SIMONIUK Dawid
2000-07-24
KS Podlasie Białystok
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADAMSKI Przemysław 2000-01-01 PG Dobrzyniewo Duże POD
2 ANTONIAK Maciej 2004-04-26 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
3 BACZEWSKI Dominik 2004-12-21 UKS Atos Woźnice WMZ
4 BAGAN Karol 1997-10-10 KS Podlasie Białystok POD
5 BAGIŃSKI Damian 2000-08-11 KS Podlasie Białystok POD
6 BARANOWSKI Wiktor 2004-06-01 LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński WMZ
7 BARCICKI Michał 2003-02-07 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
8 BARTCZAK Jakub 2001-02-06 STS Pomerania Szczecinek ZPO
9 BARTOŚ Krzysztof 2003-12-17 AZS-AWF Warszawa MAZ
10 BEZMEN Mykola 2002-12-19 AZS UMCS Lublin LBE
11 BIAŁUCHA Mateusz 2000-03-08 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
12 BIEDUL Jakub 2002-07-25 KS Podlasie Białystok POD
13 BORECKI Kasper 2005-03-25 UKS 48 Warszawa MAZ
14 BOREJCZUK Michał 2001-01-17 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
15 BOREK Damian 2000-01-01 niest. Białystok POD
16 BUŁATEWICZ Tomasz 1998-01-01 ZS Sokółka POD
17 BUTKIEWICZ Hubert 1998-03-26 KS Podlasie Białystok POD
18 CHĘĆ Sebastian 2002-01-01 II LO Białystok POD
19 CHOINSKI Klaudiusz 2004-05-09 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
20 CHOJNOWSKI Bartosz 1997-03-17 KS Podlasie Białystok POD
21 CHOMKO Dawid 1998-05-17 UKS Czwórka Białystok POD
22 CHUDECKI Krystian 1999-08-28 UKS Technik Augustów POD
23 CHYC Michał 2003-05-15 MLKS Pilica Białobrzegi MAZ
24 CHYŁA Dawid 2001-09-24 LKS Osuchów MAZ
25 CIEŚLUKOWSKI Przemysław 1988-04-05 KS Podlasie Białystok POD
26 CZAJKOWSKI Bartłomiej 2000-09-21 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
27 CZARNOCKI Damian 2000-06-23 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
28 DALECKI Kordian 2000-11-05 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
29 DĄBROWSKI Paweł 2003-07-13 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
30 DĄBROWSKI Sebastian 1998-03-25 ZSOiZ Mońki POD
31 DŁUGOŁĘCKI Mieczysław 1949-01-03 UKS Clan Ostrołęka MAZ
32 DOBRZYŃSKI Kacper 2001-06-22 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
33 DOMAŃSKI Emil 1999-06-09 KS Gwardia Piła WLP
34 DONACKI Adam 2002-02-21 SKS Feniks Siedlce MAZ
35 DUCHNOWSKI Mateusz 2003-09-21 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
36 DZIDA Paweł 1999-04-13 AZS-AWF Katowice SLK
37 DZIEDZIECH Miłosz 1999-05-18 AZS-AWFiS Gdańsk POM
38 DZIUBA Szymon 1999-10-20 AZS-AWF Warszawa MAZ
39 DZWONKOWSKI Mateusz 1999-11-01 I LO Łomża POD
40 FAFIŃSKI Paweł 2001-09-03 LKS Lubawa WMZ
41 FIEDORCZUK Dominik 2002-03-23 KS Podlasie Białystok POD
42 FIGURSKI Nikodem 1999-06-30 AZS-AWFiS Gdańsk POM
43 FILIPKOWSKI Kacper 2000-01-01 niest. Białystok POD
44 FURMANIAK Rafał 2003-10-29 MKS Pogoń Siedlce MAZ
45 GAWRYLUK Konrad 1998-01-01 KS Podlasie Białystok POD
46 GĄBKA Bartosz 1999-05-27 AZS-AWF Warszawa MAZ
47 GOCH Szymon 2002-03-10 KS AZS AWF Kraków MLP
48 GODLEWSKI Wiktor 2002-11-22 MKS Durasan Płońsk MAZ
49 GRABOWSKI Karol 2001-05-18 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
50 GRABOWSKI Krystian 1998-11-27 KS Podlasie Białystok POD
51 GRONKIEWICZ Marek 1967-07-20 KS Lider Grodzisk Mazowiecki MAZ
52 GRONOSTAJSKI Jakub 2002-04-08 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
53 GRYTA Jacek 2003-03-04 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
54 GRZELAK Mateusz 2001-01-18 MUKS Płock MAZ
55 GUTOWSKI Łukasz 2001-04-22 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
56 GWARDIAK Jan 2001-02-27 niest. Białystok POD
57 GWIAZDA Kacper 2000-03-24 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
58 HAJKOWSKI Dawid 2003-01-01 KS Podlasie Białystok POD
59 HAPONIK Kacper 1999-04-14 UKS Czwórka Białystok POD
60 HARASIMCZUK Damian 2002-01-27 UKS 19 Bojary Białystok POD
61 HLEBOWICZ Daniel 2000-01-01 PG Czarna Białostocka POD
62 JAKÓBCZAK Mateusz 2001-01-03 ULKS MOSiR Sieradz LDZ
63 JAKSINA Jakub 2001-10-11 KS Podlasie Białystok POD
64 JAMIOŁKOWSKI Paweł 2000-01-01 niest. Białystok POD
65 JANKOWSKI Artur 2003-02-10 AZS-AWF Warszawa MAZ
66 JAROSŁAWSKI Kamil 2000-03-17 AZS UMCS Lublin LBE
67 JAROSZ Kamil 1999-03-16 UKS Czwórka Białystok POD
68 JASKUŁKA Artur 2000-12-14 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
69 JASTRZĘBSKI Kacper 2000-07-27 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
70 JASTRZĘBSKI Krzysztof 2001-01-16 AZS UMCS Lublin LBE
71 JĘDRZEJEWSKI Łukasz 1999-03-07 KS Zawkrze Mława MAZ
72 JOACHIMIAK Juliusz 2001-06-28 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
73 JÓZEFOWICZ Paweł 1999-04-04 UKS 19 Bojary Białystok POD
74 KACHNOWSKI Daniel 2001-01-11 SL Salos Suwałki POD
75 KACPRZAK Adam 2001-04-23 MKS Bank BS Płońsk MAZ
76 KACZMARYN Szymon 1999-02-13 UKS Technik Augustów POD
77 KAJEWSKI Robert 1999-08-03 KS Podlasie Białystok POD
78 KALISZEWSKI Jakub 2000-01-31 KS Podlasie Białystok POD
79 KAMIONEK Patryk 2004-12-20 UKS LA Basket Warszawa MAZ
80 KANTOR Amadeusz 2000-02-09 KS AZS AWF Kraków MLP
81 KARASIŃSKI Bartosz 2001-07-22 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
82 KASZEWSKI Patryk 2002-01-24 KS Podlasie Białystok POD
83 KISTER Jakub 2000-09-23 AZS UMCS Lublin LBE
84 KISZKO Maciej 2000-01-21 VI LO Białystok POD
85 KLIMEK Patryk 2000-01-01 PG 18 Białystok POD
86 KOCIŃSKI Patryk 2000-01-01 KS Słoneczko Busko Zdrój SWK
87 KOŁODZIEJAK Mikołaj 2004-01-02 WLKS Nowe Iganie MAZ
88 KONOPKA Dawid 2000-01-01 niest. Białystok POD
89 KONOPKA Dawid 2004-11-01 KS Podlasie Białystok POD
90 KONSTANTY Mateusz 1998-11-12 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
91 KORZENIOWSKI Łukasz 2003-06-04 MKS Bank BS Płońsk MAZ
92 KOSACKI Mateusz 2000-03-10 UKS Czwórka Białystok POD
93 KOŚCIUK Kacper 2000-01-01 niest. Białystok POD
94 KOWALUK Albert 2004-02-11 TS Start Lublin LBE
95 KRAJEWSKI Adrian 2000-01-29 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
96 KRAJEWSKI Dominik 2002-05-08 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
97 KRAWCZYK Kacper 2001-04-05 AZS Łódź LDZ
98 KRAWCZYK Kacper 2002-07-28 KS Podlasie Białystok POD
99 KRAWCZYK Michał 1992-09-08 AZS-AWF Warszawa MAZ
100 KRZEMIŃSKI Dawid 2000-04-05 RLTL ZTE Radom MAZ
101 KUKLINOWSKI Władysław 1997-01-01 KS Podlasie Białystok POD
102 KULESZ Hubert 2000-01-01 KS Podlasie Białystok POD
103 KULESZA Oktawiusz 2001-06-05 MKS-MOS Katowice SLK
104 KURZYNA Paweł 1999-01-04 UKS Czwórka Białystok POD
105 KUSZNERUK Mikołaj 2000-03-13 MKS Żak Biała Podlaska LBE
106 KUŚ Emanuel 2000-01-31 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
107 KWASIŃSKI Karol 1999-01-01 niest. Białystok POD
108 KWIATKOWSKI Adam 2002-04-15 MKS Bank BS Płońsk MAZ
109 LACH Artur 2000-02-03 UKS Gminy Brzeszcze MLP
110 LEMIESZEK Kacper 2000-11-13 KS Agros Zamość LBE
111 LEONCZUK Maciej 1999-05-08 UKS Czwórka Białystok POD
112 LESZCZUK Bartosz 2000-11-11 AZS UMCS Lublin LBE
113 LEWKO Mateusz 2003-02-13 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
114 LIPSKI Przemysław 2000-04-14 PG Rosochate Kościelne POD
115 LIS Karol 2002-08-19 GKS Wilga Garwolin MAZ
116 LISZEWSKI Michał 1997-09-19 KS Podlasie Białystok POD
117 ŁAZARSKI Szymon 2002-09-20 UKS Technik Augustów POD
118 ŁOŚ Krzysztof 2000-09-26 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
119 ŁYSKAWY Przemysław 1999-01-13 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
120 MAJEWSKI Dawid 2005-05-01 UKS Atos Woźnice WMZ
121 MAJOWICZ Kacper 2002-07-08 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
122 MAKOWSKI Patryk 2003-04-08 LUKS Hańcza Suwałki POD
123 MAŃCZUK Piotr 1998-04-25 AZS-AWFiS Gdańsk POM
124 MARCINIAK Wiktor 2000-03-14 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
125 MARKOWSKI Miłosz 2003-06-23 UKS Clan Ostrołęka MAZ
126 MIARA Krzysztof 1994-06-11 AZS-AWF Warszawa MAZ
127 MICHALAK Mateusz 2000-07-12 WLKS Nowe Iganie MAZ
128 MICHALSKI Karol 2000-05-23 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
129 MICHNO Dawid 2000-04-01 MKS Żak Biała Podlaska LBE
130 MIECZKOWSKI Dominik 2000-02-02 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
131 MIKŁASZEWICZ Jakub 2001-03-15 SL Salos Suwałki POD
132 MIKULSKI Paweł 2000-02-05 GKS Wilga Garwolin MAZ
133 MIKUŚKIEWICZ Julian 2001-09-19 LUKS Namysłów OPL
134 MILCZAREK Mateusz 2000-04-03 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
135 MILEWSKI Jakub 2001-09-09 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
136 MILEWSKI Rafał 2000-04-12 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
137 MIŃCZUK Mateusz 2000-03-17 KS AZS AWF Wrocław DOL
138 MIRECKI Grzegorz 2000-01-31 LUKS Orkan Września WLP
139 MISZKIEL Marcin 2001-05-25 SL Salos Suwałki POD
140 MURAWSKI Kacper 2002-06-22 LKS Korab Olecko WMZ
141 NIEBRZYDOWSKI Mateusz 1999-12-17 I LO ŁOMŻA POD
142 NISIEWICZ Filip 1999-10-11 ZLKL Zielona Góra LBU
143 NOWAK Igor 2001-02-18 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
144 OLKOWSKI Kamil 2003-11-01 OKLA Ostrołęka MAZ
145 OLSZÓWKA Mateusz 2001-01-12 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
146 ORDYŁOWSKI Gustaw 2003-04-02 AZS-AWF Warszawa MAZ
147 ORZESZEK Eryk 2001-01-23 KS Warszawianka W-wa MAZ
148 OSTAPOWICZ Daniel 2000-03-10 KS Podlasie Białystok POD
149 OSTAPOWISZ Daniel 2000-01-01 KS Podlasie Białystok POD
150 OŻAROWSKI Łukasz 2000-01-29 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
151 PAJĄK Patryk 2000-02-07 UKS Błyskawica Domaniewice LDZ
152 PALAK Bartosz 2000-02-01 KS Agros Zamość LBE
153 PAŁAC Maciej 2003-08-01 UKS Gepard Warszawa MAZ
154 PANASIUK Michał 1997-01-01 ZSE Białystok POD
155 PERKOWSKI Jakub 2001-08-13 KS Podlasie Białystok POD
156 PĘDZIŃSKI Mateusz 2001-07-26 ZLKL Zielona Góra LBU
157 PIEKARCZYK Patryk 2000-04-27 AZS-AWF Katowice SLK
158 PIEKARSKI Kamil 2002-01-01 ZSM CKP Nr 2 Białystok POD
159 PIETRAS Maciej 2001-06-07 LUKS Hańcza Suwałki POD
160 PODESZWIK Mateusz 2001-07-31 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
161 PODSIADŁY Adam 2000-04-07 AZS-AWF Katowice SLK
162 POPOWSKI Kamil 1996-01-19 KS Podlasie Białystok POD
163 PÓŁTORAK Szymon 1998-07-25 UKS Czwórka Białystok POD
164 PROKOPIUK Robert 1975-03-25 KS Lider Grodzisk Mazowiecki MAZ
165 PROLESKO Paweł 2000-04-02 ZSWiO nr 7 Łomża POD
166 PRZEMSKI Jakub 2003-07-15 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
167 PRZYBYLSKI Dawid 2002-07-24 UKS Varsovia Warszawa MAZ
168 PRZYŻECKI Dominik 2001-01-17 AKL Ursynów Warszawa MAZ
169 PYCHNER Jakub 1999-11-13 UKS Czwórka Białystok POD
170 RACIBORSKI Dawid 2001-12-12 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
171 ROBAKOWSKI Dawid 2004-06-23 AZS-AWF Warszawa MAZ
172 ROGIŃSKI Hubert 2001-09-04 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
173 ROUINI Adrian 1997-01-01 ZSOiZ Mońki POD
174 RÓŻAŃSKI Bartłomiej 2003-07-24 LKS Sprinter Siemiatycze POD
175 RÓŻYCKI Mateusz 2000-04-07 BKS Bydgoszcz KPO
176 RUTOWICZ Przemysław 2000-02-02 AZS-AWF Katowice SLK
177 RYBACKI Kornel 2003-05-19 LUKS Hańcza Suwałki POD
178 SAJNOG Kacper 2002-10-13 MKS Durasan Płońsk MAZ
179 SAMOJŁOWICZ Tomasz 1999-01-01 ZS CKR Janów POD
180 SERWATKO Kacper 1999-06-28 ZSWiO nr 7 Łomża POD
181 SIEMEK Damian 2001-03-02 KS Warszawianka W-wa MAZ
182 SIERZPUTOWSKI Mateusz 2001-08-12 KS Podlasie Białystok POD
183 SIKORSKI Piotr 1998-06-25 KS Podlasie Białystok POD
184 SINIŁO Krystian 2000-10-02 KS Podlasie Białystok POD
185 SKRZYPEK Mateusz 2000-07-03 MUKS Kadet Rawicz WLP
186 SŁOMCZYŃSKI Damian 1999-01-01 ZSR Ostrożany POD
187 SMUS Artur 1999-04-19 MULKS Żeromski Sieradz LDZ
188 STACHACZ Adam 2000-09-15 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
189 STACHACZ Tomasz 2000-09-15 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
190 STACHURSKI Jakub 2004-03-29 KS Podlasie Białystok POD
191 STELMASIK Franciszek 2001-04-20 LLKS Pomorze Stargard ZPO
192 STELMASIK Paweł 2001-04-20 LLKS Pomorze Stargard ZPO
193 STRYJECKI Kamil 1998-02-10 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
194 SUMIŃSKI Michał 2001-03-12 RLTL ZTE Radom MAZ
195 SUPROŃ Paweł 1996-03-28 KS Podlasie Białystok POD
196 SWORA Piotr 1999-04-07 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
197 SZELĄGOWSKI Igor 2001-06-24 STS Pomerania Szczecinek ZPO
198 SZEWERA Daniel 2000-10-30 WKS Śląsk Wrocław DOL
199 SZULC Tomasz 2004-07-09 UKS LA Basket Warszawa MAZ
200 SZUMIEC Michał 2001-02-09 KS AZS AWF Kraków MLP
201 ŚNIEGULA Damian 2000-03-23 UKS 12 Kalisz WLP
202 ŚWITOŃ Wiktor 2003-04-15 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
203 TARASIEWICZ Marek 2002-02-16 UKS Czwórka Białystok POD
204 TARKOWSKI Piotr 1999-08-10 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
205 TARNOWSKI Michał 2001-06-17 UKS 19 Bojary Białystok POD
206 TAUDUL Damian 1998-01-01 ZSZ Sokółka POD
207 TOMCZYK Wojciech 2002-11-23 KS Podlasie Białystok POD
208 TOPOLEWSKI Maciej 1995-04-28 AZS-AWF Warszawa MAZ
209 TURECKI Mateusz 1998-02-05 UKS Czwórka Białystok POD
210 TUREK Bartosz 2002-05-22 UKS Atos Woźnice WMZ
211 TYMIŃSKI Jakub 1998-03-20 KS Podlasie Białystok POD
212 TYTKOWSKI Paweł 2001-11-14 KS Warszawianka W-wa MAZ
213 UHERA Roman 2000-09-21 AZS-AWF Warszawa MAZ
214 WAŁKUSKI Kamil 1998-11-23 I LO Łomża POD
215 WASZAK Krzysztof 2000-01-16 LUKS Orkan Września WLP
216 WASZKIEWICZ Maksymiliaj 2003-11-07 KS Podlasie Białystok POD
217 WAŚKIEWICZ Bartosz 2004-04-23 AZS-AWF Warszawa MAZ
218 WAWRZYNOWICZ Dawid 2005-10-05 UKS Atos Woźnice WMZ
219 WAWRZYNOWICZ Gabriel 2006-12-28 UKS Atos Woźnice WMZ
220 WIDZ Jakub 2004-03-22 TS Start Lublin LBE
221 WIERZBICKI Szymon 2000-03-10 MKS Juvenia Białystok POD
222 WIETESKA Tomasz 2001-10-07 UKS Błyskawica Domaniewice LDZ
223 WILUK Szymon 2001-08-22 KS Parkiet Hajnówka POD
224 WIŃSKI Jakub 2002-06-05 MKS Bank BS Płońsk MAZ
225 WIŚNIEWSKI Karol 2001-06-28 LUKS Start Nakło KPO
226 WIŚNIEWSKI Tomasz 2004-07-05 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
227 WNOROWSKI Arkadiusz 2002-01-05 KS Podlasie Białystok POD
228 WNOROWSKI Przemysław 2001-06-13 KS Podlasie Białystok POD
229 WOJCIECHOWSKI Jacek 2002-01-07 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
230 WOJCIECHOWSKI Maciej 1999-05-18 WLKS Wrocław DOL
231 WOŹNIKIEWICZ Tobiasz 2000-11-03 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
232 WÓJCICKI Jakub 2000-07-25 ULKS Gryf Rytwiany SWK
233 WYRODEK Paweł 2003-04-11 MKS Żak Biała Podlaska LBE
234 WYSOCKI Krystian 2000-01-01 KS Podlasie Białystok POD
235 WYSZYŃSKI Paweł 2001-08-03 KS Podlasie Białystok POD
236 YARUSHINSKIY Nikita 2000-04-08 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
237 ZADROGA Patryk 2000-05-05 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
238 ZAWISTOWSKI Paweł 1999-09-15 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
239 ZDANIO Mateusz 1997-01-01 KS Podlasie Białystok POD
240 ZDUŃCZYK Patryk 1991-11-19 AZS-AWF Warszawa MAZ
241 ZIEZIULA Piotr 2000-01-01 niest. Białystok POD
242 ŻOK Łukasz 2001-05-17 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
243 ŻUKOWSKI Jakub 2001-05-01 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.75680589675903sekund