KORZUN Aleksandra
2000-09-11
UKS Technik Augustów
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 AFELT Julia 1999-11-06 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
2 BIEDRZYCKA Roksana 2000-03-16 KS Maków Biega MAZ
3 BIELECKA Wiktoria 2000-12-26 KKL Kielce SWK
4 BORKOWSKA Marta 2001-11-29 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
5 BRELA Zuzanna 2000-12-01 AKL Ursynów Warszawa MAZ
6 BRZĘK Paulina 1999-03-02 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
7 BUTLER Katarzyna 2001-01-17 OKLA Ostrołęka MAZ
8 CHUDYK Aleksandra 2000-11-07 KL Ziemia Kłodzka DOL
9 CYBULSKA Klaudia 1999-05-28 UKS Victoria Józefów MAZ
10 CZERECH Anna 2000-04-07 KS Podlasie Białystok POD
11 DĄBROWSKA Aleksandra 1999-04-27 GKS Olimpia Grudziądz KPO
12 DIAS Julia 1999-08-23 GKS Żukowo POM
13 DOPIERAŁA Aleksandra 2000-03-01 LKS OSiR Pleszew WLP
14 DRABIK Kamila 1997-04-28 RLTL ZTE Radom MAZ
15 DUBIELLA Monika 2000-05-02 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz POM
16 DZIERGOWSKA Patrycja 2000-06-29 MKS Durasan Płońsk MAZ
17 FELSKOWSKA Marta 2000-02-26 KUKS Remus Kościerzyna POM
18 FIC Renata 2000-01-06 WKS Wawel Kraków MLP
19 FILIPOW Julia 2000-09-25 UKS Technik Augustów POD
20 GAJOS Aleksandra 2001-09-24 RLTL ZTE Radom MAZ
21 GAŁA Katarzyna 2000-07-17 TS AKS Chorzów SLK
22 GARASZ Magdalena 2000-05-20 SL Olimpia Poznań WLP
23 GORCZYŃSKA Michalina 1999-06-25 MKS Gniezno WLP
24 GOSPODARCZYK Natalia 1999-09-21 RLTL ZTE Radom MAZ
25 GÓRSKA Magdalena 1998-07-01 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
26 GRABOWSKA Kinga 1999-09-17 UKS 9 Kalisz WLP
27 GREBER Karolina 2000-06-05 UKS Jedynka Bartoszyce WMZ
28 GROTH Dagmara 1999-01-31 GKS Żukowo POM
29 GRUSZKOWSKA Patrycja 2000-01-07 AZS UMCS Lublin LBE
30 GRZESIK Agata 2000-02-14 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
31 GRZYMAŁA Eliza 1996-02-24 MKS Juvenia Białystok POD
32 JANKOWSKA Martyna 2000-10-28 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
33 JASZCZAK Bogna 1999-01-11 UKS Achilles Leszno WLP
34 JELSKA Justyna 1999-08-20 KS Podlasie Białystok POD
35 KACIUPA Marta 1999-10-25 MKS Hermes Gryfino ZPO
36 KACZMARCZYK Justyna 1997-12-07 MKS Juvenia Białystok POD
37 KAMIENOWSKA Kamila 2001-07-09 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
38 KAMIEŃSKA Aleksandra 1999-05-06 AZS-AWF Gorzów LBU
39 KARPIŃSKA Monika 2001-01-01 PG Danówek POD
40 KARPIUK Diana 2000-04-05 KS Podlasie Białystok POD
41 KAWKA Kinga 2000-01-25 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
42 KIRSZ Ewelina 2000-02-11 GKS Olimpia Grudziądz KPO
43 KISZLUK Justyna 2001-06-25 KS Podlasie Białystok POD
44 KITEWSKA Wioleta 2002-03-02 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
45 KLAG Karolina 1999-03-22 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
46 KOBESZKO Barbara 1998-12-03 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
47 KONOPKA Izabela 2001-05-21 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
48 KOTŁOWSKA Agata 2000-01-21 GKS Żukowo POM
49 KOWALCZYKOWSKA Agata 1999-11-24 LLKS Osowa Sień LBU
50 KOWALSKA Dominika 1999-06-15 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
51 KOWALSKA Natalia 2000-09-27 AZS Łódź LDZ
52 KRÓLIK Kinga 1999-09-26 UKS Azymut Pabianice LDZ
53 KRYSZTOFORSKA Angelika 1999-10-09 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
54 KRZYWICKA Magda 1996-04-05 OKS Skra Warszawa MAZ
55 KUCZYŃSKA Katarzyna 2000-03-09 UKS Jedynka Bartoszyce WMZ
56 KUDLIŃSKA Julia 1999-03-15 KS AZS AWF Kraków MLP
57 KULA Zuzanna 1999-04-20 CKS Budowlani Częstochowa SLK
58 KULAWCZYK Weronika 1999-01-06 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
59 KULIK Marta 2001-04-12 MKS Żak Biała Podlaska LBE
60 KUSZ Magdalena 2000-06-15 MKS MOS Wrocław DOL
61 KWAPISZ Karolina 2000-11-25 WKS Wawel Kraków MLP
62 LEMANOWICZ Maja 2001-12-01 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
63 LESZCZYŃSKA Anna 2000-02-10 KS Podlasie Białystok POD
64 LEŚNIEWSKA Daria 2000-08-08 OLTS Opoczno Sport Team LDZ
65 LUPA Beata 1990-04-14 MLKS Czarni Olecko WMZ
66 ŁACHOWSKA Agnieszka 1999-07-14 MKS-MOSM Bytom SLK
67 ŁADA Marta 2000-09-15 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
68 ŁODZIŃSKA Małgorzata 1996-07-05 MKS Juvenia Białystok POD
69 MACIEJEWSKA Katarzyna 2001-09-14 MKS Agros Chełm LBE
70 MAŁEK Emilia 2000-04-20 MKS Agros Chełm LBE
71 MARZEC Karolina 2000-04-14 UKS Jedynka Bartoszyce WMZ
72 MASŁYK Natalia 1999-06-27 KKB MOSiR Krosno PDK
73 MATEJKOWSKA Aleksandra 1999-01-12 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
74 MATKOWSKA Aleksandra 1999-04-08 MLKS Sokół Lubin DOL
75 MAZUREK Zuzanna 2000-01-16 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
76 MICHALIK Patrycja 2000-07-23 MKS-MOSM Bytom SLK
77 MICHAŁOWSKA Daria 1998-06-25 UKS Technik Augustów POD
78 MIKOŁANIS Karolina 2003-03-23 UKS Technik Augustów POD
79 MILANOWSKA Beata 1995-07-24 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
80 MOCZYDLAK Karolina 1999-03-07 MKS MOS Wrocław DOL
81 MOŁDRZYK Wiktoria 1999-07-30 MUKS SZS Cieszyn SLK
82 OMELIANOWICZ Karolina 2000-06-24 UKS 19 Bojary Białystok POD
83 ORZOŁ Wiktoria 2000-12-01 OKLA Ostrołęka MAZ
84 PAWLAK Marcelina 2000-09-06 SSMKS Parasol Wrocław DOL
85 PAWŁOWSKA Aleksandra 1999-08-30 CMKL Człuchów POM
86 PAWŁOWSKA Kamila 2000-07-18 KS Zamek Kurzętnik WMZ
87 PAWŁOWSKA Magdalena 1999-10-04 MKS Szerszeń Bogatynia DOL
88 PIĄTAK Magdalena 2000-07-10 UKS Clan Ostrołęka MAZ
89 PIERZCHAŁA Magdalena 1999-10-15 LKS Koluszki LDZ
90 PIERZGA Aleksandra 2000-06-05 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
91 PILARSKA Paulina 2000-03-10 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
92 PILIPCZUK Klaudia 2000-06-03 MKS Żak Biała Podlaska LBE
93 PŁOCIŃSKA Aleksandra 1999-10-05 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
94 POGODA Kamila 1999-06-18 MKST Astra Nowa Sól LBU
95 POLEWSKA Karolina 1999-02-01 MKL Szczecin ZPO
96 POTOMSKA Daria 2000-05-31 KS Hanza Goleniów ZPO
97 PRUSZYŃSKA Paulina 1999-10-30 KS Podlasie Białystok POD
98 PRZYBYLSKA Kamila 2000-10-28 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
99 PTAK Aleksandra 1999-05-29 OKLA Ostrołęka MAZ
100 PUCEK Maria 2000-07-20 UKS Dąb Suchy Las WLP
101 PUSTUŁKA Karolina 2002-07-18 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
102 PYDA Aleksandra 2000-01-03 LKS Znicz Biłgoraj LBE
103 RADECKA Ilona 2000-04-05 MKST Astra Nowa Sól LBU
104 RADZISZEWSKA Daria 2001-06-19 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
105 ROKITA Natalia 2001-02-18 RLTL ZTE Radom MAZ
106 ROSOŁOWSKA Iga 2000-04-06 KS Podlasie Białystok POD
107 RYDZ Weronika 1999-12-13 CKS Budowlani Częstochowa SLK
108 RYNKIEWICZ Aleksandra 1999-11-19 KS Podlasie Białystok POD
109 SADOWSKA Milena 1999-01-04 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
110 SEMERKO Angelika 1999-02-05 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
111 SERWATKA Wiktoria 1999-09-08 KKB MOSiR Krosno PDK
112 SIEDLECKA Natalia 1999-07-24 LUKS MGOKSiR Korfantów OPL
113 SIKOROWSKA Julia 2003-04-27 LUKS Hańcza Suwałki POD
114 SIWULSKA Nina 1999-08-19 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
115 SKALAK Izabela 1999-03-10 MLUKS Tarnów MLP
116 SKAŁECKA Kamila 2001-06-05 LKS Znicz Biłgoraj LBE
117 SKOWROŃSKA Kornelia 2003-01-08 UKS Technik Augustów POD
118 SKRZYPKO Barbara 1997-06-01 KS Podlasie Białystok POD
119 SMOLIŃSKA Izabela 1999-01-14 RLTL ZTE Radom MAZ
120 SOBICZEWSKA Natalia 1999-06-01 MKS Pogoń Siedlce MAZ
121 SOBOCIŃSKA Małgorzata 2000-01-01 SG 3 Białystok POD
122 SÓJKA Klaudia 1999-09-24 UKS Wiking Rychnowy POM
123 STRZYŻEWSKA Zuzanna 2002-03-03 LUKS Hańcza Suwałki POD
124 SZCZĘSNOWICZ Justyna 2000-02-14 II LO Białystok POD
125 SZYMANOWICZ Monika 2000-01-03 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
126 ŚWIACKA Anita 2000-05-29 UKS Technik Augustów POD
127 ŚWIĆ Aleksandra 2001-07-28 KS Podlasie Białystok POD
128 ŚWIERZBIŃSKA Patrycja 2000-07-06 KS Podlasie Białystok POD
129 ŚWIĘCKA Magdalena 1999-06-10 LKS Zorza Gdynia POM
130 TERCJAK Małgorzata 1999-08-17 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
131 TOPKA Beata 1999-01-20 ULKS Talex Borzytuchom POM
132 TRZCIŃSKA Wiktoria 2002-07-06 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
133 TUR Hanna 2000-11-30 UKS 19 Bojary Białystok POD
134 TUROWSKA Julia 2002-04-04 UKS 19 Bojary Białystok POD
135 UŁAMEK Urszula 2000-04-29 CKS Budowlani Częstochowa SLK
136 WASILUK Agata 2000-12-27 MKS Agros Chełm LBE
137 WENDT Joanna 2000-02-01 KS Słoneczko Busko Zdrój SWK
138 WIERNICKA Alicja 1997-08-27 RLTL ZTE Radom MAZ
139 WIERTEL Natalia 2000-08-06 KS Puszcza Hajnówka POD
140 WIERZBICKA Maja 1999-10-13 ZLKL Zielona Góra LBU
141 WITKOWSKA Kamila 2000-03-20 UKS Technik Augustów POD
142 WOJCIESZEK Anna 1991-03-16 OKS Skra Warszawa MAZ
143 WOJEWNIK Izabela 2003-03-19 UKS Technik Augustów POD
144 WOLAK Martyna 1999-10-28 WKS Wawel Kraków MLP
145 WOŁEK Julia 2000-09-05 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
146 ZAJĄC Justyna 2000-05-04 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
147 ZAKRZEWSKA Sara 2000-05-23 UKS Wiking Rychnowy POM
148 ZAWISTOWSKA Nikola 2002-09-09 KS Podlasie Białystok POD
149 ZIELIŃSKA Adrianna 1999-01-22 WLKS Wrocław DOL
150 ZYZAŁO Wiktoria 2000-10-13 UKS Technik Augustów POD
151 ŻDANUK Agnieszka 2000-05-24 UKS Technik Augustów POD
152 ŻOCH Agnieszka 1992-05-04 MKS Juvenia Białystok POD

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.076170921325684sekund