BARTNOWSKA Weronika
2000-05-16
AZS-AWF Warszawa
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADAMEK Klaudia 1999-03-22 KS Gwardia Piła WLP
2 ADAMOWICZ Dominika 2001-07-12 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
3 ANDRYCHOWICZ Marta 1999-02-27 AZS-AWF Katowice SLK
4 BAJKOWSKA Justyna 2002-08-13 MKS Żak Biała Podlaska LBE
5 BANAŚ Patrycja 2000-09-07 Kraków Athletics Team MLP
6 BANY Daria 2002-02-12 UKS Gepard Warszawa MAZ
7 BARASZKIEWICZ Julia 2002-04-10 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
8 BARGIELSKA Katarzyna 1999-08-25 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
9 BARSZCZYK Natalia 2000-06-24 LKS Vectra Włocławek KPO
10 BARTKOWIAK Klaudia 2000-12-20 WLKS Wrocław DOL
11 BARTOLEWSKA Julia 2001-04-19 CKS Budowlani Częstochowa SLK
12 BHEBHE Urszula 1992-02-27 AZS-AWF Warszawa MAZ
13 BIAŁACH Marzena 2000-06-18 KS Agros Zamość LBE
14 BIEGAJ Oliwia 2004-06-11 UKS Atos Woźnice WMZ
15 BORKOWSKA Klaudia 1998-06-29 OKLA Ostrołęka MAZ
16 BORZEWSKA Zuzanna 2001-11-26 MKL Toruń KPO
17 BROŻEK Kinga 1999-08-20 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
18 BRZUSZCZAK Klaudia 2004-11-29 KS Zamek Kurzętnik WMZ
19 BUŃKOWSKA Katarzyna 1999-04-05 KS Podlasie Białystok POD
20 CIBA Kamila 1995-03-29 OŚ AZS Poznań WLP
21 CIESIELSKA Anna 1997-01-10 UKS Filipides Teresin MAZ
22 CZELIJ Gabriela 2003-10-28 UKS Atos Woźnice WMZ
23 DĄBROWSKA Martyna 1994-04-05 KS Podlasie Białystok POD
24 DEC Elwira 1998-09-21 UKS Czwórka Białystok POD
25 DROZD Wiktoria 2001-09-20 AZS UMCS Lublin LBE
26 DYBKA Agnieszka 2000-02-07 CWKS Resovia Rzeszów PDK
27 DZIEDZIC Justyna 2000-02-23 AZS UMCS Lublin LBE
28 DŹWILEWSKA Daria 2005-05-15 LKS Korab Olecko WMZ
29 FADEREWSKA Beata 2000-02-13 MKS Durasan Płońsk MAZ
30 GADOMSKA Julia 2001-01-14 MKS Pogoń Siedlce MAZ
31 GALICKA Patrycja 2000-09-27 UKS 19 Bojary Białystok POD
32 GAWEŁEK Marta 2001-01-14 UKS Czwórka Żory SLK
33 GŁAŻEWSKA Klaudia 2005-10-25 OKLA Ostrołęka MAZ
34 GOLA Marlena 1998-06-08 KS Podlasie Białystok POD
35 GOLANOWSKA Agata 2000-03-17 WLKS Wrocław DOL
36 GRECKA Agnieszka 1999-02-07 MKS Juvenia Białystok POD
37 GRYC Anna Maria 1999-10-16 AZS-AWF Warszawa MAZ
38 GRZEGORCZYK Karolina 1995-06-20 AZS-AWF Warszawa MAZ
39 GRZYMAŁA Eliza 1996-02-24 MKS Juvenia Białystok POD
40 GRZYWIŃSKA Małgorzata 2002-06-15 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
41 GUZIEJKO Klaudia 2000-03-22 MKS Juvenia Białystok POD
42 GUZOWSKA Paulina 2000-06-17 AZS-AWF Katowice SLK
43 HOROSZKIEWICZ Julia 2000-05-17 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
44 IWANIUK Magdalena 2002-06-21 KS Podlasie Białystok POD
45 JACKIEWICZ Patrycja 2001-08-06 UKS Filipides Teresin MAZ
46 JAKŚ Aleksandra 1998-01-28 RKS Łódź LDZ
47 JANIK Michalina 2000-10-14 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
48 JANKOWSKA Martyna 2000-10-28 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
49 JANOWICZ Adrianna 1995-04-16 AZS-AWF Katowice SLK
50 JAROSZEWICZ Elżbieta 1997-07-31 AZS UMCS Lublin LBE
51 JASTRZĘBSKA Magdalena 2001-07-13 WLKS Nowe Iganie MAZ
52 JATKIEWICZ Izabela 2000-04-28 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
53 JUREK Nikola 2007-02-27 LKS Korab Olecko WMZ
54 KACZMARCZYK Justyna 1997-12-07 MKS Juvenia Białystok POD
55 KADELA Nina 2001-03-01 UKS Czwórka Żory SLK
56 KAJEWSKA Paulina 1995-06-30 KS Podlasie Białystok POD
57 KALEMBA Wiktoria 2000-03-27 CWKS Resovia Rzeszów PDK
58 KARAŚ Mariola 1996-12-04 KS AZS AWF Kraków MLP
59 KĘDZIA Kamila 2001-02-12 MUKS Kadet Rawicz WLP
60 KIEPURA Monika 2000-08-19 KS AZS AWF Kraków MLP
61 KIRYLUK Aleksandra 2001-11-02 KS Podlasie Białystok POD
62 KISIEL Ayla 1992-06-28 UKS 19 Bojary Białystok POD
63 KOGUT Zuzanna 2002-03-04 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
64 KOŁDEJ Małgorzata 1990-11-12 AZS UMCS Lublin LBE
65 KOŁODZIEJ Ada 1995-03-24 UKS Sprint 2020 Warszawa MAZ
66 KOŁODZIEJCZYK Lidia 2000-06-23 ULKS MOSiR Sieradz LDZ
67 KONOPKO Klaudia 1992-02-21 UKS 19 Bojary Białystok POD
68 KOROCIŃSKA Julia 1999-11-27 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
69 KOSIKOWSKA Paulina 2001-03-07 AZS-AWF Gorzów LBU
70 KOTWIŁA Martyna 1999-01-13 RLTL ZTE Radom MAZ
71 KOWALCZUK Aleksandra 2001-09-21 MKS Juvenia Białystok POD
72 KOZŁOWSKA Agata 2002-07-01 KS Zamek Kurzętnik WMZ
73 KRUK Natalia 2002-03-17 UKS Jedynka Bartoszyce WMZ
74 KRUTUL Paulina 2002-06-13 KS Podlasie Białystok POD
75 KRZYWOSZ Izabela 1999-08-05 MKS Juvenia Białystok POD
76 KRZYŻEWSKA Wanessa 2001-06-26 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
77 KULAWCZYK Weronika 1999-01-06 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
78 KULPIŃSKA Anna 1999-04-14 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
79 KURPIEWSKA Dominika 1998-08-12 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
80 KWIATKOWSKA Angelika 1998-06-19 MKS Juvenia Białystok POD
81 LACHELE Susane 2000-07-10 KS Gwardia Piła WLP
82 LENKIEWICZ Magdalena 2000-03-19 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
83 LESZCZYŃSKA Anna 2000-02-10 KS Podlasie Białystok POD
84 LIPIŃSKA Julia 2001-08-06 AKL Ursynów Warszawa MAZ
85 LIS Aleksandra 2004-02-20 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
86 ŁOZOWSKA Karolina 1999-05-28 AZS-AWF Katowice SLK
87 ŁYKOWSKA Dominika 2000-10-13 MKL Szczecin ZPO
88 MALINOWSKA Izabela 2000-10-02 UKS Czwórka Białystok POD
89 MAŁKOWSKA Dominika 2002-03-07 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
90 MAŁYSZKO Joanna 1997-07-01 KS Podlasie Białystok POD
91 MARKOWSKA Natalia 1999-03-31 KS Podlasie Białystok POD
92 MARZEC Karolina 2000-04-14 UKS Jedynka Bartoszyce WMZ
93 MASZKIEWICZ Maja 2001-10-04 AKL Ursynów Warszawa MAZ
94 MATEJKOWSKA Aleksandra 1999-01-12 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
95 MICHALAK Antonia 2001-02-15 TL Athletics Jastrzębie SLK
96 MICHALSKA Julia 2000-05-29 ZLKL Zielona Góra LBU
97 MICHNIEWICZ Aleksandra 1997-01-02 MKS Juvenia Białystok POD
98 MIELECH Gabriela 2001-01-31 UKS Czwórka Białystok POD
99 MIERZYŃSKA Jagoda 1998-08-03 KS AZS AWF Wrocław DOL
100 MIKIEWICZ Dominika 2001-06-19 KS Podlasie Białystok POD
101 MIKOŁANIS Karolina 2003-03-23 UKS Technik Augustów POD
102 MISZCZUK Karolina 1998-06-28 MKS Żak Biała Podlaska LBE
103 MOSIEJ Marlena 1992-10-20 MKS Juvenia Białystok POD
104 MURASIEWICZ Maja 2002-08-20 MKS Polonia Warszawa MAZ
105 NEUMANN Sara 2000-09-30 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
106 NIEMOŃSKA Weronika 2002-12-20 OKS Start Otwock MAZ
107 NIEPOGODA Gabriela 2002-08-16 KS Parkiet Hajnówka POD
108 NIKICIUK Weronika 2004-03-17 KS Parkiet Hajnówka POD
109 NOWAK Aleksandra 2001-01-12 RKS Łódź LDZ
110 OKOŃ Aleksandra 2002-02-05 MKS Agros Chełm LBE
111 OMELIANOWICZ Karolina 2000-06-24 UKS 19 Bojary Białystok POD
112 OSIECKA Małgorzata 2000-10-25 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
113 OSIEWSKA Dżesika 2001-10-14 OKLA Ostrołęka MAZ
114 OSIŃSKA Martyna 2001-07-03 RLTL ZTE Radom MAZ
115 OSTROWSKA Alicja 2001-07-27 AZS Łódź LDZ
116 OSTYŃSKA Justyna 2000-02-21 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
117 PALUSZEK Anna 2000-08-22 MKS MOS Wrocław DOL
118 PAWEŁKOWSKA Karolina 2000-01-03 MKS Juvenia Białystok POD
119 PIEKARSKA Julita 2004-01-06 UKS Technik Augustów POD
120 PIETRZAK Olga 1998-12-16 AZS-AWFiS Gdańsk POM
121 PIOTROWSKA Diana 1999-11-23 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
122 PIÓRKOWSKA Nikola 2004-12-05 KS Podlasie Białystok POD
123 PLONA Milena 1998-10-07 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
124 PLUSCHKE Anna 1999-05-09 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
125 POPKO Natalia 2001-05-26 LUKS Hańcza Suwałki POD
126 POTASZNIK Alicja 2000-04-24 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
127 PRANCUK Izabela 1997-09-08 LUKS Eurocentr Suchowola POD
128 PRUSIŃSKA Małgorzata 2000-07-25 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
129 RADASZKIEWICZ Weronika 2003-04-09 AZS-AWF Warszawa MAZ
130 RAJEWSKA Alicja 1999-03-08 KS AZS AWF Wrocław DOL
131 REGULSKA Nastazja 2001-04-08 KS Warszawianka W-wa MAZ
132 RĘBIŚ Kinga 1995-08-15 AZS-AWF Warszawa MAZ
133 RODAK Weronika 2000-02-24 KS AZS AWF Wrocław DOL
134 ROIK Paulina 2000-03-26 AZS-AWF Katowice SLK
135 ROMASZKO Monika 2002-04-13 KS Agros Zamość LBE
136 ROZMIAREK Ewelina 2002-05-18 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
137 RUDUCHA Paula 1999-10-29 MKS Juvenia Białystok POD
138 RUTKOWSKA Dominika 2002-01-01 KS Podlasie Białystok POD
139 RYBKA Aleksandra 2001-01-12 KS AZS AWF Kraków MLP
140 SAK Natalia 2003-06-18 AZS-AWFiS Gdańsk POM
141 SALIK Oliwia 2006-07-24 UKS Technik Augustów POD
142 SĘKOWSKA Natalia 2002-03-12 Mazovia ProActiv Ciechanów MAZ
143 SIENKIEWICZ Ariana 1999-07-10 MKS Juvenia Białystok POD
144 SIENKIEWICZ Oliwia 2003-09-12 LUKS Hańcza Suwałki POD
145 SITEK Justyna 2000-07-12 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
146 SITEK Zuzanna 2003-08-08 MKS MOS Wrocław DOL
147 SKRECZKO Julia 2003-07-30 KS Podlasie Białystok POD
148 SKRZYPNIK Kamila 2001-08-13 MKL Toruń KPO
149 SMOLIŃSKA Izabela 1999-01-14 RLTL ZTE Radom MAZ
150 SOBCZYK Kamila 2002-04-27 OKS Skra Warszawa MAZ
151 SOCHA Helena 2001-10-29 MKS Polonia Warszawa MAZ
152 SOKOŁOWSKA Julia 2000-01-26 AKL Ursynów Warszawa MAZ
153 SOKÓLSKA Katarzyna 1993-08-23 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
154 SOKÓŁ Aleksandra 2005-01-07 UKS Filipides Teresin MAZ
155 STEFAŃSKA Iga 2001-04-28 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
156 STRZYŻEWSKA Zuzanna 2002-03-03 LUKS Hańcza Suwałki POD
157 SUCHENEK Aleksandra 2005-12-17 OKS Skra Warszawa MAZ
158 SUMIŃSKA Jolanta 2002-11-22 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
159 SZADE Małgorzata 2000-07-18 MKS-MOS Katowice SLK
160 SZULC Marta 1994-09-04 SSA Legia 1926 Warszawa MAZ
161 SZWAJKOWSKA Julia 2000-08-25 MUKS Płock MAZ
162 SZYMBORSKA Klaudia 2001-03-06 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
163 ŚNIADKOWSKA Gabriela 2001-10-12 KS Podlasie Białystok POD
164 ŚWIDERSKA Weronika 2000-09-30 LUKS Start Nakło KPO
165 ŚWIERCZYŃSKA Daria 1995-02-21 OŚ AZS Poznań WLP
166 ŚWIĘCIKOWSKA Martyna 2002-12-12 LKS Vectra Włocławek KPO
167 TARASEWICZ Julia 2001-02-17 KL Bałtyk Koszalin ZPO
168 TRZCIŃSKA Wiktoria 2002-07-06 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
169 WAWRZYNOWICZ Julia 2004-02-11 UKS Atos Woźnice WMZ
170 WEILAND Natasza 1997-05-30 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
171 WESOŁOWSKA Natalia 2002-01-14 MUKL Brodnica KPO
172 WIDAWSKA Natalia 1999-12-15 KS AZS AWF Wrocław DOL
173 WIERNICKA Alicja 1997-08-27 RLTL ZTE Radom MAZ
174 WIŚNIEWSKA Aleksandra 2000-05-12 KS Podlasie Białystok POD
175 WITKOWSKA Agata 2001-03-06 RLTL ZTE Radom MAZ
176 WOJEWNIK Izabela 2003-03-19 UKS Technik Augustów POD
177 WOSZTYL Natalia 1999-08-28 RLTL ZTE Radom MAZ
178 WROŃSKA Wiktoria 2000-01-14 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
179 WSOŁEK Aleksandra 2001-09-15 KS AZS AWF Kraków MLP
180 WYSOTA Karolina 2000-10-02 SL GKS Olsza Olszyna DOL
181 ZABIELSKA Natalia 2000-10-28 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
182 ZACZKIEWICZ Wiktoria 2001-08-04 KS Podlasie Białystok POD
183 ZAWRONEK Natalia 1999-02-26 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
184 ZIEBURA Martyna 2001-01-25 UKS Czwórka Żory SLK
185 ZIELIŃSKA Paulina 2000-04-09 MKS Agros Chełm LBE
186 ŻDANUK Agnieszka 2000-05-24 UKS Technik Augustów POD
187 ŻEBROWSKA Magdalena 1996-05-29 KS Podlasie Białystok POD
188 ŻUK Natalia 2000-12-23 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
189 ŻUROWSKA Julia 2001-03-18 AKL Ursynów Warszawa MAZ

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.71844291687012sekund