SIMONIUK Dawid
2000-07-24
KS Podlasie Białystok
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADAMSKI Przemysław 2000-01-01 PG Dobrzyniewo Duże POD
2 BAGAN Karol 1997-10-10 KS Podlasie Białystok POD
3 BAGIŃSKI Damian 2000-08-11 KS Podlasie Białystok POD
4 BARTOŚ Krzysztof 2003-12-17 AZS-AWF Warszawa MAZ
5 BIAŁUCHA Mateusz 2000-03-08 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
6 BOREJCZUK Michał 2001-01-17 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
7 BOREK Damian 2000-01-01 niest. Białystok POD
8 BUŁATEWICZ Tomasz 1998-01-01 ZS Sokółka POD
9 BUTKIEWICZ Hubert 1998-03-26 KS Podlasie Białystok POD
10 CHOJNOWSKI Bartosz 1997-03-17 KS Podlasie Białystok POD
11 CHOMKO Dawid 1998-05-17 UKS Czwórka Białystok POD
12 CHYC Michał 2003-05-15 MLKS Pilica Białobrzegi MAZ
13 CIEŚLUKOWSKI Przemysław 1988-04-05 KS Podlasie Białystok POD
14 CZAJKOWSKI Bartłomiej 2000-09-21 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
15 DĄBROWSKI Sebastian 1998-01-01 ZSOiZ Mońki POD
16 DZIDA Paweł 1999-04-13 AZS-AWF Katowice SLK
17 DZIEDZIECH Miłosz 1999-05-18 GKS Olimpia Grudziądz KPO
18 FAFIŃSKI Paweł 2001-09-03 LKS Lubawa WMZ
19 FIGURSKI Nikodem 1999-06-30 AZS-AWFiS Gdańsk POM
20 GAWRYLUK Konrad 1998-01-01 KS Podlasie Białystok POD
21 GRABOWSKI Krystian 1998-11-27 KS Podlasie Białystok POD
22 GRONKIEWICZ Marek 1967-07-20 KS Biegi Grodzisk Mazowiecki MAZ
23 GRZELAK Mateusz 2001-01-18 MUKS Płock MAZ
24 GUTOWSKI Łukasz 2001-04-22 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
25 HAPONIK Kacper 1999-04-14 UKS Czwórka Białystok POD
26 HARASIMCZUK Damian 2002-01-27 UKS 19 Bojary Białystok POD
27 HLEBOWICZ Daniel 2000-01-01 PG Czarna Białostocka POD
28 JAKSINA Jakub 2001-10-11 KS Podlasie Białystok POD
29 JAMIOŁKOWSKI Paweł 2000-01-01 niest. Białystok POD
30 JAROSŁAWSKI Kamil 2000-03-17 AZS UMCS Lublin LBE
31 JAROSZ Kamil 1999-03-16 UKS Czwórka Białystok POD
32 JASTRZĘBSKI Krzysztof 2001-01-16 AZS UMCS Lublin LBE
33 JOACHIMIAK Juliusz 2001-06-28 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
34 JÓZEFOWICZ Paweł 1999-04-04 UKS 19 Bojary Białystok POD
35 KACHNOWSKI Daniel 2001-01-11 SL Salos Suwałki POD
36 KAJEWSKI Robert 1999-08-03 KS Podlasie Białystok POD
37 KASZEWSKI Patryk 2002-01-24 KS Podlasie Białystok POD
38 KISTER Jakub 2000-09-23 AZS UMCS Lublin LBE
39 KISZKO Maciej 2000-01-21 VI LO Białystok POD
40 KLIMEK Patryk 2000-01-01 PG 18 Białystok POD
41 KONOPKA Dawid 2000-01-01 niest. Białystok POD
42 KONSTANTY Mateusz 1998-11-12 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
43 KOŚCIUK Kacper 2000-01-01 niest. Białystok POD
44 KRAJEWSKI Adrian 2000-01-29 PG 9 Łomża POD
45 KRAWCZYK Kacper 2002-07-28 KS Podlasie Białystok POD
46 KRZEMIŃSKI Dawid 2000-04-05 RLTL ZTE Radom MAZ
47 KUKLINOWSKI Władysław 1997-01-01 KS Podlasie Białystok POD
48 KULESZ Hubert 2000-01-01 KS Podlasie Białystok POD
49 KURZYNA Paweł 1999-01-04 UKS Czwórka Białystok POD
50 KUSZNERUK Mikołaj 2000-03-13 MKS Żak Biała Podlaska LBE
51 KUŚ Emanuel 2000-01-31 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
52 LACH Artur 2000-02-03 UKS Gminy Brzeszcze MLP
53 LEMIESZEK Kacper 2000-11-13 KS Agros Zamość LBE
54 LEONCZUK Maciej 1999-05-08 UKS Czwórka Białystok POD
55 LESZCZUK Bartosz 2000-11-11 AZS UMCS Lublin LBE
56 LISZEWSKI Michał 1997-09-19 KS Podlasie Białystok POD
57 ŁAZARSKI Szymon 2002-09-20 UKS Technik Augustów POD
58 ŁYSKAWY Przemysław 1999-01-13 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
59 MAŃCZUK Piotr 1998-04-25 AZS-AWFiS Gdańsk POM
60 MICHALAK Mateusz 2000-07-12 WLKS Nowe Iganie MAZ
61 MICHALSKI Karol 2000-05-23 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
62 MICHNO Dawid 2000-04-01 MKS Żak Biała Podlaska LBE
63 MIECZKOWSKI Dominik 2000-02-02 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
64 MIKŁASZEWICZ Jakub 2001-03-15 SL Salos Suwałki POD
65 MILEWSKI Jakub 2001-09-09 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
66 MILEWSKI Rafał 2000-04-12 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
67 MIŃCZUK Mateusz 2000-03-17 MKS MOS Wrocław DOL
68 MIRECKI Grzegorz 2000-01-31 LUKS Orkan Września WLP
69 MISZKIEL Marcin 2001-05-25 SL Salos Suwałki POD
70 MURAWSKI Kacper 2002-06-22 LKS Korab Olecko WMZ
71 NOWAK Igor 2001-02-18 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
72 OLSZÓWKA Mateusz 2001-01-12 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
73 OSTAPOWICZ Daniel 2000-03-10 KS Podlasie Białystok POD
74 OSTAPOWISZ Daniel 2000-01-01 KS Podlasie Białystok POD
75 OŻAROWSKI Łukasz 2000-01-29 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
76 PALAK Bartosz 2000-02-01 KS Agros Zamość LBE
77 PANASIUK Michał 1997-01-01 ZSE Białystok POD
78 PODSIADŁY Adam 2000-04-07 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
79 POPOWSKI Kamil 1996-01-19 KS Podlasie Białystok POD
80 PÓŁTORAK Szymon 1998-07-25 UKS Czwórka Białystok POD
81 PROKOPIUK Robert 1975-03-25 KS Biegi Grodzisk Mazowiecki MAZ
82 PRZYBYLSKI Dawid 2002-07-24 UKS Varsovia Warszawa MAZ
83 PYCHNER Jakub 1999-11-13 UKS Czwórka Białystok POD
84 RACIBORSKI Dawid 2001-12-12 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
85 ROGIŃSKI Hubert 2001-09-04 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
86 ROUINI Adrian 1997-01-01 ZSOiZ Mońki POD
87 SAMOJŁOWICZ Tomasz 1999-01-01 ZS CKR Janów POD
88 SIEMEK Damian 2001-03-02 KS Warszawianka W-wa MAZ
89 SIKORSKI Piotr 1998-06-25 KS Podlasie Białystok POD
90 SINIŁO Krystian 2000-10-02 UKS 19 Bojary Białystok POD
91 SKRZYPEK Mateusz 2000-07-03 MUKS Kadet Rawicz WLP
92 SŁOMCZYŃSKI Damian 1999-01-01 ZSR Ostrożany POD
93 STACHACZ Adam 2000-09-15 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
94 STACHACZ Tomasz 2000-09-15 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
95 STRYJECKI Kamil 1998-02-10 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
96 SUMIŃSKI Michał 2001-03-12 RLTL ZTE Radom MAZ
97 SWORA Piotr 1999-04-07 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
98 SZEWERA Daniel 2000-10-30 WKS Śląsk Wrocław DOL
99 TARASIEWICZ Marek 2002-02-16 UKS Czwórka Białystok POD
100 TARNOWSKI Michał 2001-06-17 UKS 19 Bojary Białystok POD
101 TAUDUL Damian 1998-01-01 ZSZ Sokółka POD
102 TOMCZYK Wojciech 2002-11-23 KS Podlasie Białystok POD
103 TURECKI Mateusz 1998-02-05 UKS Czwórka Białystok POD
104 TUREK Bartosz 2002-05-22 UKS Atos Woźnice WMZ
105 TYMIŃSKI Jakub 1998-03-20 KS Podlasie Białystok POD
106 WAŁKUSKI Kamil 1998-11-23 I LO Łomża POD
107 WASZKIEWICZ Maksymiliaj 2003-11-07 KS Podlasie Białystok POD
108 WIETESKA Tomasz 2001-10-07 UKS Błyskawica Domaniewice LDZ
109 WIŚNIEWSKI Karol 2001-06-28 LUKS Start Nakło KPO
110 WNOROWSKI Przemysław 2001-06-13 KS Podlasie Białystok POD
111 WOJCIECHOWSKI Maciej 1999-05-18 WLKS Wrocław DOL
112 WYSOCKI Krystian 2000-01-01 KS Podlasie Białystok POD
113 WYSZYŃSKI Paweł 2001-08-03 KS Podlasie Białystok POD
114 ZADROGA Patryk 2000-05-05 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
115 ZAWISTOWSKI Paweł 1999-09-15 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
116 ZDANIO Mateusz 1997-01-01 KS Podlasie Białystok POD
117 ZIEZIULA Piotr 2000-01-01 niest. Białystok POD

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.096821069717407sekund