LENART Tymoteusz
2002-03-27
TS Wieliczanka Wieliczka
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 AUST Alex 2004-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
2 BABICZ Wiktor 2001-06-19 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
3 BACH Sebastian 1995-09-08 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
4 BANACHOWICZ Bartosz 2004-09-20 SKS Kusy Kraków MLP
5 BANA¦ Bartłomiej 2004-02-10 SKS Kusy Kraków MLP
6 BARCZYK Jakub 2005-07-09 OLA Małopolskie MLP
7 BIELENIN Maksymilian 2004-08-09 UKS Gminy Brzeszcze MLP
8 BIENIEK Michał 2002-02-02 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
9 BIERNACKI Wiktor 2001-02-06 KS Żeglina Sieradz LDZ
10 BŁAŻ Adam 2003-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
11 BOBER Paweł 2003-02-03 UKS Kobylanka MLP
12 BRACHA Jakub 2003-01-01 UKS Gminy Brzeszcze MLP
13 BROŻEK Tobiasz 2003-11-04 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
14 BRZEZIŃSKI Marek 1995-05-12 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
15 BUDZIK Piotr 1992-11-20 KS AZS AWF Kraków MLP
16 BUKSA Mateusz 2000-03-11 MKS Rabka-Zdrój MLP
17 BULIŃSKI Filip 2000-11-10 KS AZS AWF Kraków MLP
18 BYCZEK Piotr 2005-01-01 OLA Małopolskie MLP
19 BYDOŃ Oskar 2004-01-02 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
20 CHLEBISZ Dawid 2000-02-15 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
21 CHŁˇDZYŃSKI Jakub 2000-09-09 CKS Budowlani Częstochowa SLK
22 CHMURA Piotr 1998-08-17 KS AZS AWF Kraków MLP
23 CHOJNOWSKI Kamil 2000-03-14 KS AZS AWF Kraków MLP
24 CHWIERUT Antoni 2006-06-11 ULKS Bielgim Bielany MLP
25 CIEŃ Marcel 2002-03-29 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
26 CIEPŁY Krystian 2002-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
27 CIESIELSKI Oliwier 2004-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
28 CISIŃSKI Maciej 1997-01-21 WKS Wawel Kraków MLP
29 CYRAN Michał 2002-05-12 OLA Małopolskie MLP
30 CYRAN Patryk 2001-04-30 OLA Małopolskie MLP
31 CZECH Kacper 2001-07-17 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
32 CZECHOWSKI Jakub 2003-12-19 SKS Kusy Kraków MLP
33 DOBOSZ Jakub 2001-05-30 WKS Wawel Kraków MLP
34 DOMINAS Jakub 2001-01-26 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
35 DONIEC Szymon 2004-03-10 SKS Kusy Kraków MLP
36 DUDEK Daniel 2000-12-11 MMKS Kędzierzyn KoĽle OPL
37 DUDEK Krzysztof 1995-07-10 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
38 DULA Tomasz 1989-09-04 KS Warszawianka W-wa MAZ
39 DULEMBA Kamil 2000-02-25 SKS Kusy Kraków MLP
40 DURALEK Damian 1999-03-11 KS AZS AWF Kraków MLP
41 DZIDA Paweł 1999-04-13 AZS-AWF Katowice SLK
42 FICEK Jakub 2002-11-01 SKS Kusy Kraków MLP
43 FILIPEK Bartosz 2001-09-09 WKS Wawel Kraków MLP
44 FRANKOWICZ Jakub 2001-04-03 SKS Kusy Kraków MLP
45 FRˇCZEK Patryk 2001-05-20 ULKS Lipinki MLP
46 FURMANEK Kacper 2002-08-07 SKS Kusy Kraków MLP
47 GAJEWSKI Łukasz 1998-09-10 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
48 GALIK Wojciech 2002-04-10 MKS Rabka-Zdrój MLP
49 GANCARZ Hubert 2002-01-01 UKS Gminy Brzeszcze MLP
50 GARUS Kamil 2002-01-23 RMKS Rybnik SLK
51 GAWENDA Rafał 2002-11-20 TS AKS Chorzów SLK
52 GERNAND Krzysztof 2002-02-18 CWKS Resovia Rzeszów PDK
53 GIBEK Filip 2001-06-15 SKS Kusy Kraków MLP
54 GIEBAŁ Kamil 2001-08-20 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
55 GIL Filip 1999-01-09 WKS Wawel Kraków MLP
56 GŁÓWCZYK Piotr 2001-05-01 WKS Wawel Kraków MLP
57 GOŁOMBEK Kevin 2001-06-18 MMKS Kędzierzyn KoĽle OPL
58 GORCZYCA Jakub 2002-03-31 UKS Polfin O¶więcim MLP
59 GÓRECKI Wiktor 2004-02-05 MUKS ILKUS Olkusz MLP
60 GÓRSKI Tomasz 2003-01-01 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
61 GROCHOWSKI Marcin 2001-07-11 SKS Kusy Kraków MLP
62 GWIZDAŁA Oskar 2002-10-30 OLA Małopolskie MLP
63 HACZEK Kamil 2006-05-11 ULKS Bielgim Bielany MLP
64 HALUCH Karol 2002-10-19 KS AZS AWF Kraków MLP
65 HAŁATEK Bartłomiej 2001-12-09 SKS Kusy Kraków MLP
66 HOŁUJ Jakub 2001-02-07 MUKS Gim 2 Nysa OPL
67 IWANICKI Wiktor 2005-04-19 SKS Kusy Kraków MLP
68 JAGIEŁŁO Łukasz 2002-06-05 UKS Gminy Brzeszcze MLP
69 JAKUBIEC Wiktor 2001-09-16 WKS Wawel Kraków MLP
70 JANIGA Nikodem 1998-01-01 KS AZS AWF Kraków MLP
71 JANUSZEK Kajetan 2000-02-28 MUKS ILKUS Olkusz MLP
72 JASZCZYK Wojciech 1999-06-16 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
73 JEWUŁA Mateusz 1998-07-23 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
74 JĘCZALIK Kacper 2002-01-01 UKS Gminy Brzeszcze MLP
75 JUSZCZYK Bartłomiej 2003-07-23 SKS Kusy Kraków MLP
76 KACZARA Maciej 2005-08-01 OLA Małopolskie MLP
77 KAMIŃSKI Krzysztof 1998-09-29 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
78 KAŃSKI Jan 2002-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
79 KARWIK Kamil 1997-01-11 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
80 KAZIMIERSKI Kacper 2001-01-12 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
81 KLESZCZYŃSKI Kamil 1999-06-08 MKS Osa Zgorzelec DOL
82 KŁOSIŃSKI Szymon 2001-06-19 MKLA Łęczyca LDZ
83 KNAPIK Michał 2001-10-25 ULKS Lipinki MLP
84 KNAPIK Piotr 2001-08-17 CKS Budowlani Częstochowa SLK
85 KOBEL Wojciech 1995-09-13 CWKS Resovia Rzeszów PDK
86 KOCHANOWICZ Krystian 2002-11-12 KS AZS AWF Kraków MLP
87 KOCOT Mateusz 2001-10-02 MMKS Kędzierzyn KoĽle OPL
88 KOMAR Patryk 1991-01-21 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
89 KOPEĆ Maciej 2002-07-29 WKS Wawel Kraków MLP
90 KOPEĆ Michał 2004-05-20 UKS Polfin O¶więcim MLP
91 KORCZYK Krzysztof 2004-06-10 UKS Gminy Brzeszcze MLP
92 KORDY¦ Mariusz 2001-10-05 MMKS Kędzierzyn KoĽle OPL
93 KORNA¦ Karol 2001-05-21 MMKS Kędzierzyn KoĽle OPL
94 KOS Patryk 2001-01-25 ULKS Bielgim Bielany MLP
95 KOWALISZYN Patryk 2001-04-24 GKS Piast Gliwice SLK
96 KOWALKOWSKI Łukasz 1999-11-22 MKS-MOSM Bytom SLK
97 KOWALSKI Tomasz 1948-09-12 KS AZS AWF Kraków MLP
98 KOZAK Marcin 2002-09-30 GKS Start Długołęka DOL
99 KOZIOŁ Jacek 2001-02-27 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
100 KRAWCZYK Wiktor 2005-01-01 OLA Małopolskie MLP
101 KRÓLEWICZ Mikołaj 2001-07-19 LKS Kłos Olkusz MLP
102 KRUCZEK Wiktor 2001-12-13 SKS Kusy Kraków MLP
103 KRZEMIEŃ Jan 2002-05-27 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
104 KRZYŻAK Szymon 2001-01-01 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
105 KUBOCIK Igor 2005-01-01 UKS Gminy Brzeszcze MLP
106 KUCIŃSKI Michał 1999-05-03 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
107 KUFEL Jerzy 2000-01-12 KS AZS AWF Kraków MLP
108 KULISZ Kamil 2002-07-28 MKS-MOSM Bytom SLK
109 KULMA Adrian 2000-03-20 KS AZS AWF Kraków MLP
110 KULMACZEWSKI Jan 1995-04-22 UKS Kapry-armexim Pruszków MAZ
111 KURDZIEL Łukasz 2005-05-30 AL WF Krzeszowice MLP
112 KURZYŃSKI Piotr 1998-08-18 WKS Wawel Kraków MLP
113 KUSTRA Piotr 1994-02-21 TL ROW Rybnik SLK
114 KU¦ Bartłomiej 2000-03-03 MULKS Żeromski Sieradz LDZ
115 KWAK Patryk 2003-11-27 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
116 KWIECIŃSKI Jakub 2004-07-28 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
117 LACH Artur 2000-02-03 UKS Gminy Brzeszcze MLP
118 LE¦NIAK Konrad 2001-05-05 SKS Kusy Kraków MLP
119 LEWANDOWSKI Patryk 2000-08-16 GKS Piast Gliwice SLK
120 LEWIŃSKI Wiktor 2002-06-05 WKS Wawel Kraków MLP
121 LISTOWSKI Andrzej 1968-09-26 niest. Katowice SLK
122 LI¦KIEWICZ Zbigniew 2000-09-17 KS AZS AWF Kraków MLP
123 ŁACINIK Klaudiusz 2001-06-19 LKLA Krokus Astromal Leszno WLP
124 ŁADAK Michał 2001-03-02 UKS Olimpia Zabrze SLK
125 ŁAGAN Filip 2005-07-18 AL WF Krzeszowice MLP
126 ŁAPCIK Artur 2005-07-01 KS Victoria Trzebinia MLP
127 ŁEPKOWSKI Jakub 2001-01-20 SKS Kusy Kraków MLP
128 ŁO¦ Krzysztof 2000-09-26 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
129 ŁUCKI Oskar 2002-04-11 BKL Bełchatów LDZ
130 ŁUKASIEWICZ Sebastian 2004-06-28 SKS Kusy Kraków MLP
131 ŁUKASIK Jan 2004-08-12 UKS Gminy Brzeszcze MLP
132 ŁYSIN Bartosz 2005-05-16 UKS Sokół Zator MLP
133 ŁYSKAWY Przemysław 1999-01-13 LŁKS Prefbet ¦niadowo Łomża POD
134 MALICKI Jakub 2000-10-05 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
135 MARTYNIAK Igor 2005-03-25 OLA Małopolskie MLP
136 MATERA Kacper 2002-06-02 LUKS Podium Kup OPL
137 MATUSIK Norbert 2005-07-08 AL WF Krzeszowice MLP
138 MIDER Marcin 2002-03-11 KS Victoria Trzebinia MLP
139 MIGAS Gracjan 2002-08-30 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
140 MILCZAREK Mateusz 2000-04-03 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
141 MISTEREK Mateusz 2005-07-04 MOSM Tychy SLK
142 MI¦KIEWICZ Jakub 2001-01-25 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
143 MOLIK Wiktor 2005-07-11 AL WF Krzeszowice MLP
144 MORAWSKI Kacper 2002-03-26 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
145 MORˇG Piotr 2000-08-10 SKS Kusy Kraków MLP
146 MUCHA Mateusz 2002-05-14 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
147 MYSTEK Kamil 1997-11-29 UKS Gminy Brzeszcze MLP
148 NAWROT Jacek 2001-04-26 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
149 NIEZABITOWSKI Jan 2005-10-23 MKS Rabka-Zdrój MLP
150 NOWAK Oskar 1996-08-12 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
151 NOWAKOWSKI Dominik 2002-04-06 MKLA Łęczyca LDZ
152 NOWICKI Patryk 2002-07-07 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
153 OLAJOSSY Szymon 2005-10-27 WKS Wawel Kraków MLP
154 OLSZYŃSKI Jakub 2003-02-27 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
155 OSOBA Krystian 1999-05-21 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
156 PADŁO Dominik 2001-01-13 UKS Kusy Bukowno MLP
157 PALUSZEK Michał 1999-02-08 LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle OPL
158 PANEK Jakub 2001-05-12 MMKS Kędzierzyn KoĽle OPL
159 PARAFINIUK Mateusz 2001-01-31 MKS-MOS Katowice SLK
160 PARUZEL Marcin 2001-01-06 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
161 PASOŃ Kamil 2004-08-17 OLA Małopolskie MLP
162 PATRZYK Adam 2002-01-23 BKL Bełchatów LDZ
163 PAWIŃSKI Filip 2004-01-26 ULKS Bielgim Bielany MLP
164 PAWŁOWSKI Michał 2002-04-22 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
165 PERUCKI Bartłomiej 1993-06-10 WKS Wawel Kraków MLP
166 PIEKARCZYK Patryk 2000-04-27 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
167 PIEPRZYK Dominik 2002-07-17 SKS Kusy Kraków MLP
168 PIERZYNKA Maciej 2005-12-19 SKS Kusy Kraków MLP
169 PIETRAS Maciej 2001-06-07 LUKS Hańcza Suwałki POD
170 PIETRUSA Michał 1998-05-29 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
171 PŁACHECKI Robert 2001-08-07 MKS Iskra Pszczyna SLK
172 PŁONKA Konrad 2005-04-28 ULKS Bielgim Bielany MLP
173 POCZĘSNY Łukasz 2002-01-23 MUKS ILKUS Olkusz MLP
174 PODSIADŁY Adam 2000-04-07 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
175 POLAK Rafał 2000-01-31 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
176 POLEWAJCZYK Adam 2001-01-26 MMKS Kędzierzyn KoĽle OPL
177 POLOK Kamil 2000-01-20 UKS Gminy Brzeszcze MLP
178 POPEK Dawid 2003-01-01 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
179 PORĘBSKI Szymon 1998-01-01 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
180 PRENDOTA Przemysław 1998-03-16 MLUKS Tarnów MLP
181 PRZYGODZKI Bartłomiej 2003-01-25 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
182 PTAK Bartosz 2001-03-04 MKS-MOSM Bytom SLK
183 PULIT Dawid 1998-01-25 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
184 RADECKI Sebastian 2004-02-13 UKS Gminy Brzeszcze MLP
185 RADLIŃSKI Michał 1999-10-17 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
186 RAŁ Mateusz 2005-03-01 UKS Sokół Zator MLP
187 ROGAL Nikodem 2002-03-20 MUKS Kadet Rawicz WLP
188 ROMAŃSKI Adam 2005-01-01 UKS Sokół Zator MLP
189 RÓŻAŃSKI Mateusz 1998-08-11 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
190 RUDEK Maciej 2001-10-11 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
191 RUDNIK Kacper 2001-03-24 NKS Nowe Miasto Lubawskie WMZ
192 RUMIAN Jan 2001-06-02 SKS Kusy Kraków MLP
193 RUTOWICZ Przemysław 2000-02-02 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
194 RYBARCZYK Paweł 2001-01-15 MKLA Łęczyca LDZ
195 SACHA Filip 1996-06-25 KS AZS AWF Kraków MLP
196 SAMEL Jakub 2001-01-23 KS AZS AWF Kraków MLP
197 SERWAŃSKI Filip 2003-04-25 SKS Kusy Kraków MLP
198 SIKORA Maciej 2003-08-03 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
199 SITEK Jakub 2002-09-24 CWKS Resovia Rzeszów PDK
200 SŁABOŃ Jakub 2001-10-27 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
201 SŁOWIK Maciej 2004-02-25 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
202 SMOŁA Daniel 2004-01-01 OLA Małopolskie MLP
203 SOMMER Paweł 2001-02-27 AZS-AWFiS Gdańsk POM
204 SRAGA Jakub 2005-01-24 KS Victoria Trzebinia MLP
205 SROKA Konrad 2002-01-21 ULKS Bielgim Bielany MLP
206 SROKA Patryk 2001-09-27 WKS Wawel Kraków MLP
207 STAFIEJ Piotr 1999-01-22 LKS Stal Mielec PDK
208 STAROWICZ Adrian 1999-05-12 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
209 STARZYK Nikodem 1996-04-07 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
210 STASIOWSKI Maksymilian 2001-01-25 KS AZS AWF Kraków MLP
211 STRZELEC Jakub 2002-01-11 SKS Kusy Kraków MLP
212 SUDER Alan 2004-11-23 SKS Kusy Kraków MLP
213 SULWIRSKI Rafał 1996-07-16 AZS-AWF Warszawa MAZ
214 SUŁOWSKI Łukasz 2001-09-01 WKS Wawel Kraków MLP
215 SZABLOWSKI Rafał 2001-11-28 WKS Wawel Kraków MLP
216 SZARAD Adrian 2007-01-01 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
217 SZKARADEK Stanisław 2001-06-15 ULKS Lipinki MLP
218 SZUMERA Szymon 2003-05-06 MUKS ILKUS Olkusz MLP
219 SZUMIEC Michał 2001-02-09 KS AZS AWF Kraków MLP
220 SZYMAŃSKI Krystian 2000-04-30 UKS Kusy Bukowno MLP
221 ¦LIWIŃSKI Dawid 2005-04-01 UKS Sokół Zator MLP
222 ¦LIWIŃSKI Michał 2002-01-01 UKS Sokół Zator MLP
223 ¦LUSARZ Igor 2003-09-28 SKS Kusy Kraków MLP
224 ¦WIDERSKI Adrian 1986-09-27 WKS ¦l±sk Wrocław DOL
225 ¦WIERGOCKI Eryk 2001-10-26 LKLA Krokus Astromal Leszno WLP
226 ¦WIERZ Filip 2004-08-31 UKS Kobylanka MLP
227 ¦WIĘCH Jakub 2006-01-01 ZSO Zator MLP
228 TARCZOŃ Damian 1996-02-12 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
229 TEBEL Pawel 2002-07-07 RMKS Rybnik SLK
230 TEBEL Paweł 2002-07-07 UKS 5 Plus Rydułtowy SLK
231 TOMASIAK Piotr 2000-02-16 UKS Budowlani Nowy S±cz MLP
232 TOMASZEWSKI Arkadiusz 2001-02-22 WKS Wawel Kraków MLP
233 TONDI Francesco 2003-01-15 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
234 TYLKA Kamil 1999-02-24 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
235 URBAŃCZYK Dominik 2001-12-16 MMKS Kędzierzyn KoĽle OPL
236 VOIGT Piotr 2005-03-04 niest. Kraków MLP
237 WAJDZIK Kamil 2002-04-08 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
238 WALC Natan 1999-02-23 CWKS Resovia Rzeszów PDK
239 WˇSEK Emanuel 2001-06-09 MKS Żywiec SLK
240 WERON Filip 2000-06-12 ULKS Lipinki MLP
241 WĘGRZYK Michał 2001-01-22 RMKS Rybnik SLK
242 WIDUCH Piotr 2002-02-21 UKS Gminy Brzeszcze MLP
243 WIERZBICKI Bartłomiej 1994-08-25 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
244 WIEWIÓRKA Paweł 2002-11-01 MKS-MOS Katowice SLK
245 WILK Michał 2003-01-01 OLA Małopolskie MLP
246 WIŃSKI Jakub 2002-06-05 MKS Durasan Płońsk MAZ
247 WŁUDYKA Dawid 2001-03-02 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
248 WNĘK Wojtek 2001-05-11 MKS Tempo Kęty MLP
249 WOJTYSIAK Bartosz 2002-09-27 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
250 WÓJCIK Dawid 2004-01-10 MOSM Tychy SLK
251 WRÓBEL Igor 2005-01-01 OLA Małopolskie MLP
252 WRÓBEL Marcin 1999-03-23 UKS Gminy Brzeszcze MLP
253 WRÓBLEWSKI Mikołaj 2002-04-25 LUKS Strzałków LDZ
254 WYSŁUCH Wojciech 2000-12-18 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
255 WYWIAŁ Wiktor 2003-03-19 SKS Kusy Kraków MLP
256 ZABDYR Bartosz 2003-06-02 LKS Kłos Olkusz MLP
257 ZACNY Szymon 1999-01-01 MKS Tempo Kęty MLP
258 ZADORA Michał 2000-03-17 UKS Kusy Bukowno MLP
259 ZAWIŁA Adam 1999-06-14 WKS Wawel Kraków MLP
260 ZEGAN Oliwier 2003-05-10 SKS Kusy Kraków MLP
261 ZIAJA Michał 1994-04-04 KS AZS AWF Kraków MLP
262 ZIELEŃ Michał 2002-09-20 ULKS Technik Trzcinica PDK
263 ZIEN Kamil 2001-08-14 MOSM Tychy SLK
264 ZINIEWICZ Jakub 1996-08-03 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
265 ZONTEK Michał 1999-01-01 MKS Tempo Kęty MLP
266 ZUŻAŁEK Szymon 2002-03-17 ULKS Bielgim Bielany MLP
267 ZWOLIŃSKI Jakub 2005-05-26 OLA Małopolskie MLP
268 ZYGMUND Alan 2002-02-01 MMKS Kędzierzyn KoĽle OPL
269 ZYGMUNT Adam 2002-12-18 SKS Kusy Kraków MLP
270 ŻELE¬NIK Krzysztof 1999-02-07 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
271 ŻMUDKA Norbert 2004-01-01 ULKS Bielgim Bielany MLP
272 ŻYCHOWICZ Szymon 2001-07-30 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
273 ŻYŁA Rafał 2002-10-09 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.17875194549561sekund