ORDAK Aleksandra
2002-11-30
MKS Durasan Płońsk
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 BARSZCZ Alicja 2004-08-05 LUKS Serock KPO
2 BĄK Zuzanna 2002-02-08 OKS Start Otwock MAZ
3 BRELA Zuzanna 2000-12-01 AKL Ursynów Warszawa MAZ
4 BUDNICKA Zuzanna 2002-01-17 PTT Delta Płock MAZ
5 CHUDZIK Oliwia 2002-03-07 PTT Delta Płock MAZ
6 CIARKA Patrycja 2001-01-28 UKS Filipides Teresin MAZ
7 CIEĆWIERZ Julia 2003-02-01 GKS Cartusia Kartuzy POM
8 DOLNA Kamila 2003-04-16 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
9 DOMURAT Wiktoria 2002-04-06 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
10 DRZEWUCKA Maja 2003-04-23 AKL Ursynów Warszawa MAZ
11 FAŁDROWICZ Dorota 2003-07-12 RLTL ZTE Radom MAZ
12 GALIŃSKA Eliza 2006-07-25 UKS Filipides Teresin MAZ
13 GINTER Karolina 2004-03-12 ULKS Talex Borzytuchom POM
14 GÓRKA Weronika 2002-12-10 RLTL ZTE Radom MAZ
15 GRABOWSKA Kinga 1999-09-17 UKS 9 Kalisz WLP
16 GRUDZIEŃ Natalia 2002-05-02 PTT Delta Płock MAZ
17 JACKIEWICZ Patrycja 2001-08-06 UKS Filipides Teresin MAZ
18 JELSKA Justyna 1999-08-20 KS Podlasie Białystok POD
19 KALISIAK Helena 2003-06-30 AKL Ursynów Warszawa MAZ
20 KARPIUK Diana 2000-04-05 KS Podlasie Białystok POD
21 KLEKOWICKA Natalia 2000-09-26 PTT Delta Płock MAZ
22 KOWALSKA Justyna 2004-05-09 UKS Herkules Sulejówek MAZ
23 KRAJEWSKA Karolina 2003-02-27 UKS Młodzik Warszawa MAZ
24 KRUK Daria 2002-01-24 KS Maków Biega MAZ
25 KRUPIŃSKA Martyna 2002-06-01 KS Maków Biega MAZ
26 KUBICKA Julia 2002-12-09 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
27 LEMIERZ Julia 2002-04-01 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
28 LOT Natalia 2001-04-04 UKS Filipides Teresin MAZ
29 LUBOJAŃSKA Martyna 2000-12-27 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
30 MAĆKOWIAK Milena 2003-04-05 MUKS Kadet Rawicz WLP
31 MAJCHRZAK Zuzanna 2003-01-01 LUKS Start Nakło KPO
32 MALANOWSKA Ada 1999-09-27 PTT Delta Płock MAZ
33 MIKOŁAJEWSKA Weronika 2002-08-28 GKS Żukowo POM
34 MILEWSKA Wiktoria 2003-07-21 MKS Durasan Płońsk MAZ
35 NIEMOŃSKA Weronika 2002-12-20 OKS Start Otwock MAZ
36 NOWAK Aleksandra 2001-09-28 OKS Skra Warszawa MAZ
37 NOWAK Olga 2000-01-14 MKS Polonia Warszawa MAZ
38 OSTROWSKA Dominika 2006-01-14 MLKS Ostróda WMZ
39 PARADOWSKA Oliwia 2001-07-20 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
40 PIECHOWSKA Regina 2003-01-27 ULKS Talex Borzytuchom POM
41 PIEŃKOSZ Marta 2001-02-22 AKL Ursynów Warszawa MAZ
42 PRUSIŃSKA Monika 2005-02-04 MLKS Ostróda WMZ
43 PRZYBYSZ Natalia 2001-09-20 GKS Wilga Garwolin MAZ
44 RACZYŃSKA Klaudia 1999-07-06 MKS Polonia Warszawa MAZ
45 RADZIKOWSKA Patrycja 2003-01-01 MKS Truso Elbląg WMZ
46 ROZPĘDZIK Marzena 2003-01-20 UKS Czapla Białe Błota KPO
47 RUDNIK Anita 2002-03-11 UKS Młodzik Warszawa MAZ
48 SĘKOWSKA Natalia 2002-03-12 Mazovia ProActiv Ciechanów MAZ
49 STAWICKA Maja 2003-06-07 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
50 TCHÓRZ Kinga 2003-12-07 MLKS Ostróda WMZ
51 TOMASZEWSKA Paulina 2001-05-18 KS Maków Biega MAZ
52 TYBUCHOWSKA Katarzyna 1999-12-12 MKS Polonia Warszawa MAZ
53 WALDON Natalia 2003-01-11 UKS Czapla Białe Błota KPO
54 WALISIEWICZ Magdalena 2002-04-14 GKS Olimpia Grudziądz KPO
55 WARDA Anna 2002-06-07 MUKS Płock MAZ
56 WĄTŁY Weronika 2002-04-23 RLTL ZTE Radom MAZ
57 WITKOWSKA Maria 2003-08-17 AKL Ursynów Warszawa MAZ
58 ZAKRZEWSKA Amelia 2004-10-03 KKL Rodło Kwidzyn POM
59 ZIÓŁEK Weronika 2003-04-23 KS AZS UWM Olsztyn WMZ

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.07696008682251sekund