MORAWSKI Kacper
2002-03-26
TS Wieliczanka Wieliczka
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADAMCZYK Krzysztof 1995-10-28 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
2 AUST Alex 2004-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
3 BABICZ Wiktor 2001-06-19 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
4 BAŁDYKA Jakub 1996-04-13 AZS-AWF Warszawa MAZ
5 BANACHOWICZ Bartosz 2004-09-20 SKS Kusy Kraków MLP
6 BARCZYK Jakub 2005-07-09 OLA Małopolskie MLP
7 BE¦KA Dominik 2001-06-05 CKS Budowlani Częstochowa SLK
8 BIELENIN Maksymilian 2004-08-09 UKS Gminy Brzeszcze MLP
9 BIENIEK Michał 2002-02-02 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
10 BOBER Paweł 2003-02-03 UKS Kobylanka MLP
11 BRACHA Jakub 2003-01-01 UKS Gminy Brzeszcze MLP
12 BUKSA Mateusz 2000-03-11 MKS Rabka-Zdrój MLP
13 BYCZEK Piotr 2005-01-01 OLA Małopolskie MLP
14 BYDOŃ Oskar 2004-01-02 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
15 CHMURA Piotr 1998-08-17 KS AZS AWF Kraków MLP
16 CHOJNOWSKI Kamil 2000-03-14 KS AZS AWF Kraków MLP
17 CIESIELSKI Oliwier 2004-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
18 CISIŃSKI Maciej 1997-01-21 WKS Wawel Kraków MLP
19 CYRAN Michał 2002-05-12 OLA Małopolskie MLP
20 CYRAN Patryk 2001-04-30 OLA Małopolskie MLP
21 CZAK Jakub 2001-05-29 LKS Lubusz Słubice LBU
22 CZECHOWSKI Jakub 2003-12-19 SKS Kusy Kraków MLP
23 DOBROWOLSKI Patryk 2000-06-09 KS AZS AWF Kraków MLP
24 DUDEK Daniel 2000-12-11 MMKS Kędzierzyn KoĽle OPL
25 DUDEK Krzysztof 1995-07-10 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
26 DULEMBA Kamil 2000-02-25 SKS Kusy Kraków MLP
27 DURALEK Damian 1999-03-11 KS AZS AWF Kraków MLP
28 FICEK Jakub 2002-11-01 SKS Kusy Kraków MLP
29 FILIPEK Bartosz 2001-09-09 WKS Wawel Kraków MLP
30 FRANKOWICZ Jakub 2001-04-03 SKS Kusy Kraków MLP
31 FRˇCKIEWICZ Natan 2001-08-02 STS Pomerania Szczecinek ZPO
32 FRˇCZEK Patryk 2001-05-20 ULKS Lipinki MLP
33 FURMANEK Kacper 2002-08-07 SKS Kusy Kraków MLP
34 GAJEWSKI Łukasz 1998-09-10 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
35 GANCARZ Hubert 2002-01-01 UKS Gminy Brzeszcze MLP
36 GAWENDA Rafał 2002-11-20 TS AKS Chorzów SLK
37 GIEBAŁ Kamil 2001-08-20 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
38 GIL Filip 1999-01-09 WKS Wawel Kraków MLP
39 GŁÓWCZYK Piotr 2001-05-01 WKS Wawel Kraków MLP
40 GORCZYCA Jakub 2002-03-31 UKS Polfin O¶więcim MLP
41 GÓRSKI Tomasz 2003-01-01 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
42 GWIZDAŁA Oskar 2002-10-30 OLA Małopolskie MLP
43 HALUCH Karol 2002-10-19 KS AZS AWF Kraków MLP
44 HAMIELEC Marcin 1997-04-30 UKS Tempo 5 Przemy¶l PDK
45 HOŁUJ Jakub 2001-02-07 MUKS Gim 2 Nysa OPL
46 JAGIEŁŁO Łukasz 2002-06-05 UKS Gminy Brzeszcze MLP
47 JAKUBIEC Wiktor 2001-09-16 WKS Wawel Kraków MLP
48 JANIGA Nikodem 1998-01-01 KS AZS AWF Kraków MLP
49 JASZCZYK Wojciech 1999-06-16 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
50 JA¦KIEWICZ Adam 2002-03-19 MKLA Łęczyca LDZ
51 JĘCZALIK Kacper 2002-01-01 UKS Gminy Brzeszcze MLP
52 JUSZCZYK Bartłomiej 2003-07-23 SKS Kusy Kraków MLP
53 KACZARA Maciej 2005-08-01 OLA Małopolskie MLP
54 KAMIŃSKI Krzysztof 1998-09-29 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
55 KITA Jakub 2001-05-10 MKS Iskra Pszczyna SLK
56 KOCHANOWICZ Krystian 2002-11-12 KS AZS AWF Kraków MLP
57 KONIECZNY Kamil 1999-03-21 KS AZS AWF Kraków MLP
58 KOPEĆ Maciej 2002-07-29 WKS Wawel Kraków MLP
59 KOPEĆ Michał 2004-05-20 UKS Polfin O¶więcim MLP
60 KORCZYK Krzysztof 2004-06-10 UKS Gminy Brzeszcze MLP
61 KORDY¦ Mariusz 2001-10-05 MMKS Kędzierzyn KoĽle OPL
62 KORNA¦ Karol 2001-05-21 MMKS Kędzierzyn KoĽle OPL
63 KORUS Kacper 2001-03-25 MKS-MOSM Bytom SLK
64 KOWALISZYN Patryk 2001-04-24 GKS Piast Gliwice SLK
65 KOWALSKI Łukasz 2006-05-01 UKS Sokół Zator MLP
66 KOZIEŁ Igor 2003-01-07 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
67 KRAWCZYK Wiktor 2005-01-01 OLA Małopolskie MLP
68 KRÓLEWICZ Mikołaj 2001-07-19 LKS Kłos Olkusz MLP
69 KRUCZEK Wiktor 2001-12-13 SKS Kusy Kraków MLP
70 KUBOCIK Igor 2005-01-01 UKS Gminy Brzeszcze MLP
71 KUCIŃSKI Michał 1999-05-03 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
72 KULMA Adrian 2000-03-20 KS AZS AWF Kraków MLP
73 KURDZIEL Łukasz 2005-05-30 AL WF Krzeszowice MLP
74 KUSTRA Piotr 1994-02-21 TL ROW Rybnik SLK
75 KWAK Patryk 2003-11-27 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
76 KWIECIŃSKI Jakub 2004-07-28 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
77 LACH Artur 2000-02-03 UKS Gminy Brzeszcze MLP
78 LENART Tymoteusz 2002-03-27 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
79 LEWIŃSKI Wiktor 2002-06-05 WKS Wawel Kraków MLP
80 ŁACINIK Klaudiusz 2001-06-19 LKLA Krokus Astromal Leszno WLP
81 ŁADAK Michał 2001-03-02 UKS Olimpia Zabrze SLK
82 ŁAGAN Filip 2005-07-18 AL WF Krzeszowice MLP
83 ŁUCKI Oskar 2002-04-11 BKL Bełchatów LDZ
84 ŁUKASIEWICZ Sebastian 2004-06-28 SKS Kusy Kraków MLP
85 ŁUKASIK Jan 2004-08-12 UKS Gminy Brzeszcze MLP
86 ŁYSIN Bartosz 2005-05-16 UKS Sokół Zator MLP
87 MARTYNIAK Igor 2005-03-25 OLA Małopolskie MLP
88 MATERA Kacper 2002-06-02 LUKS Podium Kup OPL
89 MATUSIK Norbert 2005-07-08 AL WF Krzeszowice MLP
90 MI¦KIEWICZ Jakub 2001-01-25 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
91 MOLIK Wiktor 2005-07-11 AL WF Krzeszowice MLP
92 MUSZAK Krystian 2001-09-13 MKS-MOSM Bytom SLK
93 MYSTEK Kamil 1997-11-29 UKS Gminy Brzeszcze MLP
94 NAWROT Jacek 2001-04-26 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
95 OLSZYŃSKI Jakub 2003-02-27 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
96 OPOCKI Michał 1998-09-13 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
97 PAJˇK Jakub 2002-04-23 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
98 PALA Dominik 2001-08-01 MKS Iskra Pszczyna SLK
99 PANEK Jakub 2001-05-12 MMKS Kędzierzyn KoĽle OPL
100 PASOŃ Kamil 2004-08-17 OLA Małopolskie MLP
101 PAWIŃSKI Filip 2004-01-26 ULKS Bielgim Bielany MLP
102 PIEKARCZYK Patryk 2000-04-27 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
103 PIEPRZYK Dominik 2002-07-17 SKS Kusy Kraków MLP
104 PIKURA Kamil 1999-02-13 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
105 PŁACHECKI Robert 2001-08-07 MKS Iskra Pszczyna SLK
106 POCHOPIEŃ Szymon 2002-05-03 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
107 POCZĘSNY Łukasz 2002-01-23 MUKS ILKUS Olkusz MLP
108 PODSIEDLIK Mateusz 2002-02-08 LZS Sigma OSIR Staszów SWK
109 POLOK Kamil 2000-01-20 UKS Gminy Brzeszcze MLP
110 POPEK Dawid 2003-01-01 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
111 PRENDOTA Przemysław 1998-03-16 MLUKS Tarnów MLP
112 PRZEPIÓRA Wiktor 2001-03-21 PLKS Gwda Piła WLP
113 PTAK Bartosz 2001-03-04 MKS-MOSM Bytom SLK
114 PULIT Dawid 1998-01-25 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
115 RADECKI Sebastian 2004-02-13 UKS Gminy Brzeszcze MLP
116 ROJSZCZYK Szymon 2002-09-10 MKS Osa Zgorzelec DOL
117 ROMAŃSKI Adam 2005-01-01 UKS Sokół Zator MLP
118 RÓŻAŃSKI Mateusz 1998-08-11 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
119 RUDEK Maciej 2001-10-11 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
120 SAMEL Jakub 2001-01-23 KS AZS AWF Kraków MLP
121 SERWAŃSKI Filip 2003-04-25 SKS Kusy Kraków MLP
122 SIKORA Maciej 2003-08-03 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
123 SŁABOŃ Jakub 2001-10-27 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
124 SMOŁA Daniel 2004-01-01 OLA Małopolskie MLP
125 SOBURA-DURMA Jakub 2002-02-28 KKL Kielce SWK
126 SRAGA Jakub 2005-01-24 KS Victoria Trzebinia MLP
127 SROKA Patryk 2001-09-27 WKS Wawel Kraków MLP
128 STANISZEWSKI Jakub 2001-08-09 MKLA Łęczyca LDZ
129 STASIOWSKI Maksymilian 2001-01-25 KS AZS AWF Kraków MLP
130 STEFANOWICZ Kamil 1998-12-04 MKS-MOSM Bytom SLK
131 STRZELEC Jakub 2002-01-11 SKS Kusy Kraków MLP
132 SUDER Alan 2004-11-23 SKS Kusy Kraków MLP
133 SUŁOWSKI Łukasz 2001-09-01 WKS Wawel Kraków MLP
134 SWALSKI Kamil 2001-01-17 KB MOSiR Jastrzębie SLK
135 SZARAD Adrian 2007-01-01 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
136 SZTANDERSKI Kamil 1998-07-23 TS AKS Chorzów SLK
137 SZUMERA Szymon 2003-05-06 MUKS ILKUS Olkusz MLP
138 SZUMIEC Michał 2001-02-09 KS AZS AWF Kraków MLP
139 SZYCHTA Krzysztof 2001-07-20 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
140 SZYMAŃSKI Miłosz 1998-09-07 ALKS PWSZ Gorzów Wlkp LBU
141 ¦LIWIŃSKI Dawid 2005-04-01 UKS Sokół Zator MLP
142 ¦LIWIŃSKI Michał 2002-01-01 UKS Sokół Zator MLP
143 ¦LUSARZ Igor 2003-09-28 SKS Kusy Kraków MLP
144 ¦WIERGOCKI Eryk 2001-10-26 LKLA Krokus Astromal Leszno WLP
145 ¦WIERZ Filip 2004-08-31 UKS Kobylanka MLP
146 TARADAJ Bartosz 2001-12-22 MKS-MOS Katowice SLK
147 TARCZOŃ Damian 1996-02-12 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
148 TOMASZEWSKI Arkadiusz 2001-02-22 WKS Wawel Kraków MLP
149 TYLKA Kamil 1999-02-24 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
150 ULBRYCH Kamil 2001-08-01 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
151 URBAŃCZYK Dominik 2001-12-16 MMKS Kędzierzyn KoĽle OPL
152 WARSZYCKI Konrad 2001-04-05 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
153 WDOWIK Oliwer 2002-01-03 CWKS Resovia Rzeszów PDK
154 WERON Filip 2000-06-12 ULKS Lipinki MLP
155 WĘGRZYK Michał 2001-01-22 RMKS Rybnik SLK
156 WIDUCH Piotr 2002-02-21 UKS Gminy Brzeszcze MLP
157 WIERZBICKI Bartłomiej 1994-08-25 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
158 WIEWIÓRKA Paweł 2002-11-01 MKS-MOS Katowice SLK
159 WILCZYŃSKI Kamil 2002-09-20 LKS Pogórze Skoczów SLK
160 WILK Michał 2003-01-01 OLA Małopolskie MLP
161 WOLTMANN Kacper 1997-01-15 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
162 WOZIWODZKI Jakub 2004-05-18 SKS Kusy Kraków MLP
163 WÓJCIK Dawid 2004-01-10 MOSM Tychy SLK
164 WRÓBEL Igor 2005-01-01 OLA Małopolskie MLP
165 WRÓBEL Marcin 1999-03-23 UKS Gminy Brzeszcze MLP
166 WRÓBLEWSKI Mikołaj 2002-04-25 LUKS Strzałków LDZ
167 WYDERKA Maciej 2002-07-29 MKS-MOSM Bytom SLK
168 WYWIAŁ Wiktor 2003-03-19 SKS Kusy Kraków MLP
169 ZACNY Szymon 1999-01-01 MKS Tempo Kęty MLP
170 ZACZEK Artur 1989-02-28 O¦ AZS Poznań WLP
171 ZALEWSKI Karol 1993-08-07 AZS-AWF Katowice SLK
172 ZEGAN Oliwier 2003-05-10 SKS Kusy Kraków MLP
173 ZEMMER Dawid 2001-09-22 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
174 ZIELEŃ Michał 2002-09-20 ULKS Technik Trzcinica PDK
175 ZIĘTARSKI Filip 2000-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
176 ZONTEK Michał 1999-01-01 MKS Tempo Kęty MLP
177 ZUŻAŁEK Szymon 2002-03-17 ULKS Bielgim Bielany MLP
178 ZWOLIŃSKI Jakub 2005-05-26 OLA Małopolskie MLP
179 ZYGMUND Alan 2002-02-01 MMKS Kędzierzyn KoĽle OPL
180 ŻELE¬NIK Krzysztof 1999-02-07 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
181 ŻYCZYŃSKI Maximilian 2002-02-06 CWKS Resovia Rzeszów PDK
182 ŻYCZYŃSKI Tomasz 2002-02-06 CWKS Resovia Rzeszów PDK

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.11654782295227sekund