BARTNOWSKA Weronika
2000-05-16
KS Podlasie Białystok
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADAMOWICZ Dominika 2001-07-12 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
2 BUŃKOWSKA Katarzyna 1999-04-05 KS Podlasie Białystok POD
3 CZELIJ Gabriela 2003-10-28 UKS Atos Woźnice WMZ
4 DEC Elwira 1998-09-21 UKS Czwórka Białystok POD
5 GADOMSKA Julia 2001-01-14 MKS Pogoń Siedlce MAZ
6 GALICKA Patrycja 2000-09-27 UKS 19 Bojary Białystok POD
7 GRECKA Agnieszka 1999-02-07 MKS Juvenia Białystok POD
8 GUZIEJKO Klaudia 2000-03-22 MKS Juvenia Białystok POD
9 JANKOWSKA Martyna 2000-10-28 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
10 KACZMARCZYK Justyna 1997-12-07 MKS Juvenia Białystok POD
11 KARAŚ Mariola 1996-12-04 KS AZS AWF Kraków MLP
12 KIRYLUK Aleksandra 2001-11-02 KS Podlasie Białystok POD
13 KISIEL Ayla 1992-06-28 UKS 19 Bojary Białystok POD
14 KOSIKOWSKA Paulina 2001-03-07 AZS-AWF Gorzów LBU
15 KOWALCZUK Aleksandra 2001-09-21 MKS Juvenia Białystok POD
16 KRUK Natalia 2002-03-17 UKS Jedynka Bartoszyce WMZ
17 KRZYWOSZ Izabela 1999-08-05 MKS Juvenia Białystok POD
18 KRZYŻEWSKA Wanessa 2001-06-26 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
19 KURPIEWSKA Dominika 1998-08-12 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
20 ŁOZOWSKA Karolina 1999-05-28 AZS-AWF Katowice SLK
21 MAŁYSZKO Joanna 1997-07-01 KS Podlasie Białystok POD
22 MARZEC Karolina 2000-04-14 UKS Jedynka Bartoszyce WMZ
23 MATEJKOWSKA Aleksandra 1999-01-12 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
24 MICHNIEWICZ Aleksandra 1997-01-02 MKS Juvenia Białystok POD
25 MISZCZUK Karolina 1998-06-28 MKS Żak Biała Podlaska LBE
26 MOSIEJ Marlena 1992-10-20 MKS Juvenia Białystok POD
27 OKOŃ Aleksandra 2002-02-05 MKS Agros Chełm LBE
28 OMELIANOWICZ Karolina 2000-06-24 UKS 19 Bojary Białystok POD
29 OSIECKA Małgorzata 2000-10-25 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
30 OSIEWSKA Dżesika 2001-10-14 OKLA Ostrołęka MAZ
31 PLONA Milena 1998-10-07 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
32 POPKO Natalia 2001-05-26 LUKS Hańcza Suwałki POD
33 PRANCUK Izabela 1997-09-08 LUKS Eurocentr Suchowola POD
34 RODAK Weronika 2000-02-24 MKS MOS Wrocław DOL
35 RUDUCHA Paula 1999-10-29 MKS Juvenia Białystok POD
36 RUTKOWSKA Dominika 2002-01-01 KS Podlasie Białystok POD
37 RYBKA Aleksandra 2001-01-12 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
38 SIENKIEWICZ Ariana 1999-07-10 MKS Juvenia Białystok POD
39 SKRECZKO Julia 2003-07-30 KS Podlasie Białystok POD
40 SOCHA Helena 2001-10-29 MKS Polonia Warszawa MAZ
41 SUMIŃSKA Jolanta 2002-11-22 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
42 ŚWIĘCIKOWSKA Martyna 2002-12-12 LKS Vectra Włocławek KPO
43 WAWRZYNOWICZ Julia 2004-02-11 UKS Atos Woźnice WMZ
44 WIERNICKA Alicja 1997-08-27 RLTL ZTE Radom MAZ
45 WIŚNIEWSKA Aleksandra 2000-05-12 KS Podlasie Białystok POD
46 ZABIELSKA Natalia 2000-10-28 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.53463196754456sekund