KAPLA Anna
2004-05-21
LUKS Hańcza Suwałki
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADAMSKA Marta 2004-01-08 MKS Kusy Szczecin ZPO
2 BIBIK Anna 2005-01-29 UKS Vis Skierniewice LDZ
3 BOROWSKA Izabela 2004-03-16 OKLA Ostrołęka MAZ
4 CHARĘŻA Karolina 2005-01-09 MKS Agros Chełm LBE
5 CHMIELEWSKA Wiktoria 2004-09-13 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
6 CHOROSZUCHA Amelia 2004-06-29 KS Podlasie Białystok POD
7 CICHY Laura 2004-05-27 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
8 CYCHOL Katarzyna 2004-05-18 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
9 ĆWIK Natalia 2004-06-23 MLUKS Tarnów MLP
10 DARDZIŃSKA Aleksandra 2004-05-24 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
11 DEC Hanna 2004-05-18 UKS Trójka Mikołów SLK
12 DROBCZYŃSKA Kinga 2004-01-24 MLKS Krajna Sępólno KPO
13 DZIADEK Karolina 2004-11-10 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
14 DZIUBA Amelia 2005-10-19 KS Agros Zamość LBE
15 FRANIA Patrycja 2004-09-17 MKS Agros Chełm LBE
16 GAJDA Anna 2003-09-04 WKS Wawel Kraków MLP
17 GAJEWSKA Justyna 2003-01-04 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
18 GIELICZ Natalia 2004-01-13 MLKS Agros Żary LBU
19 GUT Oliwia 2005-03-26 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
20 HYRLIK Laura 2004-10-16 AKL Ursynów Warszawa MAZ
21 JATKIEWICZ Izabela 2000-04-28 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
22 JEGLIŃSKA Gabriela 2001-03-23 MLKS Czarni Olecko WMZ
23 JOWDIUK Oliwia 2004-11-14 MKS Unia Hrubieszów LBE
24 JUSZCZAK Gabriela 2004-03-29 UKS 55 Łódź LDZ
25 KATA Aleksandra 2003-01-30 MKL Sparta Stalowa Wola PDK
26 KĘPSKA Wiktoria 2004-01-01 LIUKS Kruszwica KPO
27 KOŁPACZEWSKA Natalia 2003-01-08 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
28 KOPIENIAK Oliwia 2005-10-08 SKS Kusy Kraków MLP
29 KORZENIEWSKA Julia 2004-05-24 MKS Truso Elbląg WMZ
30 KRÓLAK Joanna 2004-12-29 AZS Łódź LDZ
31 KURPIEWSKA Natalia 2002-02-19 UKS Atos Woźnice WMZ
32 LEŚ Gabriela 2003-09-01 LKS Stal Mielec PDK
33 LIPKE Zuzanna 2004-03-29 UKS Vis Skierniewice LDZ
34 LUNIAK Laura 2004-03-28 PLKS Gwda Piła WLP
35 MAJOWICZ Mariola 2005-10-24 MKS Stal Nowa Dęba PDK
36 MAKUŁA Adrianna 2005-06-08 KKL Kielce SWK
37 MATYŚKIEWICZ Maja 2004-03-28 UKS Czempion Bełchatów LDZ
38 MERZOWICZ Wiktoria 2003-11-15 MKS-MOSM Bytom SLK
39 MILEWSKA Elżbieta 2003-04-02 KS Podlasie Białystok POD
40 MIROWSKA Weronika 2003-02-09 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
41 MODZELEWSKA Wiktoria 2004-01-25 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
42 MOJSAK Julia 2002-11-14 KS Podlasie Białystok POD
43 MUCA Eliza 2003-07-21 KS Agros Zamość LBE
44 NADŁONEK Joanna 2003-05-14 MKL Szczecin ZPO
45 NAGÓRSKA Zofia 2003-10-25 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
46 NAUMCZUK Aleksandra 1998-09-26 KS Podlasie Białystok POD
47 NAWŁATYNA Oliwia 2005-08-16 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
48 NAZAROWICZ Klaudia 2000-03-09 UKS Sokół Węgorzewo WMZ
49 NOBIK Julia 2005-03-03 UKS Olimp Duszniki WLP
50 NOWAK Weronika 2004-01-04 WLKS Nowe Iganie MAZ
51 OLSZAK Maja 2004-07-30 LKS Górnik Wałbrzych DOL
52 ORAWIEC Natalia 2004-10-01 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
53 OSIPAK Izabela 2002-02-20 LKS Sprinter Siemiatycze POD
54 OSTAPCZUK Dominika 2003-04-29 KS Podlasie Białystok POD
55 OSUCH Joanna 2005-01-25 SKS Kusy Kraków MLP
56 PASZEK Julia 2004-01-01 niest. Gdańsk POM
57 PATEJUK Natalia 2004-10-18 AML Słupsk POM
58 PIETRASZEWSKA Wiktoria 2004-05-30 KS Podlasie Białystok POD
59 PIÓRKOWSKA Nikola 2004-12-05 KS Podlasie Białystok POD
60 PONIATOWSKA Natalia 2004-07-18 KS Podlasie Białystok POD
61 POTERAJ Zuzanna 2003-10-12 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
62 PUZIO Dorota 2003-04-30 GKS Start Długołęka DOL
63 SALA Izabela 2004-03-19 KS Słoneczko Busko Zdrój SWK
64 SAMIEC-TALAR Karolina 2004-01-17 MLKS Polonia Środa Śląska DOL
65 SAWICKA Julia 2004-12-28 LUKS Hańcza Suwałki POD
66 SŁABIŃSKA Julia 2004-01-16 LUKS Hańcza Suwałki POD
67 SMOŁAGA Weronika 2004-01-01 niest. Poznań WLP
68 SMUTEK Magdalena 2004-06-20 LKS Stal Mielec PDK
69 SOBOLEWSKA Julia 2004-04-01 UKS Technik Augustów POD
70 SOBSTYN Aleksandra 2004-01-29 MKL Nefryt Lubartów LBE
71 STANIEWICZ Gabriela 2003-07-06 LUKS Hańcza Suwałki POD
72 STOBIERSKA Julia 2003-01-10 LKS Stal Mielec PDK
73 STRZELEC Martyna 2003-02-04 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
74 STRZYŻEWSKA Inez 2003-08-05 LUKS Hańcza Suwałki POD
75 STRZYŻEWSKA Zuzanna 2002-03-03 LUKS Hańcza Suwałki POD
76 SULEJ Julia 2004-03-24 CWKS Resovia Rzeszów PDK
77 SULLEY Samanta 2004-01-01 niest. Olsztyn WMZ
78 SZCZĘSNA Natalia 2004-01-22 RLTL ZTE Radom MAZ
79 SZULC Martyna 2002-02-14 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
80 SZUMOWSKA Monika 2004-03-18 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
81 SZYMCZYSZYN Milena 2006-04-26 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
82 ŚLIWIŃSKA Emilia 2005-06-09 MUKS Gim 2 Nysa OPL
83 THEBLINE Elisa 2004-03-23 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
84 TUSTANOWSKA Martyna 2004-04-19 AZS UMCS Lublin LBE
85 WALCZUK Samanta 2005-01-11 KS Agros Zamość LBE
86 WANKIEWICZ Natalia 2004-02-27 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
87 WĄSOWICZ Anita 2004-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
88 WINOGRODZKA Julia 2004-10-21 UKS Czapla Białe Błota KPO
89 WITKOWSKA Julia 2004-04-08 KS Gwardia Piła WLP
90 WODZIŃSKA Weronika 2005-07-24 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
91 WOJNA Weronika 2002-09-25 KS Podlasie Białystok POD
92 WRZESIŃSKA Natalia 2004-03-18 UKS Liceum sportowe Łomża POD
93 WYWROT Natalia 2003-06-16 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
94 ZALEWSKA Natalia 2005-05-29 MMKS Kędzierzyn Koźle OPL
95 ZAWISTOWSKA Anna 2003-07-01 KS Podlasie Białystok POD
96 ZENKOWSKA Julia 2004-10-21 KS Gwardia Piła WLP
97 ŻYWCZYK Natalia 2003-07-06 UKS Czwórka Ostrowiec Św. SWK

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.097527980804443sekund