FOLWARSKA Katarzyna
2003-03-24
TS Wieliczanka Wieliczka
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ABSYL Wiktoria 2007-06-12 UKS Trójka Mikołów SLK
2 AGAFON Krystyna 2003-09-25 OLA Małopolskie MLP
3 BAŁDYS Magdalena 2003-03-10 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
4 BAŁŁA Karolina 2002-09-13 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
5 BAŁŁA Weronika 2004-01-01 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
6 BARAN Iga 2004-11-09 SKS Kusy Kraków MLP
7 BASKA Julia 2007-01-01 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
8 BˇK Nikola 2004-05-01 UKS Maraton Sękowa MLP
9 BELCZYK Marzena 2002-06-03 ULKS Lipinki MLP
10 BELOWSKA Aleksandra 2002-05-19 KS AZS AWF Kraków MLP
11 BĘBENEK Tatiana 2003-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
12 BIENIA Patrycja 2003-06-04 ULKS Bielgim Bielany MLP
13 BIES Oliwia 2005-10-21 LKS Brzezina Osiek MLP
14 BINIEK Martyna 2004-04-08 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
15 BOBREK Kamila 2004-06-10 SKS Kusy Kraków MLP
16 BOREK Martyna 2004-01-01 WKS Wawel Kraków MLP
17 BREJ Karolina 2003-02-18 UKS Kobylanka MLP
18 BUDNIOK Adrianna 2004-11-06 KS Victoria Trzebinia MLP
19 BULEK Julia 2005-10-27 AL WF Krzeszowice MLP
20 BURY Hanna 2007-01-01 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
21 CAFFREY Natalia 2002-08-30 WKS Wawel Kraków MLP
22 CEBULA Julia 2003-11-25 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
23 CHMURA Julia 2003-01-06 UKS Kobylanka MLP
24 CIĘCIWA Anna 2004-11-18 SKS Kusy Kraków MLP
25 CZACHOWSKA Wiktoria 2002-04-05 LKS Brzezina Osiek MLP
26 CZARNOTA Milena 2003-07-25 LKS Kłos Olkusz MLP
27 CZYŻ Natalia 2003-07-24 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
28 DˇBEK Kornelia 2004-01-29 OLA Małopolskie MLP
29 DOROSZKO Dorota 2001-12-01 MKS Tempo Kęty MLP
30 DROBNIAK Magdalena 2003-08-06 WKS Wawel Kraków MLP
31 DUDEK Barbara 2003-10-07 ULKS Bielgim Bielany MLP
32 DULIAN Wiktoria 2003-03-24 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
33 ERKIERT Maria 2002-05-25 BKL Bełchatów LDZ
34 FILIP Małgorzata 2004-06-09 LKS Brzezina Osiek MLP
35 FLASZ Sandra 2001-02-11 MKS Tempo Kęty MLP
36 FRA¦ Karolina 2004-04-03 AL WF Krzeszowice MLP
37 GACEK Julia 2003-05-10 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
38 GAJDA Anna 2003-09-04 WKS Wawel Kraków MLP
39 GERTNER Zuzanna 2006-01-01 OLA Małopolskie MLP
40 GĘBALA Patrycja 2002-01-01 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
41 GŁOGOWSKA Aleksandra 2004-01-26 OLA Małopolskie MLP
42 GÓRNIAK Gabriela 2002-11-01 WKS Wawel Kraków MLP
43 GRUDZIEŃ Zuzanna 2004-05-09 SKS Kusy Kraków MLP
44 GRZYB Maria 2002-07-12 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
45 GUTT Emilia 2003-11-05 RMKS Rybnik SLK
46 GUZ Matylda 2003-11-02 SKS Kusy Kraków MLP
47 GWARDECKA Kamila 2003-05-07 WKS Wawel Kraków MLP
48 GWIZDOWSKA Magdalena 2002-07-23 KS AZS AWF Kraków MLP
49 HACZEK Oliwia 2004-02-13 ULKS Bielgim Bielany MLP
50 HYRLIK Laura 2004-10-16 AKL Ursynów Warszawa MAZ
51 JA¦KACZEK Julia 2004-10-26 KS Victoria Trzebinia MLP
52 JA¦KO Wiktoria 2004-10-22 KS Victoria Trzebinia MLP
53 JEWUŁA Dominika 2006-10-03 WKS Wawel Kraków MLP
54 JEWUŁA Oliwia 2005-01-01 WKS Wawel Kraków MLP
55 JURCZAK Joanna 2002-01-31 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
56 KACZKOWSKA Justyna 2003-03-17 SKS Kusy Kraków MLP
57 KAJDA Julia 2003-12-29 MUKS ILKUS Olkusz MLP
58 KAMIŃSKA Kamila 2003-02-18 SKS Kusy Kraków MLP
59 KAMIŃSKA Martyna 2003-01-07 UKS Kobylanka MLP
60 KANIA Martyna 2002-05-16 SKS Kusy Kraków MLP
61 KAPERA Aleksandra 2003-04-27 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
62 KAPUSTKA Anna 2002-02-20 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
63 KAPUSTKA Monika 2004-03-06 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
64 KARBOWNICZAK Martyna 2002-08-08 BKL Bełchatów LDZ
65 KICILIŃSKA Paulina 2003-09-30 ULKS Lipinki MLP
66 KLĘCZAR Aleksandra 2002-08-02 LKS Brzezina Osiek MLP
67 KLUPA Natalia 2003-01-05 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
68 KOŁA¦ Julia 2002-07-27 SKS Kusy Kraków MLP
69 KOPACZ Natalia 2004-12-06 MLUKS Tarnów MLP
70 KOPIENIAK Oliwia 2005-10-08 SKS Kusy Kraków MLP
71 KOS Katarzyna 2001-06-12 MKS Tempo Kęty MLP
72 KOWALIK Milena 2003-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
73 KOWALSKA Julia 2001-06-25 MKS Tempo Kęty MLP
74 KRUPA Karolina 2002-01-05 UKS Maraton Sękowa MLP
75 KUBAŃSKA Natalia 2002-06-30 LKS Kłos Olkusz MLP
76 KUBIŃSKA Oliwia 2005-08-31 SKS Kusy Kraków MLP
77 KULIK Amelia 2007-01-01 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
78 KUSIAK Julia 2001-09-20 MKS Rabka-Zdrój MLP
79 KUSTRA Zuzanna 2002-11-13 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
80 LIBERDA Anna 2001-03-31 MKS Rabka-Zdrój MLP
81 LOSE Małgorzata 2003-08-23 KB MOSiR Jastrzębie SLK
82 LUKOSCHEK Karolina 2005-11-30 WKS Wawel Kraków MLP
83 ŁYSIN Milena 2003-03-19 UKS Sokół Zator MLP
84 MAKSYMIAK Julia 2001-05-30 MKS Rabka-Zdrój MLP
85 MARZEC Sabina 2004-01-27 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
86 MATY¦KIEWICZ Maja 2004-03-28 UKS Czempion Bełchatów LDZ
87 MENTEL Katarzyna 2002-12-13 UKS Maraton Sękowa MLP
88 MĘDRZAK Weronika 2005-03-08 ULKS Bielgim Bielany MLP
89 MICHOŃ Emilia 2004-01-03 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
90 MICHOŃ Oliwia 2005-10-08 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
91 MIKRUTA Wiktoria 2003-04-13 UKS Kobylanka MLP
92 MODRAS Gabriela 2002-02-25 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
93 MORˇG Alicja 2005-04-23 SKS Kusy Kraków MLP
94 MORˇG Magdalena 2001-09-30 SKS Kusy Kraków MLP
95 MRUGAŁA Kamila 2003-01-01 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
96 NAGIĘĆ Weronika 2002-06-27 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
97 NALEPA Paulina 2002-12-12 SKS Kusy Kraków MLP
98 NAWŁATYNA Oliwia 2005-08-16 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
99 NOWAK Aleksandra 2002-08-16 UKS Czapla Białe Błota KPO
100 NOWAK Natalia 2004-05-19 KS Victoria Trzebinia MLP
101 NOWAK Oliwia 2003-02-26 SKS Kusy Kraków MLP
102 NOWAK Roksana 2005-03-23 ULKS Bielgim Bielany MLP
103 NYKAZA Natalia 2001-04-21 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
104 OGÓREK Monika 2004-01-01 MKS Tempo Kęty MLP
105 OLAJOSSY Wiktoria 2004-03-13 WKS Wawel Kraków MLP
106 OLEJARZ Anita 2003-02-18 UKS Polfin O¶więcim MLP
107 OSTACHOWSKA Aleksandra 2002-09-20 LKS Kłos Olkusz MLP
108 OSUCH Joanna 2005-01-25 SKS Kusy Kraków MLP
109 PAŁKA Kinga 2004-06-15 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
110 PAWLUSIAK Klaudia 2003-01-01 ULKS Bielgim Bielany MLP
111 PEŁKA Patrycja 2002-04-04 SKS Kusy Kraków MLP
112 PIERKIEL Natalia 2005-02-01 LKS Brzezina Osiek MLP
113 PŁACHTA Zuzanna 2003-02-12 SKS Kusy Kraków MLP
114 POKORSKA Matylda 2004-03-26 MOSM Tychy SLK
115 POPARDOWSKA Zuzanna 2002-06-16 WKS Wawel Kraków MLP
116 PRAJSNAR Wiktoria 2003-08-24 UKS Maraton Sękowa MLP
117 PROKOP Martyna 2004-01-01 UKS Kobylanka MLP
118 PTASZEK Monika 2003-03-13 MLUKS Tarnów MLP
119 PUT Maria 2003-05-05 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
120 RAK Alicja 2004-04-09 MMKS Kędzierzyn KoĽle OPL
121 ROGULSKA Maria 2003-10-07 UKS Kobylanka MLP
122 ROJEK Natalia 2003-11-30 RMKS Rybnik SLK
123 ROSZAK Marta 2003-09-13 MUKS ILKUS Olkusz MLP
124 RUSECKA Aleksandr 2004-03-17 UKS Polfin O¶więcim MLP
125 RUSEK Aleksandra 2001-09-12 UKS Kusy Bukowno MLP
126 RYBKA Aleksandra 2001-01-12 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
127 SACHMERDA Wiktoria 2003-02-25 MKS Tempo Kęty MLP
128 SIELSKA Alicja 2003-07-12 LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle OPL
129 SIKORA Agnieszka 2003-06-03 ULKS Lipinki MLP
130 SKIMINA Emilia 2004-02-19 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
131 SKÓRA Klaudia 2003-06-08 MUKS ILKUS Olkusz MLP
132 SKRZYPEK Lena 2004-01-20 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
133 SŁAWOSZEWSKA Dominika 2002-02-18 SKS Kusy Kraków MLP
134 SŁOMSKA Magdalena 2006-03-03 UKS Trójka Mikołów SLK
135 SMORCZEWSKA Hanna 2005-02-11 MKS-MOS Katowice SLK
136 SOBCZYK Julia 2003-02-11 WKS Wawel Kraków MLP
137 SOFIŃSKA Karina 2000-08-10 MOSM Tychy SLK
138 SOLAK Amelia 2003-09-02 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
139 SOSNOWSKA Joanna 2006-10-16 AL WF Krzeszowice MLP
140 SOSNOWSKA Joanna 2004-01-01 OLA Małopolskie MLP
141 SOWA Kalina 2003-11-14 LKS Kłos Olkusz MLP
142 SRAGA Zuzanna 2006-02-11 KS Victoria Trzebinia MLP
143 SROKA Paulina 2004-02-08 KS AZS AWF Kraków MLP
144 STARZAK Julia 2003-07-20 WKS Wawel Kraków MLP
145 STARZYCKA Julita 2004-04-19 KS Victoria Trzebinia MLP
146 STASIAK Oliwia 2002-09-11 MMKS Kędzierzyn KoĽle OPL
147 STASIUK Sylwia 2004-09-21 KS Victoria Trzebinia MLP
148 STATEK Karolina 2003-08-11 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
149 STOKŁOSA Karolina 2002-05-29 UKS Polfin O¶więcim MLP
150 STOLARCZYK Aleksandra 2003-07-26 MLUKS Tarnów MLP
151 SYDORCHUK Anna 2002-03-13 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
152 SZKLARCZYK Julita 2003-11-21 OLA Małopolskie MLP
153 SZLÓSARCZYK Magdalena 2001-03-17 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
154 SZPILKA Weronika 2003-01-01 MKS Tempo Kęty MLP
155 SZYCHTA Małgorzata 2004-10-28 ULKS Lipinki MLP
156 ¦LIWA Jessica 2003-09-25 ULKS Lipinki MLP
157 ¦LIWA Julia 2003-10-14 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
158 ¦LIWIAK Natalia 2004-12-01 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
159 ¦LUSARCZYK Aleksandra 1999-07-26 KS AZS AWF Kraków MLP
160 ¦LUSARCZYK Oliwia 2003-06-26 MOSM Tychy SLK
161 TADYCH Justyna 2005-03-18 LKS Brzezina Osiek MLP
162 TOMAL Dominika 2003-04-02 SKS Kusy Kraków MLP
163 TORBA Nikola 2003-05-08 SKS Kusy Kraków MLP
164 TUCHOWSKA Zuzanna 2004-07-05 MKS Tempo Kęty MLP
165 WALCZAK Wiktoria 2003-08-29 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
166 WALU¦ Karolina 2004-09-22 MKS Tempo Kęty MLP
167 WĘGLARZ Marcelina 2003-02-01 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
168 WICHER Roksana 2003-07-01 UKS Sokół Zator MLP
169 WIECHEĆ Klaudia 2002-10-01 SKS Kusy Kraków MLP
170 WIELGUS Gabriela 2003-03-02 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
171 WIERZBICKA Katarzyna 1990-01-01 KL Iskra Białogard ZPO
172 WOLAK Debora 2003-07-13 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
173 WO¬NIAK Daria 2005-01-01 OLA Małopolskie MLP
174 WÓJCIK Gabriela 2003-03-01 MKS Tempo Kęty MLP
175 WÓJCIK Weronika 2002-03-23 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
176 WRÓBEL Weronika 2004-06-21 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
177 ZAJˇC Joanna 2004-04-24 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
178 ZASĘPA Dobrawa 2003-12-27 SKS Kusy Kraków MLP
179 ZAWADZKA Lena 2009-01-07 MUKS Czerwionka-Leszczyny SLK
180 ZAWADZKA Natalia 2000-10-05 MKS Tempo Kęty MLP
181 ZĘBALA Alicja 2002-11-09 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
182 ZWIERZ Natalia 2003-01-01 OLA Małopolskie MLP
183 ZYCH Julia 2002-04-23 WKS Wawel Kraków MLP
184 ŻAK Gabriela 2004-06-07 SKS Kusy Kraków MLP
185 ŻELEM Daria 2004-01-27 UKS Maraton Sękowa MLP
186 ŻYGADŁO Aleksandra 2003-12-20 MMKS Kędzierzyn KoĽle OPL
187 ŻYŁA Julia 2003-06-06 MKS Tempo Kęty MLP

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.2780499458313sekund