OPOCKI Michał
1998-09-13
KU AZS PWSZ w Tarnowie
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 BARAN Filip 2000-12-28 MKL Sparta Stalowa Wola PDK
2 BRYL Michał 1997-10-27 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
3 CETNARSKI Wojciech 2000-07-08 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
4 CHEŁCZYŃSKI Norbert 1998-10-29 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
5 CHMURA Piotr 1998-08-17 KS AZS AWF Kraków MLP
6 CHOJNOWSKI Kamil 2000-03-14 KS AZS AWF Kraków MLP
7 CHRAPEK Przemysław 1998-01-20 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
8 CISIŃSKI Maciej 1997-01-21 WKS Wawel Kraków MLP
9 DADOS Denis 1998-02-16 AZS UMCS Lublin LBE
10 DANCEWICZ Daniel 1998-11-15 WKS Flota Gdynia POM
11 DĄBROWSKI Łukasz 1998-01-05 WKS Wawel Kraków MLP
12 DECHNIK Jakub 2000-01-07 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
13 DEREŃ Patryk 2001-08-23 KB Witar Tarnobrzeg PDK
14 DĘBSKI Szymon 1995-11-20 WKS Wawel Kraków MLP
15 DOBAJ Szymon 1995-09-19 WKS Wawel Kraków MLP
16 DOBOSZ Jakub 2001-05-30 WKS Wawel Kraków MLP
17 DOBROWOLSKI Patryk 2000-06-09 KS AZS AWF Kraków MLP
18 DUBIS Seweryn 1998-04-27 AZS-AWF Warszawa MAZ
19 DUSZYŃSKI Kajetan 1995-05-12 AZS Łódź LDZ
20 DZIMIRA Marcin 2000-04-22 CWKS Resovia Rzeszów PDK
21 FIEDEŃ Natan 1998-06-02 LKS Pszczyna SLK
22 FIL Dawid 1997-05-26 CWKS Resovia Rzeszów PDK
23 FRĄCZEK Patryk 2001-05-20 ULKS Lipinki MLP
24 GAJECKI Dawid 2000-03-25 ULKS Lipinki MLP
25 GAŁUSZKA Mateusz 1999-06-05 UKS Czwórka Żory SLK
26 GĘSIAK Wojciech 1998-08-25 KKB MOSiR Krosno PDK
27 GŁADYSZ Artur 1995-10-03 KS AZS AWF Kraków MLP
28 GROBECKI Daniel 2000-01-17 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
29 GRYGIEL Damian 2000-04-15 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
30 GRYGOLEC Aleksander 2003-07-03 KB Krościenko Wyżne PDK
31 GRYGOLEC Miłosz 2006-09-20 KB Krościenko Wyżne PDK
32 HABER Wojciech 1999-04-05 CWKS Resovia Rzeszów PDK
33 HAŁOŃ Patryk 1999-02-25 KS AZS AWF Kraków MLP
34 HANEJKO Jakub 2000-07-31 MKL Sparta Stalowa Wola PDK
35 JAGUSZEWSKI Paweł 1997-09-28 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
36 JAKUBOWSKI Szymon 1997-03-26 OŚ AZS Poznań WLP
37 JENDRZEJCZAK Damian 1998-01-26 OŚ AZS Poznań WLP
38 JEWUŁA Mateusz 1998-07-23 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
39 JURCZYK Mariusz 1996-01-10 KS AZS AWF Kraków MLP
40 KARKOWSKI Bartłomiej 1999-01-26 AZS Łódź LDZ
41 KARPIK Konrad 1999-07-31 LKS Znicz Biłgoraj LBE
42 KIJOWSKI Dominik 2001-01-13 KB Krościenko Wyżne PDK
43 KLEPACKI Maksymilian 1998-11-14 UKS 19 Bojary Białystok POD
44 KLIMA Bartłomiej 2001-01-23 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
45 KLIMEK Kacper 2000-01-10 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
46 KLIMEK Rafał 1999-07-21 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
47 KNOP Juliusz 1998-02-05 UKS Azymut Pabianice LDZ
48 KONIECZNY Kamil 1999-03-21 KS AZS AWF Kraków MLP
49 KOSSOWSKI Daniel 1981-12-10 RLMKS Orlęta Radom MAZ
50 KOWAL Grzegorz 1998-01-10 WKS Wawel Kraków MLP
51 KOWALCZYK Dawid 2000-04-22 KKL Kielce SWK
52 KOZIEŁ Michał 1998-09-23 ULKS Technik Trzcinica PDK
53 KRZCIUK Michał 2000-07-08 MUKS THM Ostrowiec Świętokrzyski SWK
54 KUBALA Kamil 1999-01-04 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
55 KULIGA Marcin 1997-01-16 KKB MOSiR Krosno PDK
56 KULPECKI Filip 1999-04-01 AZS-AWF Katowice SLK
57 KURLETO Dominik 1994-08-18 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
58 KURZYDŁO Krystian 2000-04-22 KS Komunalni Sanok PDK
59 KURZYŃSKI Piotr 1998-08-18 WKS Wawel Kraków MLP
60 KWAŚNIAK Kamil 1998-02-22 CWKS Resovia Rzeszów PDK
61 LAMPART Tomasz 1998-03-05 KS AZS AWF Kraków MLP
62 LASOTA Bartosz 1999-07-03 ULKS Gryf Rytwiany SWK
63 ŁAKOMY Mikołaj 2000-08-24 LKS Stal Mielec PDK
64 ŁĄCKI Kamil 1999-04-25 LKS Stal Mielec PDK
65 ŁĄCZ Radosław 1998-04-03 LKS Stal Mielec PDK
66 MACIĄG Radosław 1999-12-14 WKS Śląsk Wrocław DOL
67 MALISZEWSKI Filip 1998-08-29 AZS-AWF Gorzów LBU
68 MARMON Patryk 1997-02-22 KS AZS AWF Kraków MLP
69 MATEUSIAK Cezary 1997-02-22 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
70 MATYSEK Krzysztof 1988-12-02 TS AKS Chorzów SLK
71 MICHALCEWICZ Michał 2000-06-07 KS AZS AWF Kraków MLP
72 MIELNIKIEWICZ Michał 1998-08-08 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
73 MITKA Piotr 1994-08-22 KS AZS AWF Kraków MLP
74 MORAWSKI Kacper 2002-03-26 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
75 MORĄG Piotr 2000-08-10 SKS Kusy Kraków MLP
76 MROCZEK Adam 1999-12-21 AZS Łódź LDZ
77 MYSTEK Kamil 1997-11-29 UKS Gminy Brzeszcze MLP
78 NAWROT Patryk 1998-08-13 AZS-AWF Gorzów LBU
79 OCŁOŃ Kamil 1998-08-09 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
80 OLSZÓWKA Daniel 1995-05-28 KS AZS AWF Kraków MLP
81 OLUCHA Adam 1996-07-04 MKS Stal Nowa Dęba PDK
82 OSOBA Krystian 1999-05-21 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
83 PASELA Patryk 1998-08-11 LKS Stal Mielec PDK
84 PERKUSZEWSKI Kamil 1997-04-18 RLTL ZTE Radom MAZ
85 PIWKO Bartłomiej 1997-04-13 KS Agros Zamość LBE
86 PIWOWARCZYK Krystian 2001-08-22 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
87 PLISZKA Jakub 1997-11-08 PKS Gwardia Szczytno WMZ
88 POŁYNKIN Dawid 1999-06-03 AZS UMCS Lublin LBE
89 PORĘBSKI Szymon 1998-01-01 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
90 PROKOPIUK Marcel 1999-06-04 MKS Stal Nowa Dęba PDK
91 PYTLAK Konrad 1998-10-12 CWKS Resovia Rzeszów PDK
92 ROMAŃSKI Maciej 1999-08-02 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
93 RÓŻAŃSKI Mateusz 1998-08-11 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
94 RUDEK Dominik 2000-06-08 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
95 RUSIN Szymon 2000-03-09 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
96 RUTKOWSKI Michał 1997-01-17 MKL Sparta Stalowa Wola PDK
97 SEREMET Mateusz 1998-05-09 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
98 SIECZKO Adrian 1997-01-02 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
99 SITEK Jakub 2002-09-24 CWKS Resovia Rzeszów PDK
100 SKWIRUT Sebastian 1999-10-21 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
101 SROKA Mateusz 1994-01-01 ULKS Lipinki MLP
102 STACH Mateusz 2000-10-21 LKS Kłos Olkusz MLP
103 SUŁOWSKI Łukasz 2001-09-01 WKS Wawel Kraków MLP
104 SZKARADEK Stanisław 2001-06-15 ULKS Lipinki MLP
105 SZKOŁA Sebastian 1996-03-01 KS AZS AWF Kraków MLP
106 SZUBERLA Maciej 2000-06-23 LKS Resovia Rzeszów PDK
107 SZUDY Eryk 2001-01-01 ULKS Lipinki MLP
108 ŚMIETANA Jakub 2000-03-03 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
109 TARCHAŁA Przemysław 1998-09-16 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
110 UNGAR Grzegorz 1998-09-28 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
111 WADELSKI Józef 1997-07-12 MOSM Tychy SLK
112 WALCZAK Patryk 1998-05-04 MOSM Tychy SLK
113 WDOWIK Oliwer 2002-01-03 CWKS Resovia Rzeszów PDK
114 WĘGLARZ Bartłomiej 1998-06-02 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
115 WIERZBICKI Bartłomiej 1994-08-25 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
116 WÓJCICKI Grzegorz 1999-01-05 AZS-AWF Warszawa MAZ
117 WÓJCIK Tomasz 1998-12-02 AZS UMCS Lublin LBE
118 ZACHARKO Krzysztof 1999-07-23 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
119 ZAJDEL Karol 1999-05-20 KS AZS AWF Kraków MLP
120 ZASADA Mikołaj 2000-10-16 KS AZS AWF Kraków MLP
121 ZIEMBA Maciej 1996-09-30 TS AKS Chorzów SLK
122 ZIĘBA Szymon 1996-09-25 KS AZS AWF Kraków MLP
123 ZIĘBA Szymon 1999-03-16 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
124 ZŁAHODA Jakub 1997-06-04 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
125 ŻAK Marcin 2002-06-12 MKL Sparta Stalowa Wola PDK

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.085255861282349sekund