 1989-06-20 TL ROW Rybnik SLK
21 DĄBROWSKI Łukasz 1998-01-05 WKS Wawel Kraków MLP
22 DĘBSKI Szymon 1995-11-20 WKS Wawel Kraków MLP
23 DUDCZAK Michał 2000-10-04 UKS Budowlani Nowy Sącz MLP
24 DULIK Paweł 2000-03-22 LKS Stal Mielec PDK
25 DULSKI Daniel 1992-03-22 WKB Meta Lubliniec SLK
26 FELUŚ Michał 1997-11-17 WKS Wawel Kraków MLP
27 FIL Dawid 1997-05-26 CWKS Resovia Rzeszów PDK
28 FILIPIAK Janusz 1997-06-24 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
29 FURMAN Paweł 2002-06-21 CWKS Resovia Rzeszów PDK
30 GAIK Kamil 1997-02-03 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
31 GANCAREK Jakub 1996-08-06 CKS Budowlani Częstochowa SLK
32 GĘSIAK Wojciech 1998-08-25 KKB MOSiR Krosno PDK
33 GÓRAK Robert 2000-09-20 MLUKS Tarnów MLP
34 GÓRKIEWICZ Michał 1993-10-17 LKS Kłos Olkusz MLP
35 GRYSZKA Karol 2000-05-16 MUKS THM Ostrowiec Świętokrzyski SWK
36 GRZYBCZYK Szymon 1999-06-30 AZS-AWFiS Gdańsk POM
37 GUL Adrian 2001-10-04 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
38 GULCZYŃSKI Marek 1999-02-24 UKS Dąb Suchy Las WLP
39 JANUSZEK Kacper 2000-02-28 MUKS ILKUS Olkusz MLP
40 JANUSZEK Kajetan 2000-02-28 MUKS ILKUS Olkusz MLP
41 JARCZOK Bartosz 1999-02-26 AZS-AWF Katowice SLK
42 KALUS Kamil 1998-03-11 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
43 KASPRZAK Radosław 1991-04-27 TL ROW Rybnik SLK
44 KASTELIK Piotr 1992-10-13 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
45 KĄDZIOŁKA Tomasz 1997-06-03 WKS Wawel Kraków MLP
46 KLIMEK Wojciech 2000-04-25 MKS-MOS Katowice SLK
47 KOZIOŁ Przemysław 1999-01-23 MLUKS Tarnów MLP
48 KRAWCZUK Paweł 1999-06-02 LUKS MGOKSiR Korfantów OPL
49 KRAWCZYK Łukasz 1997-02-17 RLTL ZTE Radom MAZ
50 KRYWULT Szymon 1998-12-07 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
51 KUBICA Marcin 1999-06-04 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
52 KULIGA Marcin 1997-01-16 KKB MOSiR Krosno PDK
53 KURZYDŁO Krystian 2000-04-22 KS Komunalni Sanok PDK
54 MACHULIK Mateusz 2001-12-10 UKS Olimpia Zabrze SLK
55 MAGIERA Mateusz 1998-07-15 TL ROW Rybnik SLK
56 MAJERSKI Adam 1998-12-18 UKS Budowlani Nowy Sącz MLP
57 MARMON Patryk 1997-02-22 KS AZS AWF Kraków MLP
58 MIGDALSKI Mikołaj 1999-05-19 CKS Budowlani Częstochowa SLK
59 MISIASZEK Kacper 2000-01-27 MKS Unia Hrubieszów LBE
60 MLECZKO Krystian 1999-01-14 MLUKS Tarnów MLP
61 MOSKAL Radosław 2001-02-08 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
62 MRACHACZ Piotr 1997-06-09 MKS-MOSM Bytom SLK
63 MUTWIL Oliwier 1999-10-27 CKS Budowlani Częstochowa SLK
64 NOWAKOWSKI Dariusz 1999-10-16 KS AZS AWF Kraków MLP
65 OBRZUT Krzysztof 1999-11-23 UKS Budowlani Nowy Sącz MLP
66 OLESIŃSKI Marcin 1999-07-01 GKS Piast Gliwice SLK
67 OSTROWSKI Szymon 1995-10-07 LKS Pszczyna SLK
68 PABISZ Mirosław 1994-03-27 KKB MOSiR Krosno PDK
69 PAWŁOWSKI Dawid 1993-10-15 KS AZS AWF Kraków MLP
70 PEMPUŚ Bernard 1999-08-25 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
71 PIĄTEK Mikołaj 1999-06-30 UKS Olimpia Zabrze SLK
72 POŁEĆ Damian 1997-01-14 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
73 PORĘBSKI Szymon 1998-01-01 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
74 PROKOPIUK Marcel 1999-06-04 MKS Stal Nowa Dęba PDK
75 PRZEŹDZIK Hubert 2000-10-14 SSR Olimp Strawczyn SWK
76 PRZYDZIAŁ Jakub 2000-12-18 CWKS Resovia Rzeszów PDK
77 PULIT Dawid 1998-01-25 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
78 RADECKI Piotr 1999-02-22 KS AZS AWF Kraków MLP
79 SEMPER Mateusz 1999-01-19 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
80 SEPIAŁ Remigiusz 2000-01-11 KS AZS AWF Kraków MLP
81 SŁONKA Piotr 1999-04-21 UKS 5 Plus Rydułtowy SLK
82 SONIAK Piotr 1998-02-23 MKS Unia Hrubieszów LBE
83 STAROWICZ Adrian 1999-05-12 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
84 SZASTAK Mateusz 2000-04-12 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
85 SZYMAŃSKI Adam 1997-01-06 MKS-MOS Katowice SLK
86 ŚLIWA Mateusz 2000-03-16 UKS Czwórka Żory SLK
87 TUREK Aleksander 1998-11-04 CKS Budowlani Częstochowa SLK
88 WALOTEK Artur 1999-02-22 AZS-AWF Katowice SLK
89 WARZECHA Henryk 1996-07-17 KS AZS AWF Kraków MLP
90 WICHARY Kamil 2000-08-24 LKS Kłos Olkusz MLP
91 WIDŁAK Paweł 1999-01-18 LKS Kłos Olkusz MLP
92 WOJTACHA Adrian 1997-01-24 KS Olkusz MLP
93 WOJTYŁA Wojciech 2001-09-14 LKS Pogórze Skoczów SLK
94 WOŹNIAK Oskar 1999-11-15 CKS Budowlani Częstochowa SLK
95 WRÓBEL Jakub 1999-01-20 MULKS Żeromski Sieradz LDZ
96 WRÓBEL Jakub 1999-09-10 KL Bałtyk Koszalin ZPO
97 WYCHOWANIEC Oskar 1998-02-01 SSR Olimp Strawczyn SWK
98 ZACZEK Dawid 1996-09-23 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
99 ZAJDEL Karol 1999-05-20 KS AZS AWF Kraków MLP
100 ZAWIŁA Adam 1999-06-14 WKS Wawel Kraków MLP
101 ZEMBROŃ Mariusz 1974-01-23 WKB Meta Lubliniec SLK
102 ŻABIŃSKI Alan 1997-05-31 WKS Wawel Kraków MLP

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.077684879302979sekund