MIŚTAK Nikodem
2003-07-11
MLUKS Tarnów
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 BAŁUT Jakub 2003-01-01 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
2 BANACHOWICZ Bartosz 2004-09-20 SKS Kusy Kraków MLP
3 BARCIK Jakub 2003-11-03 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
4 BRACKI Jakub 2003-03-16 LUKS Strzałków LDZ
5 BUJAREK Rafał 2004-07-20 ULKS Bielgim Bielany MLP
6 BYDOŃ Oskar 2004-01-02 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
7 CHOJNOWSKI Bartosz 1997-03-17 KS Podlasie Białystok POD
8 CHOMCZYK Dominik 2003-01-07 KS Podlasie Białystok POD
9 CHROSTA Filip 2002-02-27 BKL Bełchatów LDZ
10 CHUDY Mateusz 2005-07-04 UKS Polfin Oświęcim MLP
11 CIOŁCZYK Oskar 2003-07-22 OLA Małopolskie MLP
12 CZARNOCKI Damian 2000-06-23 SKS Feniks Siedlce MAZ
13 CZECHOWSKI Patryk 2004-02-26 KS Victoria Trzebinia MLP
14 DIDYK Krystian 2003-08-01 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
15 DŁUGOPOLSKI Krystian 2002-01-01 MLUKS Tarnów MLP
16 GROCHAL Jakub 2003-01-04 WKS Wawel Kraków MLP
17 GRYTA Jacek 2003-03-04 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
18 JAGIEŁŁO Łukasz 2002-06-05 UKS Gminy Brzeszcze MLP
19 JANKOWSKI Oliwer 2003-03-02 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
20 JUNG Marcin 2004-03-19 MLKS Agros Żary LBU
21 JUSZCZAK Mateusz 2004-11-03 KS Victoria Trzebinia MLP
22 JUSZCZYK Bartłomiej 2003-07-23 SKS Kusy Kraków MLP
23 KACZMARCZYK Dariusz 2003-03-02 OLA Małopolskie MLP
24 KACZMARCZYK Emil 2005-05-04 OLA Małopolskie MLP
25 KAPAŁKA Jakub 2003-10-17 OLA Małopolskie MLP
26 KOŁODZIEJ Hubert 2004-01-01 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
27 KOŁODZIEJAK Mikołaj 2004-01-02 WLKS Nowe Iganie MAZ
28 KOPEĆ Michał 2004-05-20 UKS Polfin Oświęcim MLP
29 KRÓLIKOWSKI Kacper 2002-05-18 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
30 KRYSZTOFIAK Jakub 2004-09-11 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
31 KRZEMIŃSKI Dawid 2000-04-05 RLTL ZTE Radom MAZ
32 KUBAŃSKI Patryk 2004-09-24 OLA Małopolskie MLP
33 KWAK Patryk 2003-11-27 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
34 KWIATKOWSKI Adam 2002-04-15 MKS Durasan Płońsk MAZ
35 LASKOWSKI Mikołaj 2002-09-21 RMKS Rybnik SLK
36 LEMIESZEK Kacper 2000-11-13 KS Agros Zamość LBE
37 ŁUBOWSKI Adam 2003-01-01 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
38 ŁUKASIK Jan 2004-08-12 UKS Gminy Brzeszcze MLP
39 ŁYSKAWY Przemysław 1999-01-13 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
40 MACHLOWSKI Bartosz 2004-02-06 WKS Wawel Kraków MLP
41 MAJSAK Marcin 2002-03-14 GKS Olimpia Grudziądz KPO
42 MICHALAK Mateusz 2000-07-12 WLKS Nowe Iganie MAZ
43 MICHALAK Sebastian 2004-01-04 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
44 MOLEK Mateusz 2004-07-20 LKS Stal Mielec PDK
45 NIKIEL Nikodem 2005-02-25 KB MOSiR Jastrzębie SLK
46 NOWICKI Karol 2004-01-01 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
47 OSTROWSKI Kacper 2004-07-20 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
48 PALARCZYK Maksymilian 2003-05-12 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
49 PATRZYK Adam 2002-01-23 BKL Bełchatów LDZ
50 PATYK Eryk 2005-01-15 KS Victoria Trzebinia MLP
51 PIEPRZYK Dominik 2002-07-17 SKS Kusy Kraków MLP
52 PIÓRKOWSKI Kacper 2003-09-10 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
53 PIWOWARCZYK Przemysław 2003-11-12 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
54 PŁONKA Kacper 2003-01-06 ULKS Bielgim Bielany MLP
55 PODSIADŁY Adam 2000-04-07 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
56 PRZYBYLSKI Marcin 2003-07-03 MLKS Krajna Sępólno KPO
57 PUCHAŁA Łukasz 2003-04-19 MKS Tempo Kęty MLP
58 RADECKI Sebastian 2004-02-13 UKS Gminy Brzeszcze MLP
59 REGIEL Igor 2004-04-08 KKL Kielce SWK
60 ROSZCZAK Bartosz 2003-06-02 UKS Achilles Leszno WLP
61 RZEPKA Bartosz 2003-01-01 UKS Kobylanka MLP
62 SIKORA Maciej 2003-08-03 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
63 SIWAKOWSKI Wojciech 2003-01-11 MMKS Kędzierzyn Koźle OPL
64 SOŁTYS Kamil 2002-01-01 MLUKS Tarnów MLP
65 STERLINGOW Borys 2003-07-20 AZS-AWFiS Gdańsk POM
66 STĘŻOWSKI Szczepan 2004-12-20 OKA Tarnów MLP
67 SUDER Alan 2004-11-23 SKS Kusy Kraków MLP
68 SULWIRSKI Rafał 1996-07-16 AZS-AWF Warszawa MAZ
69 SUMARA Dawid 2002-01-01 MLUKS Tarnów MLP
70 SUMIŃSKI Michał 2001-03-12 RLTL ZTE Radom MAZ
71 SYKUŁA Fabian 2005-03-05 KS Victoria Trzebinia MLP
72 SZCZUREK Patryk 2003-01-30 KS Victoria Trzebinia MLP
73 ŚLUSARZ Igor 2003-09-28 SKS Kusy Kraków MLP
74 ŚWIERZ Kacper 2003-01-31 UKS Kobylanka MLP
75 TARKOWSKI Piotr 1999-08-10 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
76 TOMCZYK Wojciech 2002-11-23 KS Podlasie Białystok POD
77 UCHEREK Kacper 2002-03-01 UKS Czwórka Żory SLK
78 WAJDZIK Kamil 2002-04-08 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
79 WAŁACH Liwiusz 2004-05-02 OLA Małopolskie MLP
80 WAWRZYNIAK Sebastian 2002-02-09 GKS Start Długołęka DOL
81 WĘCLEWSKI Dawid 2002-01-15 LIUKS Kruszwica KPO
82 WIDUCH Piotr 2002-02-21 UKS Gminy Brzeszcze MLP
83 WILK Cezary 2004-01-11 LLKS Pomorze Stargard ZPO
84 WOJTYGA Miłosz 2002-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
85 WOLSKI Patryk 2002-04-10 ULKS Technik Trzcinica PDK
86 WOZIWODZKI Jakub 2004-05-18 SKS Kusy Kraków MLP
87 WÓDZ Igor 2003-01-01 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
88 WÓJCIK Dawid 2004-01-10 MOSM Tychy SLK
89 WÓJCIK Radosław 2003-11-20 SKS Kusy Kraków MLP
90 WRÓBEL Mateusz 2002-01-01 MLUKS Tarnów MLP
91 WYWIAŁ Wiktor 2003-03-19 SKS Kusy Kraków MLP
92 ZAMOROWSKI Bartosz 2003-03-31 LUKS Start Nakło KPO
93 ZAZULA Michał 2003-10-23 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
94 ZEGAN Oliwier 2003-05-10 SKS Kusy Kraków MLP

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.072870016098022sekund