BYDOŃ Oskar
2004-01-02
TS Wieliczanka Wieliczka
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 AUST Alex 2004-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
2 BANACHOWICZ Bartosz 2004-09-20 SKS Kusy Kraków MLP
3 BARCZYK Jakub 2005-07-09 OLA Małopolskie MLP
4 BIELENIN Maksymilian 2004-08-09 UKS Gminy Brzeszcze MLP
5 BOBER Paweł 2003-02-03 UKS Kobylanka MLP
6 BORÓWKA Mateusz 2004-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
7 BUJAREK Rafał 2004-07-20 ULKS Bielgim Bielany MLP
8 BUKSA Mateusz 2000-03-11 MKS Rabka-Zdrój MLP
9 BYCZEK Piotr 2005-01-01 OLA Małopolskie MLP
10 CHWAST Klaudiusz 2004-12-14 LKS Kłos Olkusz MLP
11 CIESIELSKI Oliwier 2004-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
12 CIOŁCZYK Oskar 2003-07-22 OLA Małopolskie MLP
13 CYRAN Michał 2002-05-12 OLA Małopolskie MLP
14 CYRAN Patryk 2001-04-30 OLA Małopolskie MLP
15 CZECHOWSKI Jakub 2003-12-19 SKS Kusy Kraków MLP
16 CZECHOWSKI Patryk 2004-02-26 KS Victoria Trzebinia MLP
17 DYLEWICZ Mateusz 2004-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
18 DZIERWA Adam 2003-09-27 SKS Kusy Kraków MLP
19 FILIPEK Bartosz 2001-09-09 WKS Wawel Kraków MLP
20 FRĄCZEK Kamil 2004-05-18 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
21 FUDAŁA Jakub 2004-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
22 FURMANEK Kacper 2002-08-07 SKS Kusy Kraków MLP
23 GABRYŚ Kacper 2004-01-01 MKS Tempo Kęty MLP
24 GACEK Damian 2003-04-19 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
25 GANCARZ Hubert 2002-01-01 UKS Gminy Brzeszcze MLP
26 GIEBAŁ Kamil 2001-08-20 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
27 GŁÓWCZYK Piotr 2001-05-01 WKS Wawel Kraków MLP
28 GORCZYCA Jakub 2002-03-31 UKS Polfin Oświęcim MLP
29 GÓRSKI Tomasz 2003-01-01 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
30 GROCHAL Jakub 2003-01-04 WKS Wawel Kraków MLP
31 GRYZIK Dawid 2003-01-01 UKS Kobylanka MLP
32 GWIZDAŁA Oskar 2002-10-30 OLA Małopolskie MLP
33 HALUCH Karol 2002-10-19 KS AZS AWF Kraków MLP
34 HRYC Bartłomiej 2003-07-12 UKS Maraton Sękowa MLP
35 JAGIEŁŁO Łukasz 2002-06-05 UKS Gminy Brzeszcze MLP
36 JĘCZALIK Kacper 2002-01-01 UKS Gminy Brzeszcze MLP
37 JUSZCZAK Mateusz 2004-11-03 KS Victoria Trzebinia MLP
38 JUSZCZYK Bartłomiej 2003-07-23 SKS Kusy Kraków MLP
39 KACZARA Maciej 2005-08-01 OLA Małopolskie MLP
40 KACZMARCZYK Dariusz 2003-03-02 OLA Małopolskie MLP
41 KAIM Mikołaj 2004-11-08 KS Victoria Trzebinia MLP
42 KAPAŁKA Jakub 2003-10-17 OLA Małopolskie MLP
43 KAPICA Filip 2006-08-18 ULKS Bielgim Bielany MLP
44 KOCHANOWICZ Krystian 2002-11-12 KS AZS AWF Kraków MLP
45 KOLASIŃSKI Hubert 2003-01-03 RLTL ZTE Radom MAZ
46 KOŁODZIEJ Hubert 2004-01-01 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
47 KOPEĆ Michał 2004-05-20 UKS Polfin Oświęcim MLP
48 KORCZYK Krzysztof 2004-06-10 UKS Gminy Brzeszcze MLP
49 KOSIBA Arkadiusz 2003-08-08 UKS Maraton Sękowa MLP
50 KOŹLIK Jan 2003-06-06 LKS Kłos Olkusz MLP
51 KRAWCZYK Wiktor 2005-01-01 OLA Małopolskie MLP
52 KRUCZEK Wiktor 2001-12-13 SKS Kusy Kraków MLP
53 KUBAŃSKI Patryk 2004-09-24 OLA Małopolskie MLP
54 KUBOCIK Igor 2005-01-01 UKS Gminy Brzeszcze MLP
55 KURDZIEL Łukasz 2005-05-30 AL WF Krzeszowice MLP
56 KWAK Patryk 2003-11-27 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
57 KWIECIŃSKI Jakub 2004-07-28 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
58 LENART Tymoteusz 2002-03-27 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
59 LEWIŃSKI Wiktor 2002-06-05 WKS Wawel Kraków MLP
60 ŁAGAN Filip 2005-07-18 AL WF Krzeszowice MLP
61 ŁUKASIEWICZ Sebastian 2004-06-28 SKS Kusy Kraków MLP
62 ŁUKASIK Jan 2004-08-12 UKS Gminy Brzeszcze MLP
63 ŁYSIN Bartosz 2005-05-16 UKS Sokół Zator MLP
64 MACHLOWSKI Bartosz 2004-02-06 WKS Wawel Kraków MLP
65 MARTYNIAK Igor 2005-03-25 OLA Małopolskie MLP
66 MATUSIK Norbert 2005-07-08 AL WF Krzeszowice MLP
67 MIŚTAK Nikodem 2003-07-11 MLUKS Tarnów MLP
68 MOLIK Wiktor 2005-07-11 AL WF Krzeszowice MLP
69 MORAWSKI Kacper 2002-03-26 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
70 NOGA Oskar 2003-03-25 GKS Olimpia Grudziądz KPO
71 OLSZYŃSKI Jakub 2003-02-27 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
72 OSTROWSKI Kacper 2004-07-20 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
73 PACHOLSKI Konrad 2003-06-14 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
74 PAJOR Paweł 2003-04-28 OLA Małopolskie MLP
75 PASOŃ Kamil 2004-08-17 OLA Małopolskie MLP
76 PAWIŃSKI Filip 2004-01-26 ULKS Bielgim Bielany MLP
77 PIWOWARCZYK Przemysław 2003-11-12 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
78 PŁONKA Kacper 2003-01-06 ULKS Bielgim Bielany MLP
79 POCZĘSNY Łukasz 2002-01-23 MUKS ILKUS Olkusz MLP
80 POPEK Dawid 2003-01-01 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
81 PUCHAŁA Łukasz 2003-04-19 MKS Tempo Kęty MLP
82 PULNAR Szymon 2004-06-21 KS Victoria Trzebinia MLP
83 PYTLIK Marcel 2003-04-15 KS Victoria Trzebinia MLP
84 RADECKI Sebastian 2004-02-13 UKS Gminy Brzeszcze MLP
85 RADZIMSKI Filip 2003-07-09 MLKS Agros Żary LBU
86 RAJZER Krzysztof 2003-07-02 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
87 ROMAŃSKI Adam 2005-01-01 UKS Sokół Zator MLP
88 RZEPKA Bartosz 2003-01-01 UKS Kobylanka MLP
89 SERWAŃSKI Filip 2003-04-25 SKS Kusy Kraków MLP
90 SIKORA Maciej 2003-08-03 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
91 SMOŁA Daniel 2004-01-01 OLA Małopolskie MLP
92 SRAGA Jakub 2005-01-24 KS Victoria Trzebinia MLP
93 STEFANOWICZ Maciej 2003-11-15 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
94 STĘŻOWSKI Szczepan 2004-12-20 OKA Tarnów MLP
95 STRZELEC Jakub 2002-01-11 SKS Kusy Kraków MLP
96 SUDER Alan 2004-11-23 SKS Kusy Kraków MLP
97 SURMIAK Adam 2004-01-09 SKS Kusy Kraków MLP
98 SWOBODA Dawid 2003-12-09 MKL Szczecin ZPO
99 SZARAD Adrian 2007-01-01 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
100 SZCZUREK Patryk 2003-01-30 KS Victoria Trzebinia MLP
101 SZUMERA Szymon 2003-05-06 MUKS ILKUS Olkusz MLP
102 SZUMIEC Michał 2001-02-09 KS AZS AWF Kraków MLP
103 ŚLIWIŃSKI Dawid 2005-04-01 UKS Sokół Zator MLP
104 ŚLIWIŃSKI Michał 2002-01-01 UKS Sokół Zator MLP
105 ŚLUSARZ Igor 2003-09-28 SKS Kusy Kraków MLP
106 ŚWIĄTEK Łukasz 2004-10-09 ULKS Lipinki MLP
107 ŚWIERZ Filip 2004-08-31 UKS Kobylanka MLP
108 ŚWIERZ Kacper 2003-01-31 UKS Kobylanka MLP
109 ŚWIERZOWSKI Sławomir 2004-08-01 ULKS Lipinki MLP
110 ŚWIĘCICKI Szymon 2004-01-01 WKS Wawel Kraków MLP
111 TOMASZEWSKI Arkadiusz 2001-02-22 WKS Wawel Kraków MLP
112 TWARDOWSKI Wiktor 2004-01-01 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
113 WACŁAWIK Jakub 2004-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
114 WAŁACH Liwiusz 2004-05-02 OLA Małopolskie MLP
115 WIDUCH Piotr 2002-02-21 UKS Gminy Brzeszcze MLP
116 WIERZBICKI Bartłomiej 1994-08-25 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
117 WILK Michał 2003-01-01 OLA Małopolskie MLP
118 WITEK Oskar 2004-01-01 MLUKS Tarnów MLP
119 WOZIWODZKI Jakub 2004-05-18 SKS Kusy Kraków MLP
120 WÓJCIK Dawid 2004-01-10 MOSM Tychy SLK
121 WÓJCIK Radosław 2003-11-20 SKS Kusy Kraków MLP
122 WRÓBEL Igor 2005-01-01 OLA Małopolskie MLP
123 WRÓBEL Marcin 1999-03-23 UKS Gminy Brzeszcze MLP
124 WYWIAŁ Wiktor 2003-03-19 SKS Kusy Kraków MLP
125 ZAZULA Remigiusz 2003-01-24 MKS Agros Chełm LBE
126 ZEGAN Oliwier 2003-05-10 SKS Kusy Kraków MLP
127 ZIELEŃ Michał 2002-09-20 ULKS Technik Trzcinica PDK
128 ZUŻAŁEK Szymon 2002-03-17 ULKS Bielgim Bielany MLP
129 ZWOLIŃSKI Jakub 2005-05-26 OLA Małopolskie MLP
130 ŻELASZKIEWICZ Nikodem 2004-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
131 ŻERDA Piotr 2004-03-26 OLA Małopolskie MLP

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.073852062225342sekund