ZDRZENICKA Julia
2004-01-14
MKP Myślibórz
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
ADAMETZ Róża
2006-08-05
UKL Feniks Świdwin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
ADAMSKA Marta
2004-01-08
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
ANIOŁA Maria
2005-05-02
OLA Zachodniopomorskie
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
BABIAK Natalia
2005-08-05
MKL Szczecinek
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
BADZIĄG Natalia
2004-11-03
WMLKS Pomorze Stargard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
BAJKOWSKA Oliwia
2007-01-27
MLUKS Mokasyn Płoty
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
BALON Nicola
2004-06-20
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
BAŁASZ Patrycja
2005-10-24
MLUKS Mokasyn Płoty
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
BARAN Julia
2006-09-14
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
BARANEK Aleksandra
2004-01-23
MKP Szczecinek
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
BARTOSIEWICZ Marcelina
2005-05-25
MKS Hermes Gryfino
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
BARYLSKA Karolina
2006-08-29
MKS Kusy Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
BĄTKIEWICZ Zofia
2004-06-16
MLUKS Mokasyn Płoty
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
BEDNARCZYK Aleksandra
2004-04-24
WMLKS Pomorze Stargard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
BIAŁECKA Amelia
2005-06-30
OLA Zachodniopomorskie
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
BOBIK Kaja
2005-05-30
OLA Zachodniopomorskie
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
BOCHENEK Lena
2006-03-16
MKL Szczecinek
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
BORKOWSKA Antonina
2006-10-10
MKS Kusy Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
BOSAK Aleksandra
2002-06-25
LUKS Wieża Postomino
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
BUBEL Magdalena
2005-12-21
MKS Hermes Gryfino
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
BUDNER Julia
2006-02-15
UKL Ósemka Police
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
BUJAROWICZ Joanna
2003-01-14
MLUKS Mokasyn Płoty
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
BUKOWIECKA Zofia
2005-12-10
MKS Kusy Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
BUSZKIEWICZ Julia
2005-07-06
OLA Zachodniopomorskie
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
CENIUCH Anna
2005-08-18
UKL Ósemka Police
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
26
CHARYŁO Zuzanna
2005-03-01
OLA Zachodniopomorskie
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
27
CHMIELARZ Sandra
2005-04-25
KS Stal LA Ostrów Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
28
CHMIELEWSKA Julia
2008-04-26
MKS Hermes Gryfino
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
29
CHOCIANOWSKA Hanna
2004-09-19
LKLA Krokus Astromal Leszno
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
30
CHUDY Julia
2004-12-06
MUKS Gim 2 Nysa
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
31
CIEŚLAR Katarzyna
1999-11-22
MUKS SZS Cieszyn
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
32
DĄBROWSKA Nikola
2004-10-14
MLUKS Mokasyn Płoty
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
33
DOBOSZ Zuzanna
2006-06-24
UKL Ósemka Police
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
34
DOMURAT Wiktoria
2002-04-06
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
35
DRÓBKA Zuzanna
2004-05-04
MKS Chojniczanka 1930 Chojnice
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
36
DUCKA Aleksandra
2004-03-08
MKST Astra Nowa Sól
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
37
DUTKA Julia
2005-02-17
LKLA Krokus Astromal Leszno
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
38
DWORCZAK Malwina
2004-01-20
WMLKS Nadodrze Powodowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
39
DWORZAN Amelia
2005-01-18
OLA Zachodniopomorskie
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
40
DYBALAK Marita
2004-10-28
UKS Czempion Bełchatów
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
41
DZIAŁOSZEWSKA Maja
2001-09-05
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
42
DZICZKOWSKI Julia
2004-08-04
OLA Zachodniopomorskie
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
43
DZIMIDOWICZ Julia
2003-04-10
KL Iskra Białogard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
44
FILOCHA Weronika
2004-07-09
WMLKS Pomorze Stargard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
45
FRANCZAK Natalia
2004-08-03
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
46
FRĄCZAK Hanna
2004-03-31
UKL Feniks Świdwin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
47
FRIESKE Anna
2002-11-17
UKS Wiking Rychnowy
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
48
GABORSKA Anna
2007-03-24
MKS Kusy Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
49
GABORSKA Zofia
2004-08-04
KMS Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
50
GADOMSKA Maja
2005-10-22
UKL Ósemka Police
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
51
GINTER Karolina
2004-03-12
ULKS Talex Borzytuchom
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
52
GLIWIŃSKA Anastazja
2002-07-25
UKS Barnim Goleniów
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
53
GODLEWSKA Aleksandra
2007-03-14
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
54
GODYŃ Hanna
2008-11-24
OLA Zachodniopomorskie
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
55
GOŹDZIEWSKA Karolina
2004-06-11
OLA Zachodniopomorskie
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
56
GÓRA Gabriela
2002-06-05
MLUKS POSTOMIA Sulęcin - Kołczyn
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
57
GRAD Jagoda
2005-04-22
LKS OSiR Pleszew
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
58
GRAJEK Weronika
2006-12-15
OLA Zachodniopomorskie
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
59
GRYGUŚ Aleksandra
2005-05-23
MLUKS Mokasyn Płoty
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
60
GRZYBKOWSKA Oliwia
2004-01-04
MKS Kusy Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
61
GRZYBOWSKA Oliwia
2004-01-01
MKS Kusy Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
62
GUTOWSKA Zuzanna
2006-02-21
UKL Feniks Świdwin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
63
GUZOWSKA Martyna
2003-01-13
KS AZS AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
64
HAJDASZ Helena
2006-12-10
MKS Kusy Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
65
HASSE Nikola
2008-04-30
MKS Hermes Gryfino
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
66
HRYCYK Anna
2003-07-11
KMKL Sztorm Kołobrzeg
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
67
JAGIEŁŁO Julia
2004-07-21
WMLKS Pomorze Stargard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
68
JAGUSZEWSKA Zuzanna
2005-03-20
UKL Ósemka Police
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
69
JAKUBCZYK Nikola
2003-07-21
KL Iskra Białogard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
70
JANKOWIAK Gabriela
2005-06-23
UKS Orkan Środa Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
71
JARZĄBEK Joanna
2002-09-16
UKS Arbod Dobra Nowogardzka
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
72
JARZYNA Natalia
2004-09-14
WMLKS Pomorze Stargard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
73
JASIAK Weronika
2007-09-13
UKL Ósemka Police
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
74
JATCZAK Natalia
2005-01-19
UKL Ósemka Police
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
75
JAWORSKA Hanna
2001-03-16
MKS Hermes Gryfino
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
76
JENDRZEJCZAK Patrycja
2004-03-07
UKL Ósemka Police
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
77
KACZMAREK Izabela
2004-11-07
MLUKS Mokasyn Płoty
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
78
KACZMAREK Sandra
2005-10-26
LKS OSiR Pleszew
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
79
KAJZEREK Melisa
2004-03-10
UKL Ósemka Police
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
80
KALEMBA Weronika
2006-04-06
UKS Chrobry Międzyzdroje
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
81
KALINICZENKO Jelizawieta
2006-08-15
AML Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
82
KAMIŃSKA Weronika
2002-12-26
KL Iskra Białogard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
83
KANIA Aleksandra
2001-05-19
KL Iskra Białogard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
84
KANIA Anastazja
2002-04-29
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
85
KARCZ Julia
2004-09-02
MLUKS Mokasyn Płoty
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
86
KARDASZ Maja
2003-05-28
WMLKS Pomorze Stargard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
87
KAROLCZUK Aleksandra
2004-09-28
BKS Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
88
KARWECKA Wiktoria
2006-01-10
MKP Myślibórz
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
89
KASPRZAK Rozalia
2005-02-18
UKS Przełaj Żerków
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
90
KIECZKA Amelia
2005-05-19
MKS Kusy Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
91
KŁOS Helena
2004-04-03
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
92
KOCIUBA Julia
2005-12-28
OLA Zachodniopomorskie
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
93
KONBERG Maja
2003-02-21
LKS Lubusz Słubice
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
94
KONIECZKO Martyna
2005-02-07
MLUKS Mokasyn Płoty
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
95
KORDYKIEWICZ Olga
2006-11-22
LLKS Pomorze Stargard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
96
KORNIAT Ludwika
2003-01-16
AML Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
97
KOSEK Olimpia
2006-09-06
UKS Barnim Goleniów
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
98
KOWAL Kornelia
2004-03-16
LLKS Pomorze Stargard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
99
KOWALCZYK Aleksandra
2004-04-28
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
100
KOWALCZYK Lena
2004-01-18
MKS Kusy Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
101
KRAJEWSKA Hanna
2002-03-29
PLKS Gwda Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
102
KRASZEWSKA Nadia
2005-06-14
MLUKS Mokasyn Płoty
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
103
KRAWCZYŃSKA Julia
2006-12-15
OLA Zachodniopomorskie
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
104
KRÓLIKIEWICZ Julia
2003-06-10
UKS Barnim Goleniów
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
105
KRUK Marta
2005-03-09
OLA Zachodniopomorskie
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
106
KRUPA Alicja
2006-08-07
MLUKS Mokasyn Płoty
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
107
KUREK Ewelina
2004-11-30
LŁKB Trucht Łobez
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
108
KURYŁŁO Karina
2004-04-27
OLA Zachodniopomorskie
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
109
KUSIAK Maja
2006-09-13
OLA Zachodniopomorskie
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
110
KWIATKOWSKA Karolina
2002-07-04
MLUKS Mokasyn Płoty
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
111
KWIATKOWSKA Natalia
2004-09-28
UKL Feniks Świdwin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
112
LASZKIEWICZ Wiktoria
2004-01-01
WMLKS Pomorze Stargard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
113
LEMAŃSKA Maja
2007-12-18
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
114
LESZAK Anna
2006-01-01
OLA Zachodniopomorskie
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
115
LEWANDOWSKA Wiktoria
2003-04-23
MKS Olimp Łobez
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
116
LIPOWIEC Kinga
2003-07-09
PLMKS Chrobry Gryfice
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
117
LOSY Anna
2003-05-23
KS Stal LA Ostrów Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
118
LUDWICKA Magdalena
2006-10-02
OLA Zachodniopomorskie
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
119
ŁUKAWSKA Patrycja
2005-02-04
MKL Maraton Świnoujście
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
120
MACHALSKA Nikola
2003-08-04
LŁKB Trucht Łobez
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
121
MACKOWIAK Katarzyna
2001-09-19
MKL Maraton Świnoujście
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
122
MALAK Łucja
2002-04-26
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
123
MALINOWSKA Daria
2004-04-05
UKS Barnim Goleniów
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
124
MARCHLEWSKA Patrycja
2005-05-23
UKL Ósemka Police
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
125
MARCYNIUK Magdalena
2004-09-17
OLA Zachodniopomorskie
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
126
MARSZEWSKA Natalia
2005-09-04
KMS Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
127
MARTYNOWICZ Wiktoria
2003-03-12
MKS Hermes Gryfino
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
128
MATUSIK Karolina
2008-07-29
OLA Zachodniopomorskie
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
129
MATUSZ Julia
2004-10-18
MLUKS Mokasyn Płoty
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
130
MATUSZCZAK Gabriela
2003-10-23
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
131
MĄCZKA Anna
2004-06-03
OLA Zachodniopomorskie
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
132
MELNYK URBANIAK Ilona
2004-03-20
LKS Lubusz Słubice
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
133
METLICKA Wiktoria
2001-12-07
ULKS Talex Borzytuchom
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
134
MIKOŚ Gabriela
2004-04-13
LKS Orkan Ostrzeszów
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
135
MIŁOSZEWICZ Marcelina
2004-08-25
MLUKS Mokasyn Płoty
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
136
MORAWIAN Amelia
2004-03-31
UKL Ósemka Police
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
137
MYCK Barbara
2004-10-05
OLA Zachodniopomorskie
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
138
NOWAKOWSKA Patrycja
2005-01-21
MLUKS Mokasyn Płoty
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
139
OBŁASKA Angelika
2005-01-01
OLA Zachodniopomorskie
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
140
OLESIŃSKA Julia
2001-01-19
UKS Barnim Goleniów
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
141
OLSZEWSKA Malwina
2004-02-18
LKS Lubusz Słubice
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
142
OMYŁA Marika
2004-04-28
LŁKB Trucht Łobez
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
143
ORENCZAK Wiktoria
2004-01-30
UKL Feniks Świdwin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
144
OSIŃSKA Marcelina
2002-01-14
MKS Hermes Gryfino
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
145
PARNIAK Katarzyna
2001-02-26
MKS Szkuner Myślibórz
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
146
PASTORCZYK Małgorzata
2005-04-04
ULKS Tychowo
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
147
PAWŁOWSKA Dominika
2005-08-13
UKL Ósemka Police
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
148
PAWŁOWSKA Małgorzata
2005-04-24
MLUKS Mokasyn Płoty
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
149
PIECHOCKA Alicja
2003-02-16
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
150
PIECHOWSKA Regina
2003-01-27
ULKS Talex Borzytuchom
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
151
PIEKARSKA Julita
2004-01-06
UKS Technik Augustów
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
152
PIETRUSZYŃSKA Joanna
2006-02-23
UKL Ósemka Police
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
153
PIHIL Dominika
2003-07-27
LLKS Osowa Sień
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
154
PIWOŃSKA Oliwia
2006-07-14
UKL Ósemka Police
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
155
POLNIAK Monika
2005-01-01
OLA Zachodniopomorskie
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
156
PORANKIEWICZ Martyna
2005-11-30
UKS Barnim Goleniów
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
157
PRZYBYLAK Oliwia
2005-12-31
MLUKS Mokasyn Płoty
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
158
PRZYBYŁOWICZ Anastazja
2006-10-14
STS Pomerania Szczecinek
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
159
RAĆ Sara
2006-04-02
OLA Zachodniopomorskie
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
160
RADECKA Aleksandra
2001-01-27
OSOT Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
161
RAFAŁOWSKA Ada
2004-04-22
OLA Zachodniopomorskie
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
162
REINSCH Olivia
2001-05-24
UKS Barnim Goleniów
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
163
REJCHERT Anna
2004-10-27
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
164
RONDZIO Natalia
2004-03-04
MKS Święc Sławno
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
165
RUMIŃSKA Marlena
2002-04-07
LKS Fenix Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
166
RUNKA Laura
2004-08-20
KS Energetyk Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
167
RZYMCZYK Natalia
2004-03-09
UKS Barnim Goleniów
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
168
SAC Oliwia
2004-09-17
MKS Kusy Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
169
SEMCZUK Emilia
2004-10-13
MLUKS Mokasyn Płoty
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
170
SIARA Julia
2007-07-27
MKS Kusy Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
171
SICIARZ Kornelia
2001-06-06
MKS Hermes Gryfino
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
172
SIERADZKA Marta
2005-03-07
UKL Feniks Świdwin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
173
SKIMINA Emilia
2004-02-19
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
174
SKROBANEK Hanna
2005-02-16
MKP Szczecinek
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
175
SŁODZIŃSKA Maja
2006-08-29
UKS OSoT Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
176
SŁOJKOWSKA Eliza
2005-11-01
LLKS Pomorze Stargard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
177
SMOLIŃSKA Karolina
2003-04-19
MKS Hermes Gryfino
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
178
SOBKOWIAK Aleksandra
2005-11-04
OLA Zachodniopomorskie
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
179
SOBOLEWSKA Kornelia
2004-10-12
OLA Zachodniopomorskie
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
180
SORÓWKA Zofia
2006-03-10
OLA Zachodniopomorskie
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
181
STANUCH Jasmina
2005-03-29
OLA Zachodniopomorskie
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
182
STEFAŃSKA Natalia
2005-06-15
UKL Ósemka Police
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
183
STĘŻALSKA Amelia
2005-08-31
UKS Barnim Goleniów
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
184
STOLAREK Julia
2004-05-25
MLUKS Mokasyn Płoty
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
185
STRZAŁKOWSKA Nikola
2005-04-29
WMLKS Pomorze Stargard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
186
SULEJ Julia
2007-05-22
MKS Kusy Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
187
SYSIK Julia
2005-01-06
MLUKS Mokasyn Płoty
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
188
SZAFRAN Julia
2004-04-09
UKL Ósemka Police
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
189
SZAKOŁA Wiktoria
2004-01-01
niest. Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
190
SZCZEŚNIAK Aleksandra
2005-07-12
WMLKS Pomorze Stargard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
191
SZCZURYK Klaudia
2003-03-25
KMKL Sztorm Kołobrzeg
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
192
SZLANDERBACH Dominika
2007-03-04
WMLKS Pomorze Stargard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
193
SZOKALUK Amelia
2005-01-02
MKP Myślibórz
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
194
SZONDELMAJER Maja
2008-01-02
MKP Myślibórz
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
195
SZONDELMAJER Zuzanna
2005-11-18
MKP Myślibórz
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
196
SZUBERT Alicja
2006-06-30
KMKL Sztorm Kołobrzeg
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
197
SZULC Dominika
2005-10-25
MKS Hermes Gryfino
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
198
SZYMAŃSKA Hanna
2006-06-02
AL Międzyzdroje
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
199
SZYMKOWIAK Zofia
2003-06-11
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
200
ŚCISŁOWSKA Julia
2003-01-26
KS SMS Szklarska Poręba
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
201
ŚNIECIŃSKA Iga
2006-03-15
OLA Zachodniopomorskie
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
202
ŚWIĄDER Lena
2007-10-09
STS Pomerania Szczecinek
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
203
ŚWIERCZYŃSKA Alicja
2007-04-24
WMLKS Pomorze Stargard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
204
ŚWIĘTEK Aleksandra
2004-10-24
LKS Stal Mielec
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
205
TABJAN Matylda
2004-07-21
MKS Kusy Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
206
TAROCIŃSKA Maja
2006-03-11
UKL Ósemka Police
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
207
TKACZ Paulina
2003-01-24
MKS Piast Głogów
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
208
TOBIASZ Natalia
2004-01-15
KMKL Sztorm Kołobrzeg
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
209
TROCHOLEPSZA Martyna
2004-02-09
AZS-AWF Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
210
TUCHEWICZ Julia
2006-08-27
OLA Szczecin
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
211
TWARDOWSKA Agata
2004-04-18
UKS Orkan Środa Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
212
ULASZEWSKA Alicja
2003-08-11
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
213
URBAN Aleksandra
2004-07-12
WLKS Nowe Iganie
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
214
URBANIAK Kalina
2004-07-13
KS Energetyk Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
215
URBANOWICZ Magdalena
2008-10-11
OLA Zachodniopomorskie
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
216
WACH Oliwia
2006-03-03
OLA Zachodniopomorskie
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
217
WALERIAŃCZYK Kinga
2002-08-19
KMKL Sztorm Kołobrzeg
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
218
WALKOWIAK Julia
2004-02-08
OLA Zachodniopomorskie
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
219
WARDĘGA Weronika
2003-04-30
SSMKS Parasol Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
220
WARKOWSKA Aleksandra
2004-03-20
MKS Hermes Gryfino
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
221
WAWRZYCKA Katarzyna
2002-04-09
MKP Myślibórz
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
222
WĄSATY Weronika
2006-07-07
OLA Zachodniopomorskie
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
223
WIECZOREK Amelia
2005-12-06
OLA Zachodniopomorskie
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
224
WIERZBICKA Agnieszka
2001-06-20
WMLKS Pomorze Stargard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
225
WIĘCEK Antonina
2005-01-31
MKS Kusy Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
226
WILCZYŃSKA Aleksandra
2004-01-01
MKS Hermes Gryfino
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
227
WILK Martyna
2003-07-16
MKS Olimp Łobez
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
228
WŁODARCZYK Julia
2004-03-11
WMLKS Pomorze Stargard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
229
WNUK Wiktoria
2004-09-12
OLA Zachodniopomorskie
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
230
WOLNY Angelika
2005-08-04
MKS Kusy Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
231
WOŁCZACKA Julia
2005-03-06
PLKS Gwda Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
232
WOŹNIAK Rozalia
2004-10-30
UKS Chrobry Międzyzdroje
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
233
WÓJCIK Maja
2006-03-04
WMLKS Pomorze Stargard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
234
WÓJTOWICZ Barbara
2004-01-03
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
235
WRÓBEL Maja
2003-01-03
MKP Myślibórz
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
236
ZABORSKA Julia
2002-02-17
PLKS Gwda Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
237
ZAJAC Joanna
2001-08-02
MKL Maraton Świnoujście
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
238
ZAKRZEWSKA Kaja
2004-12-29
MKS Hermes Gryfino
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
239
ZAKRZEWSKA Sara
2000-05-23
UKS Wiking Rychnowy
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
240
ZAMBRANO OJEDA Gabriela
2002-11-04
ALKS AJP Gorzów Wlkp.
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
241
ZAMORA Małgorzata
1999-10-06
MUKS SZS Cieszyn
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
242
ZARZYKA Zuzanna
2003-08-08
LŁKB Trucht Łobez
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
243
ZASUWA Barbara
2005-03-17
OLA Zachodniopomorskie
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
244
ZDZIĘBORSKA Paulina
2004-02-09
MLUKS Mokasyn Płoty
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
245
ZIELIŃSKA Marta
2005-12-19
OLA Zachodniopomorskie
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
246
ZMYŚLIŃSKA Agata
2003-03-19
UKS Dąb Suchy Las
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
247
ZWOLENIK Daria
2005-11-12
OLA Zachodniopomorskie
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
248
ŻEBROWSKA Matylda
2007-02-15
OLA Zachodniopomorskie
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
249
ŻEMOJTEL Hanna
2005-11-25
MKS Kusy Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
250
ŻYWICKA Wiktoria
2005-03-25
MLUKS Mokasyn Płoty
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik