TUCHOWSKA Zuzanna
2004-07-05
MKS Tempo Kęty
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 AGAFON Krystyna 2003-09-25 OLA Małopolskie MLP
2 BAŁŁA Karolina 2002-09-13 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
3 BAŁŁA Weronika 2004-01-01 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
4 BARAN Iga 2004-11-09 SKS Kusy Kraków MLP
5 BASKA Julia 2007-01-01 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
6 BˇBEL Karolina 2005-11-14 AZS-AWF Katowice SLK
7 BˇK Nikola 2004-05-01 UKS Maraton Sękowa MLP
8 BEDNARZ Wiktoria 2004-09-02 SKS Kusy Kraków MLP
9 BELCZYK Urszula 2004-11-10 ULKS Lipinki MLP
10 BELOWSKA Aleksandra 2002-05-19 KS AZS AWF Kraków MLP
11 BIAŁASZ Klaudia 2003-02-22 MKS Agros Chełm LBE
12 BIES Oliwia 2005-10-21 LKS Brzezina Osiek MLP
13 BLUTKO Zuzanna 2004-01-29 KB MOSiR Jastrzębie SLK
14 BOBREK Kamila 2004-06-10 SKS Kusy Kraków MLP
15 BOREK Martyna 2004-01-01 WKS Wawel Kraków MLP
16 BREJ Karolina 2003-02-18 UKS Kobylanka MLP
17 BULEK Julia 2005-10-27 AL WF Krzeszowice MLP
18 BURLEWICZ Barbara 2003-01-09 OKS Skra Warszawa MAZ
19 BURY Hanna 2007-01-01 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
20 CAFFREY Natalia 2002-08-30 WKS Wawel Kraków MLP
21 CEMBALA Elżbieta 2002-05-23 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
22 CHMURA Julia 2003-01-06 UKS Kobylanka MLP
23 CIĘCIWA Anna 2004-11-18 SKS Kusy Kraków MLP
24 CZACHOWSKA Wiktoria 2002-04-05 LKS Brzezina Osiek MLP
25 CZYŻ Natalia 2003-07-24 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
26 DASZYŃSKA Karolina 2005-08-25 UKS Trójka Mikołów SLK
27 DˇBEK Kornelia 2004-01-29 OLA Małopolskie MLP
28 DEC Hanna 2004-05-18 UKS Trójka Mikołów SLK
29 DĘBSKA Ilona 2002-05-07 UKS Sokół Zator MLP
30 DOLIŃSKA Alicja 2000-11-04 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
31 DOROSZKO Dorota 2001-12-01 MKS Tempo Kęty MLP
32 DROBNIAK Magdalena 2003-08-06 WKS Wawel Kraków MLP
33 DUDA Julia 2004-06-28 AZS-AWF Katowice SLK
34 DUDA Patrycja 2007-05-11 AZS-AWF Katowice SLK
35 DUDEK Agnieszka 2004-04-15 MUKS Gim 2 Nysa OPL
36 DZIUBA Klaudia 2003-10-17 RMKS Rybnik SLK
37 FILIP Małgorzata 2004-06-09 LKS Brzezina Osiek MLP
38 FLASZ Sandra 2001-02-11 MKS Tempo Kęty MLP
39 FOLWARSKA Anna 2004-01-01 niest. Kraków MLP
40 FOLWARSKA Katarzyna 2003-03-24 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
41 FORMA Angelika 2002-03-25 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
42 FRA¦ Karolina 2004-04-03 AL WF Krzeszowice MLP
43 GABIŃSKA Oliwia 2005-11-09 WLKS Wrocław DOL
44 GABRY¦ Klaudia 2007-06-01 ULKS Bielgim Bielany MLP
45 GACEK Julia 2003-05-10 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
46 GAJ Joanna 2001-05-20 AZS-AWF Katowice SLK
47 GAJDA Zofia 2003-12-24 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
48 GERTNER Zuzanna 2006-01-01 OLA Małopolskie MLP
49 GĘBALA Patrycja 2002-01-01 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
50 GŁOGOWSKA Aleksandra 2004-01-26 OLA Małopolskie MLP
51 GOŁĘBIEWSKA Alicja 2005-12-13 AZS-AWF Katowice SLK
52 GOŁĘBIEWSKA Natalia 2004-10-28 AZS-AWF Katowice SLK
53 GORZKOWSKA Patrycja 2005-01-11 WKS Wawel Kraków MLP
54 GRABOWSKA Oliwia 2004-11-26 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
55 GREŃ Joanna 2000-01-29 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
56 GRUDZIEŃ Zuzanna 2004-05-09 SKS Kusy Kraków MLP
57 GRYBO¦ Dagmara 2002-11-25 ULKS Lipinki MLP
58 GRYBO¦ Diana 2002-11-25 ULKS Lipinki MLP
59 GRZYB Maria 2002-07-12 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
60 GRZYB Ola 2004-07-26 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
61 GUZ Matylda 2003-11-02 SKS Kusy Kraków MLP
62 HACZEK Oliwia 2004-02-13 ULKS Bielgim Bielany MLP
63 HARAŃCZYK Anna 2003-03-05 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
64 HRAPKOWICZ Klaudia 2004-01-01 MKS Tempo Kęty MLP
65 HYRLIK Laura 2004-10-16 AKL Ursynów Warszawa MAZ
66 JASTRZĘBSKA Wiktoria 2001-02-22 SKS Kusy Kraków MLP
67 JA¦KACZEK Małgorzata 2006-10-18 KS Victoria Trzebinia MLP
68 JA¦KO Wiktoria 2004-10-22 KS Victoria Trzebinia MLP
69 JAWIEŃ Wiktoria 2005-08-11 SKS Kusy Kraków MLP
70 JEWUŁA Dominika 2006-10-03 WKS Wawel Kraków MLP
71 JEWUŁA Oliwia 2005-01-01 WKS Wawel Kraków MLP
72 KACZKOWSKA Justyna 2003-03-17 SKS Kusy Kraków MLP
73 KACZKOWSKA Kamila 2005-06-22 SKS Kusy Kraków MLP
74 KACZMAREK Wiktoria 2003-09-17 BKL Bełchatów LDZ
75 KAJDA Julia 2003-12-29 MUKS ILKUS Olkusz MLP
76 KALINO Paulina 2005-01-01 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
77 KAMIŃSKA Kamila 2003-02-18 SKS Kusy Kraków MLP
78 KANIA Martyna 2002-05-16 SKS Kusy Kraków MLP
79 KAPERA Aleksandra 2003-04-27 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
80 KAPUSTKA Anna 2002-02-20 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
81 KAPUSTKA Monika 2004-03-06 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
82 KARBOWNICZAK Martyna 2002-08-08 BKL Bełchatów LDZ
83 KARMELITA Julia 2007-01-01 AZS-AWF Katowice SLK
84 KASPRZAK Dominika 2007-11-19 MKS Tempo Kęty MLP
85 KLICH Magdalena 2004-09-23 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
86 KLUPA Natalia 2003-01-05 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
87 KOKOT Katarzyna 2004-01-05 LUKS Podium Kup OPL
88 KOŁA¦ Julia 2002-07-27 SKS Kusy Kraków MLP
89 KOŁODZIEJ Urszula 2001-02-28 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
90 KOMENDERA Aleksandra 2005-01-26 ULKS Bielgim Bielany MLP
91 KOPACZ Natalia 2004-12-06 MLUKS Tarnów MLP
92 KOPIENIAK Oliwia 2005-10-08 SKS Kusy Kraków MLP
93 KOS Katarzyna 2001-06-12 MKS Tempo Kęty MLP
94 KOTT Nela 2007-06-04 MKS Rabka-Zdrój MLP
95 KOWALIK Milena 2003-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
96 KOWALSKA Julia 2001-06-25 MKS Tempo Kęty MLP
97 KOZERA Natalia 2003-08-02 UKS Czapla Białe Błota KPO
98 KRĘCIOCH Agnieszka 2006-01-21 MKS Tempo Kęty MLP
99 KRONBURG Klaudia 2002-04-11 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
100 KRÓL Kornelia 2005-01-01 UKS Gminy Brzeszcze MLP
101 KRÓTKI Marcelina 2004-01-26 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
102 KRUPA Karolina 2002-01-05 UKS Maraton Sękowa MLP
103 KRZANOWSKA Julia 2003-01-01 MKS Żywiec SLK
104 KRZESAK Patrycja 2007-01-01 MKS Żywiec SLK
105 KRZYSTOLIK Alina 2003-08-30 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
106 KUBAŃSKA Natalia 2002-06-30 LKS Kłos Olkusz MLP
107 KUBIŃSKA Oliwia 2005-08-31 SKS Kusy Kraków MLP
108 KULIK Amelia 2007-01-01 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
109 KUSAK Barbara 2006-01-01 LKS Brzezina Osiek MLP
110 KUSIAK Julia 2001-09-20 MKS Rabka-Zdrój MLP
111 KU¬NIAR Julia 2004-06-14 KS AZS AWF Kraków MLP
112 LANC Wiktoria 2002-02-14 MKS-R Centrum Dzięgielów SLK
113 LASOŃ Kamila 2005-01-01 niest. Kraków MLP
114 LASOŃ Oliwia 2004-01-01 niest. Kraków MLP
115 LAZAR Malwina 2005-01-31 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
116 LAZAR Oliwia 2004-11-28 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
117 LEWICKA Amelia 2005-01-01 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
118 LIGĘZA Gabriela 2001-06-28 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
119 LITWIN Adrianna 2003-05-03 AML Słupsk POM
120 LOSE Małgorzata 2003-08-23 KB MOSiR Jastrzębie SLK
121 LUKOSCHEK Karolina 2005-11-30 WKS Wawel Kraków MLP
122 ŁASZYN Anna 2001-08-11 UKS Kobylanka MLP
123 ŁUKASZCZYK Klaudia 2004-08-07 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
124 ŁYSIN Milena 2003-03-19 UKS Sokół Zator MLP
125 MADEJ Katarzyna 2003-05-10 PLKS Gwda Piła WLP
126 MAJDAK Wiktoria 2005-02-07 MKS Żywiec SLK
127 MAKSYMIAK Julia 2001-05-30 MKS Rabka-Zdrój MLP
128 MARCINIAK Anna 2006-08-21 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
129 MAREK Julia 2001-06-18 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
130 MARZEC Sabina 2004-01-27 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
131 MATY¦KIEWICZ Maja 2004-03-28 UKS Czempion Bełchatów LDZ
132 MENTEL Katarzyna 2002-12-13 UKS Maraton Sękowa MLP
133 MĘDRZAK Weronika 2005-03-08 ULKS Bielgim Bielany MLP
134 MIˇSO Wiktoria 2001-11-14 CWKS Resovia Rzeszów PDK
135 MICHOŃ Emilia 2004-01-03 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
136 MICHOŃ Oliwia 2005-10-08 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
137 MIKRUTA Wiktoria 2003-04-13 UKS Kobylanka MLP
138 MI¦ Małgorzata 2001-06-06 AZS-AWF Katowice SLK
139 MITERSKA Aleksandra 2003-07-09 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
140 MOL Emilia 2003-09-29 MKS-MOS Katowice SLK
141 MOLEK Oliwia 2004-07-20 LKS Stal Mielec PDK
142 MORˇG Alicja 2005-04-23 SKS Kusy Kraków MLP
143 MORˇG Magdalena 2001-09-30 SKS Kusy Kraków MLP
144 MROZIK Zuzanna 2007-01-03 ULKS Bielgim Bielany MLP
145 NAGIĘĆ Weronika 2002-06-27 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
146 NALEPA Paulina 2002-12-12 SKS Kusy Kraków MLP
147 NAPEROTTI Elena 2003-10-19 KB MOSiR Jastrzębie SLK
148 NAWŁATYNA Oliwia 2005-08-16 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
149 NIEPALA Natalia 2001-06-19 LUKS Podium Kup OPL
150 NOWAK Aleksandra 2002-08-16 UKS Czapla Białe Błota KPO
151 NOWAK Oliwia 2005-06-29 MLUKS Tarnów MLP
152 NOWAK Oliwia 2003-02-26 SKS Kusy Kraków MLP
153 NOWAK Roksana 2005-03-23 ULKS Bielgim Bielany MLP
154 NYKAZA Natalia 2001-04-21 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
155 OCIEPKA Lena 2006-02-14 SKS Kusy Kraków MLP
156 OGÓREK Monika 2004-01-01 MKS Tempo Kęty MLP
157 OLAJOSSY Wiktoria 2004-03-13 WKS Wawel Kraków MLP
158 OLEJARZ Anita 2003-02-18 UKS Polfin O¶więcim MLP
159 OLE¦ Daria 2003-01-26 RMKS Rybnik SLK
160 OLSZAK Maja 2004-07-30 LKS Górnik Wałbrzych DOL
161 OSIKA Magdalena 1999-04-07 KS AZS AWF Wrocław DOL
162 OSTACHOWSKA Aleksandra 2002-09-20 LKS Kłos Olkusz MLP
163 OSUCH Joanna 2005-01-25 SKS Kusy Kraków MLP
164 PAŁKA Kinga 2004-06-15 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
165 PANCYLEJKO Ewelina 2002-08-31 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
166 PASTOR Agnieszka 1998-07-15 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
167 PAWLUS Dominika 2007-03-05 UKS Gminy Brzeszcze MLP
168 PĘKALA Patrycja 2001-01-01 MKS Tempo Kęty MLP
169 PIERKIEL Natalia 2005-02-01 LKS Brzezina Osiek MLP
170 PLAMINIAK Roksana 2005-03-11 AZS-AWF Katowice SLK
171 PŁACHTA Zuzanna 2003-02-12 SKS Kusy Kraków MLP
172 PODWOJSKA Katarzyna 2003-03-03 RMKS Rybnik SLK
173 POKORSKA Matylda 2004-03-26 MOSM Tychy SLK
174 POLAK Anna 2006-02-22 MKS Tempo Kęty MLP
175 PONIATOWSKA Natalia 2004-07-18 KS Podlasie Białystok POD
176 POPARDOWSKA Zuzanna 2002-06-16 WKS Wawel Kraków MLP
177 PRAJSNAR Wiktoria 2003-08-24 UKS Maraton Sękowa MLP
178 PROKOP Martyna 2004-01-01 UKS Kobylanka MLP
179 PTASZEK Aleksandra 2006-01-14 MKS Tempo Kęty MLP
180 PTASZEK Monika 2003-03-13 MLUKS Tarnów MLP
181 RACHAŃSKA Natalia 2001-08-16 MKS Iskra Pszczyna SLK
182 RACHEL Patrycja 2001-09-23 UKS Maraton Sękowa MLP
183 ROGULSKA Maria 2003-10-07 UKS Kobylanka MLP
184 ROJEK Natalia 2003-11-30 RMKS Rybnik SLK
185 ROKICKA Weronika 2005-01-01 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
186 ROSZAK Marta 2003-09-13 MUKS ILKUS Olkusz MLP
187 RUSECKA Aleksandr 2004-03-17 UKS Polfin O¶więcim MLP
188 RYBKA Aleksandra 2001-01-12 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
189 SACHMERDA Wiktoria 2003-02-25 MKS Tempo Kęty MLP
190 SIDELNIK Julia 2000-04-06 TL ROW Rybnik SLK
191 SIKORA Agnieszka 2003-06-03 ULKS Lipinki MLP
192 SIKORSKA Marcelina 2006-08-29 AZS-AWF Katowice SLK
193 SIWIEC Wiktoria 2005-08-12 UKS Gminy Brzeszcze MLP
194 SKIMINA Emilia 2004-02-19 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
195 SKÓRA Klaudia 2003-06-08 MUKS ILKUS Olkusz MLP
196 SŁAWOSZEWSKA Dominika 2002-02-18 SKS Kusy Kraków MLP
197 SŁOMKA Alicja 1999-10-05 TL ROW Rybnik SLK
198 SOBCZYK Julia 2003-02-11 WKS Wawel Kraków MLP
199 SOCHA Julia 2003-10-14 KB MOSiR Jastrzębie SLK
200 SOFIŃSKA Karina 2000-08-10 MOSM Tychy SLK
201 SOLAK Amelia 2003-09-02 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
202 SOSNOWSKA Joanna 2004-01-01 OLA Małopolskie MLP
203 SOSNOWSKA Joanna 2006-10-16 AL WF Krzeszowice MLP
204 SRAGA Zuzanna 2006-02-11 KS Victoria Trzebinia MLP
205 SROKA Natalia 2001-10-26 MKS Rabka-Zdrój MLP
206 SROKA Paulina 2004-02-08 KS AZS AWF Kraków MLP
207 STANO Jagoda 2003-05-26 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
208 STARZAK Julia 2003-07-20 WKS Wawel Kraków MLP
209 STARZYCKA Julita 2004-04-19 KS Victoria Trzebinia MLP
210 STATEK Karolina 2003-08-11 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
211 STAWICKA Maja 2003-06-07 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
212 STEFANIAK Natalia 2004-08-26 RMKS Rybnik SLK
213 STĘPIEŃ Dagmara 2005-06-17 AZS-AWF Katowice SLK
214 STOJEK Emilia 2008-03-10 MKS Tempo Kęty MLP
215 STOKŁOSA Karolina 2002-05-29 UKS Polfin O¶więcim MLP
216 SZCZEPAŃSKA Iga 2003-02-02 MUKS SZS Cieszyn SLK
217 SZKLARCZYK Julita 2003-11-21 OLA Małopolskie MLP
218 SZLÓSARCZYK Magdalena 2001-03-17 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
219 SZŁAPA Antonina 2007-01-01 UKS Gminy Brzeszcze MLP
220 SZPOCZEK Magdalena 2001-10-31 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
221 SZYMAŃSKA Izabela 2002-01-01 UKS Gminy Brzeszcze MLP
222 ¦LUSARCZYK Oliwia 2003-06-26 MOSM Tychy SLK
223 TABJAN Matylda 2004-07-21 MKS Kusy Szczecin ZPO
224 TADYCH Justyna 2005-03-18 LKS Brzezina Osiek MLP
225 TALAGA Natalia 2003-09-23 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
226 TOMAL Dominika 2003-04-02 SKS Kusy Kraków MLP
227 TORBA Nikola 2003-05-08 SKS Kusy Kraków MLP
228 WAL Paulina 1991-06-18 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
229 WALCZAK Wiktoria 2003-08-29 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
230 WALICA Emilia 2003-12-03 MUKS SZS Cieszyn SLK
231 WALICKA Anna 2005-01-01 AZS-AWF Katowice SLK
232 WALU¦ Karolina 2004-09-22 MKS Tempo Kęty MLP
233 WĘGLARZ Marcelina 2003-02-01 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
234 WIDŁAK Natalia 2004-07-08 LKS Kłos Olkusz MLP
235 WIECHEĆ Klaudia 2002-10-01 SKS Kusy Kraków MLP
236 WIELGUS Gabriela 2003-03-02 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
237 WOJTYGA Julia 2000-02-21 SKS Kusy Kraków MLP
238 WOLAŃSKA Nadia 2004-08-27 WKS Wawel Kraków MLP
239 WO¬NIAK Daria 2005-01-01 OLA Małopolskie MLP
240 WO¬NICA Martyna 2002-04-03 UKS 5 Plus Rydułtowy SLK
241 WÓJCIAK Izabela 2006-05-30 MKS Rabka-Zdrój MLP
242 WÓJCIK Gabriela 2003-03-01 MKS Tempo Kęty MLP
243 WÓJCIK Weronika 2002-03-23 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
244 WRÓBEL Weronika 2004-06-21 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
245 WRZOSEK Wiktoria 2003-03-16 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
246 WYDERKA Izabela 2002-01-24 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
247 ZACNY Weronika 2005-01-01 MKS Tempo Kęty MLP
248 ZAJˇC Joanna 2004-04-24 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
249 ZASĘPA Dobrawa 2003-12-27 SKS Kusy Kraków MLP
250 ZAWADZKA Gabriela 1994-03-11 MKS Tempo Kęty MLP
251 ZAWADZKA Natalia 2000-10-05 MKS Tempo Kęty MLP
252 ZWIERZ Natalia 2003-01-01 OLA Małopolskie MLP
253 ZYCH Julia 2002-04-23 WKS Wawel Kraków MLP
254 ŻAK Gabriela 2004-06-07 SKS Kusy Kraków MLP
255 ŻELEM Daria 2004-01-27 UKS Maraton Sękowa MLP
256 ŻYDEK Sandra 2004-08-31 RMKS Rybnik SLK
257 ŻYŁA Julia 2003-06-06 MKS Tempo Kęty MLP

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.16808915138245sekund