JANKOWSKA Aleksandra
2002-08-15
KS Podlasie Białystok
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ABRAMOWICZ Paulina 2002-04-10 UKS 19 Bojary Białystok POD
2 ALEKSIEJEW Aleksandra 2002-04-01 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
3 AUGUSTYNOWICZ Aleksandra 2001-01-01 ZSS Supraśl POD
4 BARAŃSKA Julia 2003-01-01 RLTL ZTE Radom MAZ
5 BARGIELSKA Katarzyna 1999-08-25 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
6 BĄK Marlena 2001-01-01 GS Supraśl POD
7 BEDEŁEK Martyna 2001-05-13 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
8 BERNATOWICZ Anna 1997-10-02 KS Podlasie Białystok POD
9 BERNATOWICZ Joanna 1996-10-22 KS Podlasie Białystok POD
10 BIAŁOMYZY Urszula 1998-11-27 UKS Czwórka Białystok POD
11 BIELSKA Edyta 2001-06-17 MLUKS Mokasyn Płoty ZPO
12 BORYS Paulina 1998-05-14 SKLA Sopot POM
13 BOŻOMAŃSKA Julia 2004-04-06 UKS Clan Ostrołęka MAZ
14 BRZEZIAK Martyna 2000-02-22 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
15 BUJNAROWSKA Kalina 2001-03-05 KS Podlasie Białystok POD
16 BUJNOWSKA Emilia 2002-03-31 KS Podlasie Białystok POD
17 BUŃKOWSKA Katarzyna 1999-04-05 KS Podlasie Białystok POD
18 BURLEWICZ Barbara 2003-01-09 OKS Skra Warszawa MAZ
19 BUTKIEWICZ Gabriela 2003-06-25 LUKS Hańcza Suwałki POD
20 CHICHEŁ Weronika 2002-06-28 UKS Liceum sportowe Łomża POD
21 CHODOROWSKA Sylwia 1993-12-16 KS Podlasie Białystok POD
22 CHOIŃSKA Weronika 1999-09-23 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
23 CHOJNOWSKA Ewelina 2001-02-06 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
24 CHOROSZUCHA Amelia 2004-06-29 KS Podlasie Białystok POD
25 CHROSTOWSKA Izabela 2001-06-13 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
26 CIENIAWSKA Patrycja 2002-09-17 LKS Vectra Włocławek KPO
27 CYMBOR Natalia 2002-01-01 ZS Suchowola POD
28 CYMBOR Patrycja 2000-03-24 LUKS Eurocentr Suchowola POD
29 CZARNIECKA Ewelina 1999-05-15 LUKS Hańcza Suwałki POD
30 CZEKALSKA Martyna 2001-01-28 UKS Cyprianka KPO
31 CZUCZWA Wiktoria 2001-05-22 ZLKL Zielona Góra LBU
32 DĄBEK Aleksandra 2002-02-14 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
33 DŁUGOZIMA Weronika 2002-03-02 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
34 DŁUŻNIEWSKA Klaudia 2001-03-19 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
35 DOBRZYCKA Beata 2001-03-04 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
36 DOLIŃSKA Alicja 2000-11-04 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
37 DUBA Patrycja 2001-01-01 PG 1 Grajewo POD
38 DUCHNOWSKA Klaudia 2002-08-29 KS Podlasie Białystok POD
39 DZIDO Aleksandra 2000-01-28 AZS UMCS Lublin LBE
40 FILIANOWICZ Magdalena 2001-01-01 ZSS Supraśl POD
41 FILIŃSKA Monika 2001-01-01 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
42 FLISIŃSKA Natalia 2004-02-08 RLTL ZTE Radom MAZ
43 GAJEWSKA Patrycja 2002-11-25 KS Wejher Wejherowo POM
44 GIERAŁTOWSKA Kamila 2001-01-01 ZSS Supraśl POD
45 GILEWSKA Urszula 2000-03-28 KS Podlasie Białystok POD
46 GOLDA Dagmara 2002-08-14 AZS UMCS Lublin LBE
47 GÓRALCZYK Anna 2001-05-02 UKS Atos Woźnice WMZ
48 GÓRSKA Gabriela 2003-09-27 LKS Sprinter Siemiatycze POD
49 GRABOWSKA Aleksandra 2002-11-13 AML Słupsk POM
50 GRABOWSKA Izabela 2001-12-22 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
51 GROMADA Wiktoria 2002-07-02 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
52 GRUŻEWSKA Dominika 2002-10-05 OKS Skra Warszawa MAZ
53 GRYBOŚ Dagmara 2002-11-25 ULKS Lipinki MLP
54 GRZYBOWSKA Wiktoria 2001-12-03 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
55 HOŚCIŁO Żaneta 2003-03-24 LUKS Eurocentr Suchowola POD
56 HRYCIUK Aleksandra 2003-05-29 MKS Żak Biała Podlaska LBE
57 IWANIUK Magdalena 2002-06-21 KS Podlasie Białystok POD
58 JABŁOŃSKA Aleksandra 2001-09-04 LUKS Eurocentr Suchowola POD
59 JANOWSKA Helena 2002-01-01 KS Podlasie Białystok POD
60 JAROSZEWICZ Julia 2002-07-03 KS Podlasie Białystok POD
61 JESIONKOWSKA Żaklina 1998-01-14 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
62 JUCHNOWSKA Natalia 2002-08-19 UKS MOSiR Działdowo WMZ
63 KACZOROWSKA Olimpia 2001-08-25 KS Agros Zamość LBE
64 KALENIK Izabela 2002-03-22 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
65 KAMIŃSKA Karolina 2002-04-08 AZS UMCS Lublin LBE
66 KAROLCZUK Paulina 2001-08-01 UKS Czwórka Białystok POD
67 KAŹMIERCZAK Weronika 2002-01-26 RKS Łódź LDZ
68 KIRYLUK Aleksandra 2001-11-02 KS Podlasie Białystok POD
69 KLUJ Natalia 2002-03-13 AZS UMCS Lublin LBE
70 KOLENDA Dominika 2002-12-26 KS Podlasie Białystok POD
71 KOŁPACZEWSKA Natalia 2003-01-08 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
72 KOMOSA Edyta 2001-01-01 KS Podlasie Białystok POD
73 KONOPKO Julia 2002-09-29 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
74 KONOPKO Urszula 2002-06-10 KS Podlasie Białystok POD
75 KOŚCIANEK Daria 2003-03-28 AZS-AWF Warszawa MAZ
76 KOWALCZUK Aleksandra 2001-09-21 MKS Juvenia Białystok POD
77 KOWALSKA Julia 2003-07-08 UKS MOSiR Działdowo WMZ
78 KOZAK Zuzanna 2001-09-28 KS Wisła Puławy LBE
79 KOZERA Natalia 2003-08-02 UKS Czapla Białe Błota KPO
80 KRONBURG Klaudia 2002-04-11 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
81 KRUCZKOW Patrycja 2001-05-02 KS Łomżanie Łomża POD
82 KRUTUL Martyna 2001-07-10 LUKS Eurocentr Suchowola POD
83 KRUTUL Paulina 2002-06-13 KS Podlasie Białystok POD
84 KRUŻA Marcelina 2003-01-24 MKS Sambor Tczew POM
85 KUPIŃSKA Patrycja 2002-03-15 KS Podlasie Białystok POD
86 KURPIEWSKA Marta 2001-11-06 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
87 KUTEK Maja 2003-11-08 GKS Start Długołęka DOL
88 KWIATKOWSKA Adrianna 2002-03-29 MLKS Agros Żary LBU
89 LASKOWSKA Aleksandra 2002-01-15 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
90 LASZEWICZ Kaja 2002-08-05 UKS 19 Bojary Białystok POD
91 LICHOMSKA Gabriela 2001-10-10 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
92 LIĆWINKO Kamila 1986-03-22 KS Podlasie Białystok POD
93 LIGARSKA Paulina 1996-04-09 SKLA Sopot POM
94 LIPSKA Ewelina 2001-03-28 KS Podlasie Białystok POD
95 LITWIN Adrianna 2003-05-03 AML Słupsk POM
96 ŁADA Izabela 2001-07-03 SL Salos Suwałki POD
97 ŁASKA Anna 2002-07-16 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz POM
98 ŁASZCZYŃSKA Weronika 2000-10-01 AZS-AWF Gorzów LBU
99 ŁATYSZEWICZ Monika 2003-05-12 KS Agros Zamość LBE
100 ŁUBKOWSKA Karolina 2001-03-23 AZS UMCS Lublin LBE
101 ŁUKOWSKA Paulina 2002-01-01 KS Podlasie Białystok POD
102 ŁUPIŃSKA Karolina 1999-05-09 KS Podlasie Białystok POD
103 MADEJ Katarzyna 2003-05-10 PLKS Gwda Piła WLP
104 MALINOWSKA Izabela 2000-10-02 UKS Czwórka Białystok POD
105 MAŃCZUK Weronika 2000-12-29 LUKS Eurocentr Suchowola POD
106 MARTYNIUK Angelika 2001-08-01 KS Podlasie Białystok POD
107 MASIEJCZYK Aleksandra 2002-01-02 KS Podlasie Białystok POD
108 MAZUR Justyna 2001-03-13 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
109 MAZUR Kamila 2003-01-14 MKS Agros Chełm LBE
110 MIĄSO Wiktoria 2001-11-14 CWKS Resovia Rzeszów PDK
111 MICHAŁOWSKA Emilia 2002-08-01 LUKS Hańcza Suwałki POD
112 MIECZKOWSKA Wiktoria 2001-06-06 KS Podlasie Białystok POD
113 MIELECH Gabriela 2001-01-31 UKS Czwórka Białystok POD
114 MIKIEWICZ Dominika 2001-06-19 KS Podlasie Białystok POD
115 MIKOŁAJCZYK Izabela 1990-09-04 KS Warszawianka W-wa MAZ
116 MIKOŁAJEK Roksana 2003-03-15 MKS Sambor Tczew POM
117 MIKOŁANIS Karolina 2003-03-23 UKS Technik Augustów POD
118 MILEWSKA Elżbieta 2003-04-02 KS Podlasie Białystok POD
119 MIZIOŁEK Daria 2001-08-01 AZS UMCS Lublin LBE
120 MOKICKA Wiktoria 2002-09-19 MLKS Czarni Olecko WMZ
121 MOSZURA Aleksandra 2002-01-07 RKS Łódź LDZ
122 MOSZURA Julia 2002-01-07 RKS Łódź LDZ
123 MOŻEJKO Kamila 2000-01-20 KS Podlasie Białystok POD
124 NAGÓRSKA Zofia 2003-10-25 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
125 NAUMCZUK Aleksandra 1998-09-26 KS Podlasie Białystok POD
126 NAZAROWICZ Klaudia 2000-03-09 UKS Sokół Węgorzewo WMZ
127 NIEDZIELA Zuzanna 2002-12-17 LKS Lubawa WMZ
128 NIEDŹWIEDZKA Laura 2000-09-03 KS Podlasie Białystok POD
129 NIEPOGODA Gabriela 2002-08-16 KS Parkiet Hajnówka POD
130 NOWAKOWSKA Aleksandra 1998-04-23 RKS Łódź LDZ
131 OLSZYŃSKA Dominika 2001-08-26 KS Podlasie Białystok POD
132 OSTAPCZUK Dominika 2003-04-29 KS Podlasie Białystok POD
133 OSTROWSKA Karina 2003-04-01 Gimnazjum 3 Bielsk Podlaski POD
134 OWCZAREK Patrycja 2002-11-23 RKS Łódź LDZ
135 PACHCIAREK Agata 2001-01-01 KS Podlasie Białystok POD
136 PANASIUK Oliwia 2001-01-01 KS Podlasie Białystok POD
137 PARZYCHOWSKA Karolina 2003-10-19 MKS Pułtusk MAZ
138 PERZYŃSKA Julia 2003-05-19 UKS Błyskawica Domaniewice LDZ
139 PIECH Maria 2003-12-12 RKS Łódź LDZ
140 PIECHOCKA Alicja 2003-02-16 MLKS Ostróda WMZ
141 PIECHOWSKA Joanna 2002-01-01 KS Podlasie Białystok POD
142 PIÓRKOWSKA Nikola 2004-12-05 KS Podlasie Białystok POD
143 POLL Roksana 2002-04-23 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
144 PONIATOWSKA Natalia 2004-07-18 KS Podlasie Białystok POD
145 POPKO Natalia 2001-05-26 LUKS Hańcza Suwałki POD
146 POPŁAWSKA Kaja 2001-01-01 PG 17 Białystok POD
147 PORTKA Eryka 2001-05-05 KS Agros Zamość LBE
148 POTERAJ Zuzanna 2003-10-12 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
149 PRZYBYŁ Monika 1999-04-20 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
150 PUCHLIK Joanna 2000-10-15 LUKS Eurocentr Suchowola POD
151 PUSTUŁKA Marzena 2000-05-28 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
152 PYSKŁO Natalia 2001-06-26 UKS Clan Ostrołęka MAZ
153 RACEWICZ Julia 2002-01-10 KS Podlasie Białystok POD
154 RODZOS Dominika 2003-06-03 KS Wisła Puławy LBE
155 ROMATOWSKA Anna 2002-03-08 LUKS Hańcza Suwałki POD
156 ROŻEŃSKA Zuzanna 2002-03-18 SKLA Sopot POM
157 RUTKOWSKA Klaudia 2002-03-16 KS Podlasie Białystok POD
158 RUTKOWSKA Maja 2002-01-01 PG 6 Białsytok POD
159 RYDZ Aneta 1994-03-30 RLTL ZTE Radom MAZ
160 SACHMERDA Wiktoria 2003-02-25 MKS Tempo Kęty MLP
161 SAJNA Kinga 2002-05-20 AZS UMCS Lublin LBE
162 SAK Natalia 2003-06-18 LUKS Hańcza Suwałki POD
163 SAWICKA Gabriela 2002-07-02 KS Podlasie Białystok POD
164 SAWICKA Kornelia 2002-07-02 LUKS Eurocentr Suchowola POD
165 SIELAWA Aleksandra 1996-07-17 MKS Juvenia Białystok POD
166 SIEMIENIUK Aleksandra 2001-01-01 ZSS Supraśl POD
167 SIEMIŃSKA Daria 2002-05-10 LKS Lubawa WMZ
168 SKÓRZEWSKA Patrycja 1996-06-15 KS AZS AWF Wrocław DOL
169 SŁAWIŃSKA Kamila 2003-11-21 LUKS Eurocentr Suchowola POD
170 SMOCZYK Aleksandra 2002-03-07 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
171 SNARSKA Kinga 2000-03-13 UKS Czwórka Białystok POD
172 SOBCZAK Julia 2003-02-25 KS Agros Zamość LBE
173 SOBCZYK Alicja 2001-10-22 ZLKL Zielona Góra LBU
174 SOBOLEWSKA Aleksandra 2001-01-01 niest. Białystok POD
175 SOKOŁOWSKA Aleksandra 2001-01-01 PG 17 Białystok POD
176 SOPUR Amelia 2002-05-14 MKS Zduńska Wola LDZ
177 STĄSIK Anna 2002-08-02 AZS UMCS Lublin LBE
178 STEĆ Patrycja 2001-03-22 UKS Gimpas Pasłęk WMZ
179 STRZYŻEWSKA Inez 2003-08-05 LUKS Hańcza Suwałki POD
180 STRZYŻEWSKA Zuzanna 2002-03-03 LUKS Hańcza Suwałki POD
181 SURA Kornelia 2002-06-28 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
182 SZCZUKO Urszula 2001-02-03 MKS Kusy Szczecin ZPO
183 SZULC Martyna 2002-02-14 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
184 SZUMOWSKA Monika 2004-03-18 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
185 ŚLUSAREK Jagoda 2002-02-22 MLKS Echo Twardogóra DOL
186 ŚWIĘCIKOWSKA Martyna 2002-12-12 LKS Vectra Włocławek KPO
187 TABACZYŃSKA Weronika 2001-07-06 AZS UMCS Lublin LBE
188 TERLIKOWSKA Karolina 1999-08-20 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
189 TRUSZKOWSKA Wiktoria 2000-06-26 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
190 TURKIEWICZ Julia 2002-06-28 MKL 12 Jelenia Góra DOL
191 URBACZEWSKA Elżbieta 2001-04-08 UKS Cyprianka KPO
192 URBANOWICZ Kaja 2003-06-25 LUKS Start Nakło KPO
193 WAWRENTOWICZ Gabriela 2001-07-30 KS Podlasie Białystok POD
194 WAWRZENIUK Natalia 2002-07-20 KS Podlasie Białystok POD
195 WĄSIK Katarzyna 2002-02-17 LKS Znicz Biłgoraj LBE
196 WIELIŃSKA Natalia 2001-07-07 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
197 WIERZBICKA Natalia 2002-08-15 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
198 WILCZYŃSKA Dorota 2002-01-01 KS Podlasie Białystok POD
199 WISZNIEWSKA Anna 2003-01-01 LUKS Hańcza Suwałki POD
200 WISZOWATA Klaudia 2001-01-01 KS Podlasie Białystok POD
201 WIŚNIEWSKA Agata 2001-02-13 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
202 WIŚNIEWSKA Aleksandra 2000-05-12 KS Podlasie Białystok POD
203 WITKOWSKA Kinga 2001-01-04 WKS Śląsk Wrocław DOL
204 WOJCIECHOWSKA Edyta 2003-07-11 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
205 WOJEWNIK Izabela 2003-03-19 UKS Technik Augustów POD
206 WOJNA Weronika 2002-09-25 KS Podlasie Białystok POD
207 WOLAK Wiktoria 2002-04-04 ULKS MOSiR Sieradz LDZ
208 WOŹNICA Martyna 2002-04-03 UKS 5 Plus Rydułtowy SLK
209 WÓJCIK Natalia 2002-03-28 KS Podlasie Białystok POD
210 WYKRĘT Justyna 1995-11-23 KS AZS AWF Kraków MLP
211 WYRWAS Julia 2003-02-05 LKS Lubusz Słubice LBU
212 WYSOCKA Alicja 2003-03-05 KS Orzeł Warszawa MAZ
213 ZABŁOCKA Adrianna 2002-01-09 LKS Lubusz Słubice LBU
214 ZABROCKA Agata 2001-04-01 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
215 ZACZKIEWICZ Oliwia 2003-12-03 KS Podlasie Białystok POD
216 ZACZKIEWICZ Wiktoria 2001-08-04 KS Podlasie Białystok POD
217 ZARĘBA Eliza 2002-01-07 KS Wisła Puławy LBE
218 ZARĘBA Weronika 2001-12-12 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
219 ZAWER Natalia 2002-01-14 UKS Orlica Domaniów DOL
220 ZAWISTOWSKA Magdalena 1999-04-09 KS Podlasie Białystok POD
221 ZDYBAŁ Nikola 2003-07-24 LKS Fenix Słupsk POM
222 ŻERAŃSKA Anna 2001-01-29 UKS Clan Ostrołęka MAZ
223 ŻOCHOWSKA Kamila 2002-01-01 Gimnazjum Sokoły POD
224 ŻUKOWSKA Dominika 2001-07-05 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
225 ŻURYŃSKA Gabriela 2001-01-01 PG Krasnopol POD
226 ŻYŁKA Marta 2003-03-17 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.39064693450928sekund