SADŁOWSKI Piotr
2000-10-03
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 BAGIŃSKI Mateusz 2000-05-17 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
2 BAKAN Piotr 2000-01-18 KS Hanza Goleniów ZPO
3 BARANOWSKI Daniel 2000-04-12 UKS Technik Augustów POD
4 BERNAL Konrad 2001-08-21 CWKS Resovia Rzeszów PDK
5 BISKUP Marcin 1999-12-28 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
6 BORKOWSKI Maciej 2002-06-26 LKS Lubawa WMZ
7 BRODZIK Kamil 2000-08-12 MKS Polonia Warszawa MAZ
8 BUDZIŃSKI Maciej 2000-06-14 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
9 BUKOWSKI Paweł 1999-03-10 ULKS Talex Borzytuchom POM
10 BURKOWSKI Kacper 2001-03-16 OŚ AZS Poznań WLP
11 CHODAKOWSKI Patryk 2002-09-25 KS Parkiet Hajnówka POD
12 CHODURA Marcel 1999-01-14 LUKS MGOKSiR Korfantów OPL
13 CHOJECKI Radosław 2000-02-18 MLUKS Tarnów MLP
14 CHOMICZEWSKI Marek 1994-06-27 KS Podlasie Białystok POD
15 CWALINA Bartosz 2002-07-08 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
16 CZERWIŃSKI Filip 1998-04-12 KS Podlasie Białystok POD
17 CZYŻ Maciej 1999-03-11 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
18 DĄBROWSKI Michał 1999-10-06 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
19 DĄBROWSKI Przemysław 1989-02-25 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
20 DEMBY Łukasz 1997-12-13 UKS Clan Ostrołęka MAZ
21 DRASZKIEWICZ Jakub 2002-03-22 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
22 DULIK Paweł 2000-03-22 LKS Stal Mielec PDK
23 DZIADUSZEK Michał 2001-09-03 UKS Jedynka Bartoszyce WMZ
24 DZIK Szymon 2000-12-01 UKS Mały Jeziorak Iława WMZ
25 FELTOWICZ Damian 1999-11-07 KS Podlasie Białystok POD
26 FOLGA Bartosz 2003-11-08 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
27 GADOMSKI Daniel 1998-10-24 AZS-AWF Warszawa MAZ
28 GASEK Adrian 1999-11-30 GKS Wilga Garwolin MAZ
29 GAWĘDZKI Jakub 2002-04-30 UKS Technik Augustów POD
30 GŁAŻEWSKI Dariusz 2000-12-19 OKLA Ostrołęka MAZ
31 GOSZCZYŃSKI Roch 1999-09-14 OŚ AZS Poznań WLP
32 GRABARCZYK Mateusz 1998-01-28 AKL Ursynów Warszawa MAZ
33 GRZEGRZÓŁKA Szymon 2001-12-09 UKS Młodzik Warszawa MAZ
34 GULCZYŃSKI Marek 1999-02-24 UKS Dąb Suchy Las WLP
35 JARCZOK Bartosz 1999-02-26 AZS-AWF Katowice SLK
36 JATCZAK Łukasz 2000-03-11 LKS Pszczyna SLK
37 KARBOWSKI Arkadiusz 2000-06-13 UKS Technik Augustów POD
38 KAWALERSKI Kamil 1999-03-17 CWKS Resovia Rzeszów PDK
39 KICKI Mateusz 2000-02-05 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
40 KILP Karl Konstantin 2001-08-30 KS Parkiet Hajnówka POD
41 KLIMEK Rafał 1999-11-18 MKS Żak Biała Podlaska LBE
42 KOPECKI Marcin 1999-06-19 LKS Zantyr Sztum POM
43 KOSTYCZ Grzegorz 1996-11-13 KS AZS AWF Kraków MLP
44 KOWALSKI Maciej 2003-07-24 OŚ AZS Poznań WLP
45 KOZŁOWSKI Bartosz 1996-04-30 MKS Truso Elbląg WMZ
46 KOZŁOWSKI Piotr 2001-02-14 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
47 KRYZEL Daniel 2000-07-16 ULKS Talex Borzytuchom POM
48 KUROWSKI Marcin 2002-04-04 WLKS Nowe Iganie MAZ
49 KUROWSKI Tomasz 2000-03-03 GKS Cartusia Kartuzy POM
50 KWAPISZEWSKI Kacper 2000-01-17 OŚ AZS Poznań WLP
51 KWIECIŃSKI Rafał 1998-01-01 ZSOiZ Mońki POD
52 LEBIODA Stanisław 1999-01-07 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
53 LEWANDOWSKI Michał 2000-10-10 MKS Sambor Tczew POM
54 LIPIŃSKI Mateusz 1999-09-23 AML Słupsk POM
55 LOTKOWSKI Mateusz 1999-02-05 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
56 ŁAWECKI Adrian 1999-01-04 LLKS Osowa Sień LBU
57 MAĆKOWIAK Wiktor 1999-12-09 OŚ AZS Poznań WLP
58 MALEC Łukasz 1998-04-22 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
59 MALICH Kacper 1999-05-14 ULKS Talex Borzytuchom POM
60 MARCINIAK Tymoteusz 2000-12-06 MKST Astra Nowa Sól LBU
61 MARKIEWICZ Dominik 1999-02-25 II LO Białystok POD
62 MARKOWSKI Patryk 2000-02-08 KS Podlasie Białystok POD
63 MIELEWCZYK Bartłomiej 2000-02-23 MLKS Baszta Bytów POM
64 MISIASZEK Kacper 2000-01-27 MKS Unia Hrubieszów LBE
65 MISIEWICZ Michał 1995-12-31 AZS-AWF Warszawa MAZ
66 MOSIEJ Ramzes 1999-12-03 KS Podlasie Białystok POD
67 NERKOWSKI Damian 2000-04-18 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
68 OBOLEWICZ Daniel 1999-10-07 UKS Jedynka Bartoszyce WMZ
69 OLSZEWSKI Wojciech 2000-02-24 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
70 OLSZYŃSKI Marek 1996-05-28 MKS Juvenia Białystok POD
71 PALUCH Sylwester 2001-07-31 GUKS Asy Dywity WMZ
72 PANEK Maciej 2000-02-24 UKS Olimpia Zabrze SLK
73 PAWLAK Mateusz 2001-03-18 UKS Czempion Bełchatów LDZ
74 PAWLIKOWSKI Tomasz 1999-09-09 MKS Agros Chełm LBE
75 PAWŁOWSKI Bartłomiej 2001-04-05 UKS Jedynka Bartoszyce WMZ
76 PIĄTKOWSKI Adam 2000-01-14 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
77 PICHAL Kacper 2000-02-05 PKS Gwardia Szczytno WMZ
78 PILISZEK Grzegorz 1987-09-23 RK Athletics Warszawa MAZ
79 PLAWGO Jacek 1999-09-18 MKS Truso Elbląg WMZ
80 POCZEWSKI Jan 1999-07-10 PLKS Gwda Piła WLP
81 POCZWARDOWSKI Jędrzej 2002-06-29 MKL Toruń KPO
82 POGORZELSKI Rafał 1999-12-22 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
83 POLETYŁO Damian 2002-02-26 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
84 POPŁAWSKI Stanisław 2000-01-03 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
85 PREDKO Łukasz 1999-02-04 KS Podlasie Białystok POD
86 PRZEŹDZIK Hubert 2000-10-14 SSR Olimp Strawczyn SWK
87 PRZYBYLAK Tomasz 2001-02-07 OŚ AZS Poznań WLP
88 PRZYDZIAŁ Jakub 2000-12-18 CWKS Resovia Rzeszów PDK
89 RACZEK Piotr 2000-04-11 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
90 RADZIEJEWSKI Sebastian 2000-11-02 KS Podlasie Białystok POD
91 RAPTA Paweł 2000-12-18 MKS Rabka-Zdrój MLP
92 REGINIA Dariusz 1995-03-14 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
93 ROGOZIŃSKI Karol 1999-01-19 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
94 ROMANOWICZ Wiktor 2002-08-28 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
95 ROMAŃCZUK Marek 2001-09-09 KS Parkiet Hajnówka POD
96 RÓŁKOWSKI Adam 2000-04-11 UKS Technik Augustów POD
97 RUDZIŃSKI Jakub 1999-01-23 MKS Hermes Gryfino ZPO
98 RZĄCA Michał 2002-01-08 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
99 RZEMIENIECKI Marek 1998-02-10 KS Podlasie Białystok POD
100 SEMPER Mateusz 1999-01-19 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
101 SIEMIĄTKOWSKI Tomasz 1994-05-05 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
102 SKIBIAK Kacper 2000-02-20 KS SMS Szklarska Poręba DOL
103 SKORUPA Dominik 2000-11-17 MKS Unia Hrubieszów LBE
104 SMAŁUGA Mateusz 2000-07-19 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
105 SZCZEPAŃSKI Piotr 2000-06-15 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
106 SZMIT Patryk 2003-02-28 KS SMS Szklarska Poręba DOL
107 SZULEWSKI Dawid 2000-05-17 KS Podlasie Białystok POD
108 SZYMAŃSKI Krystian 1999-09-27 PLKS Gwda Piła WLP
109 SZYMAŃSKI Krystian 2000-04-30 UKS Kusy Bukowno MLP
110 SZYMBORSKI Rafał 1992-07-05 BKS Wataha Warszawa MAZ
111 ŚWIERDZEWSKI Damian 1993-06-27 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
112 TOBERA Mieszko 2001-06-04 PLKS Gwda Piła WLP
113 TOMASZEWICZ Michał 1999-02-24 ULKS Uczniak Szprotawa LBU
114 TOMASZEWSKI Tomasz 2000-05-24 LUKS Eurocentr Suchowola POD
115 TOMASZUK Kacper 2000-06-19 KS Puszcza Hajnówka POD
116 TRACZ Jakub 2001-08-31 OŚ AZS Poznań WLP
117 TULEJA Jakub 2001-07-27 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
118 TYBOROWSKI Natan 2001-07-02 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
119 WĄSECKI Przemysław 2000-10-03 KS Podlasie Białystok POD
120 WEREMCZUK Krzysztof 2000-01-13 niestowarzyszony POL
121 WIATER Michał 1999-03-11 KS Agros Zamość LBE
122 WIDŁAK Paweł 1999-01-18 LKS Kłos Olkusz MLP
123 WIECZOREK Michał 1999-02-12 LKS Koluszki LDZ
124 WIEJA Jonasz 2000-08-09 UKS Achilles Leszno WLP
125 WIELGUS Mateusz 1998-12-28 KS Podlasie Białystok POD
126 WNOROWSKI Damian 2000-02-27 KS Podlasie Białystok POD
127 WRÓBEL Jakub 1999-01-20 MULKS Żeromski Sieradz LDZ
128 WRÓBEL Jakub 1999-09-10 KL Bałtyk Koszalin ZPO
129 ZAKRZEWSKI Jakub 2000-07-28 KS Hanza Goleniów ZPO
130 ZIELIŃSKI Piotr 2002-03-06 MKS Tomaszów Mazowiecki LDZ
131 ZIEMCZYK Łukasz 2000-04-18 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
132 ZYGMUNT Łukasz 2003-05-03 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
133 ŻUK Łukasz 2001-11-29 MKS Pogoń Siedlce MAZ

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.10593199729919sekund