JĘDRUSZCZAK Mikołaj
2002-05-29
KS Agros Zamość
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ABEL Patryk 2002-09-10 AML Słupsk POM
2 ADAMCZAK Kacper 2003-01-25 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
3 ADAMCZYK Jonasz 2001-08-26 UKS Achilles Leszno WLP
4 ANCUTA Jan 2002-03-25 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
5 ANDRYSZCZYK Krystian 2002-10-22 RLTL ZTE Radom MAZ
6 AUGUSTYNIAK Jakub 2001-09-04 GKS Olimpia Grudziądz KPO
7 BAKA Jakub 2003-06-29 SKLA Sopot POM
8 BAŁASZ Dawid 2003-01-25 MLUKS Mokasyn Płoty ZPO
9 BANASZAK Kacper 2003-02-25 LKS OSiR Pleszew WLP
10 BARWIŃSKI Piotr 2001-04-02 AZS UMCS Lublin LBE
11 BĄCZEK Jakub 1997-07-25 MKS Polonia Warszawa MAZ
12 BELNIAK Damian 2002-02-01 KS Agros Zamość LBE
13 BERNAL Konrad 2001-08-21 CWKS Resovia Rzeszów PDK
14 BIELECKI Marek 2003-07-31 OŚ AZS Poznań WLP
15 BIŃCZAK Franciszek 2002-05-19 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
16 BIZOŃ Karol 2002-03-15 MKS-MOS Katowice SLK
17 BODURA Szymon 2002-04-07 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
18 BOROWSKI Mateusz 1995-01-12 MKS Pogoń Siedlce MAZ
19 BRĄGIEL Filip 2002-07-23 UKB Szubin KPO
20 BUCZAK Rafał 1992-03-12 KS Agros Zamość LBE
21 CACH Łukasz 2002-03-22 KL Iskra Białogard ZPO
22 CHMIEL Filip 1999-06-16 KS Agros Zamość LBE
23 CHMIELARZ Jakub 2002-09-04 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
24 CICHOŃ Wojciech 2002-01-01 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
25 CIERECH Filip 2004-11-01 MKS Unia Hrubieszów LBE
26 CITAK Miłosz 2003-04-28 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
27 CZAJKA Aleksander 2003-04-17 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
28 CZAPSKI Kacper Paweł 2001-04-30 MKS Pogoń Siedlce MAZ
29 CZEMIEROWSKI Maciej 2002-01-17 MKS Żak Biała Podlaska LBE
30 ĆWIKŁA Hubert 2002-01-08 LKS Znicz Biłgoraj LBE
31 DACIUK Dominik 2001-01-01 MKS Unia Hrubieszów LBE
32 DADOS Denis 1998-02-16 AZS UMCS Lublin LBE
33 DĄBROWSKI Piotr 2003-06-08 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
34 DI BRITA Nicola 2004-09-10 KS Agros Zamość LBE
35 DOMINICI Fabrizio 2001-09-04 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
36 DONACKI Adam 2002-02-21 SKS Feniks Siedlce MAZ
37 DOROSZ Mateusz 2001-01-05 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
38 DROZDOWSKI Damian 2003-01-08 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
39 DZIDECZEK Michał 2002-01-26 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
40 FERRA Daniel 2002-03-21 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
41 GADOMSKI Paweł 2002-07-12 MKS Hermes Gryfino ZPO
42 GALAS Kacper 2002-04-26 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
43 GALICIA PEREZ Daniel 2000-12-14 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
44 GAŁAT Konrad 2001-02-19 AZS UMCS Lublin LBE
45 GAWĘDZKI Jakub 2002-04-30 UKS Technik Augustów POD
46 GIERULA Kamil 2003-07-30 MLKS Agros Żary LBU
47 GIL Piotr 2002-01-01 KS Agros Zamość LBE
48 GOŁĘBIOWSKI Oskar 2000-01-22 AZS UMCS Lublin LBE
49 GÓRSKI Łukasz 2001-10-24 ULKS Uczniak Szprotawa LBU
50 GRACZYK Jakub 2002-02-04 MUKS Płock MAZ
51 GRAD Filip 2001-02-13 LKS OSiR Pleszew WLP
52 GRASZA Wojciech 2002-06-22 MKS Piast Lwówek Śląski DOL
53 GRYGOLEC Aleksander 2003-07-03 KB Krościenko Wyżne PDK
54 GRYGUĆ Michał 2002-01-24 MKS Juvenia Białystok POD
55 GRZYB Damian 2002-09-08 KS Wisła Puławy LBE
56 GRZYBOWSKI Piotr 2002-03-12 SKLA Sopot POM
57 GUSTAW Szymon 2000-03-13 AZS UMCS Lublin LBE
58 GUTOWSKI Dawid 2002-01-04 LKS Vectra Włocławek KPO
59 HOŁOWIENKO Jan 2003-02-09 AML Słupsk POM
60 HOŁOWIENKO Marcin 2003-05-01 KS Podlasie Białystok POD
61 IZDEBSKI Michał 2003-02-14 MKS Żak Biała Podlaska LBE
62 JAKÓBCZYK Mateusz 2000-11-17 KS Agros Zamość LBE
63 JAKUBCZAK Jakub 2001-01-23 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
64 JAKUBCZAK Karol 2001-08-07 AZS UMCS Lublin LBE
65 JANCZARA Miłosz 2003-06-30 AZS UMCS Lublin LBE
66 JANDUŁA Wiktor 2005-01-22 UKS Technik Radom MAZ
67 JANICKI Dominik 2003-01-03 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
68 JANUSZEWSKI Marcin 2001-04-25 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
69 JAWORSKI Kacper 2003-06-04 LKS Stal Mielec PDK
70 JEDAMSKI Adam 2002-03-27 UKS MOSiR Działdowo WMZ
71 JĘDRZEJAK Szymon 2001-10-07 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
72 JĘDRZEJAK Wiktor 2003-08-16 MKS Hermes Gryfino ZPO
73 JOŃCZYK Oliwier 2002-07-11 AML Słupsk POM
74 KALISZ Rafał 2002-02-16 AZS UMCS Lublin LBE
75 KAŁWIŃSKI Dawid 2003-04-22 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
76 KANIA Karol 1998-02-20 AZS UMCS Lublin LBE
77 KARAUDA Błażej 2006-01-22 MKS Agros Chełm LBE
78 KAWALEC Artur 2004-05-18 KS Agros Zamość LBE
79 KĘDZIORA Adam 2001-02-23 KKL Kielce SWK
80 KILISZEK Mateusz 2002-04-18 KS Wisła Puławy LBE
81 KITLIŃSKI Bartosz 2004-06-11 AZS UMCS Lublin LBE
82 KITLIŃSKI Michał 1998-05-14 AZS UMCS Lublin LBE
83 KLIMEK Rafał 1999-11-18 MKS Żak Biała Podlaska LBE
84 KLOCEK Tomasz 2003-04-03 AZS UMCS Lublin LBE
85 KLUCZEK Karol 2001-07-13 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
86 KŁADŹ Tomasz 2002-08-09 MKS Żak Biała Podlaska LBE
87 KŁOCZKO Adrian 2002-01-01 KS Agros Zamość LBE
88 KOCHANOWICZ Krystian 2002-11-12 KS AZS AWF Kraków MLP
89 KOCHLEWSKI Wiktor 2003-01-21 MKS Piast Lwówek Śląski DOL
90 KOKOCIŃSKI Dawid 2003-10-23 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
91 KOMODA Dawid 2003-04-26 MKP Myślibórz ZPO
92 KONISZEWSKI Krzysztof 2002-03-12 MKS Agros Chełm LBE
93 KONOPKA Marcin 2001-10-05 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
94 KOROŚ Wojciech 2002-05-05 KS SMS Szklarska Poręba DOL
95 KOŚCIOŁKO Kamil 2001-03-02 MKS Unia Hrubieszów LBE
96 KOTYRA Mikołaj 2001-03-29 AZS UMCS Lublin LBE
97 KOWALCZUK Piotr 2001-03-02 KS Agros Zamość LBE
98 KOWALCZYK Miłosz 2004-06-03 MKS Agros Chełm LBE
99 KOWALSKI Damian 2001-01-24 UKS Cyprianka KPO
100 KOWALSKI Maciej 2003-07-24 OŚ AZS Poznań WLP
101 KOZDRAŃSKI Jakub 2002-01-27 CWKS Resovia Rzeszów PDK
102 KOZŁOWSKI Piotr 2001-02-14 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
103 KRAUZE Robert 2001-08-12 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
104 KRAWCZYK Mateusz 2003-04-30 KS Agros Zamość LBE
105 KRĘPIŃSKI Artur 2004-07-23 KS Agros Zamość LBE
106 KROGUL Dawid 2000-03-27 SKS Feniks Siedlce MAZ
107 KRZYSZTOFIK Dawid 2002-02-25 OLTS Opoczno Sport Team LDZ
108 KRZYŻANOWSKI Mateusz 2003-11-17 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
109 KRZYŻANOWSKI Patryk 2002-11-29 MKS Żak Biała Podlaska LBE
110 KUCHARZ Wiktor 2003-03-08 KS Agros Zamość LBE
111 KUCHMAN Mateusz 2001-08-14 MKS-MOSM Bytom SLK
112 KULA Przemysław 2003-04-23 RLTL ZTE Radom MAZ
113 KULIK Robert 2002-01-25 MLKS Echo Twardogóra DOL
114 KURAS Wojciech 2003-01-02 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
115 KUSTOSIK Jan 2002-06-24 MUKS Płock MAZ
116 LASECKI Miłosz 2001-07-04 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
117 LASKOWSKI Adrian 2002-04-07 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
118 LATAŃSKI Kajetan 2003-08-20 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
119 LESICZKA Karol 2001-07-25 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
120 LESIUK Jakub 2002-07-21 MKS Żak Biała Podlaska LBE
121 LEWALSKI Kacper 2003-05-07 MKS Truso Elbląg WMZ
122 LEWANDOWSKI Filip 2003-04-18 SKLA Sopot POM
123 LEWANDOWSKI Jan 2002-08-01 WLKS Wrocław DOL
124 LEWIŃSKI Konrad 2001-09-17 UKS Wiking Rychnowy POM
125 LIKWIARZ Dawid 2002-02-18 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
126 LIPIŃSKI Szymon 2002-03-21 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
127 LISIECKI Maciej 2003-07-01 MKS Żak Biała Podlaska LBE
128 LUCHOWSKI Szymon 2003-12-05 MKS Agros Chełm LBE
129 LUTCHENKO Konstantyn 1998-06-03 AZS UMCS Lublin LBE
130 LUTY Patryk 2002-02-16 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
131 ŁABĘDZKI Michał 2000-02-22 AZS UMCS Lublin LBE
132 ŁADAK Michał 2001-03-02 UKS Olimpia Zabrze SLK
133 ŁAKOMIEC Łukasz 2002-03-19 KKL Kielce SWK
134 ŁAZARCZYK Kacper 2003-03-08 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
135 ŁĘSKI Bruno 2003-11-12 MKS-MOSM Bytom SLK
136 ŁOBACZ Patryk 2003-05-06 MKS Żak Biała Podlaska LBE
137 MACIASZCZYK Michał 2002-10-04 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
138 MALINOWSKI Rafał 2001-09-25 MKS MOS Wrocław DOL
139 MANIECKI Gabriel 2001-05-21 KS Hanza Goleniów ZPO
140 MARCINKIEWICZ Adrian 1993-06-27 MKS Pogoń Siedlce MAZ
141 MARCISZEWSKI Dawid 2004-07-21 WLKS Nowe Iganie MAZ
142 MASACZYŃSKI Adam 2001-02-05 KKL Kielce SWK
143 MATCZUK Jakub 2000-07-11 MKS Żak Biała Podlaska LBE
144 MIDUCH Ryszard 1964-01-19 niest. Lublin LBE
145 MIERZEJEWSKI Miłosz 2004-05-13 WLKS Nowe Iganie MAZ
146 MISIARZ Sebastian 2004-09-15 AZS UMCS Lublin LBE
147 MISIASZEK Kacper 2000-01-27 MKS Unia Hrubieszów LBE
148 MISIOR Kamil 2001-11-13 UKS Jedynka Bartoszyce WMZ
149 MNICH Patryk 2001-07-06 KS Podlasie Białystok POD
150 MNICH Robert 1998-04-05 RLTL ZTE Radom MAZ
151 MODZELEWSKI Łukasz 2000-03-19 KS Podlasie Białystok POD
152 MOKROWIECKI Aleksander 2002-02-16 OLTS Opoczno Sport Team LDZ
153 MOLCZYK Jakub 2002-03-27 MLUKS Tarnów MLP
154 MOLSKI Amadeusz 2002-02-15 OKL Oborniki WLP
155 MROZIK Jakub 2003-08-10 KS Agros Zamość LBE
156 MROZOWSKI Sebastian 2002-01-11 MKS-MOSM Bytom SLK
157 MRÓZ Przemysław 1999-10-15 KS Agros Zamość LBE
158 MUCHA Michał 2002-01-20 KS AZS AWF Kraków MLP
159 MURIAS Mateusz 2002-01-18 MLKS Agros Żary LBU
160 NOCEŃ Dawid 2000-01-13 UKS Herkules Sulejówek MAZ
161 NOWAK Oskar 2003-03-03 LKS Jantar Ustka POM
162 OGÓREK Jakub 2003-02-12 KS Wisła Puławy LBE
163 ORACZKO Denis 2003-09-10 RLTL ZTE Radom MAZ
164 OSKIERKO Dominik 2002-01-22 MKS Agros Chełm LBE
165 OSKIERKO Mikołaj 2004-02-13 MKS Agros Chełm LBE
166 OSTROWSKI Filip 2001-07-12 KKL Rodło Kwidzyn POM
167 PAŁYGA Robert 2001-06-21 AZS-AWF Warszawa MAZ
168 PANASIUK Marek 2001-07-13 AZS UMCS Lublin LBE
169 PANKRATOW Jakub 2001-11-23 MKS Hermes Gryfino ZPO
170 PAŃKO Kacper 2006-04-19 MKS Unia Hrubieszów LBE
171 PĄCZKIEWICZ Jakub 2002-06-13 KKL Kielce SWK
172 PEC Adrian 2003-04-28 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
173 PIĄTEK Damian 2000-08-09 MKS Żak Biała Podlaska LBE
174 PIĄTEK Michał 2000-08-09 MKS Żak Biała Podlaska LBE
175 PIETRZAK Krzysztof 2001-05-28 AZS-AWFiS Gdańsk POM
176 PIZOŃ Piotr 2000-02-11 KS Agros Zamość LBE
177 POCZWARDOWSKI Jędrzej 2002-06-29 MKL Toruń KPO
178 PODGÓRSKI Norbert 2002-02-27 MKS Juvenia Białystok POD
179 PODOLAK Piotr 2003-07-10 MKS Unia Hrubieszów LBE
180 PODSIADŁY Miłosz 2003-01-07 AZS UMCS Lublin LBE
181 POGORZELSKI Konrad 2003-03-06 ZLKL Zielona Góra LBU
182 POLETYŁO Damian 2002-05-26 KS Podlasie Białystok POD
183 POLOWIEC Karol 2001-03-03 OKS Skra Warszawa MAZ
184 PRZYBYLAK Tomasz 2001-02-07 OŚ AZS Poznań WLP
185 PRZYSUCHA Radosław 1998-11-13 KS Agros Zamość LBE
186 PUTERKO Maciej 2001-11-14 SSMKS Parasol Wrocław DOL
187 PYDA Jakub 2001-03-23 KS Agros Zamość LBE
188 PYSZKA Mikołaj 2002-10-05 LUKS Start Nakło KPO
189 PYTEL Michał 2002-03-13 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
190 RAK Filip 2003-02-03 LUKS Podium Kup OPL
191 RATMAN Filip 2001-07-21 MLKS Agros Żary LBU
192 RĄBKOWSKI Kacper 2002-01-05 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
193 RELUGA Jakub 2002-05-21 MKS Żak Biała Podlaska LBE
194 RĘKAWEK Modest 2002-10-17 LKS Jantar Ustka POM
195 ROMBERG Adrian 2003-04-21 MKS-MOSM Bytom SLK
196 RÓŻAŃSKI Filip 2003-06-19 MKS-MOS Śrem WLP
197 RÓŻNICKI Krzysztof 2003-08-29 GKS Cartusia Kartuzy POM
198 RÓŻYCKI Piotr 1999-01-22 AZS UMCS Lublin LBE
199 RUGAŁA Dominik 2002-09-10 ULKS Gryf Rytwiany SWK
200 RUMIŃSKI Michał 2002-03-12 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
201 SAMARCZENKO Dariusz 2000-02-28 AZS UMCS Lublin LBE
202 SEREMAK Marcel 2005-05-03 UKS Olimp Kozienice MAZ
203 SIKORA Maciej 2003-08-03 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
204 SIŁACZUK Kacper 2001-01-01 KS Agros Zamość LBE
205 SITKOWSKI Jan 2001-07-23 CKS Budowlani Częstochowa SLK
206 SKALSKI Maciej 2001-09-07 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
207 SKALSKI Szymon 2002-02-08 SKLA Sopot POM
208 SKIMINA Wiktor 2002-07-29 KS AZS AWF Kraków MLP
209 SKORUPA Bartłomiej 2004-07-23 MKS Unia Hrubieszów LBE
210 SKORUPA Dominik 2000-11-17 MKS Unia Hrubieszów LBE
211 SOKOŁOWSKI Mariusz 2001-08-05 MKL 12 Jelenia Góra DOL
212 SOKÓLSKI Dawid 2002-03-19 KS Podlasie Białystok POD
213 SOKÓŁ Karol 2000-01-02 CWKS Resovia Rzeszów PDK
214 SOLDAT Adam 2001-01-27 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
215 SOSZYŃSKI Patryk 2001-02-01 UKS Barnim Goleniów ZPO
216 STRUNIAWSKI Jakub 2001-03-09 ULKS Talex Borzytuchom POM
217 STRZELCZYK Jakub 2003-06-12 UKS Olimp Kozienice MAZ
218 SUKIENNIK Bartosz 2003-04-29 ZLKL Zielona Góra LBU
219 SWALSKI Kamil 2001-01-17 KB MOSiR Jastrzębie SLK
220 SWATOWSKI Adrian 2000-07-12 KS Agros Zamość LBE
221 SZALA Maciej 2005-06-07 KS Agros Zamość LBE
222 SZASTAK Mateusz 2000-04-12 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
223 SZCZEŚNIAK Wiktor 2003-08-27 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
224 SZEWCZYK Piotr 1994-08-17 RLTL ZTE Radom MAZ
225 SZKUDLAREK Jakub 2001-01-17 RKS Łódź LDZ
226 SZYC Przemysław 2001-04-24 MKS Żak Biała Podlaska LBE
227 SZYMANEK Aleksy 2005-02-01 KS Wisła Puławy LBE
228 SZYMAŃSKI Dawid 2003-02-05 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
229 ŚWIERCZEWSKI Bartosz 2002-10-01 UKS Filipides Teresin MAZ
230 TOKARZ Bartosz 2001-10-29 WLKS Nowe Iganie MAZ
231 TRZCIŃSKI Bartosz 2002-02-22 MKS Hermes Gryfino ZPO
232 TRZCIŃSKI Dawid 2002-05-23 LUKS Start Nakło KPO
233 TULEJA Jakub 2001-07-27 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
234 TWORSKI Kacper 2002-08-05 UKS Lisy Zgierz LDZ
235 TYBOROWSKI Natan 2001-07-02 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
236 UCHANIUK Bartłomiej 2002-03-21 KS Agros Zamość LBE
237 UMER Adam 2001-12-17 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
238 URBANIAK Sergiusz 2002-03-03 LKS Omega Kleszczów LDZ
239 URBAŃSKI Jakub 2002-04-28 KKL Rodło Kwidzyn POM
240 WALEWSKI Grzegorz 2001-03-22 UKS Achilles Leszno WLP
241 WASILEWSKI Mateusz 2005-09-21 AZS UMCS Lublin LBE
242 WAWRZYKOWSKI Łukasz 2001-05-07 MKST Astra Nowa Sól LBU
243 WEBER Marek 2003-07-16 UKS 12 Kalisz WLP
244 WERESA Szymon 2003-09-21 MKS Żak Biała Podlaska LBE
245 WIATRZYK Robert 2000-04-27 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
246 WIDAWSKI Bazyli 2003-09-11 MKS-MOS Katowice SLK
247 WIKTOROWICZ Paweł 2002-04-08 MLUKS Mokasyn Płoty ZPO
248 WITKOWSKI Stanisław 2002-04-29 MKS-MOSM Bytom SLK
249 WNOROWSKI Damian 2000-02-27 KS Podlasie Białystok POD
250 WNOROWSKI Przemysław 2001-06-13 KS Podlasie Białystok POD
251 WOJCIECHOWSKI Klaudiusz 2001-08-29 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
252 WOJDYŁA Dawid 2002-08-19 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
253 WRONA Kuba 2003-03-03 AZS UMCS Lublin LBE
254 WRONA Oskar 2001-01-07 MLKS Agros Żary LBU
255 WRÓBEL Sebastian 2001-06-21 KS Agros Zamość LBE
256 WYDERKA Maciej 2002-07-29 MKS-MOSM Bytom SLK
257 WYRODEK Paweł 2003-04-11 MKS Żak Biała Podlaska LBE
258 ZABAGŁO Paweł 2002-02-15 Kraków Athletics Team MLP
259 ZALEWSKI Albert 2002-04-14 MKS Agros Chełm LBE
260 ZALEWSKI Michał 2002-04-14 MKS Agros Chełm LBE
261 ZAZULA Remigiusz 2003-01-24 MKS Agros Chełm LBE
262 ZBROSZCZYK Tomasz 2002-03-12 SSR Olimp Strawczyn SWK
263 ZIELEŃ Michał 2002-09-20 ULKS Technik Trzcinica PDK
264 ZIELIŃSKI Adrian 2001-05-20 ULKS Lipinki MLP
265 ZIELIŃSKI Bartosz 2002-11-14 MKL Nefryt Lubartów LBE
266 ZIELIŃSKI Kacper 2003-09-12 MKS Agros Chełm LBE
267 ZIELIŃSKI Szymon 2002-01-29 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
268 ZWIRKOWSKI Aleksander 2003-02-02 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
269 ŻUK Łukasz 2001-11-29 MKS Pogoń Siedlce MAZ
270 ŻUKOWSKI Jakub 2001-05-01 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.24602794647217sekund