BARTNOWSKA Weronika
2000-05-16
KS Podlasie Białystok
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADAMEK Klaudia 1999-03-22 KS Gwardia Piła WLP
2 ADAMOWICZ Dominika 2001-07-12 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
3 ANDRYCHOWICZ Marta 1999-02-27 AZS-AWF Katowice SLK
4 BANAŚ Patrycja 2000-09-07 KS Słoneczko Busko Zdrój SWK
5 BARASZKIEWICZ Julia 2002-04-10 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
6 BARGIELSKA Katarzyna 1999-08-25 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
7 BARSZCZYK Natalia 2000-06-24 LKS Vectra Włocławek KPO
8 BARTKOWIAK Klaudia 2000-12-20 WLKS Wrocław DOL
9 BARTOLEWSKA Julia 2001-04-19 CKS Budowlani Częstochowa SLK
10 BHEBHE Urszula 1992-02-27 AZS-AWF Warszawa MAZ
11 BIAŁACH Marzena 2000-06-18 KS Agros Zamość LBE
12 BIEGAJ Oliwia 2004-06-11 UKS Atos Woźnice WMZ
13 BORKOWSKA Klaudia 1998-06-29 OKLA Ostrołęka MAZ
14 BORZEWSKA Zuzanna 2001-11-26 MKL Toruń KPO
15 BROŻEK Kinga 1999-08-20 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
16 BRZUSZCZAK Klaudia 2004-11-29 KS Zamek Kurzętnik WMZ
17 BUŃKOWSKA Katarzyna 1999-04-05 KS Podlasie Białystok POD
18 CIBA Kamila 1995-03-29 OŚ AZS Poznań WLP
19 CZELIJ Gabriela 2003-10-28 UKS Atos Woźnice WMZ
20 DĄBROWSKA Martyna 1994-04-05 UKS 19 Bojary Białystok POD
21 DEC Elwira 1998-09-21 UKS Czwórka Białystok POD
22 DROZD Wiktoria 2001-09-20 AZS UMCS Lublin LBE
23 DYBKA Agnieszka 2000-02-07 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
24 DZIEDZIC Justyna 2000-02-23 AZS UMCS Lublin LBE
25 DŹWILEWSKA Daria 2005-05-15 LKS Korab Olecko WMZ
26 FADEREWSKA Beata 2000-02-13 MKS Durasan Płońsk MAZ
27 GADOMSKA Julia 2001-01-14 MKS Pogoń Siedlce MAZ
28 GALICKA Patrycja 2000-09-27 UKS 19 Bojary Białystok POD
29 GAWEŁEK Marta 2001-01-14 UKS Czwórka Żory SLK
30 GŁAŻEWSKA Klaudia 2005-10-25 OKLA Ostrołęka MAZ
31 GOLA Marlena 1998-06-08 KS Podlasie Białystok POD
32 GOLANOWSKA Agata 2000-03-17 WLKS Wrocław DOL
33 GRECKA Agnieszka 1999-02-07 MKS Juvenia Białystok POD
34 GRYC Anna Maria 1999-10-16 AZS-AWF Warszawa MAZ
35 GRZEGORCZYK Karolina 1995-06-20 AZS-AWF Warszawa MAZ
36 GRZYMAŁA Eliza 1996-02-24 MKS Juvenia Białystok POD
37 GRZYWIŃSKA Małgorzata 2002-06-15 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
38 GUZIEJKO Klaudia 2000-03-22 MKS Juvenia Białystok POD
39 GUZOWSKA Paulina 2000-06-17 LUKS Orkan Września WLP
40 HOROSZKIEWICZ Julia 2000-05-17 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
41 IWANIUK Magdalena 2002-06-21 KS Podlasie Białystok POD
42 JACKIEWICZ Patrycja 2001-08-06 UKS Filipides Teresin MAZ
43 JAKŚ Aleksandra 1998-01-28 RKS Łódź LDZ
44 JANIK Michalina 2000-10-14 WLKS Wrocław DOL
45 JANKOWSKA Martyna 2000-10-28 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
46 JANOWICZ Adrianna 1995-04-16 AZS-AWF Katowice SLK
47 JAROSZEWICZ Elżbieta 1997-07-31 AZS UMCS Lublin LBE
48 JASTRZĘBSKA Magdalena 2001-07-13 WLKS Nowe Iganie MAZ
49 JATKIEWICZ Izabela 2000-04-28 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
50 JUREK Nikola 2007-02-27 LKS Korab Olecko WMZ
51 KACZMARCZYK Justyna 1997-12-07 MKS Juvenia Białystok POD
52 KADELA Nina 2001-03-01 UKS Czwórka Żory SLK
53 KAJEWSKA Paulina 1995-06-30 KS Podlasie Białystok POD
54 KALEMBA Wiktoria 2000-03-27 CWKS Resovia Rzeszów PDK
55 KARAŚ Mariola 1996-12-04 KS AZS AWF Kraków MLP
56 KĘDZIA Kamila 2001-02-12 MUKS Kadet Rawicz WLP
57 KIEPURA Monika 2000-08-19 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
58 KIRYLUK Aleksandra 2001-11-02 KS Podlasie Białystok POD
59 KISIEL Ayla 1992-06-28 UKS 19 Bojary Białystok POD
60 KOGUT Zuzanna 2002-03-04 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
61 KOŁDEJ Małgorzata 1990-11-12 AZS UMCS Lublin LBE
62 KOŁODZIEJ Ada 1995-03-24 UKS Sprint 2020 Warszawa MAZ
63 KOŁODZIEJCZYK Lidia 2000-06-23 ULKS MOSiR Sieradz LDZ
64 KONOPKO Klaudia 1992-02-21 UKS 19 Bojary Białystok POD
65 KOROCIŃSKA Julia 1999-11-27 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
66 KOSIKOWSKA Paulina 2001-03-07 AZS-AWF Gorzów LBU
67 KOTWIŁA Martyna 1999-01-13 RLTL ZTE Radom MAZ
68 KOWALCZUK Aleksandra 2001-09-21 MKS Juvenia Białystok POD
69 KOZŁOWSKA Agata 2002-07-01 KS Zamek Kurzętnik WMZ
70 KRUK Natalia 2002-03-17 UKS Jedynka Bartoszyce WMZ
71 KRUTUL Paulina 2002-06-13 KS Podlasie Białystok POD
72 KRZYWOSZ Izabela 1999-08-05 MKS Juvenia Białystok POD
73 KRZYŻEWSKA Wanessa 2001-06-26 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
74 KULAWCZYK Weronika 1999-01-06 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
75 KULPIŃSKA Anna 1999-04-14 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
76 KURPIEWSKA Dominika 1998-08-12 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
77 KWIATKOWSKA Angelika 1998-06-19 MKS Juvenia Białystok POD
78 LACHELE Susane 2000-07-10 KS Gwardia Piła WLP
79 LENKIEWICZ Magdalena 2000-03-19 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
80 LESZCZYŃSKA Anna 2000-02-10 KS Podlasie Białystok POD
81 LIPIŃSKA Julia 2001-08-06 AKL Ursynów Warszawa MAZ
82 LIS Aleksandra 2004-02-20 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
83 ŁOZOWSKA Karolina 1999-05-28 AZS-AWF Katowice SLK
84 ŁYKOWSKA Dominika 2000-10-13 MKL Szczecin ZPO
85 MALINOWSKA Izabela 2000-10-02 UKS Czwórka Białystok POD
86 MAŁKOWSKA Dominika 2002-03-07 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
87 MAŁYSZKO Joanna 1997-07-01 KS Podlasie Białystok POD
88 MARKOWSKA Natalia 1999-03-31 KS Podlasie Białystok POD
89 MARZEC Karolina 2000-04-14 UKS Jedynka Bartoszyce WMZ
90 MASZKIEWICZ Maja 2001-10-04 AKL Ursynów Warszawa MAZ
91 MATEJKOWSKA Aleksandra 1999-01-12 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
92 MICHALAK Antonia 2001-02-15 TL Athletics Jastrzębie SLK
93 MICHALSKA Julia 2000-05-29 ZLKL Zielona Góra LBU
94 MICHNIEWICZ Aleksandra 1997-01-02 MKS Juvenia Białystok POD
95 MIELECH Gabriela 2001-01-31 UKS Czwórka Białystok POD
96 MIERZYŃSKA Jagoda 1998-08-03 KS AZS AWF Wrocław DOL
97 MIKIEWICZ Dominika 2001-06-19 KS Podlasie Białystok POD
98 MIKOŁANIS Karolina 2003-03-23 UKS Technik Augustów POD
99 MISZCZUK Karolina 1998-06-28 MKS Żak Biała Podlaska LBE
100 MOSIEJ Marlena 1992-10-20 MKS Juvenia Białystok POD
101 MURASIEWICZ Maja 2002-08-20 MKS Polonia Warszawa MAZ
102 NEUMANN Sara 2000-09-30 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
103 NIEMOŃSKA Weronika 2002-12-20 OKS Start Otwock MAZ
104 NIEPOGODA Gabriela 2002-08-16 KS Parkiet Hajnówka POD
105 NIKICIUK Weronika 2004-03-17 KS Parkiet Hajnówka POD
106 NOWAK Aleksandra 2001-01-12 RKS Łódź LDZ
107 OKOŃ Aleksandra 2002-02-05 MKS Agros Chełm LBE
108 OMELIANOWICZ Karolina 2000-06-24 UKS 19 Bojary Białystok POD
109 OSIECKA Małgorzata 2000-10-25 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
110 OSIEWSKA Dżesika 2001-10-14 OKLA Ostrołęka MAZ
111 OSIŃSKA Martyna 2001-07-03 RLTL ZTE Radom MAZ
112 OSTROWSKA Alicja 2001-07-27 AZS Łódź LDZ
113 OSTYŃSKA Justyna 2000-02-21 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
114 PALUSZEK Anna 2000-08-22 MKS MOS Wrocław DOL
115 PAWEŁKOWSKA Karolina 2000-01-03 MKS Juvenia Białystok POD
116 PIEKARSKA Julita 2004-01-06 UKS Technik Augustów POD
117 PIETRZAK Olga 1998-12-16 AZS-AWFiS Gdańsk POM
118 PIOTROWSKA Diana 1999-11-23 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
119 PIÓRKOWSKA Nikola 2004-12-05 KS Podlasie Białystok POD
120 PLONA Milena 1998-10-07 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
121 PLUSCHKE Anna 1999-05-09 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
122 POPKO Natalia 2001-05-26 LUKS Hańcza Suwałki POD
123 POTASZNIK Alicja 2000-04-24 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
124 PRANCUK Izabela 1997-09-08 LUKS Eurocentr Suchowola POD
125 PRUSIŃSKA Małgorzata 2000-07-25 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
126 RADASZKIEWICZ Weronika 2003-04-09 AZS-AWF Warszawa MAZ
127 RAJEWSKA Alicja 1999-03-08 KS AZS AWF Wrocław DOL
128 REGULSKA Nastazja 2001-04-08 KS Warszawianka W-wa MAZ
129 RĘBIŚ Kinga 1995-08-15 AZS-AWF Warszawa MAZ
130 RODAK Weronika 2000-02-24 MKS MOS Wrocław DOL
131 ROIK Paulina 2000-03-26 AZS-AWF Katowice SLK
132 ROMASZKO Monika 2002-04-13 KS Agros Zamość LBE
133 ROZMIAREK Ewelina 2002-05-18 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
134 RUDUCHA Paula 1999-10-29 MKS Juvenia Białystok POD
135 RUTKOWSKA Dominika 2002-01-01 KS Podlasie Białystok POD
136 RYBKA Aleksandra 2001-01-12 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
137 SAK Natalia 2003-06-18 LUKS Hańcza Suwałki POD
138 SALIK Oliwia 2006-07-24 UKS Technik Augustów POD
139 SĘKOWSKA Natalia 2002-03-12 Mazovia ProActiv Ciechanów MAZ
140 SIENKIEWICZ Ariana 1999-07-10 MKS Juvenia Białystok POD
141 SIENKIEWICZ Oliwia 2003-09-12 LUKS Hańcza Suwałki POD
142 SITEK Justyna 2000-07-12 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
143 SITEK Zuzanna 2003-08-08 MKS MOS Wrocław DOL
144 SKRECZKO Julia 2003-07-30 KS Podlasie Białystok POD
145 SKRZYPNIK Kamila 2001-08-13 MKL Toruń KPO
146 SMOLIŃSKA Izabela 1999-01-14 RLTL ZTE Radom MAZ
147 SOCHA Helena 2001-10-29 MKS Polonia Warszawa MAZ
148 SOKÓLSKA Katarzyna 1993-08-23 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
149 SOKÓŁ Aleksandra 2005-01-07 UKS Filipides Teresin MAZ
150 STEFAŃSKA Iga 2001-04-28 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
151 STRZYŻEWSKA Zuzanna 2002-03-03 LUKS Hańcza Suwałki POD
152 SUCHENEK Aleksandra 2005-12-17 OKS Skra Warszawa MAZ
153 SUMIŃSKA Jolanta 2002-11-22 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
154 SZADE Małgorzata 2000-07-18 MKS-MOS Katowice SLK
155 SZULC Marta 1994-09-04 SSA Legia 1926 Warszawa MAZ
156 SZWAJKOWSKA Julia 2000-08-25 MUKS Płock MAZ
157 SZYMBORSKA Klaudia 2001-03-06 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
158 ŚNIADKOWSKA Gabriela 2001-10-12 KS Podlasie Białystok POD
159 ŚWIDERSKA Weronika 2000-09-30 LUKS Start Nakło KPO
160 ŚWIERCZYŃSKA Daria 1995-02-21 OŚ AZS Poznań WLP
161 ŚWIĘCIKOWSKA Martyna 2002-12-12 LKS Vectra Włocławek KPO
162 TARASEWICZ Julia 2001-02-17 KL Bałtyk Koszalin ZPO
163 TRZCIŃSKA Wiktoria 2002-07-06 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
164 WAWRZYNOWICZ Julia 2004-02-11 UKS Atos Woźnice WMZ
165 WEILAND Natasza 1997-05-30 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
166 WIDAWSKA Natalia 1999-12-15 KS AZS AWF Wrocław DOL
167 WIERNICKA Alicja 1997-08-27 RLTL ZTE Radom MAZ
168 WIŚNIEWSKA Aleksandra 2000-05-12 KS Podlasie Białystok POD
169 WITKOWSKA Agata 2001-03-06 RLTL ZTE Radom MAZ
170 WOJEWNIK Izabela 2003-03-19 UKS Technik Augustów POD
171 WOSZTYL Natalia 1999-08-28 RLTL ZTE Radom MAZ
172 WROŃSKA Wiktoria 2000-01-14 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
173 WSOŁEK Aleksandra 2001-09-15 KS AZS AWF Kraków MLP
174 WYSOTA Karolina 2000-10-02 SL GKS Olsza Olszyna DOL
175 ZABIELSKA Natalia 2000-10-28 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
176 ZACZKIEWICZ Wiktoria 2001-08-04 KS Podlasie Białystok POD
177 ZAWRONEK Natalia 1999-02-26 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
178 ZIEBURA Martyna 2001-01-25 UKS Czwórka Żory SLK
179 ZIELIŃSKA Paulina 2000-04-09 MKS Agros Chełm LBE
180 ŻDANUK Agnieszka 2000-05-24 UKS Technik Augustów POD
181 ŻEBROWSKA Magdalena 1996-05-29 KS Podlasie Białystok POD
182 ŻUK Natalia 2000-12-23 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
183 ŻUROWSKA Julia 2001-03-18 AKL Ursynów Warszawa MAZ

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.66711091995239sekund