JANECZEK Michał
2004-07-31
TS Wieliczanka Wieliczka
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 BATKO Bartłomiej 2004-10-27 SKS Kusy Kraków MLP
2 BIELENIN Maksymilian 2004-08-09 UKS Gminy Brzeszcze MLP
3 BRUTKOWSKI Krystian 2003-10-23 KS Słoneczko Busko Zdrój SWK
4 CHWIERUT Filip 2004-06-20 ULKS Bielgim Bielany MLP
5 CZYŻ Jakub 2003-05-14 SKS Kusy Kraków MLP
6 DOBOSZ Jakub 2001-05-30 WKS Wawel Kraków MLP
7 FORYŚ Mateusz 2004-05-26 WKS Wawel Kraków MLP
8 GLONEK Michał 2004-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
9 GORCZYCA Jakub 2002-03-31 UKS Polfin Oświęcim MLP
10 GROCHAL Jakub 2003-01-04 WKS Wawel Kraków MLP
11 JUSZCZAK Mateusz 2004-11-03 KS Victoria Trzebinia MLP
12 KACZOR Marcin 2004-02-12 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
13 KAIM Mikołaj 2004-11-08 KS Victoria Trzebinia MLP
14 KLIMCZAK Szymon 2003-12-14 ULKS Lipinki MLP
15 KOCOŃ Damian 2003-01-01 RKS Łódź LDZ
16 KOWALSKI Kacper 2003-07-14 MKS Kusy Szczecin ZPO
17 KRAWCZYK Dominik 2004-03-30 MUKS ILKUS Olkusz MLP
18 KRÓLEWICZ Mikołaj 2001-07-19 LKS Kłos Olkusz MLP
19 KUŹMA Szymon 2004-01-01 LKS Brzezina Osiek MLP
20 KWIECIŃSKI Jakub 2004-07-28 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
21 LISZKA Nikodem 2004-07-19 KS Victoria Trzebinia MLP
22 ŁUKASIEWICZ Sebastian 2004-06-28 SKS Kusy Kraków MLP
23 MACHLOWSKI Bartosz 2004-02-06 WKS Wawel Kraków MLP
24 MAKOWSKI Patryk 2003-04-08 LUKS Hańcza Suwałki POD
25 MAŁOTA Patryk 2003-02-01 SKS Kusy Kraków MLP
26 MAZUR Igor 2005-01-01 UKS Kobylanka MLP
27 ORAWCZYK Sebastian 2005-11-04 ULKS Bielgim Bielany MLP
28 PABIS Norbert 2004-09-16 KS Victoria Trzebinia MLP
29 PALARCZYK Maksymilian 2003-05-12 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
30 PIWOWARCZYK Przemysław 2003-11-12 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
31 SUDER Alan 2004-11-23 SKS Kusy Kraków MLP
32 SUMARA Oliwier 2004-01-01 MLUKS Tarnów MLP
33 SZCZUREK Patryk 2003-01-30 KS Victoria Trzebinia MLP
34 SZROMBA Szymon 2004-05-08 UKS Gminy Brzeszcze MLP
35 ŚWIĄTEK Łukasz 2004-10-09 ULKS Lipinki MLP
36 ŚWIERZ Filip 2004-08-31 UKS Kobylanka MLP
37 TABORSKI Andrzej 2003-04-24 MKS MOS Wrocław DOL
38 WĄŻ Mateusz 2003-04-29 LKS Stal Mielec PDK
39 WOZIWODZKI Jakub 2004-05-18 SKS Kusy Kraków MLP
40 WYSOGLĄD Kacper 2004-01-01 LKS Brzezina Osiek MLP
41 ZABDYR Bartosz 2003-06-02 LKS Kłos Olkusz MLP
42 ZAGÓRSKI Kacper 2005-02-14 TS Wieliczanka Wieliczka MLP

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.048166990280151sekund