BARCICKI Michał
2003-02-07
LKS Narew Kurpiewski Łomża
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ANTONIAK Maciej 2004-04-26 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
2 BARANOWSKI Wiktor 2004-06-01 LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński WMZ
3 BARTNIK Marcel 2003-05-24 MKS Unia Hrubieszów LBE
4 BORKOWSKI Patryk 2004-07-12 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
5 BOROWSKI Jarosław 2003-03-17 MKLA Łęczyca LDZ
6 BRANKIEWICZ Kamil 2002-08-14 LUKS Hańcza Suwałki POD
7 CHLUDZIŃSKI Paweł 2003-01-20 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
8 CHOINSKI Klaudiusz 2004-05-09 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
9 CHOIŃSKI Klaudiusz 2004-05-09 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
10 CHOJNOWSKI Bartosz 1997-03-17 KS Podlasie Białystok POD
11 CHOMCZYK Dominik 2003-01-07 KS Podlasie Białystok POD
12 CIOŁKO Dawid 2003-05-29 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
13 DACH Łukasz 2003-01-14 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
14 DĄBROWSKI Paweł 2003-07-13 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
15 DUCHNOWSKI Mateusz 2003-09-21 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
16 DUDKIEWICZ Rafał 2004-04-13 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
17 DURLIK Jakub 2003-08-20 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
18 GLAPIŃSKI Sławomir 1994-03-16 AZS Łódź LDZ
19 GONTARCZUK Krystian 2004-07-23 UKS Liceum sportowe Łomża POD
20 GOŹDZIK Maksymilian 2003-02-18 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
21 GRONOSTAJSKI Jakub 2002-04-08 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
22 GRYTA Jacek 2003-03-04 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
23 HAJKOWSKI Dawid 2003-01-01 KS Podlasie Białystok POD
24 HARASIMCZUK Damian 2002-01-27 UKS 19 Bojary Białystok POD
25 HOŁUB Jakub 2002-01-13 AZS UMCS Lublin LBE
26 HULAJKO Maksymilian 2004-02-08 MKS Żak Biała Podlaska LBE
27 JABŁOŃSKI Jakub 2003-01-01 niest. Łódź LDZ
28 JARY Oliwier 2004-04-28 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
29 JOACHIMIAK Juliusz 2001-06-28 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
30 JUSZCZAK Szymon 2003-04-24 UKS Przełaj Żerków WLP
31 KLUCZEK Szymon 2003-05-03 KS Agros Zamość LBE
32 KLUJ Beniamin 2004-09-26 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
33 KOSACKI Mateusz 2000-03-10 UKS Czwórka Białystok POD
34 KOSIOR Mikołaj 2003-11-26 AZS UMCS Lublin LBE
35 KOWALIK Mikołaj 2004-09-13 MKS Żak Biała Podlaska LBE
36 KRAJEWSKI Dominik 2002-05-08 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
37 KRÓLIKOWSKI Kacper 2002-05-18 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
38 KRYSZTOFIAK Jakub 2004-09-11 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
39 KUŚ Emanuel 2000-01-31 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
40 KWIATKOWSKI Adam 2002-04-15 MKS Bank BS Płońsk MAZ
41 LEWKO Mateusz 2003-02-13 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
42 ŁASOCHA Szymon 2004-01-07 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
43 MADEJA Igor 2004-01-20 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
44 MAJOWICZ Kacper 2002-07-08 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
45 MAKOWSKI Patryk 2003-04-08 LUKS Hańcza Suwałki POD
46 MALEWICKI Bartosz 2003-09-29 UKS Atos Woźnice WMZ
47 MAŃCZUK Piotr 1998-04-25 AZS-AWFiS Gdańsk POM
48 MAZURUK Mateusz 2002-07-17 KS Podlasie Białystok POD
49 MĘŻYŃSKI Karol 2002-12-20 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
50 MICHALAK Jan 2003-01-01 niest. Łódź LDZ
51 MIECZKOWSKI Dominik 2000-02-02 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
52 MIKOŁAJCZAK Mateusz 2003-01-01 niest. Bydgoszcz KPO
53 MIŁOSEK Michał 2002-03-27 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
54 MOSZCZYŃSKI Sebastian 2003-09-25 OKLA Ostrołęka MAZ
55 MOTYKA David 2002-07-13 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
56 NIEDŹWIECKI Jakub 2002-06-13 UKS Technik Augustów POD
57 NOWAK Igor 2001-02-18 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
58 OLKOWSKI Kamil 2003-11-01 OKLA Ostrołęka MAZ
59 OLSZÓWKA Mateusz 2001-01-12 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
60 OSIEWICZ Patryk 2003-04-02 MKS Pułtusk MAZ
61 OSTAPOWICZ Daniel 2000-03-10 KS Podlasie Białystok POD
62 PASZKOWSKI Kacper 2003-01-01 niest. Z.Góra LBU
63 PIEŃKOWSKI Mateusz 2003-10-10 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
64 PIETRAS Maciej 2001-06-07 LUKS Hańcza Suwałki POD
65 PODEMSKI Bartosz 2003-02-18 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
66 PODESZWIK Mateusz 2001-07-31 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
67 POPŁAWSKI Piotr 2003-07-24 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
68 PRZEMSKI Jakub 2003-07-15 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
69 PRZYŻYCKI Dawid 2003-01-01 niest. Łódź LDZ
70 RÓŻAŃSKI Bartłomiej 2003-07-24 LKS Sprinter Siemiatycze POD
71 RÓŻAŃSKI Mateusz 1998-08-11 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
72 RYBACKI Kornel 2003-05-19 LUKS Hańcza Suwałki POD
73 RYBARCZYK Paweł 2001-01-15 MKLA Łęczyca LDZ
74 SAMUL Miłosz 2003-11-21 KS Podlasie Białystok POD
75 SIEMION Kamil 2003-03-19 LUKS Eurocentr Suchowola POD
76 SIENKIEWICZ Szymon 2003-07-22 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
77 SIMONIUK Dawid 2000-07-24 KS Podlasie Białystok POD
78 STACHURSKI Jakub 2004-03-29 KS Podlasie Białystok POD
79 SWATOWSKI Kacper 2003-02-18 KS Agros Zamość LBE
80 SZUBA Bartosz 2004-11-15 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
81 SZUBA Kamil 2004-05-25 AZS UMCS Lublin LBE
82 ŚWITOŃ Wiktor 2003-04-15 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
83 TOMCZYK Wojciech 2002-11-23 KS Podlasie Białystok POD
84 TUREK Bartosz 2002-05-22 UKS Atos Woźnice WMZ
85 WALCZAK Marcin 2005-02-03 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
86 WIETESKA Tomasz 2001-10-07 UKS Błyskawica Domaniewice LDZ
87 WIŃSKI Jakub 2002-06-05 MKS Bank BS Płońsk MAZ
88 WNOROWSKI Arkadiusz 2002-01-05 KS Podlasie Białystok POD
89 WRĄBEL Jakub 2002-02-13 KS Wisła Puławy LBE
90 ZAKRZEWSKI Bartłomiej 2003-02-05 MKS Hermes Gryfino ZPO
91 ZAKRZEWSKI Damian 2004-05-21 OKLA Ostrołęka MAZ
92 ZALEWSKI Hubert 2003-04-16 KS Podlasie Białystok POD
93 ZAMOROWSKI Bartosz 2003-03-31 LUKS Start Nakło KPO
94 ZAWISTOWSKI Paweł 1999-09-15 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
95 ZDRAJKOWSKI Dominik 2008-03-11 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
96 ŻÓRAWSKI Tymoteusz 2004-01-22 TS Start Lublin LBE

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.071144104003906sekund