¦LUSARZ Igor
2003-09-28
SKS Kusy Kraków
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 AUST Alex 2004-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
2 BANACHOWICZ Bartosz 2004-09-20 SKS Kusy Kraków MLP
3 BARCZYK Jakub 2005-07-09 OLA Małopolskie MLP
4 BIENIEK Michał 2002-02-02 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
5 BINKIEWICZ Maciej 2003-07-18 SKS Kusy Kraków MLP
6 BUKSA Mateusz 2000-03-11 MKS Rabka-Zdrój MLP
7 BYCZEK Piotr 2005-01-01 OLA Małopolskie MLP
8 BYDOŃ Oskar 2004-01-02 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
9 CIESIELSKI Oliwier 2004-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
10 CYRAN Michał 2002-05-12 OLA Małopolskie MLP
11 CYRAN Patryk 2001-04-30 OLA Małopolskie MLP
12 CZECHOWSKI Jakub 2003-12-19 SKS Kusy Kraków MLP
13 CZECHOWSKI Patryk 2004-02-26 KS Victoria Trzebinia MLP
14 DURAJ Dawid 2004-03-27 MKS Żywiec SLK
15 DYLONG Dawid 2003-04-23 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
16 FILIPEK Bartosz 2001-09-09 WKS Wawel Kraków MLP
17 GANCARZ Hubert 2002-01-01 UKS Gminy Brzeszcze MLP
18 GIEBAŁ Kamil 2001-08-20 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
19 GIEROŃSKI Filip 2002-07-27 SKS Kusy Kraków MLP
20 GLONEK Michał 2004-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
21 GŁÓWCZYK Piotr 2001-05-01 WKS Wawel Kraków MLP
22 GORCZYCA Jakub 2002-03-31 UKS Polfin O¶więcim MLP
23 GÓRSKI Tomasz 2003-01-01 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
24 GROCHAL Jakub 2003-01-04 WKS Wawel Kraków MLP
25 GWIZDAŁA Oskar 2002-10-30 OLA Małopolskie MLP
26 HALUCH Karol 2002-10-19 KS AZS AWF Kraków MLP
27 HAŁATEK Bartłomiej 2001-12-09 SKS Kusy Kraków MLP
28 JAGIEŁŁO Łukasz 2002-06-05 UKS Gminy Brzeszcze MLP
29 JASICZEK Dawid 2003-11-17 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
30 JĘCZALIK Kacper 2002-01-01 UKS Gminy Brzeszcze MLP
31 JUSZCZAK Mateusz 2004-11-03 KS Victoria Trzebinia MLP
32 JUSZCZYK Bartłomiej 2003-07-23 SKS Kusy Kraków MLP
33 KACZARA Maciej 2005-08-01 OLA Małopolskie MLP
34 KACZMARCZYK Dariusz 2003-03-02 OLA Małopolskie MLP
35 KOCHANOWICZ Krystian 2002-11-12 KS AZS AWF Kraków MLP
36 KOPEĆ Maciej 2002-07-29 WKS Wawel Kraków MLP
37 KOTULA Mateusz 2003-12-15 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
38 KOWALSKI Tomasz 1948-09-12 KS AZS AWF Kraków MLP
39 KRAWCZYK Wiktor 2005-01-01 OLA Małopolskie MLP
40 KRUCZEK Wiktor 2001-12-13 SKS Kusy Kraków MLP
41 KUBOCIK Igor 2005-01-01 UKS Gminy Brzeszcze MLP
42 KUŁAK Filip 2003-07-07 TL ROW Rybnik SLK
43 KURDZIEL Robert 2003-08-28 KS Victoria Trzebinia MLP
44 KUSZNIEREWICZ Jakub 2004-01-01 MKS Żywiec SLK
45 KWIECIŃSKI Jakub 2004-07-28 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
46 LENART Tymoteusz 2002-03-27 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
47 LEWIŃSKI Wiktor 2002-06-05 WKS Wawel Kraków MLP
48 LISZKA Nikodem 2004-07-19 KS Victoria Trzebinia MLP
49 ŁUKASIEWICZ Sebastian 2004-06-28 SKS Kusy Kraków MLP
50 ŁUKASIK Jan 2004-08-12 UKS Gminy Brzeszcze MLP
51 ŁYSIN Bartosz 2005-05-16 UKS Sokół Zator MLP
52 MARTYNIAK Igor 2005-03-25 OLA Małopolskie MLP
53 MATUSIK Norbert 2005-07-08 AL WF Krzeszowice MLP
54 MI¦TAK Nikodem 2003-07-11 MLUKS Tarnów MLP
55 MOLIK Wiktor 2005-07-11 AL WF Krzeszowice MLP
56 MORAWSKI Kacper 2002-03-26 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
57 MUSIAŁ Brian 2003-03-07 SKS Kusy Kraków MLP
58 OLE¦ Miłosz 2003-06-28 RMKS Rybnik SLK
59 OLSZYŃSKI Jakub 2003-02-27 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
60 PABIS Norbert 2004-09-16 KS Victoria Trzebinia MLP
61 PASOŃ Kamil 2004-08-17 OLA Małopolskie MLP
62 PĘDZIMˇŻ Mikołaj 2002-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
63 POPEK Dawid 2003-01-01 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
64 PUCHAŁA Łukasz 2003-04-19 MKS Tempo Kęty MLP
65 PULNAR Piotr 2003-02-13 KS Victoria Trzebinia MLP
66 RADECKI Sebastian 2004-02-13 UKS Gminy Brzeszcze MLP
67 ROMAŃSKI Adam 2005-01-01 UKS Sokół Zator MLP
68 SERWAŃSKI Filip 2003-04-25 SKS Kusy Kraków MLP
69 SMOŁA Daniel 2004-01-01 OLA Małopolskie MLP
70 SRAGA Jakub 2005-01-24 KS Victoria Trzebinia MLP
71 STRYCZEK Szymon 2003-03-17 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
72 STRZELEC Jakub 2002-01-11 SKS Kusy Kraków MLP
73 SUDER Alan 2004-11-23 SKS Kusy Kraków MLP
74 SYNOWIEC Wiktor 2001-05-04 SKS Kusy Kraków MLP
75 SZCZUREK Patryk 2003-01-30 KS Victoria Trzebinia MLP
76 SZCZYRZYCA Marcin 2003-02-18 MCKiS Jaworzno SLK
77 SZULIŃSKI Dawid 2003-09-14 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
78 SZUMIEC Michał 2001-02-09 KS AZS AWF Kraków MLP
79 SZUMILAS Patryk 2002-10-31 SKS Kusy Kraków MLP
80 ¦LIWIŃSKI Dawid 2005-04-01 UKS Sokół Zator MLP
81 ¦LIWIŃSKI Michał 2002-01-01 UKS Sokół Zator MLP
82 TOMASZEWSKI Arkadiusz 2001-02-22 WKS Wawel Kraków MLP
83 URBANEK Łukasz 2003-07-09 KB MOSiR Jastrzębie SLK
84 WARMIŃSKI Mateusz 2004-11-05 TL ROW Rybnik SLK
85 WIDUCH Piotr 2002-02-21 UKS Gminy Brzeszcze MLP
86 WIERZBICKI Bartłomiej 1994-08-25 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
87 WILK Michał 2003-01-01 OLA Małopolskie MLP
88 WILUSZ Paweł 2004-01-01 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
89 WOZIWODZKI Jakub 2004-05-18 SKS Kusy Kraków MLP
90 WÓJCIK Dawid 2004-01-10 MOSM Tychy SLK
91 WÓJCIK Radosław 2003-11-20 SKS Kusy Kraków MLP
92 WRÓBEL Igor 2005-01-01 OLA Małopolskie MLP
93 WRÓBEL Marcin 1999-03-23 UKS Gminy Brzeszcze MLP
94 WYWIAŁ Wiktor 2003-03-19 SKS Kusy Kraków MLP
95 ZABDYR Bartosz 2003-06-02 LKS Kłos Olkusz MLP
96 ZEGAN Oliwier 2003-05-10 SKS Kusy Kraków MLP
97 ZWOLIŃSKI Jakub 2005-05-26 OLA Małopolskie MLP

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.24820804595947sekund