KWIECIŃSKI Jakub
2004-07-28
TS Wieliczanka Wieliczka
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 BABICZ Wiktor 2001-06-19 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
2 BANACHOWICZ Bartosz 2004-09-20 SKS Kusy Kraków MLP
3 BANAŚ Bartłomiej 2004-02-10 SKS Kusy Kraków MLP
4 BARCZYK Jakub 2005-07-09 OLA Małopolskie MLP
5 BATKO Bartłomiej 2004-10-27 SKS Kusy Kraków MLP
6 BIELENIN Maksymilian 2004-08-09 UKS Gminy Brzeszcze MLP
7 BUKSA Mateusz 2000-03-11 MKS Rabka-Zdrój MLP
8 BYCZEK Piotr 2005-01-01 OLA Małopolskie MLP
9 BYDOŃ Oskar 2004-01-02 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
10 CHARNIK Maciej 2002-03-04 SKS Kusy Kraków MLP
11 CHWIERUT Filip 2004-06-20 ULKS Bielgim Bielany MLP
12 CIEPŁY Krystian 2002-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
13 CIESIELSKI Oliwier 2004-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
14 CYRAN Michał 2002-05-12 OLA Małopolskie MLP
15 CYRAN Patryk 2001-04-30 OLA Małopolskie MLP
16 CZECHOWSKI Jakub 2003-12-19 SKS Kusy Kraków MLP
17 DONIEC Szymon 2004-03-10 SKS Kusy Kraków MLP
18 FILIPEK Bartosz 2001-09-09 WKS Wawel Kraków MLP
19 FURMANEK Kacper 2002-08-07 SKS Kusy Kraków MLP
20 GALIK Wojciech 2002-04-10 MKS Rabka-Zdrój MLP
21 GANCARZ Hubert 2002-01-01 UKS Gminy Brzeszcze MLP
22 GIEBAŁ Kamil 2001-08-20 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
23 GLONEK Michał 2004-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
24 GŁÓWCZYK Piotr 2001-05-01 WKS Wawel Kraków MLP
25 GORZKOWICZ Michał 2005-05-21 WKS Wawel Kraków MLP
26 GÓRECKI Wiktor 2004-02-05 MUKS ILKUS Olkusz MLP
27 GÓRSKI Tomasz 2003-01-01 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
28 GROCHAL Jakub 2003-01-04 WKS Wawel Kraków MLP
29 GWIZDAŁA Oskar 2002-10-30 OLA Małopolskie MLP
30 HALUCH Karol 2002-10-19 KS AZS AWF Kraków MLP
31 IWANICKI Wiktor 2005-04-19 SKS Kusy Kraków MLP
32 JAGIEŁŁO Łukasz 2002-06-05 UKS Gminy Brzeszcze MLP
33 JANECZEK Michał 2004-07-31 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
34 JĘCZALIK Kacper 2002-01-01 UKS Gminy Brzeszcze MLP
35 JUSZCZYK Bartłomiej 2003-07-23 SKS Kusy Kraków MLP
36 KACZARA Maciej 2005-08-01 OLA Małopolskie MLP
37 KACZMARCZYK Kacper 2002-07-18 LUKS Strzałków LDZ
38 KAPICA Filip 2006-08-18 ULKS Bielgim Bielany MLP
39 KINALSKI Rafał 2002-04-11 UKS Polfin Oświęcim MLP
40 KLIMCZAK Szymon 2003-12-14 ULKS Lipinki MLP
41 KOCHANOWICZ Krystian 2002-11-12 KS AZS AWF Kraków MLP
42 KOPEĆ Michał 2004-05-20 UKS Polfin Oświęcim MLP
43 KORCZYK Krzysztof 2004-06-10 UKS Gminy Brzeszcze MLP
44 KRAWCZYK Wiktor 2005-01-01 OLA Małopolskie MLP
45 KRUCZEK Wiktor 2001-12-13 SKS Kusy Kraków MLP
46 KRZEMIEŃ Jan 2002-05-27 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
47 KRZYŻAK Szymon 2001-01-01 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
48 KUBOCIK Igor 2005-01-01 UKS Gminy Brzeszcze MLP
49 KURDZIEL Łukasz 2005-05-30 AL WF Krzeszowice MLP
50 KWAK Patryk 2003-11-27 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
51 LACH Artur 2000-02-03 UKS Gminy Brzeszcze MLP
52 LENART Tymoteusz 2002-03-27 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
53 LEWIŃSKI Wiktor 2002-06-05 WKS Wawel Kraków MLP
54 LISTOWSKI Andrzej 1968-09-26 niest. Katowice SLK
55 ŁAGAN Filip 2005-07-18 AL WF Krzeszowice MLP
56 ŁAPCIK Artur 2005-07-01 KS Victoria Trzebinia MLP
57 ŁUCZKOWIEC Mirosław 2003-01-07 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
58 ŁUKASIEWICZ Sebastian 2004-06-28 SKS Kusy Kraków MLP
59 ŁUKASIK Jan 2004-08-12 UKS Gminy Brzeszcze MLP
60 ŁYSIN Bartosz 2005-05-16 UKS Sokół Zator MLP
61 MARTYNIAK Igor 2005-03-25 OLA Małopolskie MLP
62 MATUSIK Norbert 2005-07-08 AL WF Krzeszowice MLP
63 MISTEREK Mateusz 2005-07-04 MOSM Tychy SLK
64 MIŚKIEWICZ Jakub 2001-01-25 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
65 MOLIK Wiktor 2005-07-11 AL WF Krzeszowice MLP
66 MORAWSKI Kacper 2002-03-26 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
67 NIEZABITOWSKI Jan 2005-10-23 MKS Rabka-Zdrój MLP
68 OLAJOSSY Szymon 2005-10-27 WKS Wawel Kraków MLP
69 OLSZYŃSKI Jakub 2003-02-27 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
70 PASOŃ Kamil 2004-08-17 OLA Małopolskie MLP
71 PAWŁOWSKI Michał 2002-04-22 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
72 PIEPRZYK Dominik 2002-07-17 SKS Kusy Kraków MLP
73 PIERZYNKA Maciej 2005-12-19 SKS Kusy Kraków MLP
74 PIŁKA Dariusz 2005-09-16 LKS Kłos Olkusz MLP
75 PIWOWARCZYK Przemysław 2003-11-12 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
76 PŁONKA Konrad 2005-04-28 ULKS Bielgim Bielany MLP
77 POPEK Dawid 2003-01-01 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
78 RADECKI Sebastian 2004-02-13 UKS Gminy Brzeszcze MLP
79 ROMAŃSKI Adam 2005-01-01 UKS Sokół Zator MLP
80 RUDEK Maciej 2001-10-11 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
81 RYLEWICZ Maciej 2004-11-04 WKS Wawel Kraków MLP
82 SERWAŃSKI Filip 2003-04-25 SKS Kusy Kraków MLP
83 SIKORA Maciej 2003-08-03 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
84 SŁOWIK Maciej 2004-02-25 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
85 SMOŁA Daniel 2004-01-01 OLA Małopolskie MLP
86 SOBALA Mikołaj 2002-10-30 SKS Kusy Kraków MLP
87 SRAGA Jakub 2005-01-24 KS Victoria Trzebinia MLP
88 STRZELEC Jakub 2002-01-11 SKS Kusy Kraków MLP
89 SUDER Alan 2004-11-23 SKS Kusy Kraków MLP
90 SUMARA Oliwier 2004-01-01 MLUKS Tarnów MLP
91 SZCZUREK Patryk 2003-01-30 KS Victoria Trzebinia MLP
92 SZUMIEC Michał 2001-02-09 KS AZS AWF Kraków MLP
93 ŚLIWIŃSKI Dawid 2005-04-01 UKS Sokół Zator MLP
94 ŚLIWIŃSKI Michał 2002-01-01 UKS Sokół Zator MLP
95 ŚLUSARZ Igor 2003-09-28 SKS Kusy Kraków MLP
96 ŚWIĘCICKI Szymon 2004-01-01 WKS Wawel Kraków MLP
97 TOBIASZ Konrad 2005-10-12 ULKS Bielgim Bielany MLP
98 TOMASZEWSKI Arkadiusz 2001-02-22 WKS Wawel Kraków MLP
99 TONDI Francesco 2003-01-15 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
100 TWARDOWSKI Wiktor 2004-01-01 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
101 URBANEK Łukasz 2003-07-09 KB MOSiR Jastrzębie SLK
102 WIDUCH Piotr 2002-02-21 UKS Gminy Brzeszcze MLP
103 WIERZBICKI Bartłomiej 1994-08-25 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
104 WILK Michał 2003-01-01 OLA Małopolskie MLP
105 WITEK Oskar 2004-01-01 MLUKS Tarnów MLP
106 WOZIWODZKI Jakub 2004-05-18 SKS Kusy Kraków MLP
107 WÓJCIK Dawid 2004-01-10 MOSM Tychy SLK
108 WÓJCIK Tomasz 2003-01-16 UKS Polfin Oświęcim MLP
109 WRÓBEL Igor 2005-01-01 OLA Małopolskie MLP
110 WRÓBEL Marcin 1999-03-23 UKS Gminy Brzeszcze MLP
111 WRÓBRL Igor 2005-08-19 AL WF Krzeszowice MLP
112 WYWIAŁ Wiktor 2003-03-19 SKS Kusy Kraków MLP
113 ZABDYR Bartosz 2003-06-02 LKS Kłos Olkusz MLP
114 ZWOLIŃSKI Jakub 2005-05-26 OLA Małopolskie MLP
115 ŻELASZKIEWICZ Nikodem 2004-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
116 ŻMUDKA Norbert 2004-01-01 ULKS Bielgim Bielany MLP

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.09008002281189sekund