SZULC Martyna
2002-02-14
LKS Narew Kurpiewski Łomża
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADAMOWICZ Iga 2003-02-26 MLKS Agros Żary LBU
2 ANUSZKIEWICZ Maria 2003-04-27 LUKS Hańcza Suwałki POD
3 ARTYMIUK Natalia 2006-01-01 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
4 BAŁEC Izabela 2002-01-17 MKS Osa Zgorzelec DOL
5 BARAŃSKA Vanessa 2002-10-27 MUKS Kadet Rawicz WLP
6 BARGIELSKA Katarzyna 1999-08-25 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
7 BĄK Marlena 2001-01-01 GS Supraśl POD
8 BEDNARCZYK Natalia 2003-11-27 WLKS Nowe Iganie MAZ
9 BIERNACKA Julia 2002-01-11 GKS Wilga Garwolin MAZ
10 BITOWSKA Patrycja 2003-03-20 SL Salos Suwałki POD
11 BLIŹNIEWSKA Oliwia 2001-11-03 AZS Łódź LDZ
12 BORAWSKA Kinga 2002-01-01 I LO Bielsk Podlaski POD
13 BORKOWSKA Tatiana 2005-07-17 MKS Pogoń Siedlce MAZ
14 BOŻOMAŃSKA Julia 2004-04-06 UKS Clan Ostrołęka MAZ
15 BRZEZIAK Martyna 2000-02-22 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
16 BUDLEWSKA Gabriela 2002-04-28 KS Podlasie Białystok POD
17 BUDZIŁEK Oliwia 2003-09-12 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
18 BURY Julia 2003-09-30 LKS Znicz Biłgoraj LBE
19 CHOMCZYK Dominika 1997-04-21 KS Podlasie Białystok POD
20 CHOROSZUCHA Amelia 2004-06-29 KS Podlasie Białystok POD
21 CICHALEWSKA Roksana 2004-11-12 TS Start Lublin LBE
22 CIESLIK Laura 2002-03-22 AML Słupsk POM
23 CIOCHANOWSKA Aleksandra 2002-03-02 KS Podlasie Białystok POD
24 CYCHOL Katarzyna 2004-05-18 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
25 CZARNIECKA Ewelina 1999-05-15 LUKS Hańcza Suwałki POD
26 CZECH Natalia 2002-07-02 MLKS Agros Żary LBU
27 CZERWIŃSKA Natalia 2002-10-27 KS Podlasie Białystok POD
28 CZUBLUN Maja 2007-01-24 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
29 CZUCZWA Wiktoria 2001-05-22 ZLKL Zielona Góra LBU
30 DĄBEK Aleksandra 2002-02-14 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
31 DEC Elwira 1998-09-21 UKS Czwórka Białystok POD
32 DŁUŻNIEWSKA Klaudia 2001-03-19 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
33 DONDZIAK Sara 2001-03-18 MKS Kusy Szczecin ZPO
34 DZIADAK Nikolina 2003-08-04 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
35 DZIEMIDOWICZ Ewa 2002-09-04 SL GKS Olsza Olszyna DOL
36 DZIURA Wiktoria 2001-09-21 LKLA Krokus Astromal Leszno WLP
37 FEDZIORYNA Roksana 2001-03-08 KS Agros Zamość LBE
38 FIJAK Zuzanna 2001-01-19 UKS Otrębusy MAZ
39 FRANKOWSKA Joanna 1998-03-10 KS Podlasie Białystok POD
40 FUCHS Anita 2001-08-01 SSMKS Parasol Wrocław DOL
41 GAJ Joanna 2001-05-20 AZS-AWF Katowice SLK
42 GARBARCZYK Natalia 2004-04-17 MKS Żak Biała Podlaska LBE
43 GAWRYŚ Wiktoria 2003-04-19 MKS-MOSM Bytom SLK
44 GŁOWACKA Amelia 2002-01-01 I LO Bielsk Podlaski POD
45 GŁUCHOWSKA Kinga 2002-11-20 KS Agros Zamość LBE
46 GODLEWSKA Gabriela 2000-01-01 PG Dąbrowa Białostocka POD
47 GOLEC Magdalena 2002-05-26 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
48 GROMADA Wiktoria 2002-07-02 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
49 GRUSZKA Julia 2007-02-27 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
50 HANCZ Joanna 2003-07-01 LUKS Hańcza Suwałki POD
51 HARASIMOWICZ Kamila 2002-01-01 PG 3 Suwałki POD
52 HAUTT Amelia 2007-12-30 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
53 HOROWSKA Nikola 2001-01-03 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
54 HRYCIUK Aleksandra 2003-05-29 MKS Żak Biała Podlaska LBE
55 HRYCZ Katarzyna 2000-01-20 VI LO Białystok POD
56 HYRLIK Laura 2004-10-16 AKL Ursynów Warszawa MAZ
57 JABŁOŃSKA Patrycja 2000-02-15 KS Podlasie Białystok POD
58 JANIEC Eryka 2001-06-09 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
59 JANKOWSKA Aleksandra 2002-08-15 KS Podlasie Białystok POD
60 JAROSZEWICZ Julia 2002-07-03 KS Podlasie Białystok POD
61 JATKIEWICZ Izabela 2000-04-28 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
62 JĘDRASZAK Roksana 2002-05-28 MKL Jarocin WLP
63 JUCHNOWSKA Natalia 2002-08-19 UKS MOSiR Działdowo WMZ
64 KACZYŃSKA Julia 2003-07-29 OKLA Ostrołęka MAZ
65 KALISZUK Aneta 2004-07-21 MKS Żak Biała Podlaska LBE
66 KAMIŃSKA Kamila 2003-02-18 SKS Kusy Kraków MLP
67 KAMIŃSKA Karolina 2002-04-08 AZS UMCS Lublin LBE
68 KAMIŃSKA Zuzanna 2001-04-19 MKS Pułtusk MAZ
69 KAPLA Anna 2004-05-21 LUKS Hańcza Suwałki POD
70 KAROLCZUK Paulina 2001-08-01 UKS Czwórka Białystok POD
71 KARPIŃSKA Martyna Alicja 2001-05-11 SL Salos Suwałki POD
72 KELLER Wioleta 2001-01-03 LUKS Hańcza Suwałki POD
73 KINALSKA Natalia 2002-10-29 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
74 KLUJ Natalia 2002-03-13 AZS UMCS Lublin LBE
75 KŁOSIŃSKA Anna 2003-03-28 UKS Vis Skierniewice LDZ
76 KOŁPACZEWSKA Natalia 2003-01-08 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
77 KOŁTUN Paulina 2001-01-19 MKS Unia Hrubieszów LBE
78 KORDEK Sara 2001-02-01 MKS-MOS Katowice SLK
79 KORNILUK Ewa 1994-07-11 KS Podlasie Białystok POD
80 KOS Katarzyna 2001-06-12 MKS Tempo Kęty MLP
81 KOWALCZUK Aleksandra 2001-09-21 MKS Juvenia Białystok POD
82 KOWALSKA Julia 2003-07-08 UKS MOSiR Działdowo WMZ
83 KRONBURG Klaudia 2002-04-11 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
84 KROTKIEWICZ Karina 2001-03-06 MKS Unia Hrubieszów LBE
85 KUBALA Amelia 2003-06-09 AZS-AWFiS Gdańsk POM
86 KUCEWICZ Weronika 2007-01-01 niestowarzyszona POL
87 KULAWCZYK Weronika 1999-01-06 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
88 KURPIEWSKA Natalia 2002-02-19 UKS Atos Woźnice WMZ
89 KWIATKOWSKA Aleksandra 2005-01-01 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
90 KWIATKOWSKA Julia 2002-09-23 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
91 LASZEWICZ Kaja 2002-08-05 UKS 19 Bojary Białystok POD
92 LICHOMSKA Gabriela 2001-10-10 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
93 LIS Klaudia 2002-04-08 MKL Toruń KPO
94 ŁADA Izabela 2001-07-03 SL Salos Suwałki POD
95 ŁADA Marta 2000-09-15 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
96 ŁATYSZEWICZ Monika 2003-05-12 KS Agros Zamość LBE
97 ŁOMOTOWSKA Patrycja 1998-07-29 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
98 ŁUBKOWSKA Karolina 2001-03-23 AZS UMCS Lublin LBE
99 MACIEJEWSKA Ewelina 2002-08-16 UKS Achilles Leszno WLP
100 MAŃCZUK Weronika 2000-12-29 LUKS Eurocentr Suchowola POD
101 MARKOWSKA Wiktoria 2002-02-19 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
102 MARZEC Oliwia 2001-01-25 AZS UMCS Lublin LBE
103 MATEUSZUK Małgorzata 2002-01-01 PG 1 Bielsk Podlaski POD
104 MIELECH Gabriela 2001-01-31 UKS Czwórka Białystok POD
105 MIKIEWICZ Dominika 2001-06-19 KS Podlasie Białystok POD
106 MIKOŁANIS Karolina 2003-03-23 UKS Technik Augustów POD
107 MILEWSKA Elżbieta 2003-04-02 KS Podlasie Białystok POD
108 MIROWSKA Weronika 2003-02-09 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
109 MISTOŃ Zuzanna 2002-11-28 MLKS Agros Żary LBU
110 MOJSAK Julia 2002-11-14 KS Podlasie Białystok POD
111 MOSIEK Joanna 2002-02-16 MUKS Kadet Rawicz WLP
112 MOSKAL Monika 2003-10-14 KKB MOSiR Krosno PDK
113 MRUGALSKA Nikola 2002-02-16 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
114 MUSIAŁOWSKA Emilia 2004-06-05 MKS Żak Biała Podlaska LBE
115 NAGÓRSKA Zofia 2003-10-25 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
116 NAUMCZUK Aleksandra 1998-09-26 KS Podlasie Białystok POD
117 NAZAROWICZ Klaudia 2000-03-09 UKS Sokół Węgorzewo WMZ
118 NAZARUK Gabriela 2007-03-29 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
119 NIEPOGODA Gabriela 2002-08-16 KS Parkiet Hajnówka POD
120 NOWAK Weronika 2004-01-04 WLKS Nowe Iganie MAZ
121 OLECHNO Kinga 2000-05-11 UKS Czwórka Białystok POD
122 OLSZEWSKA Maria 2002-09-24 MKS Bank BS Płońsk MAZ
123 ORZECHOWSKA Anna 2002-05-04 UKS Czwórka Białystok POD
124 OSIPIUK Klaudia 2005-08-09 MKS Żak Biała Podlaska LBE
125 OSTROWSKA Aleksandra 2002-01-01 PG 17 Białystok POD
126 OSZMIAN Julia 2002-01-01 PG Dąbrowa Białostocka POD
127 PACAŁATY Julia 2002-06-06 STS Pomerania Szczecinek ZPO
128 PALA Sonia 2003-12-05 MKS Iskra Pszczyna SLK
129 PERZYŃSKA Julia 2003-05-19 UKS Błyskawica Domaniewice LDZ
130 PIÓRKOWSKA Nikola 2004-12-05 KS Podlasie Białystok POD
131 PISKUNOWICZ Zuzanna 2002-12-27 LKS Lubusz Słubice LBU
132 PODLIPNIAK Weronika 2007-01-01 niest. Lublin LBE
133 POLEROWICZ Ada 2002-08-30 LKS Górnik Wałbrzych DOL
134 POLL Roksana 2002-04-23 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
135 PONIATOWSKA Natalia 2004-07-18 KS Podlasie Białystok POD
136 POPARDOWSKA Zuzanna 2002-06-16 WKS Wawel Kraków MLP
137 POTERAJ Zuzanna 2003-10-12 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
138 PÓŁTORAK Klaudia 2002-01-01 I LO Bielsk Podlaski POD
139 PUSTUŁKA Marzena 2000-05-28 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
140 PYSKŁO Natalia 2001-06-26 UKS Clan Ostrołęka MAZ
141 PYSKŁO Wiktoria 2003-09-02 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
142 RADZISZEWSKA Daria 2001-06-19 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
143 RADZISZEWSKA Klaudia 2002-01-01 PG Czarna Białostocka POD
144 RODZOS Dominika 2003-06-03 KS Wisła Puławy LBE
145 ROJEK Natalia 2003-11-30 RMKS Rybnik SLK
146 ROLSKA Barbara 2001-11-06 WKS Śląsk Wrocław DOL
147 ROMASZKO Monika 2002-04-13 KS Agros Zamość LBE
148 ROMATOWSKA Anna 2002-03-08 LUKS Hańcza Suwałki POD
149 RÓŻAŃSKA Alicja 2003-08-27 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
150 RÓŻAŃSKA Zuzanna 2001-01-27 KL Bałtyk Koszalin ZPO
151 SAJNA Kinga 2002-05-20 AZS UMCS Lublin LBE
152 SAK Natalia 2003-06-18 LUKS Hańcza Suwałki POD
153 SIELAWA Karolina 2001-05-27 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
154 SIELSKA Alicja 2003-07-12 LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle OPL
155 SIENKIEWICZ Oliwia 2003-09-12 LUKS Hańcza Suwałki POD
156 SKRZYSZOWSKA Pia 2001-04-20 AZS-AWF Warszawa MAZ
157 SŁABIŃSKA Julia 2004-01-16 LUKS Hańcza Suwałki POD
158 SŁAWIŃSKA Kamila 2003-11-21 LUKS Eurocentr Suchowola POD
159 SŁYSZEWSKA Weronika 2000-01-01 SG 3 Białystok POD
160 SOBCZAK Julia 2003-02-25 KS Agros Zamość LBE
161 SOBOLEWSKA Aleksandra 2001-01-01 niest. Białystok POD
162 SOKOŁOWSKA Angelika 2001-03-19 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
163 STARĘGA Karolina 2003-09-01 WLKS Nowe Iganie MAZ
164 STASZCZUK Kinga 2003-02-05 KS Agros Zamość LBE
165 STEĆ Patrycja 2001-03-22 UKS Gimpas Pasłęk WMZ
166 STOBIERSKA Julia 2003-01-10 LKS Stal Mielec PDK
167 STRZELEC Martyna 2003-02-04 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
168 STRZYŻEWSKA Zuzanna 2002-03-03 LUKS Hańcza Suwałki POD
169 STYPUŁKOWSKA Agata 1997-05-15 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
170 STYPUŁKOWSKA Monika 1997-10-01 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
171 SUSZCZYŃSKA Karolina 2007-01-01 niest. Lublin LBE
172 SUSZYŃSKA Dominika 1998-03-05 KS Podlasie Białystok POD
173 SZCZEŚNIAK Wiktoria 2004-03-03 OKLA Ostrołęka MAZ
174 SZTACHAŃSKA Zuzanna 2001-12-28 UKS 55 Łódź LDZ
175 SZUMOWSKA Monika 2004-03-18 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
176 SZYMANKIEWICZ Wiktoria 2002-04-26 ZLKL Zielona Góra LBU
177 ŚLIWA Julia 2003-10-14 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
178 ŚLUSARCZYK Oliwia 2003-06-26 MOSM Tychy SLK
179 ŚWIĘTOCHOWSKA Julia 2002-01-01 KS Podlasie Białystok POD
180 TERLIKOWSKA Julia 2004-01-01 AZS UMCS Lublin LBE
181 TOMES Martyna 2001-11-11 MKLA Łęczyca LDZ
182 TORBA Gabriela 2001-09-30 LKS Stal Mielec PDK
183 WABIA Tatiana 2001-02-06 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
184 WĄSIK Katarzyna 2002-02-17 LKS Znicz Biłgoraj LBE
185 WICZUK Malvina 2001-01-07 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
186 WIDULIŃSKA Wiktoria 2003-09-26 MKS Bank BS Płońsk MAZ
187 WISZOWATA Daria 2001-05-07 KS Podlasie Białystok POD
188 WOJEWNIK Izabela 2003-03-19 UKS Technik Augustów POD
189 WOJNA Weronika 2002-09-25 KS Podlasie Białystok POD
190 WÓJTOWICZ Paula 2002-03-14 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
191 ZACZKIEWICZ Oliwia 2003-12-03 KS Podlasie Białystok POD
192 ZACZKIEWICZ Wiktoria 2001-08-04 KS Podlasie Białystok POD
193 ZARĘBA Eliza 2002-01-07 KS Wisła Puławy LBE
194 ZAWADZKA Natalia 2002-05-29 KS Zawkrze Mława MAZ
195 ZIELIŃSKA Weronika 1997-05-16 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
196 ŻEBROWSKA Magdalena 1996-05-29 KS Podlasie Białystok POD
197 ŻERAŃSKA Anna 2001-01-29 UKS Clan Ostrołęka MAZ
198 ŻUCHOWSKA Klaudia 2002-09-28 AZS UMCS Lublin LBE

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.1399130821228sekund