DĄBROWSKI Łukasz
1998-01-05
WKS Wawel Kraków
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ABRAMOWICZ Szymon 1998-02-17 LKS Maraton Turek WLP
2 ADAMIUK Bartłomiej 1999-02-25 MKS Żak Biała Podlaska LBE
3 ANTOŃCZYK Denis 2000-06-24 UKS 5 Plus Rydułtowy SLK
4 BAĆMAGA Dominik 1994-05-16 AZS-AWF Warszawa MAZ
5 BAJ Dariusz 1995-12-07 CWKS Resovia Rzeszów PDK
6 BAŁUSZYŃSKI Paweł 1999-07-14 UKS Budowlani Nowy Sącz MLP
7 BĄK Maciej 1999-11-24 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
8 BEDNAREK Radosław 1997-02-16 LUKS Boguszyce LDZ
9 BIELSKI Maciej 1999-04-02 KS AZS AWF Kraków MLP
10 BIJAK Patryk 1996-03-15 KS AZS AWF Kraków MLP
11 BŁASIK Adam 1995-06-14 CTL ORLĘTA Częstochowa SLK
12 BŁASZCZYK Adam 1999-08-12 UKS Olimpia Zabrze SLK
13 BODURKA Krzysztof 1990-03-13 KS AZS AWF Kraków MLP
14 BROJA Jakub 1998-07-22 UKS Olimpia Zabrze SLK
15 BRYL Michał 1997-10-27 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
16 BUKSA Mateusz 2000-03-11 MKS Rabka-Zdrój MLP
17 BURKIEWICZ Eryk 2003-06-26 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
18 CHROSTOWSKI Konrad 1998-09-13 KS AZS AWF Wrocław DOL
19 CZERNIJ Kacper 1998-06-06 ZLKL Zielona Góra LBU
20 CZERWIŃSKI Filip 1998-04-12 KS Podlasie Białystok POD
21 DĄBROWICZ Szymon 1998-03-24 LUKS Ogrodnik Bydgoszcz KPO
22 DELIDA Mateusz 1999-06-09 KS Żeglina Sieradz LDZ
23 DĘBSKI Mateusz 1998-01-23 RLTL ZTE Radom MAZ
24 DĘBSKI Szymon 1995-11-20 WKS Wawel Kraków MLP
25 DOBAJ Szymon 1995-09-19 WKS Wawel Kraków MLP
26 DOBOSZ Jakub 2001-05-30 WKS Wawel Kraków MLP
27 FELUŚ Michał 1997-11-17 WKS Wawel Kraków MLP
28 FICA Damian 1998-04-28 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
29 FIL Dawid 1997-05-26 CWKS Resovia Rzeszów PDK
30 GANCAREK Jakub 1996-08-06 CKS Budowlani Częstochowa SLK
31 GAWORSKI Damian 1997-12-13 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
32 GĘSIAK Wojciech 1998-08-25 KKB MOSiR Krosno PDK
33 GINTER Leszek 1998-01-06 ULKS Talex Borzytuchom POM
34 GRZYBCZYK Szymon 1999-06-30 AZS-AWFiS Gdańsk POM
35 GURTKIEWICZ Łukasz 1993-02-07 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
36 GZEŚKÓW Wojciech 1997-06-26 GLKS Świdnica DOL
37 HAJDUK Norbert 2003-04-14 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
38 HOHMANN Daniel 1997-01-23 UKS Olimpia Zabrze SLK
39 HOHMANN Sebastian 2000-01-25 UKS Olimpia Zabrze SLK
40 JANOTA Jan 1987-03-11 TS AKS Chorzów SLK
41 JAŚNIEWSKI Michał 1997-09-09 MKS Sambor Tczew POM
42 JURCZYK Mariusz 1996-01-10 KS AZS AWF Kraków MLP
43 KACZAN Grzegorz 1993-02-13 AZS-AWF Katowice SLK
44 KAŁUZIAK Dawid 1997-05-03 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
45 KARAŚ Grzegorz 1999-03-16 CKS Budowlani Częstochowa SLK
46 KASPRZYCKI Miłosz 1998-01-01 UKS 12 Kalisz WLP
47 KAWALERSKI Kamil 1999-03-17 CWKS Resovia Rzeszów PDK
48 KINASZ Jerzy 1994-01-22 AKL Ursynów Warszawa MAZ
49 KITLIŃSKI Michał 1998-05-14 AZS UMCS Lublin LBE
50 KLICH Mateusz 1995-04-02 IKS Olkusz MLP
51 KLIMA Bartłomiej 2001-01-23 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
52 KLIMEK Bartosz 2000-05-30 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
53 KLOS Roger 1993-10-28 UKS Olimpia Zabrze SLK
54 KLUCZYŃSKI Hubert 1997-06-15 MKS Hermes Gryfino ZPO
55 KONDEJ Mateusz 1997-02-24 GKS Wilga Garwolin MAZ
56 KOPACZ Aleksander 2000-08-22 MLUKS Tarnów MLP
57 KOSMALA Szymon 1998-10-02 LKS Zantyr Sztum POM
58 KOWAL Grzegorz 1998-01-10 WKS Wawel Kraków MLP
59 KOWALCZYK Andrzej 1998-11-30 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
60 KOZŁOWSKI Patryk 1998-11-10 RLTL ZTE Radom MAZ
61 KRAMAR Lubomir 1998-07-19 AKL Ursynów Warszawa MAZ
62 KRAWCZYK Łukasz 1997-02-17 RLTL ZTE Radom MAZ
63 KROTLA Bartłomiej 1997-08-19 CMKL Człuchów POM
64 KRYWULT Szymon 1998-12-07 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
65 KUBICKI Adam 1997-09-28 MKS Polonia Warszawa MAZ
66 KUBICKI Kamil 1998-01-29 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
67 KUKUŁKA Daniel 1998-04-04 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
68 KUNC Grzegorz 1997-07-03 KS AZS AWF Kraków MLP
69 KWIECIŃSKI Bartosz 1997-06-15 LLKS Osowa Sień LBU
70 LAMPART Tomasz 1998-03-05 KS AZS AWF Kraków MLP
71 MACIEJEWSKI Stanisław 1999-04-13 UKS Chromik Mysłowice SLK
72 MAJERSKI Adam 1998-12-18 UKS Budowlani Nowy Sącz MLP
73 MALEC Łukasz 1998-04-22 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
74 MARCINKOWSKI Dominik 1998-03-26 LKS Sana Kościan WLP
75 MARMON Patryk 1997-02-22 KS AZS AWF Kraków MLP
76 MATYSEK Krzysztof 1988-12-02 TS AKS Chorzów SLK
77 MEGER Michał 1998-02-20 ZLKL Zielona Góra LBU
78 MIELNIKIEWICZ Michał 1998-08-08 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
79 MITKA Piotr 1994-08-22 KS AZS AWF Kraków MLP
80 MLECZKO Krystian 1999-01-14 MLUKS Tarnów MLP
81 MROWIŃSKI Rafał 1997-02-21 KS AZS AWF Wrocław DOL
82 NAJDEK Daniel 1998-12-10 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
83 NARLOCH Damian 1997-05-30 KUKS Remus Kościerzyna POM
84 NIEMCZYK Paweł 2000-12-27 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
85 NIEWCZAS Kamil 1999-02-17 UKS Victoria Józefów MAZ
86 NOWAK Dariusz 1997-11-21 MKS Truso Elbląg WMZ
87 NOWAK Rafał 1975-04-26 CKS Budowlani Częstochowa SLK
88 NOWAKOWSKI Dariusz 1999-10-16 KS AZS AWF Kraków MLP
89 OLEJNICZAK Jakub 1997-02-27 OŚ AZS Poznań WLP
90 OLESIŃSKI Marcin 1999-07-01 GKS Piast Gliwice SLK
91 OLESZEK Kamil 1998-04-11 AZS UMCS Lublin LBE
92 OLSZÓWKA Daniel 1995-05-28 KS AZS AWF Kraków MLP
93 ONISZCZUK Karol 2000-01-09 MKS Żak Biała Podlaska LBE
94 OPOCKI Michał 1998-09-13 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
95 OSOSIŃSKI Kamil 1998-07-06 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
96 OSTROPOLSKI Jakub 2000-03-27 GKS Piast Gliwice SLK
97 OSTROWSKI Szymon 1995-10-07 LKS Pszczyna SLK
98 PASEK Damian 1985-08-18 TS AKS Chorzów SLK
99 PAWELEC Mateusz 1996-09-27 KKL Kielce SWK
100 PAWŁOWSKI Dawid 1993-10-15 KS AZS AWF Kraków MLP
101 PIECZKA Adam 1996-06-06 MKS-MOSM Bytom SLK
102 PIEŃKOSZ Grzegorz 1998-05-02 MKS Polonia Warszawa MAZ
103 PIEŃKOSZ Rafał 1998-05-02 MKS Polonia Warszawa MAZ
104 PIOTROWSKI Andrzej 1973-05-07 MKS Polonia Warszawa MAZ
105 PIWKO Dawid 1998-08-02 SSR Olimp Strawczyn SWK
106 PORĘBSKI Szymon 1998-01-01 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
107 PRZYDZIAŁ Jakub 2000-12-18 CWKS Resovia Rzeszów PDK
108 PRZYSUCHA Radosław 1998-11-13 KS Agros Zamość LBE
109 PUKACZ Dawid 2000-02-22 SSMKS Parasol Wrocław DOL
110 RADECKI Piotr 1999-02-22 KS AZS AWF Kraków MLP
111 RAŚ Bartłomiej 1998-08-16 KKB MOSiR Krosno PDK
112 RATAJCZAK Adrian 1998-09-14 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
113 RUTKOWSKI Piotr 2002-01-29 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
114 RZEMIENIECKI Marek 1998-02-10 KS Podlasie Białystok POD
115 SEMPER Mateusz 1999-01-19 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
116 SERKOWSKI Patryk 1997-03-04 KUKS Remus Kościerzyna POM
117 SERKOWSKI Wojciech 1997-05-03 GKS Żukowo POM
118 SIERADZKI Patryk 1998-10-06 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
119 SKIBA Łukasz 1995-02-14 CWKS Resovia Rzeszów PDK
120 SONIAK Piotr 1998-02-23 MKS Unia Hrubieszów LBE
121 STAROWICZ Adrian 1999-05-12 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
122 STARUCH Jan 1997-01-13 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
123 STRUBIŃSKI Konrad 1995-04-17 MKS Polonia Warszawa MAZ
124 SZKWAREK Grzegorz 1997-06-30 MKS MOS Wrocław DOL
125 SZRENIAWA Paweł 1999-02-27 UKS Chromik Mysłowice SLK
126 SZYMCZAK Ariel 2001-04-08 UKS Czwórka Żory SLK
127 ŚMIETANA Jakub 2000-03-03 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
128 TABOR Dominik 1995-04-24 WKS Wawel Kraków MLP
129 TEKIELA Kamil 1988-01-01 niest. Kraków MLP
130 TOMASIAK Piotr 2000-02-16 UKS Budowlani Nowy Sącz MLP
131 TROJANOWSKI Mariusz 1996-09-25 MLUKS Tarnów MLP
132 TURSKI Tomasz 1999-04-26 CKS Budowlani Częstochowa SLK
133 URBANEK Sebastian 1997-01-06 KB MOSiR Jastrzębie SLK
134 WACHOWSKI Wiktor 2000-02-22 UKS 12 Kalisz WLP
135 WARSO Patryk 2002-10-09 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
136 WARZECHA Henryk 1996-07-17 KS AZS AWF Kraków MLP
137 WASIEWICZ Krzysztof 1992-01-03 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
138 WASILEWSKI Krzysztof 1994-04-01 KS Podlasie Białystok POD
139 WASKIN Szymon 1996-03-21 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
140 WIĄCEK Aleksander 2000-07-02 OKS Start Otwock MAZ
141 WICHARY Kamil 2000-08-24 LKS Kłos Olkusz MLP
142 WIŚNIEWSKI Damian 2000-10-30 GKS Olimpia Grudziądz KPO
143 WIŚNIEWSKI Mateusz 1997-11-10 MOSiR Łaziska Górne SLK
144 WOJCIECHOWSKI Michał 1988-10-02 KB Witar Tarnobrzeg PDK
145 WOJTACHA Emanuel 1995-06-16 IKS Olkusz MLP
146 WOJTASZEK Piotr 2003-04-03 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
147 WOLSKI Krzysztof 1997-04-03 KS AZS AWF Kraków MLP
148 WRZAŁEK Wojciech 1996-02-29 GKS Piast Gliwice SLK
149 ZADORA Michał 2000-03-17 UKS Kusy Bukowno MLP
150 ZAWIŁA Adam 1999-06-14 WKS Wawel Kraków MLP
151 ZIEMBA Maciej 1996-09-30 TS AKS Chorzów SLK
152 ZIĘBA Jakub 1994-08-22 KS AZS AWF Kraków MLP
153 ZIĘBA Szymon 1999-03-16 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
154 ZIĘBA Szymon 1996-09-25 KS AZS AWF Kraków MLP
155 ŻABIŃSKI Alan 1997-05-31 WKS Wawel Kraków MLP
156 ŻOŁNOWSKI Maciej 1997-09-15 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.10195112228394sekund