JAKSINA Jakub
2001-10-11
KS Podlasie Białystok
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 AJDACKI Gabriel 2001-11-16 WLKS Nowe Iganie MAZ
2 BRZÓZKA Maciej 1999-05-10 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
3 BURDA Adam 1999-06-10 AZS-AWF Katowice SLK
4 BURKIEWICZ Eryk 2003-06-26 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
5 CHOJNOWSKI Kamil 2000-03-14 KS AZS AWF Kraków MLP
6 CIARKA Bartosz 2002-12-17 MKS Bank BS Płońsk MAZ
7 CZARNECKI Marcin 2000-04-19 UKS Czwórka Białystok POD
8 CZARNOCKI Damian 2000-06-23 SKS Feniks Siedlce MAZ
9 DAKOWICZ Artur 1998-10-24 KS Podlasie Białystok POD
10 DUCH Jakub 2001-08-27 WLKS Nowe Iganie MAZ
11 DZIADKO Mateusz 2000-05-25 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
12 DZIKIEWICZ Paweł 2002-07-30 MUKS Płock MAZ
13 FAFIŃSKI Paweł 2001-09-03 LKS Lubawa WMZ
14 FESZLER Mateusz 2002-01-01 LUKS Atletic Białystok POD
15 GABRYŚ Szymon 2000-02-07 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
16 GIBAS Seweryn 2001-07-07 MKS Truso Elbląg WMZ
17 GOŁĄB Jarosław 2000-03-15 ULKS MOSiR Sieradz LDZ
18 GOŁĘBIEWSKI Wojciech 1998-02-06 KKL Rodło Kwidzyn POM
19 GRABOWSKI Daniel 2001-07-16 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
20 GRAJEWSKI Tomasz 2001-07-20 SL Salos Suwałki POD
21 GROBELNY Jakub 1999-03-11 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
22 GRONKIEWICZ Marek 1967-07-20 KS Biegi Grodzisk Mazowiecki MAZ
23 GRYTA Jacek 2003-03-04 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
24 GRZELAK Mateusz 2001-01-18 MUKS Płock MAZ
25 HARASIMCZUK Damian 2002-01-27 UKS 19 Bojary Białystok POD
26 JABŁOŃSKI Kasper 1998-07-28 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
27 JANIK Marcin 2001-01-24 KS Agros Zamość LBE
28 JANKOWSKI Marcin 1999-10-24 LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński WMZ
29 JAROSZ Kamil 1999-03-16 UKS Czwórka Białystok POD
30 JEREMICZ Michał 2001-05-04 SKLA Sopot POM
31 KALISZEWSKI Jakub 2000-01-31 KS Podlasie Białystok POD
32 KAMIŃSKI Adrian 1994-07-24 KS Podlasie Białystok POD
33 KARKOWSKI Krzysztof 1999-05-22 LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński WMZ
34 KARWOWSKI Kamil 2001-01-01 niest. Białystok POD
35 KILP Karl Konstantin 2001-08-30 KS Parkiet Hajnówka POD
36 KISTER Jakub 2000-09-23 AZS UMCS Lublin LBE
37 KLEPACKI Maksymilian 1998-11-14 UKS 19 Bojary Białystok POD
38 KORCZ Bartosz 2000-09-29 RLTL ZTE Radom MAZ
39 KORNOWSKI Marek 2001-01-30 OŚ AZS Poznań WLP
40 KOTYRA Mikołaj 2001-03-29 AZS UMCS Lublin LBE
41 KRAWCZYK Kacper 2002-07-28 KS Podlasie Białystok POD
42 KRAWCZYK Michał 1992-09-08 AZS-AWF Warszawa MAZ
43 KRUPA Patryk 2002-04-21 KS Agros Zamość LBE
44 KUCHCIŃSKI Szymon 2002-03-20 WLKS Wrocław DOL
45 KULESZA Oktawiusz 2001-06-05 MKS-MOS Katowice SLK
46 KWIATKOWSKI Mateusz 1999-06-03 MKS Juvenia Białystok POD
47 ŁAZARCZYK Damian 2001-02-27 niest. Białystok POD
48 ŁĘCZYCKI Artur 2000-02-05 UKS 19 Bojary Białystok POD
49 ŁUKASZEWICZ Antoni 1999-09-02 LKS Lubawa WMZ
50 ŁUPIŃSKI Rafał 2001-03-20 KS Podlasie Białystok POD
51 MACIESZA Jakub 1998-01-19 MKS Truso Elbląg WMZ
52 MALANOWSKI Łukasz 1996-10-08 AZS-AWF Warszawa MAZ
53 MAŁKOWSKI Maciej 2002-01-09 KS Maków Biega MAZ
54 MATUSZAK Sebastian 2000-02-06 LIUKS Kruszwica KPO
55 MICHALAK Piotr 2002-06-29 AML Słupsk POM
56 MIKŁASZEWICZ Jakub 2001-03-15 SL Salos Suwałki POD
57 MISIEWICZ Kacper 2002-07-19 KS Podlasie Białystok POD
58 MISZKIEL Marcin 2001-05-25 SL Salos Suwałki POD
59 MORDAKA Mateusz 2001-10-02 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
60 MOZOLEWSKI Damian 2000-07-21 ZS Suchowola POD
61 MUC Karol 2002-06-20 RLMKS Orlęta Radom MAZ
62 MUCZYŃSKI Jakub 2000-01-01 KS Podlasie Białystok POD
63 MURAWSKI Kacper 2002-06-22 LKS Korab Olecko WMZ
64 MUSIEJ Karol 1992-08-13 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
65 NABIAŁEK Łukasz 1989-12-26 KS Podlasie Białystok POD
66 NOWAKOWSKI Maciej 1998-09-01 LKS Lubawa WMZ
67 OBŁĘKOWSKI Maksymilian 2002-11-08 UKS Sprint 2020 Warszawa MAZ
68 OBOLEWICZ Daniel 1999-10-07 UKS Jedynka Bartoszyce WMZ
69 OSTAPIUK Mateusz 1993-12-12 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
70 PERKOWSKI Jakub 2001-08-13 KS Podlasie Białystok POD
71 PIASTOWSKI Adam 2000-03-03 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
72 PIECZUŁAJTIS Patryk 2001-06-14 UKS Jedynka Bartoszyce WMZ
73 PIEŃKOS Łukasz 1998-12-17 KS Podlasie Białystok POD
74 PILARSKI Mateusz 2002-08-05 SKS Feniks Siedlce MAZ
75 PLICHTA Antoni 2000-01-10 LKS Lubusz Słubice LBU
76 POSŁUSZNY Piotr 2001-06-05 MKS MOS Wrocław DOL
77 RACIBORSKI Dawid 2001-12-12 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
78 RATAJCZYK Jakub 2001-04-19 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
79 RYBACZUK Eneasz 2001-08-14 LUKS Orneta WMZ
80 SACHARCZUK Radosław 1993-09-08 KS Podlasie Białystok POD
81 SAMSEL Szymon 2001-06-06 UKS Nidka Ruciane-Nida WMZ
82 SAWICKI Marek 1996-07-18 KS Podlasie Białystok POD
83 SIERZPUTOWSKI Mateusz 2001-08-12 KS Podlasie Białystok POD
84 SIKORSKI Jakub 2001-09-01 AZS-AWF Katowice SLK
85 SIMONIUK Dawid 2000-07-24 KS Podlasie Białystok POD
86 SINIŁO Krystian 2000-10-02 UKS 19 Bojary Białystok POD
87 SKULMOWSKI Norman 1999-07-18 MKL Toruń KPO
88 SŁOMKA Bartosz 2001-05-11 LKS Jantar Ustka POM
89 SOBOLEWSKI Jakub 1999-05-05 UKS Technik Augustów POD
90 SUMIŃSKI Michał 2001-03-12 RLTL ZTE Radom MAZ
91 SUPROŃ Paweł 1996-03-28 KS Podlasie Białystok POD
92 SZCZECHOWSKI Gracjan 1998-05-18 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
93 SZMIDT Hubert 2000-03-03 MKS Juvenia Białystok POD
94 SZWAJCA Norbert 2002-02-22 LKS Korab Olecko WMZ
95 SZYMAŃSKI Damian 2000-01-14 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
96 TARASIEWICZ Olivier 2002-04-15 MKL Toruń KPO
97 TARKOWSKI Piotr 1999-08-10 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
98 TARNOWSKI Michał 2001-06-17 UKS 19 Bojary Białystok POD
99 TODORCZUK Filip 1999-10-22 KS Podlasie Białystok POD
100 TOKARZ Bartosz 2001-10-29 WLKS Nowe Iganie MAZ
101 TRZASKA Damian 2000-02-03 MKS Bank BS Płońsk MAZ
102 TUCZYŃSKI Michał 2000-05-13 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
103 TUREK Bartosz 2002-05-22 UKS Atos Woźnice WMZ
104 TYLAK Łukasz 1990-02-28 OŚ AZS Poznań WLP
105 WASILEWSKI Adam 1996-09-08 KS Podlasie Białystok POD
106 WASILEWSKI Artur 1996-09-08 KS AZS AWF Kraków MLP
107 WASZKIEWICZ Maksymiliaj 2003-11-07 KS Podlasie Białystok POD
108 WDOWIK Oliwer 2002-01-03 CWKS Resovia Rzeszów PDK
109 WEJDA Radosław 2000-04-01 ZSE Białystok POD
110 WILUK Szymon 2001-08-22 KS Parkiet Hajnówka POD
111 WISZNIOWSKI Mateusz 2002-09-07 MKS MOS Wrocław DOL
112 WITKOWSKI Piotr 2001-12-30 MKS Pułtusk MAZ
113 WNOROWSKI Przemysław 2001-06-13 KS Podlasie Białystok POD
114 WÓJCICKI Kamil 2000-10-19 KS Agros Zamość LBE
115 ZABOLEWICZ Wiktor 2001-03-10 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
116 ZAKHARIAN Kennet 2001-07-04 UKS Kusy Warszawa MAZ
117 ŻAMOJTUK Maciej 2001-05-09 KS Podlasie Białystok POD
118 ŻOK Łukasz 2001-05-17 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
119 ŻÓŁKOWSKI Jakub 2000-12-20 KS Podlasie Białystok POD
120 ŻYCZYŃSKI Tomasz 2002-02-06 CWKS Resovia Rzeszów PDK

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.10744404792786sekund