JANKOWSKA Aleksandra
2002-08-15
KS Podlasie Białystok
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 AUGUSTYNOWICZ Aleksandra 2001-01-01 ZSS Supraśl POD
2 BARGIELSKA Katarzyna 1999-08-25 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
3 BERNATOWICZ Anna 1997-10-02 KS Podlasie Białystok POD
4 BERNATOWICZ Joanna 1996-10-22 KS Podlasie Białystok POD
5 BIAŁOMYZY Urszula 1998-11-27 UKS Czwórka Białystok POD
6 BRZEZIAK Martyna 2000-02-22 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
7 BUJNAROWSKA Kalina 2001-03-05 KS Podlasie Białystok POD
8 BUJNOWSKA Emilia 2002-03-31 KS Podlasie Białystok POD
9 BURLEWICZ Barbara 2003-01-09 OKS Skra Warszawa MAZ
10 CHODOROWSKA Sylwia 1993-12-16 KS Podlasie Białystok POD
11 CHOJNOWSKA Ewelina 2001-02-06 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
12 CZARNIECKA Ewelina 1999-05-15 LUKS Hańcza Suwałki POD
13 CZEKALSKA Martyna 2001-01-28 UKS Cyprianka KPO
14 DŁUŻNIEWSKA Klaudia 2001-03-19 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
15 DOBRZYCKA Beata 2001-03-04 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
16 FILIANOWICZ Magdalena 2001-01-01 ZSS Supraśl POD
17 FILIŃSKA Monika 2001-01-01 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
18 GIERAŁTOWSKA Kamila 2001-01-01 ZSS Supraśl POD
19 GOLDA Dagmara 2002-08-14 AZS UMCS Lublin LBE
20 GÓRALCZYK Anna 2001-05-02 UKS Atos Woźnice WMZ
21 GRABOWSKA Izabela 2001-12-22 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
22 GRZYBOWSKA Wiktoria 2001-12-03 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
23 JABŁOŃSKA Aleksandra 2001-09-04 LUKS Eurocentr Suchowola POD
24 JANOWSKA Helena 2002-01-01 KS Podlasie Białystok POD
25 KACZOROWSKA Olimpia 2001-08-25 KS Agros Zamość LBE
26 KAŹMIERCZAK Weronika 2002-01-26 RKS Łódź LDZ
27 KIRYLUK Aleksandra 2001-11-02 KS Podlasie Białystok POD
28 KOMOSA Edyta 2001-01-01 KS Podlasie Białystok POD
29 KONOPKO Urszula 2002-06-10 KS Podlasie Białystok POD
30 KOWALCZUK Aleksandra 2001-09-21 MKS Juvenia Białystok POD
31 KOZAK Zuzanna 2001-09-28 KS Wisła Puławy LBE
32 KOZERA Natalia 2003-08-02 UKS Czapla Białe Błota KPO
33 KRUCZKOW Patrycja 2001-05-02 KS Łomżanie Łomża POD
34 KRUTUL Martyna 2001-07-10 LUKS Eurocentr Suchowola POD
35 KRUTUL Paulina 2002-06-13 KS Podlasie Białystok POD
36 KRUŻA Marcelina 2003-01-24 MKS Sambor Tczew POM
37 KUPIŃSKA Patrycja 2002-03-15 KS Podlasie Białystok POD
38 KUTEK Maja 2003-11-08 GKS Start Długołęka DOL
39 LASKOWSKA Aleksandra 2002-01-15 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
40 LICHOMSKA Gabriela 2001-10-10 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
41 LIPSKA Ewelina 2001-03-28 KS Podlasie Białystok POD
42 LITWIN Adrianna 2003-05-03 AML Słupsk POM
43 ŁADA Izabela 2001-07-03 SL Salos Suwałki POD
44 ŁASKA Anna 2002-07-16 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz POM
45 ŁUBKOWSKA Karolina 2001-03-23 AZS UMCS Lublin LBE
46 ŁUKOWSKA Paulina 2002-01-01 KS Podlasie Białystok POD
47 ŁUPIŃSKA Karolina 1999-05-09 KS Podlasie Białystok POD
48 MADEJ Katarzyna 2003-05-10 PLKS Gwda Piła WLP
49 MARTYNIUK Angelika 2001-08-01 KS Podlasie Białystok POD
50 MASIEJCZYK Aleksandra 2002-01-02 KS Podlasie Białystok POD
51 MAZUR Justyna 2001-03-13 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
52 MICHAŁOWSKA Emilia 2002-08-01 LUKS Hańcza Suwałki POD
53 MIKIEWICZ Dominika 2001-06-19 KS Podlasie Białystok POD
54 MIZIOŁEK Daria 2001-08-01 AZS UMCS Lublin LBE
55 MOŻEJKO Kamila 2000-01-20 KS Podlasie Białystok POD
56 NAGÓRSKA Zofia 2003-10-25 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
57 NAUMCZUK Aleksandra 1998-09-26 KS Podlasie Białystok POD
58 NAZAROWICZ Klaudia 2000-03-09 UKS Sokół Węgorzewo WMZ
59 NIEDZIELA Zuzanna 2002-12-17 LKS Lubawa WMZ
60 NIEDŹWIEDZKA Laura 2000-09-03 KS Podlasie Białystok POD
61 OLSZYŃSKA Dominika 2001-08-26 KS Podlasie Białystok POD
62 OWCZAREK Patrycja 2002-11-23 RKS Łódź LDZ
63 PARZYCHOWSKA Karolina 2003-10-19 MKS Pułtusk MAZ
64 PIECHOWSKA Joanna 2002-01-01 KS Podlasie Białystok POD
65 POLL Roksana 2002-04-23 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
66 POPKO Natalia 2001-05-26 LUKS Hańcza Suwałki POD
67 POPŁAWSKA Kaja 2001-01-01 PG 17 Białystok POD
68 PORTKA Eryka 2001-05-05 KS Agros Zamość LBE
69 PUSTUŁKA Marzena 2000-05-28 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
70 RACEWICZ Julia 2002-01-10 KS Podlasie Białystok POD
71 ROMATOWSKA Anna 2002-03-08 LUKS Hańcza Suwałki POD
72 RUTKOWSKA Klaudia 2002-03-16 KS Podlasie Białystok POD
73 RUTKOWSKA Maja 2002-01-01 PG 6 Białsytok POD
74 SIEMIENIUK Aleksandra 2001-01-01 ZSS Supraśl POD
75 SIEMIŃSKA Daria 2002-05-10 LKS Lubawa WMZ
76 SOKOŁOWSKA Aleksandra 2001-01-01 PG 17 Białystok POD
77 STĄSIK Anna 2002-08-02 AZS UMCS Lublin LBE
78 SZULC Martyna 2002-02-14 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
79 ŚWIĘCIKOWSKA Martyna 2002-12-12 LKS Vectra Włocławek KPO
80 TABACZYŃSKA Weronika 2001-07-06 AZS UMCS Lublin LBE
81 TURKIEWICZ Julia 2002-06-28 MKL 12 Jelenia Góra DOL
82 URBACZEWSKA Elżbieta 2001-04-08 UKS Cyprianka KPO
83 WAWRENTOWICZ Gabriela 2001-07-30 KS Podlasie Białystok POD
84 WIERZBICKA Natalia 2002-08-15 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
85 WILCZYŃSKA Dorota 2002-01-01 KS Podlasie Białystok POD
86 WISZNIEWSKA Anna 2003-01-01 LUKS Hańcza Suwałki POD
87 WISZOWATA Klaudia 2001-01-01 KS Podlasie Białystok POD
88 WOJNA Weronika 2002-09-25 KS Podlasie Białystok POD
89 WÓJCIK Natalia 2002-03-28 LUKS Eurocentr Suchowola POD
90 WYSOCKA Alicja 2003-03-05 KS Orzeł Warszawa MAZ
91 ZACZKIEWICZ Wiktoria 2001-08-04 KS Podlasie Białystok POD
92 ZARĘBA Eliza 2002-01-07 KS Wisła Puławy LBE
93 ZAWISTOWSKA Magdalena 1999-04-09 KS Podlasie Białystok POD
94 ZDYBAŁ Nikola 2003-07-04 LKS Fenix Słupsk POM
95 ŻOCHOWSKA Kamila 2002-01-01 Gimnazjum Sokoły POD
96 ŻUKOWSKA Dominika 2001-07-05 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.071932077407837sekund