MUCHA Mateusz
2002-05-14
TS Wieliczanka Wieliczka
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ATROSZCZYK Igor 2006-09-22 AL WF Krzeszowice MLP
2 AUST Alex 2004-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
3 BANYŚ Szymon 2001-07-30 MUKS ILKUS Olkusz MLP
4 BIL Mateusz 2001-04-13 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
5 BORÓWKA Mateusz 2004-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
6 BYDOŃ Oskar 2004-01-02 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
7 CHARCHUT Michał 2002-08-06 OLA Małopolskie MLP
8 CHOMA Sebastian 2002-04-06 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
9 CHRAPISIŃSKI Jakub 2002-01-01 niest. Kraków MLP
10 CIELEŃ Jakub 2002-07-31 MUKS Gim 2 Nysa OPL
11 CIEPŁY Krystian 2002-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
12 CIESIELSKI Oliwier 2004-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
13 CZARNECKI Bartosz 2002-02-18 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
14 CZYRYCA Szymon 2000-05-07 WKS Wawel Kraków MLP
15 DEPTA Michał 1996-10-10 KS AZS AWF Kraków MLP
16 DONIEC Szymon 2004-03-10 SKS Kusy Kraków MLP
17 DRĄŻEK Dominik 1999-12-31 WKS Wawel Kraków MLP
18 DYLEWICZ Mateusz 2004-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
19 DZIERWA Adam 2003-09-27 SKS Kusy Kraków MLP
20 FRĄCZEK Patryk 2001-05-20 ULKS Lipinki MLP
21 FUDAŁA Jakub 2004-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
22 FURMANEK Kacper 2002-08-07 SKS Kusy Kraków MLP
23 GABRYŚ Kacper 2004-01-01 MKS Tempo Kęty MLP
24 GĘŚLAK Jakub 2002-07-03 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
25 GŁĄB Patryk 2001-12-09 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
26 GOCH Szymon 2002-03-10 KS AZS AWF Kraków MLP
27 GODEK Jakub 2001-03-06 KKB MOSiR Krosno PDK
28 GORZKOWICZ Michał 2005-05-21 WKS Wawel Kraków MLP
29 GRELICH Dominik 2002-04-14 RMKS Rybnik SLK
30 GRĘDA Kacper 2001-04-28 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
31 GROCHOWSKI Marcin 2001-07-11 SKS Kusy Kraków MLP
32 HALIBOŻEK Nikodem 2000-01-01 KS AZS AWF Kraków MLP
33 HAŁATEK Bartłomiej 2001-12-09 SKS Kusy Kraków MLP
34 JAGIEŁŁO Tymoteusz 2000-09-27 WKS Wawel Kraków MLP
35 JAKUBIEC Wiktor 2001-09-16 WKS Wawel Kraków MLP
36 JANKOWIAK Kacper 2001-03-06 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
37 JUSZCZYK Bartłomiej 2003-07-23 SKS Kusy Kraków MLP
38 KAŃSKI Jan 2002-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
39 KIRYŁÓW Maksymilian 2002-10-09 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
40 KNAPIK Michał 2001-10-25 ULKS Lipinki MLP
41 KOCĘBA Bartłomiej 2002-02-23 LKS Brzezina Osiek MLP
42 KOLASA Krystian 2002-10-02 MKL Sparta Stalowa Wola PDK
43 KOPEĆ Mateusz 2002-08-11 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
44 KOS Patryk 2001-01-25 ULKS Bielgim Bielany MLP
45 KRZEMIEŃ Jan 2002-05-27 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
46 KUBAT Kacper 2001-06-08 WKS Wawel Kraków MLP
47 KUKLA Jakub 2002-06-23 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
48 KUŁACH Łukasz 2001-05-09 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
49 KWIECIŃSKI Jakub 2004-07-28 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
50 LENART Tymoteusz 2002-03-27 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
51 LEŚNIAK Konrad 2001-05-05 SKS Kusy Kraków MLP
52 ŁUCKI Oskar 2002-04-11 BKL Bełchatów LDZ
53 MAŁYSA Filip 2001-08-23 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
54 MATUSIK Norbert 2005-07-08 AL WF Krzeszowice MLP
55 MAZUR Igor 2005-01-01 UKS Kobylanka MLP
56 MIDER Marcin 2002-03-11 KS Victoria Trzebinia MLP
57 MIERZWA Michał 2002-02-03 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
58 MISTEREK Mateusz 2005-07-04 MOSM Tychy SLK
59 MIŚKIEWICZ Jakub 2001-01-25 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
60 MOLIK Wiktor 2005-07-11 AL WF Krzeszowice MLP
61 MRÓZ Maciej 2000-09-14 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
62 NITECKI Kamil 2002-01-30 CKS Budowlani Częstochowa SLK
63 NOWAK Konrad 2002-07-12 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
64 NOWAK Krystian 2002-01-01 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
65 OSAK Bartłomiej 2001-01-14 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
66 OSAK Kamil 2002-03-13 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
67 OSAK Norbert 2002-05-03 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
68 PACYGA Mateusz 2001-05-03 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
69 PANKIEWICZ Adrian 2001-01-31 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
70 PAWIŃSKI Filip 2004-01-26 ULKS Bielgim Bielany MLP
71 PIECH Krystian 2002-06-07 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
72 PIEPRZYK Dominik 2002-07-17 SKS Kusy Kraków MLP
73 PIŁKA Dariusz 2005-09-16 LKS Kłos Olkusz MLP
74 POCHOPIEŃ Szymon 2002-05-03 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
75 POLASZEK Jakub 2001-12-30 KS AZS AWF Kraków MLP
76 PONISZ Jakub 2002-10-04 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
77 PÓŁTORAK Aleksander 2000-03-02 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
78 RACHUNA Kacper 2002-12-20 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
79 RADWAŃSKI Bartłomiej 2003-03-11 KKL Kielce SWK
80 RĄCZKOWSKI Mateusz 2002-07-05 UKS Kobylanka MLP
81 RUMIAN Jan 2001-06-02 SKS Kusy Kraków MLP
82 SERWAŃSKI Filip 2003-04-25 SKS Kusy Kraków MLP
83 SŁOWIK Mateusz 1992-04-28 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
84 SROKA Konrad 2002-01-21 ULKS Bielgim Bielany MLP
85 STAWARZ Dominik 2001-09-02 SKS Kusy Kraków MLP
86 STROJNY Antoni 2002-07-17 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
87 SUBOCZ Jakub 2005-02-27 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
88 SUDER Alan 2004-11-23 SKS Kusy Kraków MLP
89 SZABLOWSKI Rafał 2001-11-28 WKS Wawel Kraków MLP
90 SZEWCZYK Wiktor 2003-01-14 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
91 SZNABEL Michał 2003-03-12 RMKS Rybnik SLK
92 SZROMBA Szymon 2004-05-08 UKS Gminy Brzeszcze MLP
93 SZYCHTA Krzysztof 2001-07-20 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
94 ŚLUSAREK Mariusz 2001-08-17 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
95 TEBEL Pawel 2002-07-07 RMKS Rybnik SLK
96 TISCHNER Jan 2002-06-02 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
97 TITARENKO Danił 2001-01-10 LKS Kłos Olkusz MLP
98 TOBIASZ Konrad 2005-10-12 ULKS Bielgim Bielany MLP
99 TOMASZEWSKI Arkadiusz 2001-02-22 WKS Wawel Kraków MLP
100 TOMASZEWSKI Slawomir 2003-12-13 WKS Wawel Kraków MLP
101 TRYFANÓW Adrian 2001-05-05 OLA Małopolskie MLP
102 TRZCIONKOWSKI Jan 2002-01-23 WKS Wawel Kraków MLP
103 URBAN Miłosz 2001-05-06 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
104 VOIGT Piotr 2005-03-04 niest. Kraków MLP
105 WACŁAWIK Jakub 2004-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
106 WAJDZIK Kamil 2002-04-08 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
107 WARSZAWSKI Kornel 2000-01-11 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
108 WDANIEC Szymon 2001-06-18 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
109 WĘDZICHA Wiktor 2004-12-05 KS AZS AWF Kraków MLP
110 WĘGLARZ Szymon 2001-01-17 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
111 WIEWIÓRKA Paweł 2002-11-01 MKS-MOS Katowice SLK
112 WIŚNIOWSKI Mikołaj 2002-06-14 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
113 WLAZŁO Bartłomiej 2002-08-27 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
114 WŁUDYKA Dawid 2001-03-02 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
115 WNĘK Wojtek 2001-05-11 MKS Tempo Kęty MLP
116 WOZIWODZKI Jakub 2004-05-18 SKS Kusy Kraków MLP
117 WÓJCIK Kamil 2001-03-30 ULKS Bielgim Bielany MLP
118 WRÓBEL Aleksander 2001-04-08 KS Słoneczko Busko Zdrój SWK
119 WRÓBEL Michał 2002-03-04 UKS Czwórka Żory SLK
120 WRÓBRL Igor 2005-08-19 AL WF Krzeszowice MLP
121 WYWIAŁ Wiktor 2003-03-19 SKS Kusy Kraków MLP
122 ZAGÓL Krzysztof 2002-03-19 MLUKS Tarnów MLP
123 ZAGRODZKI Adam 2002-02-22 WKS Wawel Kraków MLP
124 ZAŁĘSKI Piotr 1999-04-08 WKS Wawel Kraków MLP
125 ZEGAN Oliwier 2003-05-10 SKS Kusy Kraków MLP
126 ZEGZDA Szymon 2001-01-19 WKS Wawel Kraków MLP
127 ZUŻAŁEK Szymon 2002-03-17 ULKS Bielgim Bielany MLP
128 ZYGMUND Alan 2002-02-01 MMKS Kędzierzyn Koźle OPL
129 ZYGMUNT Adam 2002-12-18 SKS Kusy Kraków MLP
130 ŻYŁA Rafał 2002-10-09 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.2456328868866sekund