LAGA Joanna
2001-12-18
LKS Kłos Olkusz
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADAMCZYK Wiktoria 2001-06-22 KS AZS AWF Kraków MLP
2 ANTOLAK Amy 1998-04-27 MKS Rabka-Zdrój MLP
3 BEDNAREK Monika 1999-05-24 KS AZS AWF Wrocław DOL
4 BINIEK Martyna 2004-04-08 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
5 CABAJ Anna 2002-07-09 LKS Kłos Olkusz MLP
6 CIELUCH Kinga 2002-06-05 MUKS ILKUS Olkusz MLP
7 DĄBEK Emilia 2001-11-27 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
8 DĘBIAK Klaudia 2001-01-14 MKL Sparta Stalowa Wola PDK
9 DYBAŁA Katarzyna 2001-09-17 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
10 GIEMZA Wiktoria 2001-05-08 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
11 GRADEK Roksana 2002-12-18 LKS Kłos Olkusz MLP
12 GRYBOŚ Diana 2002-11-25 ULKS Lipinki MLP
13 HUTNICZAK Karolina 2002-11-06 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
14 KANIA Martyna 2002-05-16 SKS Kusy Kraków MLP
15 KARBOWNICZAK Martyna 2002-08-08 BKL Bełchatów LDZ
16 KAZEK Ilona 1989-11-16 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
17 KLUCZEWSKA Anna 2002-11-24 LKS Kłos Olkusz MLP
18 KŁAPACZ Estera 2002-05-04 ULKS Lipinki MLP
19 KOŁAŚ Julia 2002-07-27 SKS Kusy Kraków MLP
20 KOMINEK Karina 2000-05-12 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
21 KOS Katarzyna 2001-06-12 MKS Tempo Kęty MLP
22 KUBAŃSKA Natalia 2002-06-30 LKS Kłos Olkusz MLP
23 KUSIAK Julia 2001-09-20 MKS Rabka-Zdrój MLP
24 LIPKA Barbara 2000-11-12 MUKS SZS Cieszyn SLK
25 ŁASZYN Anna 2001-08-11 UKS Kobylanka MLP
26 MAREK Julia 2001-06-18 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
27 MARTYNA Katarzyna 1998-10-25 WKS Wawel Kraków MLP
28 MAZUR Dorota 2002-02-18 UKS Kobylanka MLP
29 MAZUR Klaudia 2001-01-01 UKS Kobylanka MLP
30 MICHALAK Antonia 2001-02-15 KB MOSiR Jastrzębie SLK
31 MORĄG Magdalena 2001-09-30 SKS Kusy Kraków MLP
32 OCHOCKA Ewa 1996-01-17 KS AZS AWF Wrocław DOL
33 OGÓROWSKA Natalia 2001-02-22 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
34 OLCOŃ Ksenia 1999-10-17 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
35 OSTYŃSKA Justyna 2000-02-21 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
36 PAWLAK Klaudia 2001-01-12 BKL Bełchatów LDZ
37 PEŁKA Patrycja 2002-04-04 SKS Kusy Kraków MLP
38 PNIACZEK Martyna 2002-07-19 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
39 PORĘBSKA Ilona 1999-06-18 UKS Sprint ZSME Żywiec SLK
40 SACHA Laura 2002-07-24 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
41 SIEPAK Aleksandra 1998-01-07 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
42 SOWA Joanna 2002-10-24 MLUKS Tarnów MLP
43 STANEK Magdalena 2001-05-07 LKS Kłos Olkusz MLP
44 STETTNER Karolina 2000-02-27 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
45 SURMIAK Zofia 2001-01-17 KS AZS AWF Kraków MLP
46 SZCZYPKA Magdalena 1999-08-28 MUKS SZS Cieszyn SLK
47 ŚLIWIŃSKA Klaudia 2000-03-06 ULKS Bielgim Bielany MLP
48 ŚWIERKOSZ Wiktoria 2002-03-29 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
49 TARSA Natalia 2000-05-06 ULKS Lipinki MLP
50 TOBIASZ Julia 2001-01-13 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
51 WIECHEĆ Klaudia 2002-10-01 SKS Kusy Kraków MLP
52 WLAZŁO Anna 1999-10-22 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
53 WŁODARCZYK Nikola 2001-07-25 MOSM Tychy SLK
54 WOJTYŁA Gabriela 2000-05-19 SKS Kusy Kraków MLP
55 WÓJCIK Gabriela 2003-03-01 MKS Tempo Kęty MLP
56 WSOŁEK Aleksandra 2001-09-15 niestowarzyszona POL

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.054508924484253sekund