JAKSINA Jakub
2001-10-11
KS Podlasie Białystok
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 AJDACKI Gabriel 2001-11-16 WLKS Nowe Iganie MAZ
2 BRZÓZKA Maciej 1999-05-10 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
3 BURDA Adam 1999-06-10 AZS-AWF Katowice SLK
4 BURKIEWICZ Eryk 2003-06-26 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
5 CHOJNOWSKI Kamil 2000-03-14 KS AZS AWF Kraków MLP
6 CIARKA Bartosz 2002-12-17 MKS Bank BS Płońsk MAZ
7 CZARNECKI Marcin 2000-04-19 UKS Czwórka Białystok POD
8 DAKOWICZ Artur 1998-10-24 KS Podlasie Białystok POD
9 DUCH Jakub 2001-08-27 WLKS Nowe Iganie MAZ
10 DZIADKO Mateusz 2000-05-25 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
11 DZIKIEWICZ Paweł 2002-07-30 MUKS Płock MAZ
12 FAFIŃSKI Paweł 2001-09-03 LKS Lubawa WMZ
13 FESZLER Mateusz 2002-01-01 LUKS Atletic Białystok POD
14 GABRYŚ Szymon 2000-02-07 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
15 GIBAS Seweryn 2001-07-07 MKS Truso Elbląg WMZ
16 GOŁĄB Jarosław 2000-03-15 ULKS MOSiR Sieradz LDZ
17 GOŁĘBIEWSKI Wojciech 1998-02-06 KKL Rodło Kwidzyn POM
18 GRABOWSKI Daniel 2001-07-16 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
19 GRAJEWSKI Tomasz 2001-07-20 SL Salos Suwałki POD
20 GROBELNY Jakub 1999-03-11 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
21 GRONKIEWICZ Marek 1967-07-20 KS Biegi Grodzisk Mazowiecki MAZ
22 GRZELAK Mateusz 2001-01-18 MUKS Płock MAZ
23 HARASIMCZUK Damian 2002-01-27 UKS 19 Bojary Białystok POD
24 JABŁOŃSKI Kasper 1998-07-28 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
25 JANIK Marcin 2001-01-24 KS Agros Zamość LBE
26 JANKOWSKI Marcin 1999-10-24 LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński WMZ
27 JAROSZ Kamil 1999-03-16 UKS Czwórka Białystok POD
28 JEREMICZ Michał 2001-05-04 SKLA Sopot POM
29 KALISZEWSKI Jakub 2000-01-31 KS Podlasie Białystok POD
30 KAMIŃSKI Adrian 1994-07-24 KS Podlasie Białystok POD
31 KARKOWSKI Krzysztof 1999-05-22 LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński WMZ
32 KARWOWSKI Kamil 2001-01-01 niest. Białystok POD
33 KILP Karl Konstantin 2001-08-30 KS Parkiet Hajnówka POD
34 KLEPACKI Maksymilian 1998-11-14 UKS 19 Bojary Białystok POD
35 KORNOWSKI Marek 2001-01-30 OŚ AZS Poznań WLP
36 KRAWCZYK Kacper 2002-07-28 KS Podlasie Białystok POD
37 KRAWCZYK Michał 1992-09-08 AZS-AWF Warszawa MAZ
38 KRUPA Patryk 2002-04-21 KS Agros Zamość LBE
39 KUCHCIŃSKI Szymon 2002-03-20 WLKS Wrocław DOL
40 KULESZA Oktawiusz 2001-06-05 MKS-MOS Katowice SLK
41 KWIATKOWSKI Mateusz 1999-06-03 MKS Juvenia Białystok POD
42 ŁAZARCZYK Damian 2001-02-27 niest. Białystok POD
43 ŁĘCZYCKI Artur 2000-02-05 UKS 19 Bojary Białystok POD
44 ŁUKASZEWICZ Antoni 1999-09-02 LKS Lubawa WMZ
45 ŁUPIŃSKI Rafał 2001-03-20 KS Podlasie Białystok POD
46 MACIESZA Jakub 1998-01-19 MKS Truso Elbląg WMZ
47 MALANOWSKI Łukasz 1996-10-08 AZS-AWF Warszawa MAZ
48 MAŁKOWSKI Maciej 2002-01-09 KS Maków Biega MAZ
49 MATUSZAK Sebastian 2000-02-06 LIUKS Kruszwica KPO
50 MICHALAK Piotr 2002-06-29 AML Słupsk POM
51 MIKŁASZEWICZ Jakub 2001-03-15 SL Salos Suwałki POD
52 MISIEWICZ Kacper 2002-07-19 KS Podlasie Białystok POD
53 MOZOLEWSKI Damian 2000-07-21 ZS Suchowola POD
54 MUC Karol 2002-06-20 RLMKS Orlęta Radom MAZ
55 MUCZYŃSKI Jakub 2000-01-01 KS Podlasie Białystok POD
56 MURAWSKI Kacper 2002-06-22 LKS Korab Olecko WMZ
57 NABIAŁEK Łukasz 1989-12-26 KS Podlasie Białystok POD
58 NOWAKOWSKI Maciej 1998-09-01 LKS Lubawa WMZ
59 OBŁĘKOWSKI Maksymilian 2002-11-08 UKS Sprint 2020 Warszawa MAZ
60 OBOLEWICZ Daniel 1999-10-07 UKS Jedynka Bartoszyce WMZ
61 OSTAPIUK Mateusz 1993-12-12 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
62 PIASTOWSKI Adam 2000-03-03 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
63 PIECZUŁAJTIS Patryk 2001-06-14 UKS Jedynka Bartoszyce WMZ
64 PIEŃKOS Łukasz 1998-12-17 KS Podlasie Białystok POD
65 PILARSKI Mateusz 2002-08-05 SKS Feniks Siedlce MAZ
66 PLICHTA Antoni 2000-01-10 LKS Lubusz Słubice LBU
67 POSŁUSZNY Piotr 2001-06-05 MKS MOS Wrocław DOL
68 RACIBORSKI Dawid 2001-12-12 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
69 RYBACZUK Eneasz 2001-08-14 LUKS Orneta WMZ
70 SACHARCZUK Radosław 1993-09-08 KS Podlasie Białystok POD
71 SAMSEL Szymon 2001-06-06 UKS Nidka Ruciane-Nida WMZ
72 SAWICKI Marek 1996-07-18 KS Podlasie Białystok POD
73 SIERZPUTOWSKI Mateusz 2001-08-12 KS Podlasie Białystok POD
74 SIKORSKI Jakub 2001-09-01 AZS-AWF Katowice SLK
75 SIMONIUK Dawid 2000-07-24 KS Podlasie Białystok POD
76 SINIŁO Krystian 2000-10-02 UKS 19 Bojary Białystok POD
77 SKULMOWSKI Norman 1999-07-18 MKL Toruń KPO
78 SŁOMKA Bartosz 2001-05-11 LKS Jantar Ustka POM
79 SOBOLEWSKI Jakub 1999-05-05 UKS Technik Augustów POD
80 SUMIŃSKI Michał 2001-03-12 RLTL ZTE Radom MAZ
81 SUPROŃ Paweł 1996-03-28 KS Podlasie Białystok POD
82 SZCZECHOWSKI Gracjan 1998-05-18 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
83 SZMIDT Hubert 2000-03-03 MKS Juvenia Białystok POD
84 SZWAJCA Norbert 2002-02-22 LKS Korab Olecko WMZ
85 SZYMAŃSKI Damian 2000-01-14 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
86 TARASIEWICZ Olivier 2002-04-15 MKL Toruń KPO
87 TARNOWSKI Michał 2001-06-17 UKS 19 Bojary Białystok POD
88 TODORCZUK Filip 1999-10-22 KS Podlasie Białystok POD
89 TOKARZ Bartosz 2001-10-29 WLKS Nowe Iganie MAZ
90 TUCZYŃSKI Michał 2000-05-13 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
91 TUREK Bartosz 2002-05-22 UKS Atos Woźnice WMZ
92 TYLAK Łukasz 1990-02-28 OŚ AZS Poznań WLP
93 WASILEWSKI Adam 1996-09-08 KS Podlasie Białystok POD
94 WASILEWSKI Artur 1996-09-08 KS AZS AWF Kraków MLP
95 WASZKIEWICZ Maksymiliaj 2003-11-07 KS Podlasie Białystok POD
96 WDOWIK Oliwer 2002-01-03 CWKS Resovia Rzeszów PDK
97 WEJDA Radosław 2000-04-01 ZSE Białystok POD
98 WILUK Szymon 2001-08-22 KS Parkiet Hajnówka POD
99 WISZNIOWSKI Mateusz 2002-07-29 MKS MOS Wrocław DOL
100 WITKOWSKI Piotr 2001-12-30 MKS Pułtusk MAZ
101 WNOROWSKI Przemysław 2001-06-13 KS Podlasie Białystok POD
102 ZABOLEWICZ Wiktor 2001-03-10 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
103 ZAKHARIAN Kennet 2001-07-04 UKS Kusy Warszawa MAZ
104 ŻAMOJTUK Maciej 2001-01-01 KS Podlasie Białystok POD
105 ŻÓŁKOWSKI Jakub 2000-12-20 KS Podlasie Białystok POD
106 ŻYCZYŃSKI Tomasz 2002-02-06 CWKS Resovia Rzeszów PDK

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.11951804161072sekund