SRAGA Zuzanna
2006-02-11
KS Victoria Trzebinia
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ABSYL Wiktoria 2007-06-12 UKS Trójka Mikołów SLK
2 AGAFON Krystyna 2003-09-25 OLA Małopolskie MLP
3 AMANOWICZ Aleksandra 2005-04-10 UKS Polfin Oświęcim MLP
4 ANNONI Fabiana 2007-10-17 MKS Tempo Kęty MLP
5 BAGIER Julia 2005-04-06 UKS Polfin Oświęcim MLP
6 BAŁŁA Karolina 2002-09-13 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
7 BAŁŁA Weronika 2004-01-01 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
8 BASKA Julia 2007-01-01 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
9 BĄK Nikola 2004-05-01 UKS Maraton Sękowa MLP
10 BEDNARZ Patrycja 2003-09-07 LZS KL Kotwica Brzeg OPL
11 BELOWSKA Aleksandra 2002-05-19 KS AZS AWF Kraków MLP
12 BIELAS Weronika 2001-07-11 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
13 BIES Oliwia 2005-10-21 LKS Brzezina Osiek MLP
14 BOBREK Kamila 2004-06-10 SKS Kusy Kraków MLP
15 BOCHENEK Weronika 2005-03-14 SKS Kusy Kraków MLP
16 BULEK Julia 2005-10-27 AL WF Krzeszowice MLP
17 BURY Hanna 2007-01-01 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
18 CAFFREY Natalia 2002-08-30 WKS Wawel Kraków MLP
19 CHYNAŁ Anna 2007-11-29 SKS Kusy Kraków MLP
20 CIĘCIWA Anna 2004-11-18 SKS Kusy Kraków MLP
21 CITAK Wiktoria 2003-04-28 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
22 DŁUGA Wiktoria 2006-10-03 SKS Kusy Kraków MLP
23 DONIEC Natalia 2009-02-12 SKS Kusy Kraków MLP
24 DOROSZKO Dorota 2001-12-01 MKS Tempo Kęty MLP
25 DROBNIAK Magdalena 2003-08-06 WKS Wawel Kraków MLP
26 DYLIK Teresa 2005-08-07 UKS Polfin Oświęcim MLP
27 FILIP Małgorzata 2004-06-09 LKS Brzezina Osiek MLP
28 FLASZ Sandra 2001-02-11 MKS Tempo Kęty MLP
29 FOLWARSKA Katarzyna 2003-03-24 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
30 FRAŚ Karolina 2004-04-03 AL WF Krzeszowice MLP
31 GABRYŚ Klaudia 2007-06-01 ULKS Bielgim Bielany MLP
32 GAWIN Karolina 2007-02-01 KS AZS AWF Kraków MLP
33 GAWIN Wiktoria 2004-07-15 KS AZS AWF Kraków MLP
34 GERTNER Zuzanna 2006-01-01 OLA Małopolskie MLP
35 GĘBALA Patrycja 2002-01-01 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
36 GŁOGOWSKA Aleksandra 2004-01-26 OLA Małopolskie MLP
37 GOŁĘBIEWSKA Alicja 2005-12-13 AZS-AWF Katowice SLK
38 GÓRSKA Julia 2006-02-22 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
39 GRZYB Maria 2002-07-12 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
40 GUZ Matylda 2003-11-02 SKS Kusy Kraków MLP
41 HANO Emilia 2007-03-23 KS Victoria Trzebinia MLP
42 HUETTER Barbara 2008-01-01 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
43 JAŚKACZEK Małgorzata 2006-10-18 KS Victoria Trzebinia MLP
44 JAŚKO Wiktoria 2004-10-22 KS Victoria Trzebinia MLP
45 JAWIEŃ Wiktoria 2005-08-11 SKS Kusy Kraków MLP
46 JEWUŁA Dominika 2006-10-03 WKS Wawel Kraków MLP
47 JEWUŁA Oliwia 2005-01-01 WKS Wawel Kraków MLP
48 KACZKOWSKA Justyna 2003-03-17 SKS Kusy Kraków MLP
49 KACZKOWSKA Kamila 2005-06-22 SKS Kusy Kraków MLP
50 KAJDA Julia 2003-12-29 MUKS ILKUS Olkusz MLP
51 KAMIŃSKA Kamila 2003-02-18 SKS Kusy Kraków MLP
52 KANIA Martyna 2002-05-16 SKS Kusy Kraków MLP
53 KAPUSTKA Anna 2002-02-20 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
54 KAPUSTKA Monika 2004-03-06 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
55 KASPRZAK Dominika 2007-11-19 MKS Tempo Kęty MLP
56 KOŁAŚ Julia 2002-07-27 SKS Kusy Kraków MLP
57 KOPACZ Natalia 2004-12-06 MLUKS Tarnów MLP
58 KOPIENIAK Oliwia 2005-10-08 SKS Kusy Kraków MLP
59 KOS Katarzyna 2001-06-12 MKS Tempo Kęty MLP
60 KOTT Nela 2007-06-04 MKS Rabka-Zdrój MLP
61 KOWALSKA Julia 2001-06-25 MKS Tempo Kęty MLP
62 KRASZEWSKA Kornelia 2005-01-01 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
63 KRĘCIOCH Agnieszka 2006-01-21 MKS Tempo Kęty MLP
64 KRĘTOSZ Justyna 2005-01-01 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
65 KRUPA Karolina 2002-01-05 UKS Maraton Sękowa MLP
66 KUBAŃSKA Natalia 2002-06-30 LKS Kłos Olkusz MLP
67 KUBIŃSKA Oliwia 2005-08-31 SKS Kusy Kraków MLP
68 KULIK Amelia 2007-01-01 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
69 KUSIAK Julia 2001-09-20 MKS Rabka-Zdrój MLP
70 KUŚ Konstancja 2005-03-16 MKS-MOS Katowice SLK
71 KUŹNIAR Julia 2004-06-14 KS AZS AWF Kraków MLP
72 LASKOWSKA Aleksandra 2006-12-27 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
73 LEWICKA Amelia 2005-01-01 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
74 LIPNICKA Agnieszka 2007-01-01 MOSM Tychy SLK
75 LUKOSCHEK Karolina 2005-11-30 WKS Wawel Kraków MLP
76 MAKSYMIAK Julia 2001-05-30 MKS Rabka-Zdrój MLP
77 MARZEC Sabina 2004-01-27 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
78 MENTEL Katarzyna 2002-12-13 UKS Maraton Sękowa MLP
79 MĘDRZAK Weronika 2005-03-08 ULKS Bielgim Bielany MLP
80 MICHOŃ Emilia 2004-01-03 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
81 MICHOŃ Oliwia 2005-10-08 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
82 MIKRUTA Wiktoria 2003-04-13 UKS Kobylanka MLP
83 MORĄG Alicja 2005-04-23 SKS Kusy Kraków MLP
84 MORĄG Magdalena 2001-09-30 SKS Kusy Kraków MLP
85 MROZIK Zuzanna 2007-01-03 ULKS Bielgim Bielany MLP
86 NAGIĘĆ Nikola 2005-04-26 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
87 NAGIĘĆ Weronika 2002-06-27 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
88 NAWŁATYNA Oliwia 2005-08-16 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
89 NOWAK Aleksandra 2002-08-16 UKS Czapla Białe Błota KPO
90 NOWAK Roksana 2005-03-23 ULKS Bielgim Bielany MLP
91 NYKAZA Natalia 2001-04-21 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
92 OCIEPKA Lena 2006-02-14 SKS Kusy Kraków MLP
93 OLCHAWA Róża 2007-10-04 WKS Wawel Kraków MLP
94 OSTACHOWSKA Aleksandra 2002-09-20 LKS Kłos Olkusz MLP
95 OSUCH Hanna 2006-11-08 SKS Kusy Kraków MLP
96 OSUCH Joanna 2005-01-25 SKS Kusy Kraków MLP
97 PAJĘCKA Lena 2007-10-25 WLKS Wrocław DOL
98 PAWLUS Dominika 2007-03-05 UKS Gminy Brzeszcze MLP
99 PIERKIEL Natalia 2005-02-01 LKS Brzezina Osiek MLP
100 POKORSKA Matylda 2004-03-26 MOSM Tychy SLK
101 POPARDOWSKA Zuzanna 2002-06-16 WKS Wawel Kraków MLP
102 PROKOP Martyna 2004-01-01 UKS Kobylanka MLP
103 ROGULSKA Maria 2003-10-07 UKS Kobylanka MLP
104 ROKICKA Weronika 2005-01-01 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
105 ROSZAK Marta 2003-09-13 MUKS ILKUS Olkusz MLP
106 RYBKA Aleksandra 2001-01-12 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
107 SACHMERDA Wiktoria 2003-02-25 MKS Tempo Kęty MLP
108 SKOCZYLAS Julia 2005-02-24 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
109 SKÓRA Klaudia 2003-06-08 MUKS ILKUS Olkusz MLP
110 SŁAWOSZEWSKA Dominika 2002-02-18 SKS Kusy Kraków MLP
111 SOLAK Amelia 2003-09-02 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
112 SOSNOWSKA Joanna 2006-10-16 AL WF Krzeszowice MLP
113 SOSNOWSKA Joanna 2004-01-01 OLA Małopolskie MLP
114 SROKA Paulina 2004-02-08 KS AZS AWF Kraków MLP
115 STANUCH Julia 2004-07-23 UKS Maraton Sękowa MLP
116 STARZAK Julia 2003-07-20 WKS Wawel Kraków MLP
117 STOJEK Emilia 2008-03-10 MKS Tempo Kęty MLP
118 STOKŁOSA Karolina 2002-05-29 UKS Polfin Oświęcim MLP
119 STROIŃSKA Zofia 2005-01-01 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
120 SZKLARCZYK Julita 2003-11-21 OLA Małopolskie MLP
121 SZLÓSARCZYK Magdalena 2001-03-17 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
122 SZOJDA Weronika 2007-01-01 UKS Polfin Oświęcim MLP
123 ŚWIĘTEK Agata 2005-01-17 UKS Sokół Zator MLP
124 TADYCH Justyna 2005-03-18 LKS Brzezina Osiek MLP
125 TOMAL Dominika 2003-04-02 SKS Kusy Kraków MLP
126 TOMCZYK Dominika 2007-07-15 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
127 TORBA Nikola 2003-05-08 SKS Kusy Kraków MLP
128 TUCHOWSKA Zuzanna 2004-07-05 MKS Tempo Kęty MLP
129 WALUŚ Karolina 2004-09-22 MKS Tempo Kęty MLP
130 WIECHEĆ Klaudia 2002-10-01 SKS Kusy Kraków MLP
131 WIELGUS Gabriela 2003-03-02 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
132 WOLAŃSKA Nadia 2004-08-27 WKS Wawel Kraków MLP
133 WOŹNIAK Daria 2005-01-01 OLA Małopolskie MLP
134 WÓJCIAK Izabela 2006-05-30 MKS Rabka-Zdrój MLP
135 WÓJCIK Gabriela 2003-03-01 MKS Tempo Kęty MLP
136 WÓJCIK Julia 2004-10-08 UKS Trójka Mikołów SLK
137 ZAJĄC Joanna 2004-04-24 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
138 ZAWADZKA Natalia 2000-10-05 MKS Tempo Kęty MLP
139 ZWIERZ Natalia 2003-01-01 OLA Małopolskie MLP
140 ZYCH Julia 2002-04-23 WKS Wawel Kraków MLP
141 ŻAK Gabriela 2004-06-07 SKS Kusy Kraków MLP
142 ŻELEM Daria 2004-01-27 UKS Maraton Sękowa MLP
143 ŻYŁA Julia 2003-06-06 MKS Tempo Kęty MLP

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.11100482940674sekund