WISEŁKA Łukasz
2001-07-26
ULKS Uczniak Szprotawa
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
ANDRZEJCZAK Jarosław
2002-04-23
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
ANTCZAK Julian
2002-05-31
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
BACH Grzegorz
2002-02-04
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
BANDIAK Łukasz
2001-01-01
Gimnazjum Nowogród Bobrzański
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
BARANOWSKI Jakub
2001-08-18
LLKS Gubin
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
BIELEWICZ Hubert
2001-01-01
ZS Grabice
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
BLATKIEWICZ Tomasz
1972-11-28
GZSN START Gorzów Wlkp.
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
BŁOSZYK Gabriel
2001-01-01
LO Czerwieńsk
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
BOKHAN Gordyey
2003-03-11
MKS Kusy Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
BORAWSKI Arthur
2001-04-04
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
BORKOWSKI Jakub
2001-06-26
MKL Jurand Szczytno
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
BOROŃ Aleksy
2000-06-01
UKS LA Basket Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
BOROWICZ Szymon
2000-07-13
MKS Agros Chełm
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
BRANKIEWICZ Kamil
2002-08-14
LUKS Hańcza Suwałki
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
BRZOZOWSKI Maciej
2000-01-01
niest. Z.Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
BUCKI Patryk
2001-08-14
AZS-AWF Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
BUDZISZEWSKI Damian
1999-03-13
UKS Liceum sportowe Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
BUKOWSKI Krystian
2002-10-09
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
BUKOWSKI Przemysław
2002-08-21
TS Start Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
BURNIAK Filip
2004-04-10
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
CHMIELAK Hubert
1989-06-19
LUKS Hańcza Suwałki
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
CHOROSZCZAK Łukasz
2001-01-01
LO Sulechów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
CHORZĘPA Paweł
2004-06-17
SL GKS Olsza Olszyna
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
CHUDZIK Sebastian
2000-04-24
ULKS Uczniak Szprotawa
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
CIUCHTA Szymon
2001-08-21
AZS-AWF Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
26
CUGIER Marcin
2001-07-18
UKS Achilles Leszno
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
27
CYTLAŁ Artur
2003-01-09
KS Polonia Pasłęk
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
28
CZARNECKI Łukasz
2000-01-07
GZSN START Gorzów Wlkp.
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
29
CZEPIEL Grzegorz
2002-03-22
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
30
CZERNICKI Marcin
2002-01-29
ULKS Uczniak Szprotawa
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
31
CZOP Szymon
2001-11-20
MKS Szerszeń Bogatynia
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
32
DEC Jakub
2001-03-14
ULKS Uczniak Szprotawa
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
33
DĘBSKI Bartosz
2002-12-17
UMKS Iskra Wolsztyn
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
34
DOWGIAŁŁO Jan
2001-09-01
MKS Osa Zgorzelec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
35
DUB Jakub
2000-02-28
UMKS Iskra Wolsztyn
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
36
DUCZMAL Adrian
2002-01-29
MLKS Echo Twardogóra
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
37
DUDZIK Norbert
2001-02-07
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
38
EBERTOWSKI Jan
2002-02-08
UKS Lipusz
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
39
EDELWAJN Adrian
2000-03-08
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
40
FIGGER Marcin
2002-05-07
LKS Lubawa
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
41
FILISTYŃSKI Maciej
2002-05-17
GSZS Nowogrodziec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
42
FIOŁKA Szymon
2002-01-26
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
43
GAPIŃSKI Mikołaj
2001-05-27
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
44
GAWĘDA Wojciech
2002-01-22
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
45
GAWLICKI Błażej
2001-01-01
Gimnazjum 2 Gubin
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
46
GIEDREWICZ Jakub
2001-01-02
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
47
GIEREK Rafał
1996-02-24
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
48
GNACIŃSKI Michał
2004-01-27
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
49
GOŹDZIEWICZ Piotr
2001-03-23
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
50
GÓRSKI Nikodem
2000-06-05
WLKS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
51
GRABOWICZ Grzegorz
2002-01-07
MLKS Rakowice
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
52
GRDUSIAK Patryk
2000-03-11
UKS Ares Nowa Sól
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
53
GRYCZEWSKI Damian
2001-07-31
UKS Cyprianka
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
54
GRZEGORZEK Jakub
2002-03-05
RLTL ZTE Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
55
GRZESZKOWIAK Dawid
2000-01-23
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
56
GRZEŚKÓW Marcel
2002-08-28
MKS Piast Lwówek Śląski
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
57
GUDEŁAJSKI Norbert
2000-06-18
MKS Szerszeń Bogatynia
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
58
HABURA Szymon
2001-01-01
Gimnazjum 7 Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
59
HAJKOWSKI Adrian
2001-02-23
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
60
HAŁA Kacper
2003-10-16
MLUKS Mokasyn Płoty
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
61
IŃSKI Oskar
2001-02-02
MLKS Nadwiślanin Chełmno
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
62
JACH Sebastian
1996-10-08
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
63
JANCEWICZ Zbigniew
2000-01-01
PG Czarnowice
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
64
JANIK Natan
2000-08-01
MKS Osa Zgorzelec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
65
JANOCH Konrad
2000-03-30
LLKS Pomorze Stargard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
66
JARZEMBOWSKI Maciej
2000-07-25
ULKS Uczniak Szprotawa
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
67
JASTRZĘBSKI Dawid
2002-01-13
GKS Start Długołęka
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
68
JASTRZĘBSKI Kacper
2000-07-27
LKS Orkan Ostrzeszów
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
69
JĘDRKOWIAK Miłosz
2001-01-01
niest. Z.Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
70
JĘDRZEJCZYK Tomasz
2002-07-03
MKS Osa Zgorzelec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
71
JÓŹWIAK Szymon
2000-05-23
UKS Sokół Węgorzewo
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
72
JURKIEWICZ Mateusz
2002-01-01
ULKS Uczniak Szprotawa
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
73
KACZOR Karol
2001-03-20
MKS Osa Zgorzelec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
74
KALETYŃSKI Hubert
2002-01-01
SL GKS Olsza Olszyna
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
75
KAMIŃSKI Krzysztof
2000-07-28
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
76
KANIK Jakub
2002-05-20
LKS Górnik Wałbrzych
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
77
KARABAN Jakub
2000-06-24
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
78
KARDACZ Jakub
2001-04-06
MKS Juvenia Puszczykowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
79
KASOWSKI Kornel
2002-10-28
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
80
KIELISZEK Jakub
2001-01-01
Gimnazjum Krzeszyce
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
81
KLEINERT Jakub
2002-08-13
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
82
KŁOBUS Wojciech
2000-11-03
AZS-AWF Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
83
KŁOSOWSKI Piotr
2002-09-29
MKS Osa Zgorzelec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
84
KOŁODZIEJCZAK Eryk
2002-02-04
LUKS Start Nakło
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
85
KOMARNICKI Jan
2001-01-14
LKS Polkowice
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
86
KOMOROWSKI Kacper
2002-10-27
KL Bałtyk Koszalin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
87
KÖNIGSMAN Paweł
2000-07-16
MKS Piast Lwówek Śląski
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
88
KONOPKA Daniel
2002-05-02
LKS Narew Kurpiewski Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
89
KONSUR Szymon
2002-01-01
Gimnazjum 3 Sulechów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
90
KOPEĆ Adam
2001-06-08
GSZS Nowogrodziec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
91
KORDASIEWICZ Filip
2002-07-07
MKS Osa Zgorzelec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
92
KORPIK Filip
2000-12-15
UKS Olimp Duszniki
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
93
KORYCKI Damian
2001-01-01
Gimnazjum 2 Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
94
KORYTKO Jakub
2002-07-12
ULKS Uczniak Szprotawa
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
95
KOŚCIÓW Dawid
1990-06-05
LKS Jantar Ustka
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
96
KOTECKI Piotr
2000-05-31
AKL Ursynów Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
97
KOTLECKI Kacper
2000-07-22
ULKS Uczniak Szprotawa
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
98
KOTUŃSKI Mateusz
2000-05-24
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
99
KOWALSKI Hubert
2001-03-07
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
100
KOZAK Gracjan
2001-11-19
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
101
KOZINA Filip
2002-06-07
WMLKS Nadodrze Powodowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
102
KRAWCZYK Jakub
2004-05-15
ULKS Tychowo
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
103
KRAWIEC Kamil
2001-12-09
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
104
KROGUL Dawid
2000-03-27
SKS Feniks Siedlce
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
105
KRUKOWSKI Marcin
1992-06-14
KS Warszawianka W-wa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
106
KRUSCHE Konrad
2001-03-29
AKL Ursynów Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
107
KRZESZOWSKI Michał
2001-08-12
UKS Sokół Żmigród
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
108
KUBAT Kacper
2001-06-08
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
109
KUBIAK Adam
2002-01-01
Gimnazjum Przewóz
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
110
KUCHCIAK Marcel
2000-01-22
MKS Szerszeń Bogatynia
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
111
KUCZAJ Kamil
2002-10-07
LKS Górnik Wałbrzych
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
112
KULAS Adam
2000-09-18
MKS Osa Zgorzelec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
113
KULPIŃSKI Piotr
2005-01-14
LKS Jantar Ustka
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
114
KUSIAK Jakub
2000-02-23
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
115
KUZYSZYN Kacper
2001-10-05
Gimnazjum 1 Szprotawa
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
116
KWAŚNIEWSKI Mateusz
1995-07-16
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
117
LACH Damian
2001-01-01
Gimnazjum Nowogród Bobrzański
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
118
LADA Marcin
2001-05-29
KS Wisła Puławy
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
119
LASKOWSKI Przemysław
2000-11-05
ULKS Uczniak Szprotawa
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
120
LATOCHA Krzysztof
2002-08-19
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
121
LEBIODA Piotr
1992-05-28
LUKS Hańcza Suwałki
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
122
LENIART Szymon
2000-09-06
LKS Polkowice
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
123
LEWOSZEWSKI Jakub
2000-02-07
KS Agros Zamość
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
124
LEWOSZEWSKI Sebastian
2002-06-17
KS Wisła Puławy
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
125
LISOWSKI Norbert
2001-02-16
MKS Osa Zgorzelec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
126
LIZOŃ Mateusz
2002-01-01
Gimnazjum 1 Międzyrzecz
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
127
LOPKO Adrian
2002-01-01
OLA Lubuskie
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
128
LUDWICZAK Damian
2000-03-01
MKS Juvenia Puszczykowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
129
ŁAPO Artur
2000-03-01
UKS Achilles Leszno
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
130
ŁUŹNIAK Igor
2003-03-20
ALKS AJP Gorzów Wlkp.
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
131
ŁYSKAWIŃSKI Kacper
2001-02-01
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
132
MAJEWSKI Michał
1998-11-04
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
133
MAŁYSA Dominik
2002-01-01
Gimnazjum 7 Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
134
MAMOT Patryk
2001-04-22
PLKS Gwda Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
135
MARCELA Wojciech
2002-05-19
ALKS AJP Gorzów Wlkp.
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
136
MAREK Michał
2001-06-14
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
137
MAROK Wojciech
2001-09-12
MKL Jurand Szczytno
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
138
MATULA Radosław
2000-01-01
Gimnazjum 1 Zbąszynek
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
139
MAZUR Marcel
2002-01-01
PG Czarnowice
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
140
MAZURCZYK Michał
2000-01-03
LKS Fenix Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
141
MELNYCHUK Dmytro
2002-01-01
niest. Z.Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
142
MERTKA Wiktor
1997-09-07
UKS Cyprianka
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
143
MICHNOWSKI Marcel
2001-12-08
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
144
MIELNICZYN Kacper
2000-04-12
MKS Piast Lwówek Śląski
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
145
MIERZWA Michał
2002-02-03
KKL Stal Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
146
MIKULSKI Krystian
2000-08-04
WLKS Nowe Iganie
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
147
MIKULSKI Paweł
2000-02-05
GKS Wilga Garwolin
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
148
MISIAK Adam
2002-07-17
LKS Orkan Ostrzeszów
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
149
MIŚKÓW Kasjan
2003-10-14
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
150
MŁYNKOWIAK Alan
2002-09-04
UMKS Iskra Wolsztyn
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
151
MOLAK Karol
2000-09-29
LKS Górnik Wałbrzych
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
152
MORAWSKI Norbert
2001-01-01
Gimnazjum 1 Lubsko
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
153
MOTYL Tomasz
2000-01-01
CKZiU Elektryk Nowa Sól
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
154
MROZOWSKI Kamil
2000-01-01
VII LO Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
155
MRZYGŁÓD Cyprian
1998-02-02
ALKS AJP Gorzów Wlkp.
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
156
MUCHA Marek
2001-02-25
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
157
MURIAS Mateusz
2002-01-18
KS Warszawianka W-wa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
158
NIEDOŚPIAŁ Marcelin
2001-04-28
MKL 12 Jelenia Góra
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
159
NIEDŹWIECKI Damian
2000-09-09
OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
160
NIEDŹWIECKI Krystian
1998-01-27
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
161
NIEDŹWIECKI Patryk
2001-09-30
OKLA Ostrołęka
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
162
NIEZGODA Mikołaj
2002-01-01
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
163
NISZCZOT Adam
2002-02-16
UKS Gimnazjum Strzelce Krajeńskie
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
164
NOGA Konrad
2000-11-11
LUKS Namysłów
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
165
NOWAK Ireneusz
1947-04-17
niest. Z.Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
166
ORŁOWSKI Jakub
2002-12-03
LLKS Osowa Sień
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
167
OTOLIŃSKI Maciej
2003-04-30
MLKS Echo Twardogóra
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
168
OWERCZUK Marcin
2001-02-07
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
169
PACZKOWSKI Piotr
2000-05-07
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
170
PAŁĘGA Piotr
2000-03-12
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
171
PARTYKA Oskar
2002-03-11
LKS Górnik Wałbrzych
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
172
PATOŁA Hubert
1998-01-13
UKS Ares Nowa Sól
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
173
PAWELSKI Grzegorz
1968-02-14
AZS-AWF Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
174
PIELOCH Dawid
2002-04-14
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
175
PIĘTA Dawid
2004-05-03
WKS Oleśniczanka Oleśnica
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
176
PILAWSKI Maciej
2000-07-22
MKS Juvenia Puszczykowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
177
PIOTROWSKI Bartosz
2002-06-12
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
178
PITER Marcin
1997-03-06
UMKS Iskra Wolsztyn
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
179
PLESNER Mateusz
2003-04-27
LKS Orkan Ostrzeszów
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
180
PLICHTA Antoni
2000-01-10
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
181
POLEWSKI Mateusz
2000-01-01
niest. Z.Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
182
PORA Karol
2001-02-03
MKS Szerszeń Bogatynia
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
183
PRZYBYSZ-ADAMCZYK Bartosz
2002-11-04
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
184
RACHWALIK Bartłomiej
2001-07-06
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
185
RACHWALIK Sebastian
2005-01-20
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
186
RACŁAWSKI Jacek
2001-01-01
Gimnazjum 1 Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
187
RACZEK Jakub
2001-02-09
MKS Kusy Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
188
RADKIEWICZ Piotr
2002-01-01
PG1 Świebodzin
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
189
RADOLIŃSKI Michał
2003-01-03
MKS Kusy Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
190
RADZEWICZ Jędrzej
2001-02-15
ALKS AJP Gorzów Wlkp.
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
191
RAKOCZY Kamil
2001-06-25
MKS Osa Zgorzelec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
192
RASZEWSKI Bartosz
2000-03-27
LKS Górnik Wałbrzych
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
193
REWERS Mikołaj
2002-08-13
LUKS Orkan Września
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
194
ROMANOWSKI Kamil
2002-01-03
LKS Lubusz Słubice
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
195
SABAJTIS Gracjan
2000-01-03
AZS-AWF Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
196
SAMBORSKI Oskar
2000-08-04
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
197
SARNOWSKI Adrian
2000-06-17
UKS Cyprianka
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
198
SAWA Filip
2003-11-06
UKS Sprint Legnica
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
199
SEREK Fabian
2002-11-17
SL GKS Olsza Olszyna
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
200
SIEMASZKO Patryk
2000-02-22
ULKS Uczniak Szprotawa
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
201
SIENIAWSKI Wojciech
2001-01-01
Gimnazjum 6 Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
202
SIERADZKI Mateusz
2001-11-17
UKS Cyprianka
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
203
SIERGIEJ Bartosz
2001-01-23
MKS Kusy Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
204
SIPKA Patryk
2000-04-22
UKS 12 Kalisz
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
205
SIWAK Piotr
2001-01-01
Gimnazjum 2 Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
206
SKALNIAK Jan
2002-01-01
OLA Lubuskie
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
207
SKOPIŃSKI Michał
2000-09-05
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
208
SKRZYPEK Jędrzej
2001-01-01
PG1 Świebodzin
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
209
SKWIERZYŃSKI Jakub
2001-11-18
UMKS Iskra Wolsztyn
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
210
SMOLEC Błażej
2001-01-01
Gimnazjum Łagów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
211
SOKÓŁ Cyprian
2001-10-19
MKS Osa Zgorzelec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
212
SPICH Remigiusz
2001-06-11
MKS Szerszeń Bogatynia
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
213
STAŃSKI Sergiusz
2002-06-29
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
214
STEC Eryk
2001-10-06
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
215
STĘPIEŃ Dominik
2002-01-16
MLKS Nadwiślanin Chełmno
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
216
STĘŻYCKI Nikodem
2002-07-09
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
217
STOLARCZYK Marek
1964-06-10
LKS Lubusz Słubice
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
218
STRUPCZEWSKI Dominik
2002-03-11
UKS Cyprianka
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
219
SUBOCZ Michał
2002-02-15
MKS Kusy Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
220
SULIK Piotr
2001-01-01
Gimnazjum 6 Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
221
SUMIŃSKI Wojciech
1994-01-14
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
222
SZABLOWSKI Rafał
2001-11-28
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
223
SZCZEPIŃSKI Dominik
2001-08-03
GKS Start Długołęka
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
224
SZELĄG Kacper
2002-03-22
MKL 12 Jelenia Góra
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
225
SZMYTKOWSKI Oskar
2001-01-01
LKS Lubusz Słubice
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
226
SZNAJDROWICZ Dawid
2001-09-25
SL GKS Olsza Olszyna
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
227
SZPYTMA Jan
2001-05-12
MKS Junior Złocieniec
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
228
SZTECHELSKI Dawid
2001-01-01
LKS Lubusz Słubice
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
229
SZUBZDA Dawid
2001-01-11
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
230
SZUSZKIEWICZ Piotr
2001-01-08
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
231
SZWEDZIŃSKI Jakub
2000-10-26
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
232
SZWEMIN Maciej
2000-10-06
LLKS Gubin
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
233
SZYMKIEWICZ Nikodem
2001-01-01
Gimnazjum 1 Słubice
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
234
SZYMKOWIAK Maciej
2000-07-17
MKS Osa Zgorzelec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
235
SZYRKARCZYN Wojciech
2000-01-01
niest. Z.Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
236
ŚLIWA Konrad
2001-05-07
LKS Polkowice
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
237
ŚMIETAŃSKI Kacper
2002-01-13
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
238
TARNOWSKI Bartosz
2001-08-26
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
239
TKACZYK Mateusz
2001-11-23
MKS Osa Zgorzelec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
240
TŁUSZCZ Zbigniew
1961-07-22
LKS Polkowice
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
241
TOMASZEWSKI Arkadiusz
2001-02-22
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
242
TOMCZYK Dawid
2000-09-06
MKS Osa Zgorzelec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
243
TOPOLEWSKI Maciej
1995-04-28
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
244
TREJGO Oskar
2000-05-02
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
245
TROCKI Adam
2001-03-25
ALKS AJP Gorzów Wlkp.
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
246
TROJNICZ Patryk
2000-01-01
niest. Z.Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
247
TROŚCIANKA Hubert
2006-07-26
ULKS Uczniak Szprotawa
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
248
TRYBULSKI Michał
2001-03-16
WKS Śląsk Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
249
TRZCIŃSKI Franciszek
1962-04-20
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
250
TRZECIAKOWSKI Hubert
1988-10-29
UKS Cyprianka
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
251
TYSZKIEWICZ Jan
2003-05-26
MKS Kusy Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
252
TYSZKOWSKI Bartosz
1994-01-25
GZSN START Gorzów Wlkp.
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
253
URBANIAK Maks
2002-07-30
UMKS Iskra Wolsztyn
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
254
WAŁACH Ryszard
2000-01-01
Gimnazjum Nowogród Bobrzański
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
255
WARSZAWSKI Kornel
2000-01-11
KS Agros Zamość
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
256
WASILEWICZ Jan
2000-01-09
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
257
WASZKIEWICZ Krystian
2001-01-01
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
258
WEGNER Dawid
2000-04-23
LUKS Start Nakło
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
259
WĘGRZYN Jakub
2002-11-28
MKS Osa Zgorzelec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
260
WIECZYŃSKI Wojciech
2001-01-01
Gimnazjum Nowogród Bobrzański
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
261
WIERZBICKI Jakub
2001-01-01
PG1 Świebodzin
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
262
WIĘCKOWICZ Nikodem
2002-11-24
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
263
WIŚNIEWSKI Dominik
2000-05-29
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
264
WIŚNIEWSKI Karol
2001-06-28
LUKS Start Nakło
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
265
WLAZŁY Jakub
2000-06-17
UKS Orkan Środa Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
266
WŁODARSKI Patryk
2000-01-01
Gimnazjum 6 Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
267
WOLSKI Patryk
1999-06-13
LKS Polkowice
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
268
WOLSZAKIEWICZ Krystian
2001-12-27
WKS Śląsk Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
269
WOŹNIAK Kacper
2001-01-01
Gimnazjum 6 Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
270
WOŹNIAK Nikolaus
2000-01-01
niest. Z.Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
271
WOŻNIAK Nikolas
2000-12-19
UKS Ares Nowa Sól
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
272
WROCZYŃSKI Piotr
2001-02-05
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
273
WRONA Oskar
2001-01-07
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
274
WYSOCKI Jaromir
2002-03-24
MKS Szerszeń Bogatynia
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
275
ZAJĄC Eryk
2002-08-22
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
276
ZIELONKA Adam
2001-10-20
KS Wisła Puławy
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
277
ZIENKIEWICZ Jakub
2000-03-23
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
278
ZWOLSKI Edward
1956-04-19
niest. Z.Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
279
ŻEBROWSKI Oskar
2000-02-20
OKLA Ostrołęka
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik