SUDER Alan
2004-11-23
SKS Kusy Kraków
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADAMOWICZ Damian 2005-04-06 SKS Kusy Kraków MLP
2 ATROSZCZYK Igor 2006-09-22 AL WF Krzeszowice MLP
3 AUST Alex 2004-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
4 BANACHOWICZ Bartosz 2004-09-20 SKS Kusy Kraków MLP
5 BARCZYK Jakub 2005-07-09 OLA Małopolskie MLP
6 BATKO Bartłomiej 2004-10-27 SKS Kusy Kraków MLP
7 BIELENIN Maksymilian 2004-08-09 UKS Gminy Brzeszcze MLP
8 BINKIEWICZ Maciej 2003-07-18 SKS Kusy Kraków MLP
9 BŁAŻ Adam 2003-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
10 BOBER Paweł 2003-02-03 UKS Kobylanka MLP
11 BORÓWKA Mateusz 2004-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
12 BRYL Michał 1997-10-27 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
13 BUJAREK Rafał 2004-07-20 ULKS Bielgim Bielany MLP
14 BUKSA Mateusz 2000-03-11 MKS Rabka-Zdrój MLP
15 BYCZEK Piotr 2005-01-01 OLA Małopolskie MLP
16 BYDOŃ Oskar 2004-01-02 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
17 CHOLEWA Kacper 2002-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
18 CIESIELSKI Oliwier 2004-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
19 CIOŁCZYK Oskar 2003-07-22 OLA Małopolskie MLP
20 CYRAN Michał 2002-05-12 OLA Małopolskie MLP
21 CYRAN Patryk 2001-04-30 OLA Małopolskie MLP
22 CZECHOWSKI Jakub 2003-12-19 SKS Kusy Kraków MLP
23 DULEMBA Kamil 2000-02-25 SKS Kusy Kraków MLP
24 DURLAK Jakub 2003-04-22 ULKS Lipinki MLP
25 DUSIK Tomasz 2006-03-28 LKS Brzezina Osiek MLP
26 DYLEWICZ Mateusz 2004-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
27 DZIERWA Adam 2003-09-27 SKS Kusy Kraków MLP
28 FILIPEK Bartosz 2001-09-09 WKS Wawel Kraków MLP
29 FRĄCZEK Kamil 2004-05-18 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
30 FUDAŁA Jakub 2004-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
31 FURMANEK Kacper 2002-08-07 SKS Kusy Kraków MLP
32 GANCARZ Hubert 2002-01-01 UKS Gminy Brzeszcze MLP
33 GIEBAŁ Kamil 2001-08-20 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
34 GLONEK Michał 2004-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
35 GŁÓWCZYK Piotr 2001-05-01 WKS Wawel Kraków MLP
36 GORCZYCA Jakub 2002-03-31 UKS Polfin Oświęcim MLP
37 GOSTOMCZYK Jan 2005-01-03 MKS Święc Sławno ZPO
38 GÓRSKI Tomasz 2003-01-01 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
39 GRĘBOSZ Dorian 2006-06-05 SKS Kusy Kraków MLP
40 GRĘBOSZ Kacper 2005-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
41 GROCHAL Jakub 2003-01-04 WKS Wawel Kraków MLP
42 GRONDAL Piotr 2007-08-28 KS Victoria Trzebinia MLP
43 GWIZDAŁA Oskar 2002-10-30 OLA Małopolskie MLP
44 HALUCH Karol 2002-10-19 KS AZS AWF Kraków MLP
45 HAŁATEK Bartłomiej 2001-12-09 SKS Kusy Kraków MLP
46 IWANICKI Wiktor 2005-04-19 SKS Kusy Kraków MLP
47 JAGIEŁŁO Łukasz 2002-06-05 UKS Gminy Brzeszcze MLP
48 JANECZEK Michał 2004-07-31 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
49 JAROSZEWSKI Wojciech 2007-03-07 UKS Jedynka Tokarnia MLP
50 JĘCZALIK Kacper 2002-01-01 UKS Gminy Brzeszcze MLP
51 JĘDROCHA Dawid 2007-07-20 UKS Jedynka Tokarnia MLP
52 JUSZCZAK Mateusz 2004-11-03 KS Victoria Trzebinia MLP
53 JUSZCZYK Bartłomiej 2003-07-23 SKS Kusy Kraków MLP
54 KACZARA Maciej 2005-08-01 OLA Małopolskie MLP
55 KACZMARCZYK Dariusz 2003-03-02 OLA Małopolskie MLP
56 KAŁWAK Marcin 2004-04-29 MMKS Kędzierzyn Koźle OPL
57 KAPAŁKA Jakub 2003-10-17 OLA Małopolskie MLP
58 KARPECKI Bartłomiej 1994-05-31 KS Sprinterzy.com Kraków MLP
59 KOCĘBA Piotr 2004-01-01 LKS Brzezina Osiek MLP
60 KOCHANOWICZ Krystian 2002-11-12 KS AZS AWF Kraków MLP
61 KOŁODZIEJ Hubert 2004-01-01 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
62 KOPEĆ Michał 2004-05-20 UKS Polfin Oświęcim MLP
63 KORCZYK Krzysztof 2004-06-10 UKS Gminy Brzeszcze MLP
64 KOROWAJCZYK Jakub 2007-04-19 MKS Święc Sławno ZPO
65 KOSIARSKI Filip 2005-12-07 SKS Kusy Kraków MLP
66 KOWALCZYK Tymoteusz 2003-01-01 UKS Gminy Brzeszcze MLP
67 KRAMARCZYK Nataniel 2006-12-06 MKS Rabka-Zdrój MLP
68 KRAWCZYK Wiktor 2005-01-01 OLA Małopolskie MLP
69 KRUCZEK Wiktor 2001-12-13 SKS Kusy Kraków MLP
70 KRUPA Konrad 2002-02-13 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
71 KUBAŃSKI Patryk 2004-09-24 OLA Małopolskie MLP
72 KUBOCIK Igor 2005-01-01 UKS Gminy Brzeszcze MLP
73 KULESZA Oktawiusz 2001-06-05 MKS-MOS Katowice SLK
74 KULIGOWSKI Michał 2002-08-13 RMKS Rybnik SLK
75 KURCZ Tadeusz 1974-10-27 PZWLA Toruń KPO
76 KURDZIEL Łukasz 2005-05-30 AL WF Krzeszowice MLP
77 KURDZIEL Szymon 2007-12-03 ULKS Bielgim Bielany MLP
78 KUSIAK Jakub 2000-02-23 MKS Rabka-Zdrój MLP
79 KWAK Patryk 2003-11-27 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
80 KWIECIŃSKI Jakub 2004-07-28 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
81 LENART Tymoteusz 2002-03-27 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
82 LEWIŃSKI Wiktor 2002-06-05 WKS Wawel Kraków MLP
83 LISZKA Nikodem 2004-07-19 KS Victoria Trzebinia MLP
84 LUBERDA Przemysław 2007-10-01 UKS Jedynka Tokarnia MLP
85 ŁAGAN Filip 2005-07-18 AL WF Krzeszowice MLP
86 ŁUCKI Oskar 2002-04-11 BKL Bełchatów LDZ
87 ŁUCZKOWIEC Mirosław 2003-01-07 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
88 ŁUKASIEWICZ Sebastian 2004-06-28 SKS Kusy Kraków MLP
89 ŁUKASIK Jan 2004-08-12 UKS Gminy Brzeszcze MLP
90 ŁYSIN Bartosz 2005-05-16 UKS Sokół Zator MLP
91 MACHLOWSKI Bartosz 2004-02-06 WKS Wawel Kraków MLP
92 MARTYNIAK Igor 2005-03-25 OLA Małopolskie MLP
93 MATUSIK Norbert 2005-07-08 AL WF Krzeszowice MLP
94 MAZUR Igor 2005-01-01 UKS Kobylanka MLP
95 MIRECKI Michał 2001-02-12 UKS Gminy Brzeszcze MLP
96 MIŚTAK Nikodem 2003-07-11 MLUKS Tarnów MLP
97 MOLIK Wiktor 2005-07-11 AL WF Krzeszowice MLP
98 MORAWSKI Kacper 2002-03-26 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
99 MUCHA Mateusz 2002-05-14 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
100 OLSZYŃSKI Jakub 2003-02-27 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
101 OSTROWSKI Kacper 2004-07-20 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
102 PABIS Norbert 2004-09-16 KS Victoria Trzebinia MLP
103 PASOŃ Kamil 2004-08-17 OLA Małopolskie MLP
104 PAWIŃSKI Filip 2004-01-26 ULKS Bielgim Bielany MLP
105 PETKA Kamil 2006-04-17 KS Victoria Trzebinia MLP
106 PIEPRZYK Dominik 2002-07-17 SKS Kusy Kraków MLP
107 PIETRUSA Jakub 2002-02-09 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
108 PIWOWARCZYK Oskar 2006-03-16 MKS Święc Sławno ZPO
109 PIWOWARCZYK Przemysław 2003-11-12 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
110 PŁONKA Kacper 2003-01-06 ULKS Bielgim Bielany MLP
111 POCZĘSNY Łukasz 2002-01-23 MUKS ILKUS Olkusz MLP
112 POPEK Dawid 2003-01-01 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
113 PUCHAŁA Łukasz 2003-04-19 MKS Tempo Kęty MLP
114 PULNAR Piotr 2003-02-13 KS Victoria Trzebinia MLP
115 RADECKI Sebastian 2004-02-13 UKS Gminy Brzeszcze MLP
116 RĘKAS Oliwier 2007-01-08 MKS Święc Sławno ZPO
117 ROMAŃSKI Adam 2005-01-01 UKS Sokół Zator MLP
118 RZEPKA Bartosz 2003-01-01 UKS Kobylanka MLP
119 SAMEL Jakub 2001-01-23 KS AZS AWF Kraków MLP
120 SERWAŃSKI Filip 2003-04-25 SKS Kusy Kraków MLP
121 SIKORA Maciej 2003-08-03 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
122 SMOŁA Daniel 2004-01-01 OLA Małopolskie MLP
123 SRAGA Jakub 2005-01-24 KS Victoria Trzebinia MLP
124 SROKA Gracjan 2004-04-04 MKS Święc Sławno ZPO
125 STĘŻOWSKI Szczepan 2004-12-20 OKA Tarnów MLP
126 STRZELEC Jakub 2002-01-11 SKS Kusy Kraków MLP
127 SUBOCZ Jakub 2005-02-27 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
128 SUMARA Oliwier 2004-01-01 MLUKS Tarnów MLP
129 SYNOWIEC Wiktor 2001-05-04 SKS Kusy Kraków MLP
130 SYSAK Tomasz 1983-08-13 MKS Tempo Kęty MLP
131 SZARAD Adrian 2007-01-01 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
132 SZCZUREK Patryk 2003-01-30 KS Victoria Trzebinia MLP
133 SZEWCZYK Wiktor 2003-01-14 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
134 SZROMBA Szymon 2004-05-08 UKS Gminy Brzeszcze MLP
135 SZUMERA Szymon 2003-05-06 MUKS ILKUS Olkusz MLP
136 SZUMIEC Michał 2001-02-09 KS AZS AWF Kraków MLP
137 SZYMACHA Maciej 2003-11-22 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
138 ŚLIWIŃSKI Dawid 2005-04-01 UKS Sokół Zator MLP
139 ŚLIWIŃSKI Michał 2002-01-01 UKS Sokół Zator MLP
140 ŚLUSARZ Igor 2003-09-28 SKS Kusy Kraków MLP
141 ŚWIERZ Filip 2004-08-31 UKS Kobylanka MLP
142 ŚWIERZ Kacper 2003-01-31 UKS Kobylanka MLP
143 TOBIASZ Konrad 2005-10-12 ULKS Bielgim Bielany MLP
144 TOMASZEWSKI Arkadiusz 2001-02-22 WKS Wawel Kraków MLP
145 TWARDOWSKI Wiktor 2004-01-01 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
146 VOIGT Piotr 2005-03-04 niest. Kraków MLP
147 WACŁAWIK Jakub 2004-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
148 WAŁACH Liwiusz 2004-05-02 OLA Małopolskie MLP
149 WĄSEK Emanuel 2001-06-09 MKS Żywiec SLK
150 WIDUCH Piotr 2002-02-21 UKS Gminy Brzeszcze MLP
151 WIECZOREK Grzegorz 2000-06-18 KS AZS AWF Kraków MLP
152 WIERZBICKI Bartłomiej 1994-08-25 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
153 WILCZEWSKI Jakub 2006-02-25 MKS Święc Sławno ZPO
154 WILK Michał 2003-01-01 OLA Małopolskie MLP
155 WIŚNIEWSKI Dominik 2004-03-03 MMKS Kędzierzyn Koźle OPL
156 WITEK Igor 2007-12-12 SKS Kusy Kraków MLP
157 WOJTYGA Miłosz 2002-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
158 WOZIWODZKI Jakub 2004-05-18 SKS Kusy Kraków MLP
159 WÓJCIK Andrzej 2003-01-01 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
160 WÓJCIK Dawid 2004-01-10 MOSM Tychy SLK
161 WÓJCIK Igor 2007-06-03 SKS Kusy Kraków MLP
162 WÓJCIK Radosław 2003-11-20 SKS Kusy Kraków MLP
163 WÓJCIK Tomasz 2003-01-16 UKS Polfin Oświęcim MLP
164 WRÓBEL Igor 2005-01-01 OLA Małopolskie MLP
165 WRÓBEL Marcin 1999-03-23 UKS Gminy Brzeszcze MLP
166 WRÓBRL Igor 2005-08-19 AL WF Krzeszowice MLP
167 WYWIAŁ Wiktor 2003-03-19 SKS Kusy Kraków MLP
168 ZABDYR Bartosz 2003-06-02 LKS Kłos Olkusz MLP
169 ZAGÓRSKI Kacper 2005-02-14 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
170 ZAJĄCZKOWSKI Grzegorz 1980-06-25 KS AZS AWF Kraków MLP
171 ZEGAN Oliwier 2003-05-10 SKS Kusy Kraków MLP
172 ZIELEŃ Michał 2002-09-20 ULKS Technik Trzcinica PDK
173 ZIĘTARSKI Filip 2000-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
174 ZUŻAŁEK Szymon 2002-03-17 ULKS Bielgim Bielany MLP
175 ZWOLIŃSKI Jakub 2005-05-26 OLA Małopolskie MLP
176 ZYCH Jakub 2000-12-11 KS AZS AWF Kraków MLP
177 ZYGMUNT Adam 2002-12-18 SKS Kusy Kraków MLP
178 ŻMUDKA Norbert 2004-01-01 ULKS Bielgim Bielany MLP

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.13515710830688sekund